Zawsze pytamy naszych klientów, jak podobało im się na kursie. Wielu wysyła do nas listy i pocztówki z wyjazdu.

Przeczytaj ich opinie!


Kursy Językowe za Granicą - Opinie


Nawet po wyjeździe utrzymujemy kontakt z naszymi klientami. Często wysyłają nam bardzo ciepłe listy i pocztówki z podróży.
To między innymi dzięki ich opiniom- waszym opiniom!- wiemy, jak dobrać odpowiedni kurs.

Piszcie do nas! Chcemy wiedzieć, jak wam się miewa za granicą.

Nasz adres mailowy to oczywiście info@kursyjezykowe.net
a pocztowy to:
Małgorzata Goraj-Bryll, ISC. s.c.
ul. Obserwatorów 3
02-714 WarszawaCo mówią nasi klienci...


Brighton Language College, kurs 40 plus, październik 2018


W niedzielę w nocy wróciłam cała i zdrowa :)
Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z rodziny goszczącej. Lepiej nie mogłam trafić. Bardzo rozmowna starsza pani i drugi student Turek, równie rozmowny i na podobnym poziomie językowym co ja. 

Były wspólne rozmowy i kolacje. Sam kurs też ok. W grupie przez pierwszy tydzień byłyśmy we trzy (Niemka, Węgierka i ja), w drugim tygodniu we dwie. Lekcje były więc prawie indywidualne. Trochę różniłyśmy się umiejętnościami, ale było w porządku. Po zajęciach w szkole zwiedzałyśmy okolice. Było więc przyjemnie i pożytecznie.  Wiadomo, że po dwóch tygodniach nawet intensywnej nauki, oszałamiającego postępu nie ma, ale z pewnością lepiej rozumiem i nabrałam odwagi w mówieniu. A o to głównie mi chodziło.

Dziękuję serdecznie za współpracę i za wszelką pomoc.

BK


Kurs w szkole Brighton Language College  

Scuola Leonardo da Vinci / Kurs włoskiego dla dorosłych wrzesień 2018


‘Tak, wszystko super!! Właśnie wróciłam do SF. Wysłałam pocztówkę z podziękowaniami i wieści, jeszcze musi być w drodze. Za rok wrócę do nich jeszcze raz :) Są naprawdę profesjonalni i bardzo mili”

KS


Kurs w szkole Scuola Leonardo Da Vinci  

Wakacyjny kurs młodzieżowy More Than English lipiec 2018,
D.M.


Kurs w szkole More Than English  

EC Dublin/ 30 plus/ wiosna 2018
Iwona


Kurs w szkole EC English UK  

Anglo-Continental, Young Adults 16-20 lat, lipiec 2018Syn wrócił cały i zdrowy i bardziej niż zadowolony!!! Tak mu sie pobyt podobał, że nie bardzo chciało mu się nawet wracać!!! Poradził sobie na lotnisku w Londynie ale najbardziej podobała mu się chyba rodzina u której mieszkał - spotkał się z wyjątkowo serdecznym podejściem i gościnnością, miał bardzo sympatycznego lokatora z Hiszpanii, z którym kontakt ma zamiar utrzymywać dalej.

 Poznał także inne dzieciaki z Włoch, Danii i nie tylko. Mają zamiar się kontaktować.
 Miejscowość super, świetna dzielnica domków jednorodzinnych no i bardzo bezpieczna. Warunki mieszkaniowe super!!! Karol miał bardzo duży pokój a przez ostatni tydzień to nawet mieszkał sam.


Karol chciał się trochę popisać trochę pokazać naszej kultury - głównie kulinarnej no i zrobił całej rodzinie... pierogi :)
Udały się smakowały bardzo - mini wymiana kulturowa nastąpiła :) Poza tym sporo rozmawiał z gospodarzami więc wyjątkowo trafiona rodzina została nam przydzielona - dziękuję!


Ciągle przesiadywał nad morzem- sam lub w towarzystwie -międzynarodowym rzecz jasna - wiec wrócił pięknie opalony, bo i pogoda dopisała.
Fajnie ze musiał cały czas mówić po angielsku choć trafiały się i polskie akcenty np. obsługa w Starbuksie ale większość czasu jednak angielski był w użyciu więc wreszcie przestał się bać mówić! Zobaczymy na jak długo - mam nadzieje ze na dłużej :)


Bardzo dziękujemy za zorganizowanie super wakacji!!! Robią Państwo super robotę za którą bardzo, bardzo dziękujemy!

Mega zadowoleni klienci


Kurs w szkole Anglo-Continental  

Młodzieżowy kurs wakacyjny CAE – Old Buckenham Hall, lipiec 2018
Julka


Kurs w szkole Cambridge Academy of English  

Kurs dla dorosłych jesień 2017/ Regent Edynburg
W.T.


Kurs w szkole REGENT LANGUAGE TRAINING, UK  

BSL/Kurs GE dla dorosłych/ 2017


NY bardzo mi się podobał. Szkoła pomagała i doradzała chętnie i podawała również wiele opcji aktywności za darmo, które można wykonywać w Nowy Jorku w czasie wolnym. Bardzo fajna opcja bo miasto jest drogie.
Można było poznać ludzi z różnych krajów i ćwiczyć język poza szkolą. Najfajniejsza rzecz że szkoła i zakwaterowanie na Brooklynie. Dzielnica żywa i bardzo różnorodna co mi się niezmiernie podobało.

JW.


Kurs w szkole English Outdoors (dawniej BSL)  

Earlscliffe, 2016Dzień dobry, mam na imię Wiktor. Uczę się w Earlscliffe od września i wybrałem kursy takie jak Historia, Ekonomia i Polityka, więc w tych przedmiotach jak i w ich wyborze jak najchętniej pomogę. Obecnie uczę się na AS czyli na tym pierwszym roku, 2 letnim kursie przygotowawczym do matury A-levels. Pamiętam jak sam próbowałem wybrać szkołę i miałem wtedy sporo pytań odnośnie co jak, kiedy gdzie, jak to w ogóle wygląda, więc tak postaram się to opisać, żeby wybór szkoły był procesem troszkę mniej stresogennym.

Lokalizacja?

Szkoła położona jest w mieście Folkestone. Generalnie jest tutaj wszystko czego potrzeba więc nie ma się o co martwić, od ładnych kawiarni po sklepy fryzjerskie. Położenie jest po prostu cudowne, mi przynajmniej bardzo przypadło do gustu, lokacja nad morzem do niego parę minut. O sama lokacje nie co się martwić. Jak lecę do Londynu z Warszawy to transport z Londynu zajmuje mi godzinkę pociągiem więc totalny luzik.

Jak mieszkam?

Z racji, że jestem chłopakiem mogłem zostać przydzielony do dwóch budynków jeden znajduje się na ulicy 25 Grimstone Gardens a drugi na 47 Earls Avenue. Ja trafiłem do Grimstone Gardens i jest na prawdę niesamowicie. Cały dom jest wypełniony ludźmi z całego świata, panuje na prawdę niesamowita atmosfera. Mr. Jones jest naszym house managerem i mówiąc szczerze to jest osoba, która nie tylko opiekuje się nami ale też jest naszym przyjacielem i jakikolwiek problem by się nie pojawił zawsze jestem w stanie spytać się o cokolwiek czy to porada czy pogawędka, czyni to nasz dom niesamowitym miejscem z niepowtarzalną atmosferą.
Domy gdzie mieszkają dziewczyny to Westborn Gardens i Main house(czyli tam gdzie są wszystkie posiłki, część lekcji). Byłem w każdym z nich i są ładne, zadbane i po prostu przyjemnie się w nich przebywa i żyję.

Jak wyglądają dni?

W tygodniu od 7:45 do 8:15 jest śniadanie, o 12:15-13:15 przerwa na lunch w międzyczasie lekcji i o 18:15-18:45 kolacja. Lekcję zaczynają się od group tutor( wszyscy uczniowie są podzieleni na grupy i spotykamy się we środę i piątek) lub od forum 8:30-9:00 ( cała szkoła, informacje, często ciekawe wykłady o wszystkim generalnie bo każdy z nauczycieli lub uczniów ma czasami za zadanie coś tam przygotować odbywa się to we wtorek i czwartek) w poniedziałki rano jest przygotowanie do Trac testów i o 9 startują czyli z całego tamtego tygodnia są testy z wybranych przedmiotów etc.
Lekcje podzielone są na periody czyli półtora godzinne lekcej czyli są dwa przed lunchem i dwa po lanchu i generalnie szkołę kończy się o 16:30 wtedy już można zdjąć garnitur iść do pokoju i o 18:15-18:45 trzeba zarejestrować się na kolacji. Później 19:30-21:30 czas na naukę w domach. W weekendy taka sama struktura z kolacją, na śniadania nie trzeba przychodzić tylko na lunch w sobotę i brunch w niedzielę. Może brzmi to tak wszystko dość restrykcyjnie ale bez obaw bo to na prawdę jest w porządku. W piątek lub sobotę (jest wybór, jeden wieczór) jest możliwość wyjścia na miasto w godzinach 19:00-10:30, idziemy sobie na burgery, rozmawiamy, odpoczywamy i jest na prawdę sympatycznie.

Jak wyglądają lekcje?

Lekcję są niesamowite, nauczyciele są tak zaangażowani w swoje przedmioty, że to aż ciężko opisać. Mój pan od polityki biega po sali tłumacząc, z historii totalnie zafascynowany identycznie z ekonomią. Sama lekcja to jest przyjemność, proces tego w jaki sposób nauczyciele uczą swoich przedmiotów motywuje mnie i angażuje do większej nauki.

Jak ludzie i towarzystwo?

Większość osób jest bardzo otwartych, z wszystkim da się porozmawiać. Nie ma żadnego problemu z takim kontaktem bo każdy wyjechał ze swojego kraju, więc wszyscy mają taki wspólny grunt do złapania kontaktu.

Ta szkoła to na prawdę dobre miejsce. Do nauki, zawierania znajomości, rozwijania się pod każdym kątem. Jestem świadomy tego, iż może to co napisałem może nie wystarczyć więc jestem otwarty na wszystkie rozmowy, emaile i pytania odnośnie szkoły i generalnie wszystkiego. Z wielką chęcią nawiążę kontakt i sobie pogadam i tam bez żadnego stresu wystarczy mnie dodać na tych platformach i jestem totalnie otwarty na takie sprawy:)


Kurs w szkole Earlscliffe  

Clic/ kurs u nauczyciela w domu / 2016


Wyjazd do Hiszpanii dał mi możliwość poznania hiszpańskiego życia w rodzinie, gdzie codziennie miałam możliwość uczestniczenia w życiu rodzinnym i nauki prawdziwego języka podczas lekcji jak i podczas zakupów, zwiedzania, weekendowych wyjazdów i codziennych rozmów z rodzina.

Marta Ł.


Kurs w szkole IH 'Clic' Sevilla i Cadiz  

NSTS


Opinia byłego studenta szkoły, publikowana za jego i NSTS pozwoleniem

"Byłem pod wrażeniem profesjonalnych metod nauczania stosowanych przez nauczycieli NSTS podczas mojego tygodniowego intensywnego kursu języka angielskiego na Malcie. Stosowane przez lektorów metody motywacji w efekcie spowodowały poprawę mojej pewności w rozmowie, biegłości wypowiadania się i gramatykę. Gorąco polecam NSTS English Institute dla wszystkich dorosłych - profesjonalistów, bankierów, menedżerów, biznesmenów, pracowników biurowych oraz osób, których praca wymaga biegłego użycia języka angielskiego."

Bogdan W.


Kurs w szkole NSTS Malta  

Alpha College of English/ Kurs Nauczycielski/ 2015


2-tygodniowy pobyt w Dublinie pozwolił mi poznać kulturę Irlandzką. Każdy dzień wypełniony był nowymi zajęciami pozalekcyjnymi, ciekawymi zajęciami, podczas których miałam możliwość udoskonalić swój warsztat metodologiczny.

Nauczyciele byli bardzo pomocni i z chęcią dzielili się swoją wiedzą. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjazna. Nie mogę zapomnieć o rodzinie goszczącej, która sprawiła, że czułam się jak w domu.

Poza tym, zobaczyłam jak wygląda codzienne życie Irlandczyka. Kurs zaliczam do bardzo udanych pod każdym względem.

Beata B.


Kurs w szkole Alpha College of English  

Discovery Summer/ Kurs rodzinny/2015


Bardzo dziękuję za wspaniały tydzień, który pokazał mojej córce że angielski nie jest tylko wymogiem szkolnym, ale że są ludzie dla których jest to naturalny język porozumiewania się. Bezcenne!

Mama N.S


Kurs w szkole Discovery Summer  

Bucksmore/ Plumpton/ 2015


Było cudownie!!! Jest to najpiękniejsze miejsce na ziemi, najfajniejsza kadra i najlepiej się tam Liwka czuje. Już się dowiedziała, że od 18 roku życia można się starać o bycie tam opiekunem a Miss Alba i Mr Tom, powiedzieli że to świetny pomysł i poprą jej kandydaturę . :)
Oczywiście ma mi za złe że była tylko 3 tygodnie bo można być maxymalnie 7! W przyszłym roku też tam jedzie, bo są inni którzy też tam byli już 3 raz! I nie chcieli jej stamtąd wypuścić, i dostała na świadectwie pięć 6 i jedną 5, i jest tam już jak domownik bo kadra zawsze ją prosi o pomoc dla słabszych i nowych, i….nie wiadomo co jeszcze Buzia jej się nie zamyka. Generalnie cała w skowronkach.

Jednym słowem, bardzo Pani dziękujemy za znalezienie nam tego Edenu

Mama Liwki


Kurs w szkole Bucksmore  

Alpha College of English, kurs dla dorosłych maj 2015


Co najbardziej podobało mi się w szkole:

Lokalizacja szkoły, profesjonalizm nauczycieli, przygotowanie do zajęć (zajęcia prowadzone bez improwizacji), zajęcia na których udało się dowiedzieć ciekawych informacji także o historii Irlandii, nie były to zawsze typowe lekcje, stricte językowe, co jest bardzo dużym plusem, praktyczny angielski a nie typowo książkowe nauczanie, różnorodność nauczycieli w kolejnych tygodniach.

Nauka w kraju i środowisku posługującym się językiem, którego chcemy się nauczyć jest najlepszym sposobem. Oprócz codziennych lekcji w pozostałym czasie czy chcemy, czy nie, zmuszeni jesteśmy do komunikacji w języku, którego się uczymy, a więc efektywność nauki wybiega o wiele dalej niż ramy określone czasem i programem lekcji w szkole. Poza tym to sposób na poznanie mnóstwa nowych osób z najodleglejszych zakątków świata, które przyjeżdżają nauczyć się angielskiego do Dublina. W mojej klasie byli uczniowie z Korei Pd, Japonii, Włoch, Francji, Meksyku, Hiszpanii i Brazylii.

Uważam, że kurs w szkole AC w Dublinie był bardzo trafnym wyborem i chętnie bym go powtórzył, chętnie na dłuższy czas, ale to już determinują moje finanse jak i możliwy wolny czas na naukę, gdy się ma obowiązki zawodowe, z których bardzo ciężko się „wyrwać”. Szkoła AC posiada dobrych i kompetentnych nauczycieli, co także jest ważne podczas zagranicznego kursu.

Piotr


Kurs w szkole Alpha College of English  

Asana 2014 / kurs wakacyjny


Mój pobyt w Irlandii trwał miesiąc i bez wahania mogę powiedzieć że był to najlepszy miesiąc mojego życia. Początkowo nie wiedziałam czego się spodziewać po tym wyjeździe, ale od momentu gdy moja stopa postanęła na lotnisku, stałam się częścią czegoś większego, stałam się członkiem Irlandzkiej rodziny. I to właśnie uczyniło ten pobyt tak niesamowitym i absolutnie niezapomnianym - nie traktowano mnie jako jednej z wielu uczennic, ale jako jedyną w swoim rodzaju Olę.

Colm wraz Aidi oraz ich synowie emanowali ciepłem i sympatią, nauczyciele zawsze zachęcali do urzeczywistniania swoich pomysłów, a znajomi z różnych krajów stali się przyjaciółmi, mam nadzieję na całe życie.

Przygody które przeżyłam, kłopoty w które się wpakowałam a przede wszystkim ludzie których poznałam , sprawili że powrót do Warszawskiej rzeczywistości okazał się extremalnie trudny, ponieważ gdy raz się zasmakuje pełni szczęścia, pragnie się na zawsze pozostać szczęśliwym.

O.K.


Kurs w szkole Asana School of English  

OIEC Junior summer/ Goldsmiths College/ 2014


„Z pewnością bardzo miło będę wspominać ten kurs, przede wszystkim ze względu na świetną atmosferę, która tam panowała. Mimo, że pojechałam sama, a większość studentów przyjechała w grupach zorganizowanych, razem z innymi "individualsami” stworzyliśmy zgraną paczkę. Pracownicy grupy OIEC także byli bardzo mili i serdeczni, zawsze gotowi pomóc.

DJ


Kurs w szkole UIC Study Programmes UK, CANADA, USA  

ADA Bucksmore/2014


Uważam, że był to najlepszy obóz, na jaki pojechałam. Organizacja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Wszystko było dopracowane. Taki wyjazd to świetna szansa na przełamanie bariery językowej i poprawienie swoich umiejętności.

Już po kilku dniach nie tylko ja ale i moi koledzy zauważyliśmu postępy w moim poziomie angielskiego. Udało mi się również nawiązać wiele przyjaźni, które mam nadzieję przetrwają dłużej, niż do końca wakacji :)

A.S


Kurs w szkole Bucksmore  

Bell/ Wellington College/ Kurs Focus English/ 2014


Kuba już planuje przyszłoroczne wakacje w Wellington :).

W tym roku udało mu się ponownie zdobyć nagrodę dla najlepszego ucznia w klasie.

Mama Kuby


Kurs w szkole Bell  

Discovery English/ Uppingham/ Kurs Pre-college/ 2014


Cóż mogę powiedzieć. Chłopcy jak zwykle zachwyceni.

Michałowi bardzo podobała się lekcja biologii - byli ta terenie rezerwatu, gdzie łowili żyjątka, pędzelkiem zbierali robaczki a później w tabeli sprawdzali, co też udało im się znaleźć. W nagrodę każdy z uczniów mógł potrzymać sowę... Bardzo dobrym pomysłem szkoły są host students - zwłaszcza, że duże grupy młodzieży z jednego kraju (np. Włosi) mają tendencję do przechodzenia w rozmowie automatycznie na język ojczysty, a obecność studentów anglojęzycznych wymusza używanie języka angielskiego co jest przecież celem takiego wyjazdu.

Mnie natomiast cieszyła możliwość obejrzenia na szkolnym blogu Uppingham zdjęć i krótkich filmów przedstawiających ciekawsze wydarzenia z życia uczestników kursu. Michał nie był szczególnie drobiazgowy opisując co robi - prawdę mówiąc więcej dowiedziałam się z blogu niż od niego.

W Uppingham celem zajęć lekcyjnych była nie tyle rzeczywista nauka co zapoznanie i oswojenie dzieci ze słownictwem (w zakresie poszczególnych przedmiotów), które jest niezbędne dla kontynuowania nauki w UK. Michał zanotował szczególnie dużo słówek związanych z fizyką - oczywiście pojęcia te pojawiły się przy okazji wykonywania jakiegoś doświadczenia. Trzeba mieć jednak świadomość, że poruszane problemy nie mogą być zbyt trudne, tym bardziej, że w kursie biorą udział dzieci z różnych krajów.

Mama Michała


Kurs w szkole Discovery Summer  

Debla / Kurs Wakacyjny 2013


Świetna atmosfera w szkole, zawarłem wiele nowych znajomości. Sprzyjające odpoczynkowi jest również miasto – piękne i żyjące do wczesnych godzin porannych. Bardzo efektywne są godziny 1:1, polecam je każdemu bez względu na stopień zaawansowania. Ciekawe są również zajęcia pozalekcyjne – np. wycieczką łódką, mecz piłki nożnej czy spacer po typowych barach Malagi.
Mieszkałem w rezydencji tuż przy szkole, ale z tego co widziałem to apartamenty w centrum są również bardzo przyjazne i bez zarzutów. Szkołę serdecznie polecam, trzeba się jednak przygotować na liczbę osób z Danii stanowiącą zazwyczaj około 2/3 wszystkich uczniów.

Mikołaj G


Kurs w szkole Debla  

Frances King, London-Kurs Club 8 2013


Szkoła znakomicie zorganizowana, profesjonalne i przyjazne podejście nauczycieli, bardzo korzystna lokalizacja w centrum Londynu.
Grzegorz


Kurs w szkole Frances King  

Cork English College/ kurs dla dorosłych/ zima 2013


Nigdy w życiu nie przeżyłam lepszego wyjazdu, nie poznałam wspanialszych ludzi jak na tym kursie. Mój angielski poprawil się, konwersacja z ludźmi całego świata stała się przyjemnością. Warto spróbowac!

M.Cz.


Kurs w szkole Cork English College  

Atlantic Language School, Galway Irlandia/ kurs rodzinny, 2013


Powróciliśmy szczęśliwie z Irlandii w sobotę. Mieliśmy 17 dni niezapomnianych wrażeń. Pokochałam Irlandię. Podobało mi się tam wszystko - przyroda, zabytki, ludzie, puby. Szkoła jest bardzo dobra : profesjonalni i życzliwi nauczyciele. Mieliśmy do południa grupę 12 osobową , po południu 6 osobową. Po południu głównie były zajęcia z konwersacji.

Dzieci bardzo polubiły tę szkołę, zwłaszcza Robert. Klasa Mai miała za wysoki poziom dla niej, ale za nic na świecie nie chciała jej zmienić :) My z Wiktorem mieliśmy wspaniałą klasę. Mieliśmy naprawdę mnóstwo okazji nawiązać nowe znajomości i spędzić wspaniale czas. Mieliśmy super apartament , właściwie to domek szeregowy z salonem, 2 pokoje na piętrze i 2 pokoje na 2 pietrze. Czysty, w pełni wyposażony.

Bardzo podoba się nam taki rodzaj naszych wakacji, także myślę że to nie ostatni nasz wyjazd.

Dziękuję bardzo za współpracę i solidne załatwienie naszego wyjazdu.
M. G.


Kurs w szkole Atlantic Language School  

Studio Cambridge/ kurs szkoły dla dorosłych, 2012


Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji kursu:). Miała Pani rację, nie było się czego obawiać. Jestem bogatsza o nowe doświadczenia, ale stres przed wyjazdem był ogromny.

Sama się dziwię ale nigdzie się nie zgubiłam...:) Lotnisko, odpowiedni autobus, taksówka - początek najgorszy a później to już tylko lepiej. Rodzina goszcząca bardzo miła - jedzenie b. dobre, jak potrzebowałam pomocy nie było żadnego problemu, Nauczyciele w szkole rewelacyjni. Grupy około 12 osób, bez podziału na wiek (od 17 do 33 lat). Na początku miałam wrażenie, że trudno będzie mi się z nimi zintegrować, bo się wszyscy znali (najczęściej przyjeżdżali na 3 miesiące albo dłużej), dlatego też miałam wrażenie, że nie są chętni do spędzania wspólnie czasu po szkole - skoro mają przed sobą jeszcze 2 miesiące w Cambridge, nie spieszyło im się.

Ja miałam tego czasu znacznie mniej, ale gdy zapisałam się na wszystkie możliwe wycieczki i inne aktywności nie nudziłam się. I tak właściwie gdy poznałam naprawdę fajnych ludzi i było super musiałam wracać. Szkoda, że tak krótko. Jeżeli chodzi o angielski są postępy: na pewno osłuchanie z językiem - w „listening” szybko zauważyłam poprawę, wymowa lepsza, nadal mówię łamaną angielszczyzną ale jest lepiej a wiadomo, że 2 tyg. to za mało.

Podsumowując było super:)

Pozdrawiam,

M.B.


Kurs w szkole Studio Cambridge  

EC Hampstead School of English / kurs GE, 2012Kurs w szkole Hampstead School of English  

Home Tuition Ireland / kurs w domu nauczyciela, 2012


Dzień dobry! Pobyt w Malahide był dla mnie bardzo interesujący, domownicy przyjaźni, otwarci a nauczycielka cierpliwa i serdeczna. Nawet ten krótki czas pozwolił choć trochę zajrzeć w codzienne życie Irlandczyków. Niezwykła gratka. Cieszę się, że skorzystałam z Pani sugestii i wybrałam ten rodzaj kursu. Ubolewam tylko, że wszystkie moje zdjęcia przepadły, może to znaczy, ze należy pojechać jeszcze raz?

Dziękuję i pozdrawiam

E. L-R


Kurs w szkole Home Tuition Ireland  

LLE, 2012 / kurs u nauczyciela w domu


Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za pomoc, bardzo sprawną organizację, wyjątkową atmosferę zarówno przed jak i w trakcie całego szkolenia.
K.M


Kurs w szkole Living Learning English  

CAE 2012, kurs dla dzieci 8-13 lat


Chciałabym w imieniu Marty bardzo podziękować za wspaniałe dwa tygodnie w Moreton. Jest ona bardzo zadowolona z pobytu, nauki znajomych itp. Mam napisać ,że wygrała „Talent show” i „port folio work”.

Bardzo cieszę się z tak wspaniałych  wrażeń mojego dziecka i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwać.

E.Ł


Kurs w szkole Cambridge Academy of English  

Berlitz Chelsea 2012/ angielski i trening piłkarski


Chłopcy wrócili wczoraj bardzo zadowoleni i pełni wrażeń. Wszystko się udało - treningi piłkarskie i lekcje angielskiego zorganizowane profesjonalnie, opiekunowie i trenerzy bardzo życzliwi.

Dziękujemy za Pani pomoc i zaangażowanie w realizację wyprawy.

M.K.


Kurs w szkole Berlitz Football  

Holme Park School 2011/ kurs dla juniorów


„Było świetnie. Nie zapomnę tego nigdy”

W.


Kurs w szkole Kilgraston Language and Activities Centre  

Malaca Instituto 2011/ hiszpański ogólny


witam! jest pięknie, super! dużo się uczymy i uważamy na siebie. mamy piękny apartament w Hispanico dzięki Pani! bardzo dziękujemy! jest wspaniale:) odezwiemy się po powrocie.

Pozdrawiamy
D i E


Kurs w szkole Malaca Instituto  

Asana 2011/ kurs dla juniorów


Jest zachwycona. Mówi że ten pobyt był 100% lepszy niż rok temu. Resztę napiszę jutro. Bardzo, bardzo dziękujemy.

A.F.


Kurs w szkole Asana School of English  

IH New York 2011/ kurs dla juniorów


To na pewno jedno z ważniejszych doświadczeń, które zbiorę w życiu.
Całkiem inny kontynent i mentalność ludzi, która o dziwo całkiem mi odpowiadała.
Wprawdzie młodzież relatywnie młoda, to jednak udało mi się nawiązać z nimi przyjemny i sensowny kontakt.

Mam nadzieję, że po doskonałym i głębokim poznaniu oficjalnej strony Nowego Jorku, uda mi się w przyszłości pojechać tam jako osoba w ich mniemaniu pełnoletnia i zaznać życia wiecznie żywego miasta.

M.


Kurs w szkole International House, New York  

Studio Cambridge 2011 /kurs dla juniorów


Atmosfera w szkole bardzo dobra.
Nauczyciele zawsze byli mili i pomocni.
Daje najlepszą efektywność w nauce języka.

JK


Kurs w szkole Studio Cambridge  

Wimbledon School of English 2011/ kurs 50+
E.L.


Kurs w szkole Wimbledon School of English  

Wimbledon School of English 2011/ kurs 50+
E.M


Kurs w szkole Wimbledon School of English  

Studio Cambridge 2011/ kurs ogólny
A.T.


Kurs w szkole Studio Cambridge  

LLE 2010/ kurs u nauczyciela w domu


Witam

Pani Małgorzato

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pobytu w Beaconsfield.
Dziękujemy. Alana można polecać bez obaw ;-)

Jest kreatywny, nie nudzi i mój angielski bardzo się poprawił.

Rodzina bardzo przyjacielska, rozgadana, a mała Elizabeth niezwykle słodka ;-) - dostaliśmy od niej laurkę na koniec! pozdrawiam

E. S


Kurs w szkole Living Learning English  

ATC Dublin 2010 /kurs dla juniorów


Witam Serdecznie

Łukasz szczęśliwie przyleciał do domu w niedzielę. Zachwycony szkołą , warunkami i ogólną organizacją . Cieszy się bardzo z nauki języka  . Pozawierał dużo znajomości , widzę że już do siebie zaczęli pisać.

Jeszcze raz dziękuję .

Pozdrawiam

S.M.


Kurs w szkole ATC Language and Travel  

Wimbledon School of English 2010/ kurs filmowy


Dzień dobry,

Dwa dni temu zaczęłam kurs i jak na razie jestem zachwycona!

Mam niewielką grupę, tylko trzy osoby. Wszyscy młodzi i z pewnym doświadczeniem w zawodzie filmowym. Mamy wiedzę na podobnym poziomie, tak samo jak umiejętności językowe. Mamy dwóch nauczycieli, którzy szalenie mi się podobają. Oboje bardzo dużo wiedzą o filmie i przekazują nam naprawdę specjalistyczną wiedzę.

Jestem bardzo zajęta, bo proponują nam wiele zajęć poza lekcjami. Szkoła jest bardzo przyjacielska, a Wimbledon wygląda na świetną dzielnicę.

Jestem w Londynie już dwa tygodnie (przyjechałam wcześniej by pozwiedzać) i widziałam różne dzielnice mieszkalne. Porównując, stwierdzam, że ta jest wyjątkowo miła.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

B.S.


Kurs w szkole Wimbledon School of English  

Clubclass Malta / kurs rodzinny 2009


Witam p. Małgosiu,

Chciałam przesłać serdeczne pozdrowienia z Malty. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Robertowi podobają się zajęcia i bardzo chętnie chodzi, nawet na dodatkowe. Opcja tego samego budynku tj. szkoły i hotelu jest super. Jeśli chodzi o pokoje , to również byłam mile zaskoczona.

Jeśli jakieś problemy były , czy się pojawiają ,to staram się od razu wyjaśniać.( gdzie ich nie ma).Po powrocie postaram się odezwać i osobiście opowiedzieć.

Bardzo serdecznie pozdrawiam

B.K.


Kurs w szkole Clubclass Malta  

Wimbledon School of English/ kurs 50+ 2009


Dziękuję Pani bardzo za najnowsze oferty kursów językowych , trochę już doszłam do siebie po pobycie w Londynie .

Było to dla mnie przeżycie , zupełnie inny świat niż ten , w którym żyję . Sama szkoła jest przyjazna i ciekawa , i co najważniejsze nie byłam najstarszą osobą w tej szkole .

W mojej grupie i domu , w którym mieszkałam , nie było żadnego Polaka , musiałam sobie radzić . Dom , w którym mieszkałam był niedawno kupiony przez szkołę , wszystko w nim było nowe i bardzo ładne .

Jeśli pozwoli Pani , opowiem historyjkę związaną z tym domem . Tydzień po przyjeździe, w sobotę rano, kiedy próbowałam wyjść z domu , okazało się , że drzwi wyjściowe są zamknięte na dwa zamki a jeden z nich można otworzyć tylko z zewnątrz, nikogo już nie było w domu a ogródek otacza płot wysoki na 2 metry. Podstawiłam krzesło pod płot z jednej strony - tam zaniedbany ogród i żywego ducha , z drugiej strony ładny ogródek , okno tarasowe otwarte - zaczęłam wołać o pomoc , jakaś starsza Pani zdziwiona wysłuchała moich tłumaczeń , wzięła klucz ponad płotem ,wyszła na ulicę i otworzyła drzwi mojego domu uwalniając mnie .

Minęły trzy dni i spotkałam tę Panią na przystanku autobusowym , ukłoniłam się , nie poznała mnie , spojrzała zdziwiona , wyjaśniłam , że jestem sąsiadką , której pomogła w minioną sobotę . Wsiadłyśmy razem do autobusu , miła rozmowa , Pani wypytuje o szkołę , jak długo zostanę - odpowiadam że jeszcze cztery dni i wracam do kraju .
Do jakiego kraju ?- pyta.
Ja - Do Polski .
Na to Pani p o p o l s k u - Co pani powie?

Bardzo się śmiałyśmy , zaprosiła mnie na wieczór do siebie , miło gawędziło się z moją Sąsiadką , która od 50 lat mieszka w Anglii i bardzo obawiała się sąsiedztwa studentów , jak się okazało niepotrzebnie . Mam nadzieję , że w przyszłym roku skorzystam z oferty przez Panią przedstawionej i pojadę może na Maltę ?

Tymczasem pozdrawiam serdecznie ,

J.L


Kurs w szkole Wimbledon School of English  

BEET/ kurs GE 2009


Witam Pani Malgosiu!

Serdeczne pozdrowienia z Bmouth. Musze przyznać ze to był strzał w dziesiątkę.
Szkoła jest naprawdę fajna i dobrze zorganizowana. Nauczyciele, panie w kantynie i na recepcji bardzo mile i chętne do pomocy. Czuję się tu naprawdę dobrze.

Rodzina u której mieszkam tez jest ok, chociaż mimo wszystko nie mogę pozbyć się uczucia skrępowania, ale to już chyba kwestia moich osobistych preferencji. No i co tu ukrywać, od lat żyje w jakimś nienormalnym biegu. Wspólne posiłki to dla mnie jakaś abstrakcja... A tu siedzę przy wspólnym stole, posiłek jest na swój sposób celebrowany...

Ach, byłabym zapomniała! Pogoda w Anglii szczerze mnie zaskoczyła! Chyba wolę zimy angielskie od tych w Polsce, ale na pocieszenie dodam, ze wiewiórki mamy dużo ładniejsze.

Serdecznie pozdrawiam.

M.


Kurs w szkole Beet Language Centre  

Churchill Hse 2009 / (kurs dla ojca i nastoletniego syna)


Witam !

1. Dziękuje za pośrednictwo w znalezieniu kursu.
Podsumowując mój pobyt w Ramsgate:

- nasze obawy jak też i pozytywne oczekiwania potwierdziły się.
- krótko : było znośnie.Kurs w szkole Churchill House  

Kurs angielskiego w Anglii, USA i Kanadzie