Debla

 

MÁLAGA, HISZPANIA

SZKOŁA HISZPAŃSKIEGO DLA DOROSŁYCH OD LAT 16

Bardzo przyjazna, niewielka szkoła w Maladze w której każdy poczuje się znakomicie. Szczególnie dobrze tu młodzieży która w miłej, zrelaksowanej atmosferze i zawsze w małych grupach będzie chciała nauczyć się hiszpańskiego, zatańczyć flamenco, zagrać na gitarze.

Debla powstała w 1979 roku. Znajduje się w zielonej, rezydencyjnej dzielnicy Malagi, u podnóża góry Gibralfaro. Z każdego z wielu szkolnych tarasów i balkonów będziecie mogli podziwiać piękne widoki na Morze Śródziemne. I blisko stąd do centrum miasta, a na plażę zaledwie 5 minut. Szkoła przyjmuje rocznie ponad 700 studentów, większość z nich z Europy.

OGÓLNA INFORMACJA O PROWADZONYCH KURSACHOGÓLNA INFORMACJA O ZAKWATEROWANIU


Opinie naszych klientów:

Debla / Kurs Wakacyjny 2013


Świetna atmosfera w szkole, zawarłem wiele nowych znajomości. Sprzyjające odpoczynkowi jest również miasto – piękne i żyjące do wczesnych godzin porannych. Bardzo efektywne są godziny 1:1, polecam je każdemu bez względu na stopień zaawansowania. Ciekawe są również zajęcia pozalekcyjne – np. wycieczką łódką, mecz piłki nożnej czy spacer po typowych barach Malagi.
Mieszkałem w rezydencji tuż przy szkole, ale z tego co widziałem to apartamenty w centrum są również bardzo przyjazne i bez zarzutów. Szkołę serdecznie polecam, trzeba się jednak przygotować na liczbę osób z Danii stanowiącą zazwyczaj około 2/3 wszystkich uczniów.

Mikołaj G