Aktualne oferty dla szkoły:

Całoroczne kursy FCE ,CAE, CPE w Bournemouth

Club 40+ w Bournemouth

FCE i CAE w Bournemouth

Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
Beet Language Centre


 

 

Beet Language Centre

 

Szkoła działa od 1979 roku. Znajduje się w nadmorskiej, uniwersyteckiej miejscowości Bournemouth, na południu Wielkiej Brytanii. Piaszczyste plaże i ciekawe, pełne życia miasto, sprzyjają dobremu pobytowi na kursie językowym. Centrum kształcenia mieści się w XIX wiecznym budynku dawnej szkoły, wyposażone jest w nowoczesne klasy, sprzęt, bibliotekę oraz pracownie komputerowe. Jednorazowo w szkole może uczyć się maksymalnie do 180 osób. Studenci zapraszani są do szkoły także wieczorami, gdy prowadzone są wieczorne seminaria lub zajęcia pozalekcyjne.

 

Szkoła działa również od lat jako ITTC, centrum szkolenia nauczycieli języka angielskiego, oferując bogaty wybór kursów nauczycielskich Programy kursów objęte są także grantami Comeniusa.

 

Szkoła posiada rekomendacje British Council, English UK, Business English UK, Quality English, IALC

Ogólne informacje o kursach

 


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Opinie naszych klientów:

BEET/ kurs GE 2009


Witam Pani Malgosiu!

Serdeczne pozdrowienia z Bmouth. Musze przyznać ze to był strzał w dziesiątkę.
Szkoła jest naprawdę fajna i dobrze zorganizowana. Nauczyciele, panie w kantynie i na recepcji bardzo mile i chętne do pomocy. Czuję się tu naprawdę dobrze.

Rodzina u której mieszkam tez jest ok, chociaż mimo wszystko nie mogę pozbyć się uczucia skrępowania, ale to już chyba kwestia moich osobistych preferencji. No i co tu ukrywać, od lat żyje w jakimś nienormalnym biegu. Wspólne posiłki to dla mnie jakaś abstrakcja... A tu siedzę przy wspólnym stole, posiłek jest na swój sposób celebrowany...

Ach, byłabym zapomniała! Pogoda w Anglii szczerze mnie zaskoczyła! Chyba wolę zimy angielskie od tych w Polsce, ale na pocieszenie dodam, ze wiewiórki mamy dużo ładniejsze.

Serdecznie pozdrawiam.

M.
Tak mieszkają studenci szkoły Beet Language Centre: