English Outdoors (dawniej BSL)

 

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Nowym Jorku, ale raczej nie masz ochoty na Manhattan, to zapraszamy do przyjaznej szkoły na Brooklynie. Czas płynie tam nieco przyjemniej, a atrakcji wokół całkiem sporo.

English Outdoors to szkoła znana wcześniej pod nazwą Brooklyn School of Languages. Szkoła wypracowała specjalny program nauczania który realizowany jest w nowojorskim plenerze, tak więc zobaczysz znacznie więcej. Co więcej ze szkoły częściej korzystają trzydziestolatki i czterdziestolatki, choć osób w wieku 18-29 lat także będzie sporo.

Szkoła mieści się na 34 piętrze najwyższego biurowca w okolicy, więc panoramę na NY będziesz mieć znakomitą. English Outdoors ma nowoczesne klasy, kawiarenkę , bibliotekę referencyjną i dostęp do Internetu. Szkoła oferuje także zajęcia popołudniowe oraz wycieczki. Latem organizowane są również kursy dla juniorów w wieku 13-18 lat. Jest więc okazja aby poznać Nowy Jork za równo dla młodzieży jak i dorosłych.

OGÓLNA INFORMACJA O PROWADZONYCH KURSACH „Angielski w plenerze”OGÓLNA INFORMACJA O ZAKWATEROWANIU

Zakwaterowanie w rodzinie z wyżywieniem lub bez – odległość od szkoły 20-40 minut. Zapraszamy! Napisz: info@kursyjezykowe.net


Opinie naszych klientów:

BSL/Kurs GE dla dorosłych/ 2017


NY bardzo mi się podobał. Szkoła pomagała i doradzała chętnie i podawała również wiele opcji aktywności za darmo, które można wykonywać w Nowy Jorku w czasie wolnym. Bardzo fajna opcja bo miasto jest drogie.
Można było poznać ludzi z różnych krajów i ćwiczyć język poza szkolą. Najfajniejsza rzecz że szkoła i zakwaterowanie na Brooklynie. Dzielnica żywa i bardzo różnorodna co mi się niezmiernie podobało.

JW.