Anglo-Continental

 

Bournemouth, UK

SZKOŁA DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻYPROFIL SZKOŁY ORAZ KURSÓW

 

Szkoła mieści się na własnym, wygodnym kampusie, jego teren to 65 tysiecy m2, przyległe tereny sportowe zajmują 35 tysięcy m2. Na terenie kampusu wydzielono centra dla osób dorosłych, młodzieży oraz piękne centrum dla ludzi świata biznesu.

 

Kampus ma 70 klas, laboratoria językowe, biblioteczki referencyjne, wyposażone w sprzęty audiowizualny, sale wykładowe, dostęp do Internetu. Kampus posiada także pomieszczenia dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oddzielne Centrum Executive serwuje swym studentom bezpłatne napoje i herbatniki, posiada także własną przestrzeń restauracyjną. Ponadto na terenie kampusu znajdują się ogrody i tereny sportowe.

 

Szkoła została założona w roku 1950, posiada stosowne rekomendacje British Council, English UK. Jest także centrum kształcenia nauczycieli oraz prowadzi wiele kursów dla profesjonalistów a także unikalny kurs dla pilotów, kontrolerów ruchu powietrznego, załóg kabinowych etc..

 

 

 

Zakwaterowanie zgodnie ż życzeniem, w rodzinie lub wynajętych apartamentach, hotelach itd.

 


Opinie naszych klientów:

Anglo-Continental, Young Adults 16-20 lat, lipiec 2018Syn wrócił cały i zdrowy i bardziej niż zadowolony!!! Tak mu sie pobyt podobał, że nie bardzo chciało mu się nawet wracać!!! Poradził sobie na lotnisku w Londynie ale najbardziej podobała mu się chyba rodzina u której mieszkał - spotkał się z wyjątkowo serdecznym podejściem i gościnnością, miał bardzo sympatycznego lokatora z Hiszpanii, z którym kontakt ma zamiar utrzymywać dalej.

 Poznał także inne dzieciaki z Włoch, Danii i nie tylko. Mają zamiar się kontaktować.
 Miejscowość super, świetna dzielnica domków jednorodzinnych no i bardzo bezpieczna. Warunki mieszkaniowe super!!! Karol miał bardzo duży pokój a przez ostatni tydzień to nawet mieszkał sam.


Karol chciał się trochę popisać trochę pokazać naszej kultury - głównie kulinarnej no i zrobił całej rodzinie... pierogi :)
Udały się smakowały bardzo - mini wymiana kulturowa nastąpiła :) Poza tym sporo rozmawiał z gospodarzami więc wyjątkowo trafiona rodzina została nam przydzielona - dziękuję!


Ciągle przesiadywał nad morzem- sam lub w towarzystwie -międzynarodowym rzecz jasna - wiec wrócił pięknie opalony, bo i pogoda dopisała.
Fajnie ze musiał cały czas mówić po angielsku choć trafiały się i polskie akcenty np. obsługa w Starbuksie ale większość czasu jednak angielski był w użyciu więc wreszcie przestał się bać mówić! Zobaczymy na jak długo - mam nadzieje ze na dłużej :)


Bardzo dziękujemy za zorganizowanie super wakacji!!! Robią Państwo super robotę za którą bardzo, bardzo dziękujemy!

Mega zadowoleni klienci