Małgorzata Goraj-Bryll,

dyrektor firmy ISC s.c.


Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy firmą rodzinną. Najpierw nasze zainteresowania i nasz bardzo szczególnie serdeczny stosunek do Irlandii pozwolił nam na nawiązanie miłych kontaktów z działającymi tam szkołami językowymi. W 1999 roku powstała nasza pierwsza strona Twoja Irlandia na której zapraszaliśmy do szkół w Irlandii.

Ale nasi studenci wracali zadowoleni i często marzyli o ponownym wyjeździe, prosząc nas także o inne kraje i inne języki. Nadal pielęgnujemy zainteresowania Irlandią, tłumaczyliśmy przecież poezję i prozę irlandzką, wydawaliśmy książki, konsultowaliśmy prace magisterskie, wypożyczaliśmy materiały z własnych księgozbiorów, organizowaliśmy wielkie i małe imprezy z okazji Dnia świętego Patryka. Znamy się na tym. Ale też przez już prawie 20 lat naszej działalności poznaliśmy się i to bardzo dobrze na tym co dzieje się w szkołach językowych praktycznie w każdym zakątku świata.

Wiemy co doradzić gdy pytacie o kurs, bo możliwości jest bardzo wiele, a my bardzo chcemy abyście skorzystali jak najwięcej. Wiemy dobrze co kryje się za niskimi cenami, wiemy dobrze czego należy oczekiwać po kursie który wydaje się droższym. Wiemy gdzie będzie się dobrze czuł nastolatek wyjeżdzający indywidualnie po raz pierwszy, a gdzie skorzysta ktoś kogo nie przerażają jednojęzyczne grupy.

Szkoły świata które rekomendujemy są przez nas sprawdzane przy różnych okazjach, należymy też do europejskich stowarzyszeń akredytujących agentów zajmujących się edukacją. Współpracują z nami jedynie akredytowane szkoły językowe oraz najlepsze spośród szkół średnich w UK czy w innych miejscach Europy, także w Stanach i Kanadzie.

Naszymi klientami są dorośli, młodzież, dzieci, rodziny, ludzie świata biznesu i miłośnicy podróży. Dla każdego mamy bardzo specjalną propozycję stąd lista szkół na naszej stronie jest bardzo długa.

Zawsze chcemy pomóc wam w wyborze kursu językowego. Jedni przecież lubią gwar, inni naukę w bardzo kameralnej atmosferze. Więc jeśli chcecie jechać i uczyć się języków za granicą to ta strona jest właśnie dla Was!

A my zawsze czekamy na wasze maile i telefony.

 

Małgorzata Goraj-Bryll

Dyrektor, Isc. S.c.

 

 

Quality English

 

Pragniemy poinformować naszych obecnych i przyszłych studentów, że w kwietniu 2009 nasza firma została oficjalnym przedstawicielem Quality English.

 

Certifikat Quality EnglishQuality English jest organizacją zrzeszającą wybrane szkoły języka angielskiego. Szkoły Quality English wybierane są spośród najlepszych szkół językowych świata wedle następujących kryteriów:

 


Studenci szkół QE zawsze mogą liczyć na:

 

 

Ciesząc się ze współpracy z Quality English oraz szkołami wybranymi spośród najlepszych, pragniemy służyć Państwu poradą i wskazywać najkorzystniejsze propozycje kursów.

 ICEF


 

Znak ICEFObecność ISC s.c na konferencjach i spotkaniach przedstawicieli zagranicznych szkół językowych które odbywają się cyklicznie w wielu miejscach na świecie, także w Berlinie, pozwala nam na rekomendację i oficjalny tytuł oraz logo AGENCJI ICEF.

ICEF jest międzynarodową organizacją marketingową.EAQA - European Association of Quality Agencies


 

EAQARok temu byliśmy przy narodzinach nowej organizacji europejskiej, w listopadzie 2011 zostaliśmy jej członkiem.

EAQA to młoda i jedyna jak dotąd organizacja międzynarodowa non-profit zrzeszająca działające w Europie agencje zajmujące się wyjazdami do szkół językowych. Głównym celem EAQA jest zabezpieczenie wysokich standardów i rekomendacja agencji i konsultantów szkół językowych , oraz reprezentacja interesów jej członków.

Innymi celami są:

Małgorzata Goraj Bryll
Dyrektor ISC sc, Warszawa