Studio Cambridge

 

SZKOŁA DLA DOROSŁYCH OD LAT 16 ORAZ DLA MŁODZIEZY 10-19 LAT

 

Cambridge, miasto słynące z Uniwersytetu, o łącznej populacji 120 000 mieszkańców, jest w zasięgu krótkiej, bo tylko 45-minutowej podroży pociągiem z Londynu.

Studio Cambridge jest szkołą niezależną. Działa już od 1954 roku a rocznie uczy się w niej, około 4 000 studentów ze wszystkich stron świata. Główne centrum szkoły mieści się w centrum Cambridge w XIX-wiecznych wiktoriańskich budynkach położonych w odległości 400 metrów od stacji kolejowej i 10 minut pieszo od centrum miasta.

 

OGÓLNA INFORMACJA O KURSACH

 

 

OGÓLNE INFORMACJE O ZAKWATEROWANIU

 

 

PROGRAMY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

Studio Cambridge oferuje osiem różnych programów dla dzieci i młodzieży w Cambridge i innych miejscowościach w południowej Anglii. Programy te obejmują:

 


Opinie naszych klientów:

Studio Cambridge/ kurs szkoły dla dorosłych, 2012


Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji kursu:). Miała Pani rację, nie było się czego obawiać. Jestem bogatsza o nowe doświadczenia, ale stres przed wyjazdem był ogromny.

Sama się dziwię ale nigdzie się nie zgubiłam...:) Lotnisko, odpowiedni autobus, taksówka - początek najgorszy a później to już tylko lepiej. Rodzina goszcząca bardzo miła - jedzenie b. dobre, jak potrzebowałam pomocy nie było żadnego problemu, Nauczyciele w szkole rewelacyjni. Grupy około 12 osób, bez podziału na wiek (od 17 do 33 lat). Na początku miałam wrażenie, że trudno będzie mi się z nimi zintegrować, bo się wszyscy znali (najczęściej przyjeżdżali na 3 miesiące albo dłużej), dlatego też miałam wrażenie, że nie są chętni do spędzania wspólnie czasu po szkole - skoro mają przed sobą jeszcze 2 miesiące w Cambridge, nie spieszyło im się.

Ja miałam tego czasu znacznie mniej, ale gdy zapisałam się na wszystkie możliwe wycieczki i inne aktywności nie nudziłam się. I tak właściwie gdy poznałam naprawdę fajnych ludzi i było super musiałam wracać. Szkoda, że tak krótko. Jeżeli chodzi o angielski są postępy: na pewno osłuchanie z językiem - w „listening” szybko zauważyłam poprawę, wymowa lepsza, nadal mówię łamaną angielszczyzną ale jest lepiej a wiadomo, że 2 tyg. to za mało.

Podsumowując było super:)

Pozdrawiam,

M.B.
Studio Cambridge 2011 /kurs dla juniorów


Atmosfera w szkole bardzo dobra.
Nauczyciele zawsze byli mili i pomocni.
Daje najlepszą efektywność w nauce języka.

JK
Studio Cambridge 2011/ kurs ogólny
A.T.