Bucksmore

 

WAKACYJNE SZKOŁY ANGIELSKIEGO, UK

DZIECI 7-10 LAT,
MŁODZIEŻ 14-17 ORAZ 16-18 LAT

Znakomite programy Bucksmore prowadzone w najlepszych szkołach rezydencyjnych całej Anglii oraz na uniwersytetach. Przeznaczone są wyłącznie dla indywidualnych studentów i odznaczają się inną niż w większości wakacyjnych szkół filozofią prowadzenia kursu. Jedna z najlepszych propozycji dla ambitnych studentów szkół średnich, którzy prócz wakacyjnego kursu w czasie którego będą mogli spotkać młodzież z wielu krajów, chcą osiągnąć nie tylko lepszy poziom znajomości języka ale i pielęgnować talenty i zainteresowania.

LOKALIZACJE SZKÓŁOFEROWANE KURSYSZCZEGOŁOWE OPISY KURSÓW INFORMACJE NA ŻYCZENIE, LUB KLIKLNIJ KURS NA PASKU PO PRAWEJ STRONIE.

WSZYSTKIE PAKIETY OBEJMUJĄ:


Opinie naszych klientów:

Bucksmore/ Plumpton/ 2015


Było cudownie!!! Jest to najpiękniejsze miejsce na ziemi, najfajniejsza kadra i najlepiej się tam Liwka czuje. Już się dowiedziała, że od 18 roku życia można się starać o bycie tam opiekunem a Miss Alba i Mr Tom, powiedzieli że to świetny pomysł i poprą jej kandydaturę . :)
Oczywiście ma mi za złe że była tylko 3 tygodnie bo można być maxymalnie 7! W przyszłym roku też tam jedzie, bo są inni którzy też tam byli już 3 raz! I nie chcieli jej stamtąd wypuścić, i dostała na świadectwie pięć 6 i jedną 5, i jest tam już jak domownik bo kadra zawsze ją prosi o pomoc dla słabszych i nowych, i….nie wiadomo co jeszcze Buzia jej się nie zamyka. Generalnie cała w skowronkach.

Jednym słowem, bardzo Pani dziękujemy za znalezienie nam tego Edenu

Mama Liwki
ADA Bucksmore/2014


Uważam, że był to najlepszy obóz, na jaki pojechałam. Organizacja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Wszystko było dopracowane. Taki wyjazd to świetna szansa na przełamanie bariery językowej i poprawienie swoich umiejętności.

Już po kilku dniach nie tylko ja ale i moi koledzy zauważyliśmu postępy w moim poziomie angielskiego. Udało mi się również nawiązać wiele przyjaźni, które mam nadzieję przetrwają dłużej, niż do końca wakacji :)

A.S