ATC Language and Travel

 

Szkoła działa od 30 już lat. Prowadzi kursy dla młodzieży, dorosłych, profesjonalistów. Cieszy się znakomitą opinią, posiada znak jakości ISO.
Posiada dwie stałe siedziby. Jedna z nich znajduje się w trzech przylegających do siebie wiktoriańskich domach, typowych dla niewielkiej, malowniczej, nadmorskiej miejscowości Bray, leżącej w odległości 10 km od Dublina. Ze szkolnych okien widok wprost na morze.

Druga siedziba to szkoła w samym centrum Dublina.

Szkoła zaprasza także dorosłych na kurs wraz z zakwaterowaniem w Trinity Hall Dublin. Rezydencja ta znajduje się w Dublinie, w odległości 10 minutowej podróży tramwajem Luas od centrum miasta. Znakomite i wygodne zakwaterowanie w samodzielnych apartamentach wraz z łazienkami i kuchenką. Wyżywienie na miejscu.

ATC specjalizuje się także w prowadzonych w wielu miejscach w Dublinie oraz w licznych miejscowościach Irlandii renomowanych kursach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat ATC prowadzi także rezydencyjne kursy młodzieżowe w UK oraz USA.
Ogólne informacje o kursach

 


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Szkoła uznana przez RELSA, MEI, FIYTO,EAIE, oraz wiele innych organizacji edukacyjnych.


Opinie naszych klientów:

ATC Dublin 2010 /kurs dla juniorów


Witam Serdecznie

Łukasz szczęśliwie przyleciał do domu w niedzielę. Zachwycony szkołą , warunkami i ogólną organizacją . Cieszy się bardzo z nauki języka  . Pozawierał dużo znajomości , widzę że już do siebie zaczęli pisać.

Jeszcze raz dziękuję .

Pozdrawiam

S.M.