Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
ATC Language and Travel


 

 

ATC Language and Travel

 

Szkoła działa od 30 już lat. Prowadzi kursy dla młodzieży, dorosłych, profesjonalistów. Cieszy się znakomitą opinią, posiada znak jakości ISO.
Posiada dwie stałe siedziby. Jedna z nich znajduje się w trzech przylegających do siebie wiktoriańskich domach, typowych dla niewielkiej, malowniczej, nadmorskiej miejscowości Bray, leżącej w odległości 10 km od Dublina. Ze szkolnych okien widok wprost na morze.

Druga siedziba to szkoła w samym centrum Dublina.

Szkoła zaprasza także dorosłych na kurs wraz z zakwaterowaniem w Trinity Hall Dublin. Rezydencja ta znajduje się w Dublinie, w odległości 10 minutowej podróży tramwajem Luas od centrum miasta. Znakomite i wygodne zakwaterowanie w samodzielnych apartamentach wraz z łazienkami i kuchenką. Wyżywienie na miejscu.

ATC specjalizuje się także w prowadzonych w wielu miejscach w Dublinie oraz w licznych miejscowościach Irlandii renomowanych kursach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat ATC prowadzi także rezydencyjne kursy młodzieżowe w UK oraz USA.
Ogólne informacje o kursach

 


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Szkoła uznana przez RELSA, MEI, FIYTO,EAIE, oraz wiele innych organizacji edukacyjnych.


Opinie naszych klientów:

ATC Dublin 2010 /kurs dla juniorów


Witam Serdecznie

Łukasz szczęśliwie przyleciał do domu w niedzielę. Zachwycony szkołą , warunkami i ogólną organizacją . Cieszy się bardzo z nauki języka  . Pozawierał dużo znajomości , widzę że już do siebie zaczęli pisać.

Jeszcze raz dziękuję .

Pozdrawiam

S.M.