Kursy w domu nauczyciela


Na ekskluzywne kursy prowadzone w domu nauczyciela zapraszamy wszystkich którzy:

Na kursy indywidualne można przyjeżdżać także wraz z osobą towarzyszącą, podejmującą naukę lub nie, a w wielu przypadkach także z dziećmi.
Kursy w domu nauczyciela przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych, do domu nauczyciela przyjmowane są także przyjeżdżające indywidualnie dzieci. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy na naukę mają mało czasu i chcą go maksymalnie wykorzystać.Whitstable dla sześciu osób 14-16 lat

Leo Languages ILH

2-16 lipca, 16-30 lipca, 30 lipca-13 sierpnia 2023Unikalny kurs dla sześcioosobowych grup młodzieżowych w wieku 14-16 lat. Kurs odbywa się w niewielkiej nadmorskiej i malowniczej miejscowości w hrabstwie Kent, słynącym jako Ogrody Anglii. Whitstable słynie z pięknego portu rybackiego, ostryg, uroczych kafejek i sklepików.
Sześcioosobowe międzynarodowe grupy młodzieżowe mieszkają w domu nauczyciela, co sprawia, że łatwiej integrują się podczas pobytu na kursie, oraz to że każdy ze studentów może liczyć na bardzo osobisty kontakt z nauczycielem. Nauka trwa 3 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu, popołudniami organizowane są zajęcia pozalekcyjne, sportowe oraz wycieczki.Kurs dla szkół: Leo Languages ILH  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Niemiecki w domu nauczyciela

Carl Duisberg

BERLIN, KOLONIA, MONACHIUM, RADOLFZELL, HANOVER, RHINE-MAIN ORAZ SAARBRÜCKEN


Szkoła Carl Duisberg zaprasza! Znakomita, sprawdzona metoda aby w pełni wykorzystać pobyt zagranicą. Możliwość pracy z nauczycielem o zbliżonych zainteresowaniach. Wygoda!

 

  • ILOŚĆ GODZIN NA ŻYCZENIE
  • ZAKWATEROWANIE WRAZ Z WYŻYWIENIEM W DOMU NAUCZYCIELA
  • MINIMUM REZERWACJI TYDZIEŃ
Kurs dla szkół: Carl Duisberg  

Język kursu: Niemiecki   Angielski Wielka Brytania - kursy językowe za granicą