Ciekawe oferty dla szkoły:

Clubclass: dłuższy pobyt na Malcie taniej!

Clubclass Malta Rodzinna

Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
Clubclass Malta


 

 

Clubclass Malta

 

Rezydencyjna szkoła dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Na pięknej Malcie, w samym centrum Swieqi, na wyspie idealnej na wakacyjny odpoczynek, można także skorzystać z kursu językowego. Warunki świetnie wyposażonych klas, szkoła w obrębie kompleksu hotelowego, apartamenty, baseny, morze w odległości półgodzinnego spaceru, słońce…

Wszystko, pod błękitnym niebem Malty. Szkołę licencjonuje Ministerstwo Edukacji Malty a to oznacza, że uczą tam jedynie profesjonaliści. Można tu nawet przygotować się do egzaminów, a zagraniczni studenci mogą także podjąć tu kursy uniwersyteckie. Szkoła posiada również rekomendacje współpracującej z nami organizacji Quality English.


Ogólne informacje o kursach

 

 

Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Opinie naszych klientów:

Clubclass Malta / kurs rodzinny 2009


Witam p. Małgosiu,

Chciałam przesłać serdeczne pozdrowienia z Malty. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Robertowi podobają się zajęcia i bardzo chętnie chodzi, nawet na dodatkowe. Opcja tego samego budynku tj. szkoły i hotelu jest super. Jeśli chodzi o pokoje , to również byłam mile zaskoczona.

Jeśli jakieś problemy były , czy się pojawiają ,to staram się od razu wyjaśniać.( gdzie ich nie ma).Po powrocie postaram się odezwać i osobiście opowiedzieć.

Bardzo serdecznie pozdrawiam

B.K.
Tak mieszkają studenci szkoły Clubclass Malta: