Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
NSTS Malta


 

 

NSTS Malta

 

SZKOŁA DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY,GZIRA, MALTA
NSTS jest jedną z najstarszych szkół na Malcie, uczy studentów już od 52 lat, kiedy jako pierwsza na wyspie otwarła swe podwoje. Szkoła może poszczycić się tym, że jej kursy dla dorosłych akredytowane są przez University of Malta, a kursy nauczycielskie mogą także przygotowywać do egzaminu CELTA. Często korzystają z niej parlamentarzyści, politycy oraz świat biznesu.

Szkoła mieszcząca się w Gzira, posiada 16 klas, centrum multimedialne wraz z bezpłatnym dostępem do Internetu, studencką kantynę, ogród oraz balkony z widokiem i dostępem do cytrusowych sadów.

Instytut NSTS jest członkiem założycielem organizacji ALTO oraz członkiem FELTOM.

Ogólna informacja o kursachOgólna informacja o zakwaterowaniu


Opinie naszych klientów:

NSTS


Opinia byłego studenta szkoły, publikowana za jego i NSTS pozwoleniem

"Byłem pod wrażeniem profesjonalnych metod nauczania stosowanych przez nauczycieli NSTS podczas mojego tygodniowego intensywnego kursu języka angielskiego na Malcie. Stosowane przez lektorów metody motywacji w efekcie spowodowały poprawę mojej pewności w rozmowie, biegłości wypowiadania się i gramatykę. Gorąco polecam NSTS English Institute dla wszystkich dorosłych - profesjonalistów, bankierów, menedżerów, biznesmenów, pracowników biurowych oraz osób, których praca wymaga biegłego użycia języka angielskiego."

Bogdan W.