Brighton Language College

 


SZKOŁA DLA DOROSŁYCH I MODZIEŻY w Brighton

Brighton, popularna i modna nadmorska miejscowość w Anglii, to także atrakcyjne miejsce do nauki języka angielskiego. Nic więc dziwnego, że właśnie w Brighton znajdziecie bardzo wiele szkół językowych. Jedną z nich, bardzo szczególną jest BLC. Znajduje się w centrum miasta, w pobliżu słynnego Royal Pavillon i zaledwie 2 minuty od plaży.
Szkoła jest niewielka, przyjazna i rzetelna. Spośród wielu szkół wyróżniają ją także niezwykłe kursu jak np. Angielski i czekolada!!! Szkoła zaprasza studentów od 16 roku życia, a latem także młodzież oraz całe rodziny.

OGÓLNA INFORMACJA O SZKOLE I KURSACH


Opinie naszych klientów:

Brighton Language College, kurs 40 plus, październik 2018


W niedzielę w nocy wróciłam cała i zdrowa :)
Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z rodziny goszczącej. Lepiej nie mogłam trafić. Bardzo rozmowna starsza pani i drugi student Turek, równie rozmowny i na podobnym poziomie językowym co ja. 

Były wspólne rozmowy i kolacje. Sam kurs też ok. W grupie przez pierwszy tydzień byłyśmy we trzy (Niemka, Węgierka i ja), w drugim tygodniu we dwie. Lekcje były więc prawie indywidualne. Trochę różniłyśmy się umiejętnościami, ale było w porządku. Po zajęciach w szkole zwiedzałyśmy okolice. Było więc przyjemnie i pożytecznie.  Wiadomo, że po dwóch tygodniach nawet intensywnej nauki, oszałamiającego postępu nie ma, ale z pewnością lepiej rozumiem i nabrałam odwagi w mówieniu. A o to głównie mi chodziło.

Dziękuję serdecznie za współpracę i za wszelką pomoc.

BK