Earlscliffe

 Earslcliffe (dawniej Sussex Sumer Schools) to specjaliści którzy już od 10 lat organizują kursy dla dzieci i młodzieży młodszej. Szkoły otwierają się w okresie wakacyjnym i pracują w trzech różnych centrach wschodniego Sussex.
Każda ze szkół przeznaczona jest dla dzieci w odrębnym przedziale wiekowym 9-16, 13-17 lub 8-12 lat. Każde z centrum dysponuje inną ilością miejsc – od 40 do 200 uczniów na kampusie.

Wszystkie kursy standardowo obejmują:


Opinie naszych klientów:

Earlscliffe, 2016Dzień dobry, mam na imię Wiktor. Uczę się w Earlscliffe od września i wybrałem kursy takie jak Historia, Ekonomia i Polityka, więc w tych przedmiotach jak i w ich wyborze jak najchętniej pomogę. Obecnie uczę się na AS czyli na tym pierwszym roku, 2 letnim kursie przygotowawczym do matury A-levels. Pamiętam jak sam próbowałem wybrać szkołę i miałem wtedy sporo pytań odnośnie co jak, kiedy gdzie, jak to w ogóle wygląda, więc tak postaram się to opisać, żeby wybór szkoły był procesem troszkę mniej stresogennym.

Lokalizacja?

Szkoła położona jest w mieście Folkestone. Generalnie jest tutaj wszystko czego potrzeba więc nie ma się o co martwić, od ładnych kawiarni po sklepy fryzjerskie. Położenie jest po prostu cudowne, mi przynajmniej bardzo przypadło do gustu, lokacja nad morzem do niego parę minut. O sama lokacje nie co się martwić. Jak lecę do Londynu z Warszawy to transport z Londynu zajmuje mi godzinkę pociągiem więc totalny luzik.

Jak mieszkam?

Z racji, że jestem chłopakiem mogłem zostać przydzielony do dwóch budynków jeden znajduje się na ulicy 25 Grimstone Gardens a drugi na 47 Earls Avenue. Ja trafiłem do Grimstone Gardens i jest na prawdę niesamowicie. Cały dom jest wypełniony ludźmi z całego świata, panuje na prawdę niesamowita atmosfera. Mr. Jones jest naszym house managerem i mówiąc szczerze to jest osoba, która nie tylko opiekuje się nami ale też jest naszym przyjacielem i jakikolwiek problem by się nie pojawił zawsze jestem w stanie spytać się o cokolwiek czy to porada czy pogawędka, czyni to nasz dom niesamowitym miejscem z niepowtarzalną atmosferą.
Domy gdzie mieszkają dziewczyny to Westborn Gardens i Main house(czyli tam gdzie są wszystkie posiłki, część lekcji). Byłem w każdym z nich i są ładne, zadbane i po prostu przyjemnie się w nich przebywa i żyję.

Jak wyglądają dni?

W tygodniu od 7:45 do 8:15 jest śniadanie, o 12:15-13:15 przerwa na lunch w międzyczasie lekcji i o 18:15-18:45 kolacja. Lekcję zaczynają się od group tutor( wszyscy uczniowie są podzieleni na grupy i spotykamy się we środę i piątek) lub od forum 8:30-9:00 ( cała szkoła, informacje, często ciekawe wykłady o wszystkim generalnie bo każdy z nauczycieli lub uczniów ma czasami za zadanie coś tam przygotować odbywa się to we wtorek i czwartek) w poniedziałki rano jest przygotowanie do Trac testów i o 9 startują czyli z całego tamtego tygodnia są testy z wybranych przedmiotów etc.
Lekcje podzielone są na periody czyli półtora godzinne lekcej czyli są dwa przed lunchem i dwa po lanchu i generalnie szkołę kończy się o 16:30 wtedy już można zdjąć garnitur iść do pokoju i o 18:15-18:45 trzeba zarejestrować się na kolacji. Później 19:30-21:30 czas na naukę w domach. W weekendy taka sama struktura z kolacją, na śniadania nie trzeba przychodzić tylko na lunch w sobotę i brunch w niedzielę. Może brzmi to tak wszystko dość restrykcyjnie ale bez obaw bo to na prawdę jest w porządku. W piątek lub sobotę (jest wybór, jeden wieczór) jest możliwość wyjścia na miasto w godzinach 19:00-10:30, idziemy sobie na burgery, rozmawiamy, odpoczywamy i jest na prawdę sympatycznie.

Jak wyglądają lekcje?

Lekcję są niesamowite, nauczyciele są tak zaangażowani w swoje przedmioty, że to aż ciężko opisać. Mój pan od polityki biega po sali tłumacząc, z historii totalnie zafascynowany identycznie z ekonomią. Sama lekcja to jest przyjemność, proces tego w jaki sposób nauczyciele uczą swoich przedmiotów motywuje mnie i angażuje do większej nauki.

Jak ludzie i towarzystwo?

Większość osób jest bardzo otwartych, z wszystkim da się porozmawiać. Nie ma żadnego problemu z takim kontaktem bo każdy wyjechał ze swojego kraju, więc wszyscy mają taki wspólny grunt do złapania kontaktu.

Ta szkoła to na prawdę dobre miejsce. Do nauki, zawierania znajomości, rozwijania się pod każdym kątem. Jestem świadomy tego, iż może to co napisałem może nie wystarczyć więc jestem otwarty na wszystkie rozmowy, emaile i pytania odnośnie szkoły i generalnie wszystkiego. Z wielką chęcią nawiążę kontakt i sobie pogadam i tam bez żadnego stresu wystarczy mnie dodać na tych platformach i jestem totalnie otwarty na takie sprawy:)