Kursy dla dzieci i młodzieży


Uwaga! Informacje o tego typu kursach w szkołach irlandzkich znajdują się na stronie Kursy Kursy dla dzieci i młodzieży w Irlandii

Współpracujemy z wieloma szkołami na całym świecie i mamy mnóstwo ciekawych programów dla młodzieży. Możesz jechać w wakacje, ale także na kursy jesienne, zimowe i wiosenne. Zawsze jest jakaś okazja.

Poniżej znajdziecie tylko kilka propozycji, nie wszystkie kursy prezentowane są na stronie. Zadzwoń pod numer 22 847 14 87 lub wyślij email na adres info@kursyjezykowe.net jeśli zamierzasz wybrać się na kurs językowy za granicą. Doradzimy dobre rozwiązanie.

Nasi stali klienci powracający na kurs jak zawsze mogą liczyć na zniżkę od kosztów nauczania.


Wakacje na Brooklynie 18-22 lat

English Outdoors (dawniej BSL)

14.07-27.07.2024W tej szkole zajęcia językowe odbywają się w różnych, bezpiecznych miejscach miasta, dzięki temu poznasz NYC jeszcze lepiej. Wiele propozycji zajęć pozalekcyjnych, także czas wolny.Kurs dla szkół: English Outdoors (dawniej BSL)  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Wakacje na Brooklynie 13-18 lat

English Outdoors (dawniej BSL)

23.06 do 10.08. 2024 - preferowane daty: od 23.06,7.07, 21.07Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Nowym Jorku, ale raczej nie masz ochoty na Manhattan, to zapraszamy do przyjaznej szkoły na Brooklynie. Czas płynie tam nieco wolniej, a atrakcji wokół całkiem sporo.Kurs dla szkół: English Outdoors (dawniej BSL)  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF
Angielski - Kursy językowe szkoły językowe