Kursy Specjalne Języka obcego za Granicą


Uwaga! Informacje o kursach tematycznych na całym świecie znajdują się na głównej stronie kursów tematycznych
Kursy Rodzinny Kurs językowy dla rodziców z dziećmi    lista kursów


Od kilku dobrych lat specjalizujemy się w kursach rodzinnych, to znaczy w kursach w których mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Coraz więcej szkół na całym świecie proponuje kurs podczas którego dzieci uczą się w gronie rówieśniczym a dorośli szkolą język we własnych grupach. Zapraszamy do krajów anglojęzycznych, także na Maltę, do USA czy Kanady, ale prosimy pamiętajcie Państwo, że rodzinny kurs innego języka także jest możliwy. Doświadczenie z lat ubiegłych uczy, że warto rezerwować kursy rodzinne z dużym wyprzedzeniem. Z dużą przyjemnością zajmiemy się Waszym rodzinnym urlopem.

Ci z Państwa, którzy skorzystali już z takiej formy rodzinnego wypoczynku powrócili bardzo zadowoleni! Kurs rodzinny jest czasem możliwy także i w ciągu roku szkolnego, choć wtedy trzeba się liczyć z indywidualnymi zajęciami dla dziecka. Ale zawsze warto skorzystać z takiego wyjazdu. Oczywiście o zakwaterowanie dla Państwa mogą zadbać szkoły!!


Kursy Kursy dla dzieci i młodzieży    lista kursów


Współpracujemy z wieloma szkołami na całym świecie i mamy mnóstwo ciekawych programów dla młodzieży. Możesz jechać w wakacje, ale także na kursy jesienne, zimowe i wiosenne. Zawsze jest jakaś okazja.

Poniżej znajdziecie tylko kilka propozycji, nie wszystkie kursy prezentowane są na stronie. Zadzwoń pod numer 22 847 14 87 lub wyślij email na adres info@kursyjezykowe.net jeśli zamierzasz wybrać się na kurs językowy za granicą. Doradzimy dobre rozwiązanie.

Nasi stali klienci powracający na kurs jak zawsze mogą liczyć na zniżkę od kosztów nauczania.


Kursy Kursy egzaminacyjne i dla profesjonalistów    lista kursów


Wiele szkół na świecie prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów. Dotyczy to wszystkich języków, tak więc możesz przygotować się do międzynarodowej matury, do podjęcia studiów za granicą, zdobyć certyfikaty DELE, DELF, DALF, czy certyfikaty obowiązujące w krajach niemieckojęzycznych.

Prócz znanych egzaminów takich jak FCE, coraz to bardziej popularnego IELTS, TOEIC, IB, jest także wiele weryfikujących znajomość języka biznesowego czy też kwalifikujących nauczycieli ( CELTA, DELTA) Łatwiej uczyć się w szkole językowej niż samemu w domu! Wynik zawsze będzie lepszy!


Kursy Kursy sportowe i przygodowe    lista kursów


Jazda konna, golf albo żeglarstwo? Jeśli lubisz spędzać aktywnie czas a jednocześnie uczyć się obcego języka, tu znajdziesz coś dla siebie.

W ofercie także terapeutyczne kursy typu 'spa'- nauka dla umysłu, relaks dla ciała!


Kursy Dla osób mających 30+, 40+, 50+ lat    lista kursów


Wiele szkół na całym świecie oferuje specjalne programy przygotowane dla osób które ze względu na wiek nie maja ochoty uczestniczyć w kursach na których przebywają młodsi studenci. Programy prócz nauki w klasie obejmują wycieczki, wspólne wyprawy do restauracji, kina teatru.

Kurs zawsze konstruowany jest tak abyście Państwo zawiązali nowe rówieśnicze przyjaźnie, poznali kraj do którego jedziecie no i oczywiście w jak największym stopniu posługiwali się językiem obcym. Są też takie które pozwolą Państwu pielęgnować własne zainteresowania. Zapraszamy na przykład do szkół w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Austrii, Niemiec, Hiszpanii, na Malcie i we Włoszech.

Programy organizowane są w wyznaczonych terminach, najczęściej wiosną i jesienią, ale możliwości znakomitego urlopu z językiem obcym jest bardzo wiele. Dobrze spędzony czas, dobrze wydane pieniądze, nowe przyjaźnie, nowe poznane miejsca.

Zapraszamy na przygodę!


Kursy Kursy dla nauczycieli    lista kursów


Drodzy nauczyciele!

Mamy dla Państwa bardzo bogaty wybór nauczycielskich kursów językowych. Zapraszamy nauczycieli którzy pragną poprawić swoje umiejętności oraz tych którzy ubiegają się o stypendium Comeniusa. Wszystkim nauczycielom przypominamy że warto złożyć podanie o stypendium zabezpieczające środki na kurs i pobyt za granicą. Z harmonogramem zgłoszeń oraz procedurą zapoznacie się Państwo na stronach internetowych Comeniusa.


My zaś z dużą przyjemnością nieodpłatnie zajmiemy się rejestracją w wybranej szkole i na wybranym kursie.


Kursy Kursy w domu nauczyciela    lista kursów


Na ekskluzywne kursy prowadzone w domu nauczyciela zapraszamy wszystkich którzy:

Na kursy indywidualne można przyjeżdżać także wraz z osobą towarzyszącą, podejmującą naukę lub nie, a w wielu przypadkach także z dziećmi.
Kursy w domu nauczyciela przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych, do domu nauczyciela przyjmowane są także przyjeżdżające indywidualnie dzieci. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy na naukę mają mało czasu i chcą go maksymalnie wykorzystać.Kursy Język plus kultura i gastronomia    lista kursów


Wiele szkół proponuje kursy języka połączone z wykładami o kulturze danego kraju, wycieczkami krajoznawczymi, warsztatami kulinarnymi czy też degustacją win. To wspaniały sposób na poznanie obcej kultury i zwyczajów!


Kursy Język plus film, fotografia, sztuka, aktorstwo    lista kursów


Interesujesz się filmem i i jego produkcją? Kochasz fotografować? Studiujesz na filmówce czy też ASP, a może pracujesz w telewizji lub filmie, a angielski ciągle kuleje? Nie zastanawiaj się długo. Proponujemy specjalistyczne kursy dla filmowców i fotografów, artystów i aktorów.


Kursy Kursy Zimowe i Świąteczne    lista kursów


Zimą także zapraszamy na specjalne kursy, zarówno sportowe jak i kulturoznawcze. Wybierając się w okresie świątecznym za granicę poznasz nowe zwyczaje i tradycje!


Kursy Język plus trening piłki nożnej    lista kursów


Piękna gra, którą kocha cały świat. Zapraszamy na kursy językowe powiązane z treningiem piłki nożnej pod okiem trenerów słynnych klubów. AC Milan, Real Madrid... Znajomość języków na pewno przyda się przyszłym mistrzom świata!


Kursy Kursy w Irlandii    lista kursówKursy Kursy Wielkanocne i Wiosenne    lista kursów


A może w tym roku spędzicie okres Wielkanocny na kursie?


Kursy Kursy w USA    lista kursów


Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco, Boston- wszystko w zasięgu ręki. Kursy wakacyjne, młodzieżowe, dla dorosłych, dla rodzin i dla profesjonalistów. Marzysz o Ameryce? Zadzwoń do nas i jedź!


Kursy Rok w szkole średniej za granicą    lista kursów


Dla rodziców młodzieży rozważających możliwość edukacji szkolnej za granicą mamy bardzo wiele propozycji szkół na całym świecie. Współpracujemy zarówno z wielkimi organizacjami specjalizującymi się w programie Rok w Szkole Średniej, jak i bezpośrednio ze szkołami. Są także programy organizowane przy współpracy ze szkołą językową zajmującą się także w umieszczaniu młodzieży w szkole średniej. Szkoły językowe oraz instytucje specjalizujące się w tym programie posiadają wieloletnie doświadczenie a ISC s.c. jest zawsze doradcą zarówno dla rodziców przekazując wszelkie informacje o pobycie ucznia w szkole jak i dla ucznia, monitorując jego pobyt w szkole za granicą.

Wiek uczniów: 12-18 lat

Kraje edukacji: Anglia, Irlandia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, Kanada, Stany Zjednoczone

Rodzaje szkół : dzienne z pobytem w rodzinie, rezydencyjne z pobytem w internacie, prywatne, państwowe, katolickie, wielowyznaniowe, świeckie.

Opieka: Szkoła językowa lub organizacja pośrednicząca opiekują się uczniem podczas jego pobytu za granicą. Isc s.c monitoruje pobyt dziecka.

Programy przygotowujące do nauki w szkole: wiele szkół prowadzi także krótkie wakacyjne kursy w trakcie których uczeń może oswoić się z edukacją zagranicą. Uczniowie ze słabą znajomością języka obcego mogą też skorzystać z językowych kursów wyrównawczych.

Dalsza ścieżka edukacyjna: większość szkół średnich pomaga uczniom ostatnich klas, zadającym egzaminy kończące szkołę średnią lub IB w wybraniu i aplikowaniu na uczelnię wyższą zagranicą.

Rok szkolny: uczniowie mogą podjąć naukę całoroczną, lub semestralną. Czasem też na początku roku szkolnego oferowane są miesięczne programy w czasie których uczeń może sprawdzić swoje możliwości i gotowość do odbycia nauki za granicą.


Kursy Międzynarodowa matura, studia, egzaminy    lista kursów


Wiele szkół prowadzi kursy przygotowujące do międzynarodowej matury, oraz do podjęcia studiów za granicą. Przygotowują też do zdania egzaminów takich jak FCE, IELTS, IB, i wielu innych. Łatwiej uczyć się w szkole językowej niż samemu w domu!


Kursy Work & Study    lista kursów


Nauka języka połączona z pracą? Pomoc w znalezieniu zatrudnienia? Ależ oczywiście!


Kursy Kursy Online    lista kursów


Niektóre szkoły proponują teraz kursy online- także darmowe. Sprawdź oferty!

Nauka angielskiego, ponieważ ciężko zrozumieć Irlandczyków