Kursy Rodzinny Kurs językowy dla rodziców z dziećmi w Irlandii


Uwaga! Informacje o tego typu kursach poza Irlandią znajdują się na stronie Kursy Rodzinny Kurs językowy dla rodziców z dziećmi na Całym Świecie

Od kilku dobrych lat specjalizujemy się w kursach rodzinnych, to znaczy w kursach w których mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Coraz więcej szkół na całym świecie proponuje kurs podczas którego dzieci uczą się w gronie rówieśniczym a dorośli szkolą język we własnych grupach. Zapraszamy do krajów anglojęzycznych, także na Maltę, do USA czy Kanady, ale prosimy pamiętajcie Państwo, że rodzinny kurs innego języka także jest możliwy. Doświadczenie z lat ubiegłych uczy, że warto rezerwować kursy rodzinne z dużym wyprzedzeniem. Z dużą przyjemnością zajmiemy się Waszym rodzinnym urlopem.

Ci z Państwa, którzy skorzystali już z takiej formy rodzinnego wypoczynku powrócili bardzo zadowoleni! Kurs rodzinny jest czasem możliwy także i w ciągu roku szkolnego, choć wtedy trzeba się liczyć z indywidualnymi zajęciami dla dziecka. Ale zawsze warto skorzystać z takiego wyjazdu. Oczywiście o zakwaterowanie dla Państwa mogą zadbać szkoły!!

Aktualnie nie mamy żadnych propozycji tego typu kursów w Irlandii. Poszukaj podobnych kursów Na Całym Świecie albo napisz do nas, a postaramy się znaleźć specjalnie dla Ciebie taki kurs, jakiego potrzebujesz!