St. Edmund's College

 

JUNIOR SCHOOL 10-11 LAT,
MIDDLE SCHOOL 12-13 LAT,
SENIOR SCHOOL 14-15 LAT,
SIXTEEN PLUS 16-17 LAT

Piękna koedukacyjna, tradycyjna, szkoła brytyjska z internatem znajduje się w połowie drogi między Londynem a Cambridge, wspaniałe zielone tereny, znakomite warunki. Blisko lotniska Stansted i Heathrow. Jest to najstarsza w UK szkoła katolicka, w 2018 roku obchodzi swe 450 lecie. Obowiązują tu najwyższe standardy, zarówno w przypadku nauki jak i zajęć pozalekcyjnych. Praktyki religijne to 10 minut wyciszenia dziennie oraz niedzielna msza święta. W szkole działa 100 klubów zainteresowań, nie należy więc obawiać się nudy. Zakwaterowanie w rezydencji, wyżywienie w szkolnej stołówce. Do dyspozycji studentów sale gimnastyczne, boiska, korty, basen, sala teatralna, studio komputerowe i plastyczne, laboratorium fotograficzne a także szkolna kuchnia gdzie można uczyć się gotowania! Szkoła nie ma charakteru międzynarodowego, studenci spoza UK stanowią zaledwie 20%.

Przed przyjęciem do szkoły obowiązuje rozmowa kwalifikacyjna oraz testy z angielskiego, matematyki i przedmiotów ścisłych. Mogą być wykonane na miejscu w naszym biurze.

Preferowany wiek studentów przybywających na naukę to 11 +; 14+ oraz 16+ .Studenci muszą interesować się sportem lub muzyką.


Opinie naszych klientów: