National School of Languages

 

Ottawa to czwarte co do wielkości miasto Kanady, o populacji ponad 820 tysięcy, to piękne miasto położone nad rzeką Ottawa. Stolica kanady słynie ze wspaniałej architektury, wspaniałej zieleni miejskiej oraz otaczających ją rzek, jezior, i lasów oraz wzgórz Gatineau. W Ottawa, odbywa się wiele imprez I festiwali jak choćby słynny Winterlude, czy festiwal Tulipanów oraz muzyczne festiwale Bluesfest czy festiwal muzyki jazzowej. Znajdziecie tu także 30 różnych muzeów no i rzecz jasna mnóstwo innych atrakcji.


Szkoła NSL znajduje się w prestiżowym miejscu w centrum miasta, przy Byward Market. Studenci pracują w niewielkich grupach. Do swej dyspozycji mają wygodne, dobrze wyposażone klasy, salonik studencki, kafejkę internetową, dostęp do Internetu WIFI, wyposażoną kuchnię, gdzie mogą przyrządzić sobie przekąskę. Jest także mały sklepik z kanapkami.


Szkoła proponuje kursy języka angielskiego oraz języka francuskiego. Obu języków można uczyć się w towarzystwie Kanadyjczyków, bo i oni korzystają z zajęć szkoły NSL Prócz nauki języka, można skorzystać z bogatej propozycji zajęć towarzyskich oraz organizowanych przez szkołę wycieczek. W gestii szkoły jest także organizacja zakwaterowania. Studenci mogą zamieszkać w kanadyjskich rodzinach, lub skorzystać z pokoi dostępnych rezydencji.

 

Prowadzone przez szkołę kursy:

 Opinie naszych klientów: