Fábrica de Idiomas

 

Kordoba, Hiszpania

Niezwykła szkoła Fábrica de Idiomas to centrum języka hiszpańskiego, w którym nauka odbywa się poprzez kulturę. Oferta skierowana jest do osób uczących się języka hiszpańskiego oraz pragnących w szybki sposób udoskonalić swoje umiejętności poznając zwyczaje i hiszpański styl życia. Programy obejmują lekcje języka hiszpańskiego, zajęcia i atrakcje kulturalne oraz kursy specjalistyczne z elementami nauki flamenco, kuchni hiszpańskiej, czy jazdy konnej. Jest także kurs Experience Spain - turystyczno językowo-kulturowo-gastronomiczny, wyjątkowy tygodniowy program, w którym odkrywamy sekrety andaluzyjskiej kultury.

Zajęcia opierają się na programie kulturalnym Kordoby i są prowadzone z wykorzystaniem nowatorskich metod nauki języków obcych promowanych przez Unię Europejską.

Tak do Kordoby zaprasza sama szkoła:

Kordoba to nieduże miasto położone na południu Hiszpanii, w Andaluzji, to także miejsce spotkania trzech wielkich kultur - chrześcijańskiej, żydowskiej i muzułmańskiej. Kordoba wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa Unesco i co roku odwiedzana jest przez miliony turystów. Nikt kto raz przyjedzie do tego miasta, nie zapomni jego atmosfery i urokliwych zakątków. Program kulturowy Kordoby jest bardzo bogaty, ale bez wątpienia maj jest najbardziej wyjątkowym miesiącem - festiwal krzyży Cruces de Mayo, konkurs patiów, festyn miejski czyli po prostu Feria. Nie możemy jednak zapominać o takich wydarzeniach na wielką skalę, jakimi są Międzynarodowy Festiwal Gitary w lipcu, Biała Noc Flamenco w czerwcu czy Festiwal Eutopía we wrześniu. Jak widzicie, w Kordobie nie ma czasu na nudę. Możecie wybierać spośród różnych wydarzeń kulturalnych, zwiedzać zabytki miasta i okolic lub odwiedzić winnice, fabrykę oliwy czy suszalnie hiszpańskiej szynki (jamón serrano) znajdujące się w prowincji Kordoby. Wszystko to oczywiście przy lampce dobrego wina i tapas, tradycyjnych hiszpańskich przekąskach, pod lazurowym niebem i w promieniach andaluzyjskiego słońca. A gdy słońce już zajdzie, dyskoteki, puby i bary otwierają swoje drzwi i zapraszają do spędzenia niezapomnianych nocy.


Opinie naszych klientów: