St. Giles USA

 

Szkoły St Giles szczycące się 50 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego działają w Anglii, Ameryce, Kanadzie i Brazylii. Uczyć się mogą w nich zarówno dorośli jak i młodzież. Znakomitą opinią cieszą się kursy dla nauczycieli przygotowujące do egzaminów CELTA lub TESOL.
Zapraszamy więc do szkól St. Giles.
Zobaczcie gdzie działają i co oferują

ANGLIAPonadto wiele lokalizacji kursów młodzieżowych: Cambridge, Canterbury, Manchester, Nottingham, Southampton, Londyn (kurs rodzinny)

STANY ZJEDNOCZONE


Ponadto wiele lokalizacji kursów młodzieżowych : Floryda, Harvard, Nowy Jork, San Francisco, Yale, Filadelfia

KANADA


BRAZYLIA - WSPÓŁPRACA


PROWADZONE KURSYZAKWATEROWANIE


Opinie naszych klientów:

St Giles San Francisco Kurs Rodzinny, czerwiec/lipiec 2018


Nasz pobyt w USA dobiegł końca. Chciałam Pani podziękować za znalezienie takiego kursu. Szkoła naprawdę godna polecenia, dzieciaki chodziły chętnie zarówno na lekcje jak i na pozostałe aktywności.
Wszystko było w porządku. Cieszę się bardzo, że pojechaliśmy w pierwszym tygodniu rozpoczęcia zajęć, bo było mało rodzin, a co za tym idzie mało dzieci w grupach. Ten pierwszy tydzień był dla nas wszystkich najfajniejszy, później dojechało drugie tyle dzieci i szkoła miała problem z grupami.

Jednak my jesteśmy zadowoleni z wyjazdu, dzieci chętnie zostałyby w szkole jeszcze tydzień dłużej, a to chyba najlepiej świadczy.

J.K