Kursy w domu nauczyciela


Na ekskluzywne kursy prowadzone w domu nauczyciela zapraszamy wszystkich którzy:

Na kursy indywidualne można przyjeżdżać także wraz z osobą towarzyszącą, podejmującą naukę lub nie, a w wielu przypadkach także z dziećmi.
Kursy w domu nauczyciela przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych, do domu nauczyciela przyjmowane są także przyjeżdżające indywidualnie dzieci. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy na naukę mają mało czasu i chcą go maksymalnie wykorzystać.Whitestable 6 osób 14-16 lat

Leo Languages ILH

30 CZERWCA-14 LIPCA, 14-28 LIPCA, 28 LIPCA-11 SIERPNIA 2019Unikalny kurs dla sześcioosobowych grup młodzieżowych w wieku 14-16 lat. Kurs odbywa się w niewielkiej nadmorskiej i malowniczej miejscowości w hrabstwie Kent, słynącym jako Ogrody Anglii. Whitstable słynie z pięknego portu rybackiego, ostryg, uroczych kafejek i sklepików.
Sześcioosobowe międzynarodowe grupy młodzieżowe mieszkają w domu nauczyciela, co sprawia, że łatwiej integrują się podczas pobytu na kursie, oraz to że każdy ze studentów może liczyć na bardzo osobisty kontakt z nauczycielem. Nauka trwa 3 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu, popołudniami organizowane są zajęcia pozalekcyjne, sportowe oraz wycieczki.Kurs dla szkół: Leo Languages ILH  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Ucz się i mieszkaj u nauczyciela

Churchill House
Prestiżowa szkoła Churchill House, znajduje się w miłym, nadmorskim miasteczku Ramsgate, oddalonym 2 godziny drogi od Londynu.
Jednak Churchill House to nie tylko Ramsgate. Wśród wielu proponowanych przez szkołę kursów znajduje się dość niespotykany program w czasie którego student mieszka w domu nauczyciela i może uczyć się języka bardzo intensywnie i w przyjaznej domowej atmosferze.
Kursy takie mogą odbywać się w Londynie i poza Londynem.Kurs dla szkół: Churchill House  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Kurs u Nauczyciela w domu

Living Learning English
Możesz uczyć się i mieszkać w domu nauczyciela w Bristolu, Bath, Chichester, w Kornwalii, Devon, Gloucestershire, Hertfordshire, Kent, Cumbrii, Leeds, Londynie, Liverpoolu, Malvern, Manchesterze, Oxfordshire, Salisbury, Southampton, na południowym wybrzeżu (Brighton, Hastings), Warwickshire i w wielu innych miejscach.

Nauka to prywatne lekcje z nauczycielem lub w grupie 2 osobowej. Program zależy od Twoich potrzeb. Oczywiście będą i wycieczki, oraz wygodny pokój w którym zamieszkasz.
Kurs dla szkół: Living Learning English  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Niemiecki w domu nauczyciela

Carl Duisberg

BERLIN, KOLONIA, MONACHIUM, RADOLFZELL, HANOVER, RHINE-MAIN ORAZ SAARBRÜCKEN


Szkoła Carl Duisberg zaprasza! Znakomita, sprawdzona metoda aby w pełni wykorzystać pobyt zagranicą. Możliwość pracy z nauczycielem o zbliżonych zainteresowaniach. Wygoda!

 

  • ILOŚĆ GODZIN NA ŻYCZENIE
  • ZAKWATEROWANIE WRAZ Z WYŻYWIENIEM W DOMU NAUCZYCIELA
  • MINIMUM REZERWACJI TYDZIEŃ
Kurs dla szkół: Carl Duisberg  

Język kursu: Niemiecki   Angielski Wielka Brytania - kursy językowe za granicą