Małgorzata Goraj-Bryll,

dyrektor firmy ISC s.c.


Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy firmą rodzinną. Najpierw nasze zainteresowania i nasz bardzo szczególnie serdeczny stosunek do Irlandii pozwolił nam na nawiązanie miłych kontaktów z działającymi tam szkołami językowymi. Te prezentujemy na stronie TwojaIrlandia.pl, a na niniejszej stronie zapraszamy na kursy w wielu innych krajach.

 

Po czteroletnim pobycie w Irlandii w roku 1996 podjęłam współpracę ze znanym kiedyś pismem The World Of English prowadząc warsztat dla tłumaczących poezję anglojęzyczną. Wtedy też na kursy językowe zaczęli wyjeżdżać pierwsi studenci. A kilka lat potem w 1999 roku zaczęła samodzielnie działać nasza firma.

Nasi studenci zawsze wracali zadowoleni i często marzyli o ponownym wyjeździe. A my prócz porad przy wyborze właściwego kursu nadal pielęgnowaliśmy zainteresowania a więc opowiadaliśmy o Irlandii w najróżniejszych mediach. Tłumaczyliśmy poezję i prozę irlandzką, wydawaliśmy książki z tłumaczeniami, konsultowaliśmy prace magisterskie, wypożyczaliśmy materiały z własnych księgozbiorów, organizowaliśmy wielkie i małe imprezy z okazji Dnia świętego Patryka.

I nadal chcemy się z Wami dzielić naszą wiedzą o Irlandii, ale wielu powracający prosiło nas o otwarcie drzwi na cały świat. Więc je otworzyliśmy i zapraszamy wszędzie tam gdzie chcielibyście uczyć się języka. Każdego.

Szkoły świata które rekomendujemy są przez nas sprawdzane przy różnych okazjach, jesteśmy więc w stanie opowiedzieć Wam o nich bardzo wiele. Chcemy pomóc wam w wyborze kursu językowego. Jedni przecież lubią gwar, inni naukę w bardzo kameralnej atmosferze. Więc jeśli chcecie jechać i uczyć się języków za granicą to ta strona jest właśnie dla Was! A my zawsze czekamy na wasze maile i telefony.

 

Małgorzata Goraj-Bryll

Dyrektor, Isc. S.c.

 

 

Quality English

 

Pragniemy poinformować naszych obecnych i przyszłych studentów, że w kwietniu 2009 nasza firma została oficjalnym przedstawicielem Quality English.

 

Certifikat Quality EnglishQuality English jest organizacją zrzeszającą wybrane szkoły języka angielskiego. Szkoły Quality English wybierane są spośród najlepszych szkół językowych świata wedle następujących kryteriów:

 


Studenci szkół QE zawsze mogą liczyć na:

 

 

Ciesząc się ze współpracy z Quality English oraz szkołami wybranymi spośród najlepszych, pragniemy służyć Państwu poradą i wskazywać najkorzystniejsze propozycje kursów.

 ICEF


 

Znak ICEFObecność ISC s.c na konferencjach i spotkaniach przedstawicieli zagranicznych szkół językowych które odbywają się cyklicznie w wielu miejscach na świecie, także w Berlinie, pozwala nam na rekomendację i oficjalny tytuł oraz logo AGENCJI ICEF.

ICEF jest międzynarodową organizacją marketingową.EAQA - European Association of Quality Agencies


 

EAQARok temu byliśmy przy narodzinach nowej organizacji europejskiej, w listopadzie 2011 zostaliśmy jej członkiem.

EAQA to młoda i jedyna jak dotąd organizacja międzynarodowa non-profit zrzeszająca działające w Europie agencje zajmujące się wyjazdami do szkół językowych. Głównym celem EAQA jest zabezpieczenie wysokich standardów i rekomendacja agencji i konsultantów szkół językowych , oraz reprezentacja interesów jej członków.

Innymi celami są:

Małgorzata Goraj Bryll
Dyrektor ISC sc, Warszawa