Kursy Na Ostatnią Chwilę


Te kursy zaraz się zaczną!

Szukasz kursu na ostatnią chwilę? Zapraszamy:

Kurs STEM w Cambridge 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca 2019STEM: Science, Technology, Engineering, Maths. CATS COLLEGE w Cambridge

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo, zainteresowanej naukami ścisłymi i być może planującej studia w UK.
Wykładowcy CATS pozwolą ci poszerzyć wiedzę o kodowaniu, technologii. Pokażą jak w praktyce działa wiedza z matematyki i przedmiotów ścisłych. Będziecie też rozwiązywać pasjonujące problemy technologiczne i inżynieryjne.

Kurs odbywa się w CATS College Cambridge, w mieście o którym marzą studenci.

WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY IELTS 5,0+
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Oxbridge Preparation Programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 23 i 30 czerwca 2019Kurs dla młodzieży 15-18 lat planującej studia w Anglii

WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY IELTS 5,0+

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która w przyszłości pragnie studiować w Oxford lub Cambridge bądź na uczelniach takich jak: The London School of Economics, Imperial College London, University College London, Durham University i inne.

Program pozwoli ci ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel i był idealnym kandydatem Oxbridge.

Kurs odbywa się w CATS College Cambridge , w mieście o którym marzą studenci. Uczestnicy kursu kwaterowani są w rezydencjach studenckich, w pokojach jedno lub dwuosobowych . W pobliżu pływalnia i tereny sportowe.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Brighton 9-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019


Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży 9-17 lat w Brighton.
Zakwaterowanie w domkach rezydencyjnych. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, całodzienne wyżywienie.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Wakacje w Dalkey 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

W wakacje od 23 czerwca do 2 lipca 2019Młodzież w wieku 12-17 lat.

 Wakacyjny kurs angielskiego w dublińskiej filii Frances King, słynącej ze znakomitych kursów także dla świata biznesu. Kurs odbywa się w przepięknej, nadmorskiej okolicy. Dalkey znajduje się w odległości 20 minut od centrum Dublina.


Kurs dla szkół: Frances King Dublin,  Wesley College: rodzinny Dublin
Informacja w pliku PDF

Wakacje 2019Dublińskie kursy języka angielskiego dla rodziców z dziećmi od 4 lat

 Wesley College Dublin to prywatna szkoła z boiskami sportowymi, salą gimnastyczną, komputerową, pracownią artystyczną Znajduje się w Belinteer. Do centrum miasta tylko 15 minut tramwajem. Do centrum handlowego też blisko!
Kurs dla szkół: International House Dublin,  Rodzinny kurs w Bede's
Informacja w pliku PDF

Terminy:30.06-11.07 2019Rodzinny kurs języka angielskiego 'Little Explorers' dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 11 lat.

Pięknie położona szkoła, warunki dla najmłodszych i okazja na niezapomniane wakacje wraz z rodzicami. Możesz zostawić dziecko na kursie rezydencyjnym lub dowozić go na tzw. program dzienny a sam także korzystać z lekcji angielskiego. Dzienny program dzieci odbywa się w godzinach 8.30-17.00 i obejmuje lekcje, lunche, zajęcia popołudniowe oraz także środową wycieczkę popołudniową.
Kurs dla szkół: Bede's,  Uni Prep 16+
Informacja w pliku PDF

TERMINY: OD 30 czerwca do 13 lipca 2019

Kursy dla młodzieży od 16 lat

 


Przy rezerwacji do 28 lutego zniżka Early Bird!

Kurs dla starszej młodzieży od 16 roku życia rozważającej edukację wyższą w Anglii.Pełen program zajęć sportowych, kulturalnych, wycieczek włącznie z wycieczkami do Londynu, Oxfordu, Canterbury. 23 godziny wykładów i zajęć z poszczególnych dziedzin, ciekawe dyskusje, znakomita zabawa.
Kurs dla szkół: Earlscliffe,  Plumpton, młodzież 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 25 czerwca do 13 lipca 2019Kurs dla młodzieży w wieku 10-16 lat

 Kursy w Plumpton, w okolicach Brighton. Bezpieczny Campus Plumpton College ma piękne tereny parkowe i sportowe i jedną z najlepszych szkółek jeździeckich na południu Anglii .
Zakwaterowanie w nowoczesnych domach rezydencyjnych, osobne dla chłopców, osobne dla dziewcząt. Jest też sala komputerowa i cotygodniowe pranie. Planowane wycieczki: Londyn, Brighton, Canterbury Thorpe Park, Windsor, Hastings.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Lato w Hiszpanii 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Od 16 czerwca do 14 lipca 2019Znakomite kursy dla starszej młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Kursy dostępne zimą, wiosną i latem w Barcelonie, Maladze, Salamance, Madrycie, Granadzie.
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  Medics Prep, 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 14-18 LAT w CANTERBURY

Terminy: OD 30 czerwca do 14 lipca 2019< /p>

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która w przyszłości pragnie studiować medycynę, farmację, stomatologię, weterynarię etc.. Także w UK. Program pozwoli ci ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Angielski i Rugby w Dublinie, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS DLA MŁODZIEŻY 14-17 LAT

TERMINY: OD 1 DO 12 LIPCA 2017 ORAZ OD 15 DO 26 LIPCA 2019ANGIELSKI I RUGBY

2 TYGODNIOWY KURS obejmuje: 15 lekcji angielskiego tygodniowo, treningi rugby 4 x w tygodniu, wycieczkę całodzienną w sobotę, zakwaterowanie w rodzinie, pełne wyżywienie,

Partnerem szkoły w organizacji kursu jest The Irish Rugby Institute, którego trenerzy będą prowadzić zajęcia sportowe.
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Kurs piłkarski Tottenham Hotspur
Informacja w pliku PDF

Program dwutygodniowy od 1.07.2018 oraz 15.07.2019Przepiękna wiktoriańska budowla służąca onegdaj jako jedyny w Anglii college dla kobiet, jest dziś częścią uniwersytetu Royal Holloway of London. Tu właśnie tu odbędzie się twój wymarzony kurs piłkarski i językowy z Tottenham Hotspur. W pobliżu miasto Egham, a do Londynu odległego o 30 km także bezpośredni pociąg. Podczas kursu wiele wycieczek i atrakcji. Atrakcyjna cena!

Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Angielski dla lekarzy, OET prep
Informacja w pliku PDF

Terminy: W 2019 roku kurs prowadzący do egzaminu odbywa się w styczniu oraz w lipcu.

Kursy Occupational English Test (OET) przygotowują do egzaminu z angielskiego wymaganego od pracowników służby zdrowia, lekarzy, położnych, pielęgniarek którzy zamierzają podjąć pracę w krajach anglojęzycznych takich jak Anglia, Irlandia, Australia, Nowa Zelandia, ZEA, Singapur.

Jedną z niewielu szkół oferujących ten kurs jest WSE. Angielskiego medycznego można uczyć się na kursie wieczorowym oferowanym co wtorek w wyznaczonych terminach, lecz kurs egzaminacyjny OET to dwutygodniowy kurs dzienny.

Centrum egzaminacyjne London Exam Centre będące częścią szkoły WSE jest akredytowanym centrum OET, tak więc egzamin składany jest na miejscu.
Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,  Angielski i Golf
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07-19.07 2018Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Zakwaterowanie w rodzinach lub w rezydencji. Nauka golfa pod okiem trenerów prestiżowego klubu Dun Laoghaire. Minimum pobytu to 2 tygodnie. Wskazana wcześniejsza rezerwacja, ilość miejsc ograniczona.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Angielski i Jazda Konna 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: między 8 a 19 lipca 2019Zapraszamy młodzież w wieku od 11 -17 lat na naukę angielskiego oraz jazdę konną pod okiem trenerów z The Carrickmines Equestrian Centre.

Prócz zajęć sportowych językowych program kulturalny.

WSKAZANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Rodzinny niemiecki na zamku Wittgenstein
Informacja w pliku PDF

Rodzinny kurs języka niemieckiego dla rodziców z dziećmi od 7 do 11 lat

Termin: od 30 czerwca do 20 lipca 2019Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na zamek Wittgenstein, w malowniczej miejscowości, odległej 120 km od Kolonii. Zakole rzeki Lahn, rezerwat przyrody i zabytkowe miasteczko, to znakomita lokalizacja na wakacyjny pobyt językowy wraz z dzieckiem. Szkoła mieszcząca się w starym zamku Wittgenstein, ma także własne tereny sportowe.
Kurs dla szkół: Humboldt Institut,  Lato dla młodzieży w Vancouver
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 20 lipca 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza na letnie kursy języka angielskiego w Kanadzie w Vancouver. Zakwaterowanie w rezydencji, dodatkowe opcje popołudniowe, wycieczki.
Kurs dla szkół: St. Giles Kanada,  Legat Dance and English 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:7.07-20.07 2019Ekskluzywny kurs angielskiego ( 12,5 godzin) i tańca 17,5 godzin prowadzony przez szkołę Legat School of Dance. Balet klasyczny, taniec współczesny, choreografia, pilates etc. Na koniec studenci dają pokaz tańca. Opieka 1:5, do 14 osób w klasie, 2-4 osobowe sypialnie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, poziomy A2-C2.
Kurs dla szkół: Bede's,  Wakacje na Lazurowym wybrzeżu, 4-10, 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: OD 30 LIPCA DO 21 LIPCA 2019WAKACJE Z FRANCUSKIM NA LAZUROWYM WYBRZEŻU DLA DZIECI 4-10 lat (z rodzicami) I NASTOLATKÓW OD 10 DO 16 ROKU ŻYCIA

Wakacyjny kurs francuskiego w szkole International House obejmujący prócz nauki wiele gier, zabaw i wycieczek przeznaczony jest dla nastolatków na każdym poziomie znajomości francuskiego z wyjątkiem uczniów zupełnie początkujących. Zajęcia w klasach odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-12:15. Program obejmuje także wyżywienie oraz zakwaterowanie w rodzinie. Przyjazdy co niedzielę, wyjazdy zawsze w soboty.
Kurs dla szkół: International House Nice,  Kurs STEM w Bostonie 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7.07 do 21.07 2019STEM: Science, Technology, Engineering, Maths. CATS COLLEGE w Bostonie.

Specjalny program dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat, zaawansowanej językowo i zainteresowanej nowymi technologiami i aplikacjami
Kurs dla szkół: Stafford House USA,  UK Education taster programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 30 czerwca i 21 lipca 2019Kurs dla młodzieży 14-18 lat planującej IB lub studia w Anglii

WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY IELTS 4,0+

Specjaalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która chciałaby przymierzyć się do dalszej nauki w Anglii lub zdobycia międzynarodowej matury IB. Program pozwoli ci na naukę przedmiotów humanistycznych i ścisłych w języku angielskim, Będzie też okazja a by poznać system edukacji wyższej w UK. ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.

Kurs odbywa się w CATS College Canterbury, w pięknym studenckim mieście.

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Careers in Law, Business and Finance Taster Programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 30 czerwca i 21 lipca 2019Kurs dla młodzieży 14-18 lat dokonującej wyboru przyszłej kariery

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która chciałaby zapoznać się ze światem edukacji w dziedzinie Biznesu, Finasowania i Prawa. Także dla osób przygotowujących się do IB. Program pozwoli ci na naukę przedmiotów humanistycznych i ścisłych w języku angielskim, Będzie też okazja a by poznać system edukacji wyższej w UK. ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.

Kurs odbywa się w CATS College w pięknym mieście Canterbury.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Intensywny kurs dla młodzieży 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 30 czerwca i 21 lipca 2019Intensywny kurs wakacyjny dla młodzieży 15-17 lat

Kurs dla ucznia poważnie zainteresowanego nauką języka. Poziom średniozaawansowany- zaawansowany.

St. Clare’s to międzynarodowy college znajdujący się w pięknym, uniwersyteckim Oxfordzie. College St. Clare's powstał w 1953, a dziś wykształcenie zdobywa tam wielu studentów z przeszło czterdziestu narodowości.


Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Business in Oxford 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 23 czerwca do 21 lipca 2019Dla uczniów zainteresowanych ekonomią i biznesem.


Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Wprowadzenie do IB 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 30 czerwca i 21 lipca 2019Wprowadzenie do egzaminu IB dla młodzieży w wieku 15-17 lat

Kurs dla uczniów którzy chcą powtórzyć materiał do IB . Ponadto wycieczki, sport, sztuka, dyskoteki, noc talentów
Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Kurs Sir Henry, od 9 do 14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7, 14, 21 lipca 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 9 do 14 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge przeznaczony dla nastolatków. Spokojne ciche 40 tysięczne miasto pomiędzy Londynem a Cambridge, zaledwie 10 kilometrów od lotniska w Stansted. W tradycyjnej rezydencji położonej wśród pięknych ogrodów, mieszka najwyżej 180 studentów. Ma własne boiska i sale gimnastyczne.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Kurs sir Edward dla dzieci od 9 do 13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy rozpoczęcia kursu: 7, 14 i 21 lipca 2019Kurs dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge przeznaczony specjalnie dla młodszych studentów. Atrakcyjne miejsce i rezydencja w szkole liczącej ponad tysiąc lat! Tu w Ely uczył się nawet Król Edward. Tak więc jeśli masz ochotę na to aby poczuć się choć trochę jakbyś był jednym z bohaterów Harry’ego Pottera, to miejsce dla ciebie. W rezydencji mieszka najwyżej 180 studentów. Ma własne tereny sportowe i własny basen.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Przygotowanie do IELTS
Informacja w pliku PDF

Od 14 stycznia do 29 lipcaEkspresowy kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS dla studentów od lat 16.
Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,  Practical Science Courses 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY:od 23 czerwca do 21 lipca 2019Kurs dla uczniów klas o profilach kierunków ścisłych. Angielski B2. Nowoczesnie wyposażone laboratoria, wykłady profesorów uniwersytety oksfordzkiego. Kurs dla przyszłych studentów medycyny i innych nauk ścisłych.
Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Ivy Leadership Programme Boston
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 7.07 do 21.07 2019Młodzież 14-18 lat planująca studia w USA

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która w przyszłości pragnie studiować w USA a wcześniej chciałaby zamieszkać na terenie kampusu i wstępnie przygotować się do egzaminu SAT. Program pozwoli ci także odwiedzić i poznać pracę amerykańskich uczelni wyższych ,poradzi jak przygotować się do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel. Kurs odbywa się w CATS College BOSTON, w legendarnym mieście o którym marzy wielu studentów . WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY TEFL 40/ IELTS 4,0+

Kurs dla szkół: Stafford House USA,  NYC Future Leaders 12-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 21 lipca 2019Kursy Future Leaders dla dzieci i młodzieży w USA, 12-19 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do kursu w City College of New York, na pięknym kampusie w sąsiedztwie Hamilton Heights, blisko północnego Manhattanu. Kurs dla ambitnych. Debaty, język i strategie biznesowe, prezentacje, praca w zespołach.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  Visual Arts 16-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY:od 7 lipca 2019Kurs dla uczniów którzy uczą się w międzynarodowych klasach, w programie IB, i do przyszłych studentów kierunków artystycznych.Nowoczesnie wyposażone sale, znakomite wykłady i ćwiczenia.
Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  St.Giles Future Coders, 12-19 lat7
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 21 lipca 2019Londyński kurs, zakwaterowanie w rezydencji UCL Bardzo dobre warunki nauczania. Kurs dla studentów zainteresowanych informatyką i kodowaniem, także opcja szkoły dziennej dla młodzieży przybywającej z rodzicami.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Rodzinne lato w Kanadzie 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06, 7.07, 14.07, 21.07 2019Kurs dla rodziców z dziećmi 7-17 lat W bardzo dobrej i przyjaznej szkole ILSC w Vancouver lub Montrealu możesz spędzić lato, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę- wszystko rodzinnie!
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  Edinburgh College 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2019Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 12-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym szkockim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Rodzinna wycieczka po UK
Informacja w pliku PDF

Terminy: 14-21.07Kurs rodzinny- dzieci w wieku od 7 do 15 lat

Szkoła proponuje dzieciom i rodzicom lub opiekunom specjalny program rodzinny w dwóch lokalizacjach: Lodynie lub Brighton.

A JEŚLI TWÓJ KURS W BRIGHTON LUB LONDYNIE TO ZA MAŁO, MOŻESZ TEŻ WYJECHAĆ W TYGODNIOWĄ PODRÓŻ PO UK ZORGANIZOWANĄ PRZEZ ST GILES
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Intensywny kurs młodzieżowy w Bournemouth, 14-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 17, 24 CZERWCA, 1,8,15,22 LIPCA 201914-16 lat, intensywne kursy wakacyjne w nadmorskiej miejscowości Bournemouth.

KURS OBEJMUJE:
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Enforex Hiszpania,  Tarragona, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2019Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla nastolatków od 13 do 17 lat, z zajęciami pozalekcyjnymi.

Tarragona, wybrzeże Costa Dorada, około 100 km na południe od Barcelony. Niewielkie, ale ruchliwe miasteczko, piaszczyste plaże w pobliżu szkoły. Do atrakcyjnego, parku rozrywki Port Aventura dojechać można bardzo szybko! Szkoła oferuje bardzo bogaty program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych, a praca nad językiem w dużej mierze oparta jest na pracy przy projektach.
Kurs dla szkół: IH Barcelona,  Young Business- 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 do 23 lipca oraz od 24 lipca do 13 sierpnia 2019Kurs dla młodych liderów biznesu. Młodzież w wieku 14-17 lat nauczy się języka biznesu, podstaw zarządzania, oraz odwiedzi wiele istotnych placówek i firm. Możliwość podejścia do egzaminu BULATS.
Kurs dla szkół: Bell,  Rendcombe College, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07-24.07.2019Szkoła godzinę drogi od Oxfordu. Sporo projektów przyrodniczych i zajęć w pięknej naturze Gloucestershire, także wycieczka do Parku Przyrody Cotswold. Na terenie kampusu wygodne zakwaterowanie, basen, sala teatralna, boiska i szkolne leśne tereny.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Fast Track FCE Dublin 14-17
Informacja w pliku PDF

Kurs czterotygodniowy przygotowujący do egzaminu FCE. W 2018 roku możesz przygotowywać się do egzaminu w Dublinie!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  ALS Galway dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: OD 1 do 26 LIPCA 2019

Dla młodzieży od 12 do 17 lat

pakiet obejmuje:, test kwalifikacyjny, materiały edukacyjne, nauczanie, zakwaterowanie, posiłki, zajęcia pozalekcyjne

opis kursu:


Kurs dla szkół: Atlantic Language School,  Angielski i piłka nożna z A.C. Milan
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8-26 lipca 2019Włoski Klub Sportowy A.C. Milan oraz Emerald Cultural Institute zapraszają młodzież w wieku od 11 -17 lat na ekskluzywny obóz piłkarsko - językowy do Dublina.
Treningi piłkarskie pod okiem trenerów światowej klasy AC Milan oraz nauka języka angielskiego w szkole ECI.

Prócz zajęć sportowych językowych program kulturalny.

WSKAZANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Wakacje w Wesley College 9-16 lat
Informacja w pliku PDF

Wakacje 2019Dublińskie kursy języka angielskiego dla młodzieży w wieku od 9 do 16 lat.

 Wesley College Dublin to prywatna szkoła z boiskami sportowymi, salą gimnastyczną, komputerową, pracownią artystyczną Znajduje się w Belinteer. Do centrum miasta tylko 15 minut tramwajem. Do centrum handlowego też blisko!
Kurs dla szkół: International House Dublin,  Wakacje w Cork, 9-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 26 lipca 2019Filia dublińskiej szkoły International House. Program rezydencyjny w University College Cork, lub program z zakwaterowaniem u rodzin.

Kurs dla szkół: International House Dublin,  ACET dla młodzieży 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 26 lipca 2019Wakacje dla młodzieży 7-17 lat

W pięknym rejonie na południu Irlandii znajduje się 160 tysięczne miasto Cork. Malowniczy krajobraz i zabytkowe miasto, zbudowane na wyspie otoczonej kanałami rzeki River Lee jest jednym z ważniejszych kulturalnych miejsc Irlandii.

Tam możecie spędzić wakacje na doskonałym kursie językowym!
Kurs dla szkół: Active Centre of English Training,  LSI Boston, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 DO 26 LIPCA 2019Młodzieżowy kurs wakacyjny w Bostonie. Młodzież 12-17 lat. Program prowadzony jest na kampusie Fisher College, w centrum malowniczej Back Bay.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  STEM Programme Trinity, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 15.07 do 26.07 2019Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież w wieku 13-17 lat na dwutygodniowy kurs stworzony we współpracy z prestiżowym uniwersyteckim klubem Trinity Walton Club. 10 lekcji angielskiego tygodniowo + 10 lekcji fizyki, matematyki, inżynierii, technologii- STEM to nauki ścisłe!
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Cobham, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-26.07.2019Znakomita szkoła Emerald Cultural Institute zaprasza młodzież w wieku 11-17 lat na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami w Cobham, UK.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Limerick 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1-27 lipca 2019Kurs angielskiego w hrabstwie Limerick w Irlandii. Piękny kampus, wygodne sypialnie, nowoczesne klasy, laboratoria, tereny rekreacyjne i sportowe, korty tenisowe, w pobliżu jezioro, centrum multimedialne, WiFi, sala teatralna, imponująca stołówka, na miejscu pielęgniarka... No i ciekawy program. Czego chcieć więcej?
Kurs dla szkół: Irish College of English,  Kildare 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1-27 lipca 2019Jeśli są wśród was miłośnicy Jamesa Joyce’a to Clongowes Wood jest szkołą dla was. Dokładnie tam uczył się gdy miał lat 6 i pół...Tę szkołę opisał na kartach swej powieści. Niesamowite miejsce, piękny kampus, sypialnie, nowoczesne klasy, laboratoria, tereny rekreacyjne, sportowe, korty tenisowe, centrum multimedialne, WiFi, sala teatralna, dobra stołówka, piękna jezuicka kaplica. No i ciekawy program, także obecność irlandzkich nastolatków.
Kurs dla szkół: Irish College of English,  Niemiecki w Aschaffenburg, 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 30 czerwca do 27 lipca 2019Kurs dla młodzieży 12-16 lat w Aschaffenburg

Wszystkie szkoły posiadają własne laboratoria multimedialne wraz z komputerami i dostęp do Internetu, multimedialne biblioteki referencyjne, sale wypoczynkowe oraz automaty z napojami, często także wygodne tarasy widokowe. Szkoły zabezpieczają zakwaterowanie w rodzinach oraz schroniskach młodzieżowych.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Marbella Centro 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 30.06-13.07; 14.07-27.07 2019/p>

Obozy językowe dla młodzieży w Hiszpanii. Zapraszamy uczniów w wieku od 15 do 17 lat na 2-tygodniowe kursy języka hiszpańskiego!
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  Discovery Cobham Global Young Leaders
Informacja w pliku PDF

Terminy: Czerwiec i Lipiec 2019Wakacyjny kurs 'high level' dla młodzieży 12-16 lat.

ACS Cobham to szkoła zaledwie 74 km od Londynu. Piękny kampus na 50 hektarach zieleni, nowe domy rezydencyjne o standardzie hotelowym. Znakomite warunki do uprawiania sportu, boiska, sala gimnastyczna, basen. Jest też sala teatralna, studio aktorskie, pokój muzyczny, studio plastyczne, centrum interaktywne, IT. Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwu osobowych o wysokim standardzie. Programy dwu lub czterotygodniowe ze specjalizacjami Young Entreprener, STEM. Creative Arts . Poziom B1-C1. Polecamy!!!
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Boston University Taster Programme
Informacja w pliku PDF

Terminy:30.06-27.07 2019Kursy dla młodzieży 14-17 lat

Kampus w Bostonie znajduje się na terenie Pine Manor College, na pięknym zalesionym terenie Chestnut Hill, zaledwie 20 minut od centrum miasta. Studenci mieszkają w rezydencji w pokojach jedno i dwuosobowych.
Kurs dla szkół: Kings Colleges USA,  Nicea 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: WAKACJE 2019WAKACJE W NICEI DLA JUNIORÓW 13-17 lat

Nadmorska Nicea wita rokrocznie turystów z całego świata. Francuski i plaża!
Kurs dla szkół: France Langue,  Angielski + Mix Sportów, Clayesmore, 9-14 lat
Informacja w pliku PDF

7-13 LIPCA, 14-20 LIPCA, 21-27 LIPCA 2019WAKACYJNA SZKOŁA DLA MŁODZIEŻY 9-14 LAT

ANGIELSKI + MIX SPORTOW – znakomity program dla najmłodszych którzy lubią sport ale nie zdecydowali jeszcze który jest ich ulubionym. Ranem będą uczyć się angielskiego w klasie, popołudniami poznają podstawy różnych sportów.
Kurs dla szkół: Exsportise,  Ardmore Leadership Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-28.07 2019Szkoła Ardmore zaprasza młodzież w wieku 14-17 lat na kurs Leadership. Zajęcia w ramach Akademii Lidera a więc: teamwork, intellectual curiosity, personal initiative, creativity ,impact, case study, presentations & speeches.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Kurs Teatru i Musicalu Stafford House
Informacja w pliku PDF

Terminy: MUSICAL THEATRE : 30.06 i 28.07 ACTING: 30.06,14.07,28.07 DANCE: 14.07.2019

Kursy przeznaczone są dla młodzieży 15-18 lat z dobrą znajomością języka angielskiego a zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidny warsztat teatralny. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych lub osób pragnących występować na scenie, a także tych którzy chcą popracować nad autoprezentacją, wymową i emisją głosu.
Wykładowcami są artyści i nauczyciele Cambridge School of Visual and Performing Arts. Na kursie można uczyć się od jednego do sześciu tygodni.

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Alpha Young Learners 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMIN: Od 23 czerwca do 28 lipca 2019W 2019 roku dostaniesz 10% zniżki od cen broszurowych!

Alpha proponuje kursy Young Learners dla młodzieży od 11 do 17 lat w centrach St. Tiernan's oraz Kings Hospital School w Dublinie. Możecie też wybrać kursy Champions & Showbiz, Photography, Moviemaking, Rugby, Fencing, Archery!


Kurs dla szkół: Alpha College of English,  Sir Michael Global Leaders 13-16
Informacja w pliku PDF

Terminy: CODING: 07.07 i 21.07

GLOBAL LEADERS, CREATIVE SOCIAL MEDIA, 30.06,14.07, 28.07Kurs Global Leaders, Creative Social Media i Coding dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Specjalny kurs Sir Michael dla osób z co najmniej średniozaawansowaną znajomością angielskiego. Zakwaterowanie rezydencyjne. Na kursie wspólnie pracować będzie tylko do 70 osób. Zajęcia odbywają się w głównej szkole Studia Cambridge, znajdującej się w odległości 10 minutowego spaceru od centrum miasta.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Kurs Sir William, od 14 do 17 lat
Informacja w pliku PDF

OD 30 czerwca, 7 14 21 28 lipca 2019Richmond-upon-Thames, UK

Kurs dla młodzieży 14-17 lat

Studio Cambridge zaprasza do Richmond-upon-Thames, wspaniałej dzielnicy Wielkiego Londynu gdzie swą siedzibę ma The American International University. Jednorazowo na kursie przebywa do 180 osób, wszyscy mieszkają w rezydencji. Kampus uniwersytecki dysponuje dostępem do Internetu, kawiarenką, salą teatralną, restauracją, świetlicami. Można wybrać opcję 20 lub 28 godzin nauki języka angielskiego.

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJI NALEŻY DOKONYWAĆ Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Warsztaty sztuki i projektowania
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Kursy przeznaczone są dla młodzieży 14-18 lat z dobrą znajomością języka angielskiego a zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidne warsztaty artystyczne. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych, także w UK lub osób pragnących projektować modę. Wykładowcami są artyści i nauczyciele Cambridge School of Visual and Performing Arts. Wybierz swoją ukochaną dziedzinę i rozwijaj swoje umiejętności. Jeśli najpierw chcesz poprawić angielski połącz warsztat z klasycznym wakacyjnym kursem języka


Kurs dla szkół: Stafford House ,  Kurs Sir Lawrence, od 13 do 16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06, 14, 21, 28 lipca 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Rezydencyjne, intensywne kursy Studia Cambridge dla młodzieży Sir Lawrence oraz University Discovery prowadzone są w Lucy Cavendish Hall, jednym z wielu kolegiów Uniwersytetu w Cambridge. Kampus szkolny pomieści jedynie 70 osób, i przyjmowani są tylko studenci indywidualnie, tak więc integracja będzie znakomita. Do Centrum Cambridge zaledwie 5 minut. Możliwe także zakwaterowanie w rezydencjach poza kampusem szkolnym.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Kurs Sir Richard, opcja taniec od 10 do 16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7, 14, 21, 28 lipca 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge dla nastolatków odbywa się w mieście Reading. Ale uwaga: wymawiamy „redding”! Uczyć się i mieszkać będziecie na okazałym zielonym kampusie szkoły Leighton Park School. Prócz boisk sportowych, jest tu także kryta pływalnia oraz dobrze wyposażona sala teatralna. Na kampusie może zamieszkać do 220 studentów. W odróżnieniu od innych lokalizacji S.C., tu właśnie możecie wybrać opcję kursu która najbardziej was interesuje. Dostępne piłka nożna , taniec lub wybór rożnych zajęć pozalekcyjnych.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Pratt Institute, Brooklyn- 14-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 28 lipcaDla młodzieży 14-19 lat

Kurs angielskiego w Pratt Institute, uczelni artystycznej w Nowojorskiej dzielnicy Brooklyn.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Ardmore Golf Academy 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 28 lipca 2019Dziewczęta i chłopcy 12-17 lat

Dwutygodniowy pakiet z kursem gry w golfa w Myerscough College w Preston, oraz University of Bath.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Rodzinny kurs w San Francisco
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 28 lipca 2019Kursy rodzinne dla dzieci w wieku 7-15 lat i ich opiekunów.

W San Francisco, w miejskim centrum przy ulicy Market Street rodzice i dzieci uczą w tym samym budynku lecz odrębnych klasach. Prócz nauki szkoła 3 x w tygodniu proponuje zajęcia popołudniowe oraz 1 całodzienną wycieczkę. W klasie dla dzieci uczyć się będzie do 15 osób, dla dorosłych max 12 osób.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  St.Giles Summer Nottingham 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23czerwca do 28 lipca 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w University of Nottingham, grupy 10-13 i 14-17 lat

Kurs na którym bezpiecznie poczują się młodsi. Piękny, zielony park campusu, korty tenisowe, kryty basen, boiska. Bardzo dobre warunki nauczania.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Lato dla młodzieży w Toronto
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 28 lipca 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza na letnie kursy języka angielskiego w Kanadzie w Toronto. Zakwaterowanie w rezydencji, dodatkowe opcje popołudniowe, wycieczki- w tym lot helikopterem nad wodospadem Niagara!
Kurs dla szkół: St. Giles Kanada,  Ardmore Dance & Drama
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 28 lipca 2019Dziewczęta i chłopcy 9-12 lat, 13-17 lat

Ardmore Dance & Drama Academy to wakacyjny kurs języka angielskiego połączony z zajęciami z tańca i teatru. Odbywa się w University of Bath oraz Croydon High School w Anglii.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Stafford Filmmaking 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 15-18 LAT w CAMBRIDGE

Terminy: 30.06-28.07< /p>

Interesujesz się filmem, animacją, już robisz filmu, a może marzysz o filmówce? Ten kurs jest dokładnie dla ciebie. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego bo zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidne warsztaty. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych, także w UK.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Stafford Fashion 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 15-18 LAT w CAMBRIDGE

30.06-28.07 2019< /p>

Może już piszesz modowego bloga, może już jesteś stylistką? A może marzysz o zawodzie projektanta mody. Ten kurs jest dokładnie dla ciebie. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego a zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidne warsztaty. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych, także w UK lub osób pragnących projektować modę.

Wykładowcami są artyści i nauczyciele Cambridge School of Visual and Performing Arts. Jeśli najpierw chcesz poprawić poziom języka połącz warsztat z klasycznym wakacyjnym kursem języka angielskiego.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Malvern Classic UK, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: rezydencyjny od 7.07 do 28.07Kurs Classic dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Opcje: Sztuka, drama, tenis, jazda konna.Kurs odbywa się w Malvern St.James w Wielkiej Brytanii. 
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Queen Ethelburga York 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: rezydencyjny od 30.06 do 28.07Kurs Classic dla młodzieży w wieku 12-17 lat w Queen Ethelburga’s College w York, UK. 
Kurs dla szkół: Stafford House ,  St.Giles Future Leaders, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 lipca do 28 lipca 2019Kurs dla ambitnych. Debaty, język i strategie biznesowe, prezentacje, praca w zespołach.

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 14 do 17 lat. College jest częścią the University of Cambridge, mieści się w centrum miasta. Okazja by poczuć się prawdziwym studentem tego prestiżowego uniwersytetu. Program dla ambitnych.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Queen Ethelburga 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2019Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Kurs piłkarski BSC
Informacja w pliku PDF

CHŁOPCY 12-17 OD 30.06,14.07 I 28.07

DZIEWCZYNKI 12-17 LAT OD 30.06

JUNIORS 9-11 LAT OD 14 i 28.07
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Duke of York 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2019Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 8-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Royal Holloway, 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS OD 17.06; 01.07; 15.07; 29.07. 2019Kurs dla młodzieży 10-17 lat

Przepiękna wiktoriańska budowla służąca onegdaj jako jedyny w Anglii college dla kobiet jest dziś częścią uniwersytetu Royal Holloway of London. Tu właśnie ISIS prowadzi kursy dla młodzieży przyjeżdzającej w grupach lub indywidualnie.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Brookes University, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 01.07; 15.07; 29.07.2019Kurs dla młodzieży 12-17 lat

Szkoła działa na kampusie Oxford Brookes University. Jest tu pływalnia, sale gimnastyczne . Będzie też wiele zająć z Harrym Potterem w tle oraz wiele wycieczek i atrakcji.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Kurs przygotowawczy do Cambridge Exam, 16-19 lat
Informacja w pliku PDF

Od 1 do 29 lipca

Kurs dla młodzieży od 16 do 19 lat.

 Jeśli w czasie wakacji chcesz przygotować się do egzaminu Cambridge, zdać egzamin po kursie i równocześnie poszaleć w grupie rówieśników, to zapraszamy do Corku w Irlandii. Kurs jak w sam raz!!
Kurs dla szkół: Cork English College,  Dean Close 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2019Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Goldsmith College, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS OD 01.07; 15.07; 29.07. 2019Kurs dla młodzieży 12-17 lat

Szkoła działa w budynku założonego w 1891 roku Goldsmith College, będącego obecnie częścią University of London. Tu kształcą się przyszli słynni artyści a latem prowadzone są kursy dla młodzieży przyjeżdżającej w grupach lub indywidualnie. Centralny Londyn w zasięgu krótkiej podroży metrem Podczas kursu wiele wycieczek i atrakcji. Możliwe także wycieczki dodatkowo odpłatne.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Malibu dla Juniorów, 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 26 czerwca do 30 lipcaRezydencyjne kursy wakacyjne dla juniorów 10-17 lat

Kurs wakacyjny w Malibu prowadzony jest na kampusie Pepperdine University, przepięknie położonym u podnóża gór Santa Monica z widokiem na Pacyfik. W okolicy słynne Los Angeles. Szkoła ma własną kafeterię, tereny sportowe, korty i basen. Jest także kaplica, sala teatralna no i oczywiście nowoczesne klasy i dostęp do Internetu.
Kurs dla szkół: Kings Colleges USA,  Angielski i Raspberry Pi
Informacja w pliku PDF

KURS DWUTYGODNIOWY 2.07-16.07 i 16.07-30.07.2019Młodzież od 13 do 16 lat. Ilość miejsc ograniczona!

Kurs angielskiego i kodowania Raspberry Pi odbywa się w Plumpton, w okolicach nadmorskiego Brighton. Bezpieczny Campus Plumpton College, ma piękne tereny parkowe i sportowe i jedną z najlepszych szkółek jeździeckich na południu Anglii. Możliwe wycieczki: Londyn, Brighton, Canterbury Thorpe Park, Windsor, Hastings.

ALE BYĆ MOŻE NAJWAŻNIEJSZE DLA CIEBIE JEST TO ŻE WRESZCIE NAUCZYSZ SIĘ KODOWANIA, A RASPBERRY PI ZABIERZESZ PO KURSIE DO DOMU ŻEBY NAPRAWDĘ ZOSTAĆ MISTRZEM!
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Kurs dla zaawansowanych LASP 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży w wieku 13-16 lat

Terminy:
2-30 lipca 2019OKAZJA DLA ZAAWANSOWANYCH, także uczniów programów IB i przyszłych maturzystów. Program przypomina kurs OASP, CASP dla starszych uczniów. Wybieracie jeden z podstawowych przedmiotów takich jak: historia, matematyka, literatura angielska, chemia, biologia, fizyka, IELTS, oraz jedną z dziedzin specjalizacji: biznes, psychologia, filozofia, inżynieria. Będą też wycieczki i wspólny program towarzyski wraz z studentami kursu wakacyjnego.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Bucksmore King's College 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży w wieku 13-16 lat

Terminy:
od 2 lipca do 30 lipca 2019Prestiżowy King’s College gdzie będziecie się uczyć i odległa o 20 minut uniwersytecka rezydencja Moonraker point. Jak zawsze wspaniały, dopracowany kurs. 22,5 godzin angielskiego tygodniowo, co najmniej 7 londyńskich wycieczek w ciągu dwóch tygodni, zajęcia pozalekcyjne, transfery z lotniska, nadzór, karta komunikacji miejskiej, oraz 2 całodzienne wycieczki!
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Leatherhead: Robotyka i Kodowanie
Informacja w pliku PDF

Terminy: lato 2019Thames Valley Summer School zaprasza młodzież w wieku 8-17 lat na kurs robotyki, kodowania, oraz pisania aplikacji.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 28.02.2019 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Epsom College: Angielski i sztuka
Informacja w pliku PDF

Terminy: lato 2019Thames Valley Summer School zaprasza młodzież w wieku 10-16 lat na kurs angielskiego połączony z akademiami sztuki: teatr, projektowanie, fotografia.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 28.02.2019 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Bradfield College, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS OD 2.07-16.07; 16.07-30.07, 30.07-13.08. 2019Kurs dla młodzieży 12-17 lat

Szkoła w okolicach Reading na imponującym kampusie który może pomieścić nawet 400 studentów. Znakomite tereny sportowe, kryty basen, korty tenisowe, pole golfowe, studio tańca a nawet wspaniały amfiteatr. Podczas kursu wiele wycieczek i atrakcji. Możliwe także wycieczki dodatkowo odpłatne lekcje golfa które rezerwujesz na miejscu. Zakwaterowanie w ładnych domkach rezydencyjnych.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Young Entrepreneurs University of Pennsylvania, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 2.07 do 30.07 2019Kurs dla młodzieży od 14 do 17 lat.

Kurs odbywa się w na kampusie University of Pensylwania. Oddzielne zakwaterowanie dla dziewcząt i chłopców. Wspaniała atmosfera. Możliwe wycieczki: Waszyngton, Independence Hall, Liberty Bell etc.
15 GODZIN LEKCJI OD POZIOMU B1 ORAZ 1O GODZIN ZADAŃ ZESPOŁOWYCH . POZNACIE ZAGADNIENIA BIZNESU A PODCZAS ZAJĘĆ ZESPOŁOWYCH WYPRÓBUJUECIE SWE UMIEJĘTNOŚCI PRZEDSIĘBIORCY. ZARZĄDZANIE, INNOWACJA, ANALITYKA MARKETING I REKLAMA TO TEMATY KURSU .
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Intensive na wakacje, University of Pennsylvania, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 2.07 do 30.07 2019Kurs dla młodzieży od 14 do 17 lat.

Kurs odbywa się w na kampusie University of Pensylwania. Oddzielne zakwaterowanie dla dziewcząt i chłopców. Wspaniała atmosfera. Możliwe wycieczki: Waszyngton, Independence Hall, Liberty Bell etc.
25 GODZIN ZAJĘĆ TYGODNIOWO DLA WSZYSTKICH POZIOMÓW : 15 LEKCJI ANGIELSKIEGO, 5 KULTURY AMERYKANSKIEJ I 5 GODZIN PRACY NAD PROJEKTAMI.CIEKAWY PROGRAM ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCHY I WIECZORNYCH,WI-FI, 2 WYCIECZKI CAŁODZIENNE, 1 PÓŁDNIOWA W TYGODNIU , PROJEKTY.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Discovery Shrewsbury, sports & tech, 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec 2019Szkoła wakacyjna oraz akademie sportowe i technologiczne, 11-16 lat

Kursy prowadzone są w Shrewsbury. Najbliżej tam z lotniska w Manchester. Zabytkowa, tradycyjna angielska szkoła z internatem, założona w 1552 roku. Wśród jej słynnych uczniów był na przykład Karol Darwin. Na terenie zabytkowego i nowoczesnego campusu duża pływalnia, sale i boiska sportowe. Jest też sala teatralna i koncertowa, pracownie IT. Zakwaterowanie w sypialniach 3-5 osób. Niektóre pokoje z łazienkami. Dodatkową zaletą Radley jest możliwość zapoznania się z dziećmi brytyjskimi.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Wakacje w Rathdown College, 11-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 29 czerwca do 31 lipca 2019ATC prowadzi wiele kursów młodzieżowych w licznych miejscowościach Irlandii. Zapraszamy do Rathdown College! Kursy dla młodzieży od 11 do 14 lat.

Zakwaterowanie w rezydencji uniwersyteckiej, 15 lekcji tygodniowo, wycieczki, zajęcia pozalekcyjne.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Discovery Shrewsbury, sport i taniec, 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec 2019Szkoła wakacyjna oraz akademia sportu i tańca, 11-16 lat

Kursy prowadzone są w Shrewsbury. Najbliżej tam z lotniska w Manchester. Zabytkowa, tradycyjna angielska szkoła z internatem, założona w 1552 roku. Wśród jej słynnych uczniów był na przykład Karol Darwin. Na terenie zabytkowego i nowoczesnego campusu duża pływalnia, sale i boiska sportowe. Jest też sala teatralna i koncertowa, pracownie IT. Zakwaterowanie w sypialniach 3-5 osób. Niektóre pokoje z łazienkami. Dodatkową zaletą Radley jest możliwość zapoznania się z dziećmi brytyjskimi.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Trinity College Dublin 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 29.06 d 31.07 2019ATC zaprasza do Trinity College w Dublinie. Program dla młodzieży od 15 do 17 lat. Dobry kurs dla starszaków, którzy nie chcą uczyć się w młodszej grupie.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Maynooth University 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 29 czerwca-31 lipca 2019Młodzieżowe kursy wakacyjne 11-17 lat. Maynooth University pod Dublinem. Warsztaty: sporty irlandzkie, drama, World of Work.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Future Leaders Oxford 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 10 i 31 lipcaWakacyjny kurs dla młodzieży 14-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs Future Leaders Programme. Tematyka związana z biznesem/ przedsiębiorczością/ zagadnieniami współczesnego świata/ wprowadzenie do nauki na brytyjskim uniwersytecie. 
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  NCI Dublin 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:29.06-31.07.2019Kurs języka angielskiego na kampusie uniwersyteckim National College of Ireland w Dublinie. Dodatkowe zajęcia wieczorne, wycieczki, warsztaty.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Harrow School, 9-11 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec 2019Kurs dla młodzieży od 9 do 11 lat.

Harrow School to ponad 400 letnia słynna szkoła wśród 450 hektarów zieleni, 16 km od Londynu. Słynni uczniowie szkoły to Winston Churchill, Lord Byron. I król Jordanii Hussain. Znakomite tereny sportowe, basen, korty tenisowe, sale gimnastyczna, sypialnie jedno, dwu lub trzyosobowe. Znakomite warunki.
Kurs dla szkół: Harrow School,  ECI Leadership 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 24.06- 2.08Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Kurs skupia się na umiejętnościach potrzebnych liderom.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Dzieci 9-13 lat w Bury St.Edmunds
Informacja w pliku PDF

Terminy: w lipcu 2019Bury St. Edmunds, 35 minut od Cambridge. Moreton Hall – szkoła prywatna w okazałym parku, na miejscu pływalnia, korty, boiska sportowe. Sypialnie wieloosobowe. Polecamy najmłodszym!
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  Kursy 14-16 lat w Girton
Informacja w pliku PDF

Terminy: czerwiec, lipiec, sierpień 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z rezydencją w Girton, na przedmieściach Cambridge.

Szkoła założona w 1975 roku uczy języka angielskiego młodzież, studentów dorosłych oraz prowadzi ekskluzywne kursy dla profesjonalistów, specjalizując się w kursach dla studentów prawa, prawników oraz ludzi biznesu. Działa przez cały rok. Szkoła posiada rekomendacje British Council, IALC, Quality English etc.
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  Młodzież 14-17 lat w Princess Helena College
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z rezydencją w Princess Helena College, niedaleko Cambridge.

Szkoła założona w 1975 roku uczy języka angielskiego młodzież, studentów dorosłych oraz prowadzi ekskluzywne kursy dla profesjonalistów, specjalizując się w kursach dla studentów prawa, prawników oraz ludzi biznesu. Działa przez cały rok.
Szkoła posiada rekomendacje British Council, IALC, Quality English etc.
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  Wakacje w NYC, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

MIĘDZY 24 CZERWCA A 2 SIERPNIA 2019Program prowadzony jest na kampusie prywatnego collegu, na północy miasta, zaledwie 45 minut od Manhattanu. Młodzież mieszka w wygodnej rezydencji podzielonej na małe mieszkania, wspólne łazienki w każdym mieszkaniu. Na kampusie jest też sala gimnastyczna, boiska oraz przepiękny zielony park.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  SF/Berkeley dla młodzieży oraz rodzin 6-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:Między 24 czerwca a 2 sierpnia 2019Młodzieżowy kurs wakacyjny San Francisco/Berkeley. Młodzież 12-17 lat.

Dzieci w wieku 6-11 lat mogą przyjechać wraz z rodzicami na kurs rodzinny.

Program dla starszych nastolatków prowadzony jest w szkole LSI, znajdującej się w pobliżu kampusu uniwersyteckiego Berkeley. Berkeley to miasto studentów, z połączeniem komunikacji miejskiej do San Francisco.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Alpha Young Adults 16-19
Informacja w pliku PDF

Kurs możesz rozpocząć między 24 czerwca a 2 sierpnia 2019Specjalny kurs Alpha Young Adults dla młodzieży starszej, od 16 do 19 lat. Dublińska szkoła zaprasza. Dla naszych klientów specjalne ceny promocyjne!
Kurs dla szkół: Alpha College of English,  Wakacje w San Diego
Informacja w pliku PDF

Kurs dla dzieci i młodzieży od 6 do 17 lat.

Między 24 czerwca a 2 sierpnia 2019Dzieci w wieku 6-11 lat mogą przyjechać na kurs wraz z rodzicami i skorzystać z nauki.

San Diego, piękne nadmorskie miasto w Południowej Kalifornii. Plaże, żaglowce, parki, muzea, mnóstwo atrakcji. Propozycje wycieczek: Balboa Park, San Diego, Zoo, Old Town Mexican Village i inne.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Future Learning Juniors 11-17
Informacja w pliku PDF

Od czerwca do sierpniaWAKACYJNE KURSY DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 11-17 LAT

UWAGA!!! NA TEN KURS NALEŻY PRZYBYĆ Z TABLETEM LUB SMARTPHONEM! Kursy wykorzystują możliwości technologii i przeznaczone są dla studentów którzy lubią pracować przy pomocy tych nowoczesnych urządzeń.
Kurs dla szkół: Future Learning ,  Worth School, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07-2.08.2018Znakomita szkoła Emerald Cultural Institute zaprasza młodzież w wieku 11-17 lat na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami w Worth School, UK.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Wiedeń dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Kursy dla nastolatków od 12 do 17 lat

Prestiżowa szkoła, założona jeszcze przez Cesarzową Marię Teresę, mieści się w samym centrum Wiednia. Wokół szkoły campus, tereny sportowe, korty tenisowe, piękny park. Studenci mieszkają w nowoczesnych pokojach internatu.


Kurs dla szkół: Actilingua Academy, Wiedeń,  Juniorzy w Londynie 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 07.07-3.08.2019DO WYBORU WAKACYJNY KURS GE lub YOUNG LEADERS

Piękny zielony kampus i okolice, nieco ponad godzinę jazdy od Londynu.
Tu do wyboru także kurs dla Młodych Liderów Warsztaty językowe szkoły oraz opcje dodatkowe takie jak jazda konna i sporty wodne. Warto tu przyjechać.
Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,  Wakacje w Köln, Wiesbanden, Nuremberg, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 23 czerwca do 3 sierpniaKöln, Wiesbanden, Nuremberg: kursy szkoły DID dla młodzieży od 14 do 17 lat. Niemiecki oraz zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie w rodzinie lub pokojach dwuosobowych.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Wakacje w Shropshire 9-17 lat
Informacja w pliku PDF

WAKACYJNY KURS ANGIELSKIEGO 9-17 LAT

TERMINY: od 14 lipca do 3 sierpnia 2019Piękny, zielony kampus znanej szkoły koedukacyjnej Wrekin College w malowniczym hrabstwie Shropshire. Znakomite warunki nauki (do 8 osób w klasie) i wypoczynku!
Kurs dla szkół: Absolutely English,  Przygotowanie na Uniwersytet w UK
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 16-18 lat przygotowujący do nauki na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii

Terminy:
Od 7 do 20 lipca oraz od 21 lipca do 3 sierpnia 201920 LEKCJI TYGODNIOWO : English for Academic Purposes, GE, Critical Thinking& Presentation Skills, Careers assessment, Economics & Management, Science for Medical Students, Mathematics, Arts Applying to the leading UK universities, Examination techniques

WYCIECZKI: Uniwersytety Cambridge i Oxford, London School of Economics, University College London, Imperial College London, Wycieczki teatralne - Shakespeare’s Globe

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE:Communication skills workshop, Interview practice, Debating Film –making, Punting on the Cam & Cambridge tour, Formal dinner at Corpus Christi College hall


Kurs dla szkół: Bucksmore,  Przygotowanie do egzaminów CASP 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Przygotowanie do egazaminów- CAMBRIDGE ADVANCED STUDIES PROGRAMME

Terminy: 2 TYGODNIE: 7.07-20.07;21 .07-3.08
4 TYGODNIE: 7.07-3.08Kurs dla młodzieży w wieku 16-18 lat odbywa się na kampusie jednego z najstarszych collegiów Cambridge. Magdalene College, przepięknie położonym w centrum Cambridge, z widokiem na rzekę Cam. Studenci zamieszkają w pokojach z łazienkami w słynnej wiosce studenckiej Magdalene Village, a uczyć się będą w nowoczesnym budynku Cripps Court. Tuż obok Magdalene Bridge, a więc słynne na cały świat „punting”. W pobliżu sklepy i tętniące życiem miasto.

( w kursie może także uczestniczyć młodzież amerykańska przygotowująca się do SAT)
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Discovery Marymount, 8-13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2019Szkoła wakacyjna dla dzieci w wieku 8-13 lat

Centrum dla młodszych studentów, najczęściej dla tych którzy na wyjazd językowych wyjeżdżają po raz pierwszy. Marymount , w Kingston-upon-Thames, miasteczku nad Tamizą. Spokojne miejsce zaledwie 18 km od centrum Londynu, 12 km od Kensingtonu. Szkoła powstała w 1955 roku jako szkoła dla dzieci dyplomatów i ludzi biznesu. W szkole, prócz nowoczesnych klas znajdują się dwie pracownie komputerowe, centrum gimnastyczne, sala teatralna oraz boiska i korty tenisowe. Wokół szkoły piękne prywatne ogrody I park. Dojazd z Gatwick lub Heathrow zajmie zaledwie 40 minut.

W okolicy słynny Pałac Hampton Court oraz największy park Londynu, Richmond Park.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Heathfield School, tylko dla dziewcząt 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec 2019Kurs dla dziewcząt w wieku 8-17 lat prowadzony przez Heathfiel School. Szkoła żeńska, założona w 1899 w Ascot, kształciła kobiety z rodzin królewskich. Jedna z najlepszych szkół brytyjskich. Tradycyjne wartości, nowoczesna technologia, korty, basen, studia artystyczne, pokoje jedno i wieloosobowe.
Kurs dla szkół: Harrow School,  2019: Francuska Riwiera, dzieci 8-12 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 7 lipca do 3 sierpnia 2019Dla dzieci od 8 do 12 lat

Dzieci uczące się francuskiego zapraszamy na kurs do małej miejscowości na Riwierze Francuskiej, zaledwie 21 kim od Nicei i tuż przy granicy z Włochami.
Do wyboru dwa kursy. Rezydencyjny dla dzieci samodzielnych i kurs bez zakwaterowania dla dzieci przyjeżdzających i mieszkających z rodzicami.
Kurs dla szkół: Azurlingua,  Wakacje na Brooklynie 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

30 czerwca - 3 sierpnia 2019Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Nowym Jorku, ale raczej nie masz ochoty na Manhattan, to zapraszamy do przyjaznej szkoły na Brooklynie. Czas płynie tam nieco wolniej, a atrakcji wokół całkiem sporo.
Kurs dla szkół: Brooklyn School of Languages,  Program Piłkarski Arsenal, do 17 lat
Informacja w pliku PDF

30.06-6.07,7-13.07, 14-20.07, 21-27.07, 28.07-3.08,2019PROGRAM DLA DZIEWCZĄT DO LAT 16 I CHŁOPCÓW DO LAT 17

ANGIELSKI + OPCJE SPECJALISTYCZNE – znakomity program dla tych którzy chcą wybrać program połączony z nauką angielskiego. Ranem będą uczyć się angielskiego w klasie TRENING PIŁKARSKI Arsenal podejmą popołudniami, zapytaj o opcje całodzienną.
Kurs dla szkół: Exsportise,  Angielski + Sport, Oundle, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

30.06-6.07,7-13.07, 14-20.07, 21-27.07, 28.07-3.08,2019WAKACYJNA SZKOŁA DLA MŁODZIEŻY 11-17LAT

ANGIELSKI + OPCJE SPECJALISTYCZNE – znakomity program dla tych którzy chcą wybrać program połączony z nauką angielskiego. Ranem będą uczyć się angielskiego w klasie, wybrany sport trenować popołudniami lub tych którzy chcą ćwiczyć język jedynie podczas zajęć sportowych.
Kurs dla szkół: Exsportise,  Academic Summer: Get Ready for Uni 15+
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 27 lipca do 3 sierpnia 2019Intensywny tygodniowy kurs dla młodzieży która rozważa dalsza naukę na uniwersytecie w UK. 20 godzin nauki tygodniowo stworzy okazję aby odwiedzić uniwersytety i kampusy dowiedzieć się jak aplikować na uczelnię. Będą warsztaty i wykłady, poczujesz się nawet jak byś już był studentem!
Kurs dla szkół: Academic Summer,  Excell Teenage Programme
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 4 sierpnia 2019

Językowy kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Połączone z lekcjami wycieczki po Londynie mają na celu dogłębne poznanie stolicy Anglii, jej historii i kultury. Wspaniała przygoda dla nastolatków!


Kurs dla szkół: Excel English,  Los Angeles Northridge, młodzież 10-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16 czerwca do 4 sierpnia 2018

Wakacyjne kursy dla młodzieży od 10 do 18 lat w Los Angeles. Studenci goszczą w California State University Northridge. 5 wycieczek w tygodniu i jedna weekendowa.
Kurs dla szkół: EmbassyCES USA,  St. Clare's dla młodzieży 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od czerwca do sierpnia 2019Kurs wakacyjny dla młodzieży 15-17 lat

Najpopularniejsze z kursów dla starszych nastolatków prowadzone w St. Clare's. Łączą pracę nad praktycznym angielskim z pracą nad projektem językowym oraz szerokim wachlarzem zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczkami.

Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Millfield Bruton Campus 12-17
Informacja w pliku PDF

Od 7 lipca do 4 sierpniaNowy Campus w rodzinie szkół Millfield. Zabytkowa szkoła na południowym zachodzie Anglii, piękne tereny. Campus wyłącznie dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Wybór AKADEMII (etykieta, DJing, sport i rekreacja, gotowanie, dziennikarstwo, muzyka klasyczna, fotografia i inne), wycieczki. Także przygotowanie do IELTS.
Kurs dla szkół: Millfield Holiday Courses,  Program Portfolio 16+
Informacja w pliku PDF

Terminy: 14.07-04.08 2019 Kurs od 16 lat

Kursy przeznaczone są dla starszej, młodzieży z dobrą znajomością języka angielskiego Idealny dla uczniów przygotowujących się do studiów na akademiach sztuk pięknych w kraju i UK. Wykładowcami są artyści i nauczyciele Cambridge School of Visual and Performing Arts. Kurs trwa trzy tygodnie i pozwala na pracę nad zawartością teczki niezbędnej przy aplikacjach na uczelnie plastyczne. Wszystko w języku angielskim i na najwyższym poziomie. Ukończenie kursu może prowadzić do dyplomu na uczelni w UK.


Kurs dla szkół: Stafford House ,  Wakacje w Toronto, Vancouver, Montreal 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 czerwca do 4 sierpniaKurs dla młodzieży 13-17 lat Wybierz jedno z miast, tętniące życiem Toronto, przepięknie położone Vancouver lub Montreal . W każdym z nich w bardzo dobrych i przyjaznych szkołach ILSC możesz spędzić wakacje, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę.
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  Oakham Classic UK, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: rezydencyjny od 6.07 do 4.08Kurs Classic dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Opcje: przygody, gry video, rugby.Kurs odbywa się w Oakham w Wielkiej Brytanii. 
Kurs dla szkół: Stafford House ,  St.Giles Summer London, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 4 sierpnia 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii, grupy 12-15 i 16-17 lat

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 12 do 17 lat na londyński kurs i londyńskie wakacje. Rezydencja UCL i klasy Westminster. Bardzo dobre warunki nauczania. Kurs dla samodzielnych studentów, także opcja szkoły dziennej dla młodzieży przybywającej z rodzicami.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Angielski i piłka nożna z Arsenal Club 10-16
Informacja w pliku PDF

TERMINY:07.07 -4.08

Angielski i szkółki piłkarskie Arsenal Club, 10-16 lat.

Wspaniały program językowy i profesjonalne szkółki piłkarskie. Przyjmowani są chłopcy grający na każdym poziomie, fani klubu Arsenal i nie tylko! Zajęcia pod okiem trenerów UEFA.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Lato w Ardingly College, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Kursy wakacyjne i wiosenne dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat w Ardingly College - na pięknym zielonym obszarze. Niedaleko od Brighton, Londynu, Oxfordu, Cambridge. Dodatkowe zajęcia, tenis i sporty wodne, wycieczki.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Wakacje w Oxford Brookes 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Kursy wakacyjne dla młodzieży w wieku 14-17 lat w Oxford Brookes University. Wspaniała tradycja Oksfordu połączona z nowoczesnym kampusem. Program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: London, Windsor, Stratford Upon Avon etc.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Ardmore Basketball Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 lipca do 4 sierpnia 2019Dziewczęta i chłopcy 9-12 lat, 13-17 lat

Ardmore Basketball Academy to świetne połączenie nauki języka angielskiego z grą w koszykówkę. Profesjonalny trening pod okiem trenerów Manchester Giants. Wycieczki i zajęcia dodatkowe. Polecamy!
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Młodzieżowy kurs w Yale, 14-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 14.07- 04.08 2019Młodzież od 14 do 19 lat

Wspaniały uniwersytet z wielkimi tradycjami. Możesz sam sprawdzić , jak to jest być studentem Yale! Ucz się angielskiego na zabytkowym kampusie.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Wakacje w Bostonie, 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 4 sierpnia 2019Młodzież od 10 do 16 lat

Piękny nowoczesny kampus. Ucz się angielskiego w Bostonie!
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  UBC Vancouver 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 czerwca do 4 sierpniaKurs dla młodzieży 10-17 lat w Vancouver Przepięknie położone Vancouver i bardzo wygodna rezydencja University of British Columbia. Raczej dla starszych nastolatków.
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  St.Giles Summer Bournemouth, 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 lipca do 4 sierpnia 2019Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 10 do 17 lat. Kurs dla młodzieży i dla młodszych studentów. Bezpieczny kampus w nadmorskiej spokojnej miejscowości.
Bardzo dobre warunki nauczania.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Lato w Nowym Jorku, Long Island, 12-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 4 sierpnia 2019

Wakacyjne kursy dla młodzieży od 12 do 18 lat w Long Island. Studenci goszczą w Long Island University. 5 wycieczek w tygodniu i jedna weekendowa.
Kurs dla szkół: EmbassyCES USA,  Oxford Intensive Academic/IELTS 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 lipca do 4 sierpnia 2017Kurs dla młodzieży w wieku 15-17 lat

Kurs Intensive Academic w Oksfordzie, obejmujący przygotowanie do egzaminu IELTS. Zwiedzanie college'ów, wycieczki.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Lato w Bostonie, 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 czerwca do 4 sierpnia 2019

Wakacyjne kursy dla młodzieży od 13 do 18 lat w Bostonie. Studenci goszczą na Boston Tufts University. 5 wycieczek w tygodniu i jedna weekendowa.
Kurs dla szkół: EmbassyCES USA,  St. Giles Summer Oxford 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 4 sierpnia 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Oxford Brookes University.

Szkoła działa na pięknym zielonym kampusie, około pół godziny spaceru od centrum miasta. Okazja by poczuć się prawdziwym studentem uniwersytetu w Oxfordzie.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Wakacje w Los Angeles 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 4 sierpnia 2019Kursy wakacyjne języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w USA, 12-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do Los Angeles na uniwersytet CSU w Northridge. Piękny kampus, piaszczyste plaże, palmy i kalifornijskie słońce.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  Hampstead London, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2019Od 2017 w skład BSC wchodzą także dawne szkoły Experience English, stąd okazja aby uczyć się w Hampstead School of English i mieszkać w londyńskiej rodzinie. Kurs jest znakomitą okazją na to by starsze nastolatki mogły poznać Londyn.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  King's College Londyn, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2019Londyński kampus na jednym z najlepszych uniwersytetów świata. Kurs jest znakomitą okazją na to by poznać Londyn i podpatrzeć jak wygląda miasteczko studenckie w Londynie.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Edinburgh na wakacje, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Od roku 2017 w skład BSC wchodzą także dawne szkoły Experience English, stąd okazja aby uczyć się w Edinburgh Language Centre, jedynej szkole w Szkocji posiadającej akredytacje Eaquals, i zamieszkać w szkockiej rodzinie. Kurs jest znakomitą okazją na to by starsze nastolatki mogły poznać Edynburg.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Ardmore Television Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-4.08 2019Szkoła Ardmore zaprasza młodzież w wieku 9-17 lat na kurs angielskiego z zajęciami związanymi z produkcją telewizyjną.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Wakacje w Montrealu 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 czerwca do 4 sierpniaKurs dla młodzieży 13-17 lat w Montrealu na McGill MacDonald Campus W bardzo dobrych i przyjaznych szkołach ILSC możesz spędzić wakacje, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę.
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  UoT Toronto 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 czerwca do 4 sierpniaKurs dla młodzieży 13-17 lat

Wygodne miejsce zakwaterowania, rezydencja University od Toronto, raczej starsza młodzież
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  Woodcote Classic , 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7.06 do 4.08Kurs Classic dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Opcje: kajaki, golf, drama.Kurs odbywa się w Woodcote w Wielkiej Brytanii. 
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Toronto, York University Campus 11-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 23.06-4.08.2019

Embassy Summer zaprasza na kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku od 11 do 17 lat na kampus uniwersytetu York w Toronto w Kanadzie.
Kurs dla szkół: EmbassyCES USA,  Ryerson University Toronto 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23.06 do 4.0815 LEKCJI TYGODNIOWO DLA WSZYSTKICH POZIOMÓW A JEŚLI KTOŚ PLANUJE ZDAWAĆ IELTS, JEST MOŻLIWOŚC ZDANIA EGZAMINU W SZKOLE OI W CENTRUM MIASTA. BARDZO WAKACYJNY PROGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH, WI-FI, WYCIECZKI , PROJEKTY.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Sevilla i Cadiz, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 17 czerwca do 5 sierpnia 2019Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla nastolatków od 13 do 17 lat, z zajęciami pozalekcyjnymi.

Kursy odbywają się w szkołach Clic w Sevilli lub Cadiz. Szkoły należą do prestiżowej sieci International House.
Kurs dla szkół: IH 'Clic' Sevilla i Cadiz,  Winchester Pre-University 14-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec 2019Szkoła wakacyjna dla zaawansowanych 14-17 + warsztaty tematyczne


Kursy prowadzone są w odległym o 100 km od Londynu Winchesterze. Zabytkowa, tradycyjna angielska szkoła z internatem. Na terenie campusu duża pływalnia, sale i boiska sportowe. Jest też sala teatralna i pracownie IT. Zakwaterowanie w pokojach 1-8 osób. Kurs dla osób na poziomie C1/C2.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Dulwich College 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07-5.08 2019Kursy dla dzieci i młodzieży 12-17 lat

Kampus i szkoła pamiętają wiek XVII. Znajdują się w pięknej wiosce z okresu Tudorów. Miejsce łatwo dostępne z lotnisk, zaledwie 20 minut od centrum Londynu. Znakomite warunki dla młodzieży. Szkolne tereny sportowe i boiska, podgrzewany basen. Dostępne kursy teatr i taniec, IELTS.
Kurs dla szkół: Our World ,  Global Young Leaders 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 08.07- 22.07 22.07- 05.08. 2019Kurs Global Young Leaders dla młodzieży od 12 do 17 lat.

Wielka, imponująca szkoła założona w 1619 roku. Znajduje się zaledwie kilkanaście minut od centrum Londynu.

Dwutygodniowe kursy dla osób z zaawansowaną znajomością języka pozwolą na debaty, prezentacje, szkolenia, seminaria. Kurs obejmuje 15 godzin debat i 15 godzin analizy krytycznej. Kurs bardzo interesujący, szlifujesz angielski w trakcie zajęć, bo to nie są zwykłe lekcje.
Polityka, Filozofia, Ekonomia, wycieczki, polecamy!!!
Kurs dla szkół: Harrow School,  Prior Park College 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Wakacje 2019Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Tonbridge Young Leaders 13-16
Informacja w pliku PDF

Terminy: 9.07-6.08 2019

Kurs dla ambitnych młodych studentów odbywa się w Tonbridge School , założonej w 1553 roku, należącej do grupy szkół Eton. Znakomite warunki, piękny kampus, korty, tereny sportowe i basen. Zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych wyżywienie, w każdym domku rezydencyjnym sala kinowa i gier, WIFI. Każdy tydzień ma swój temat.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Tonbridge Boarding School Experience 10-13
Informacja w pliku PDF

Terminy: 9.07-6.08 2019

Kurs dla ambitnych młodych studentów odbywa się w Tonbridge School , założonej w 1553 roku, należącej do grupy szkół Eton. Znakomite warunki, piękny kampus, korty, tereny sportowe i basen. Zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych wyżywienie, w każdym domku rezydencyjnym sala kinowa i gier, WIFI. Każdy tydzień ma swój temat.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  D'overbroeck's College, 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 9 lipca do 6 sierpnia 2019Wyjątkowo ciekawy kurs dla ambitnej i wymagającej młodzieży. Zapraszamy do Oksfordu.

SPECJALIZACJE 2019 :
INŻYNIERIA
BIZNES I FINANSOWANIE
SZTUKI SCENICZNE
WSTĘP DO MEDYCYNY
MEDIA I KOMUNIKACJA
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Whitley dla juniorów, 10-13 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla dzieci 10-13 lat

Terminy:
9 lipca- 6 sierpnia 2019Kurs odbywa się w Whitley, godzina drogi od Londynu. Campus szkoły King Edward’s datuje się na rok 1553, na miejscu kryty basen, piękne tereny parkowe i sportowe. Młodzież mieszka w domkach rezydencyjnych, osobne zakwaterowanie dla chłopców, osobne dla dziewcząt. Pokoje jedno, dwu i wieloosobowe.

Możliwe wycieczki: Londyn, Brighton, Canterbury Thorpe Park, Oxford, Portsmouth
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Nowy Jork dla juniorów 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 lipca do 6 sierpnia 2019Centrum dla juniorów 12-17 lat

Kampus Concordia College w North Manhattan. Wycieczki po Nowym Jorku!
Kurs dla szkół: Kings Colleges USA,  Arts/STEM w King Edward's School, 10-13 lat
Informacja w pliku PDFTerminy:
ARTS/STEM 9.07-6.08;
KODOWANIE 9.07-23.07, 23.07- 6.08.2019ARTS – trzy popołudnia muzyki, tańca, dramy

STEM – kosmicznego, zagadnień technologicznych etc wstęp do np. projektowania statku

KODOWANIE- programowania w języku Python. Raspberry Pi w prezencie do zabrania do domu.
Dzieci mieszkają w domu rezydencyjnym. Na kampusie, rodzinna atmosfera, małe grupy. Na terenie szkolnym także sale gimnastyczne, boiska, kryty basen, ścianka wspinaczkowa, pranie co tydzień. Polecamy najmłodszym jadącym pierwszy raz na kurs wakacyjny.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Kent College 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

2 tygodnie 9.07-22.07; 24.07-6.08;
4 tygodnie 9.07-6.08 2019Szkoła na przedmieściach spokojnej miejscowości Tunbridge Wells w pięknym rejonie zwanym Ogrodami Anglii. Szkoła posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, pracownie artystyczne, także salę teatralną oraz kryty basen. Młodzież mieszka w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór i bardzo ciekawe zajęcia dla obu grup wiekowych które pozwolą wam w zrelaksowany sposób poprawić umiejętności językowe. Jak zawsze nadzór 24 godziny na dobę
Kurs dla szkół: Pilgrims,  Discovery Woldingham, 8-13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2019Dla młodzieży w wieku 8-13 lat

Woldingham, spokojne miejsce dla młodszych studentów, najczęściej dla tych którzy na wyjazd językowych wyjeżdżają po raz pierwszy. Szkoła należąca do Katolickich Szkól Sacred Heart umiejscowiona jest w pięknej dolinie, na 320 hektarach zielonego Surrey, w pobliżu Oxfordu, a zaledwie 25 km od Londynu. Dojazd z Gatwick zajmie zaledwie 30 minut, z Heathrow 45. Można tu także dojechać w 30 minut koleją z Victoria Station.

Szkoła znajduje się 3 km od wioski, a jej campus oferuje specjalnie wyposażone klasy oraz rezydencje. Jest tu aneks komputerowy, refektarz, biblioteka, aula, centrum sztuki oraz sala kinowa i DVD. W szkolnym centrum sportowym prócz boisk i kortów tenisowych jest także kryta pływalnia.

Studenci uczą się w towarzystwie brytyjskich uczniów, spełniających rolę gospodarzy.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Wakacje w Wycliffe College, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Rezydencyjny kurs wakacyjny dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat w Wycliffe College . Niewielkie stare miasteczko, piękna szkoła z 1882 roku. Tereny sportowe, basen. Niedaleko Oxford, Stratford upon Avon, Bath, Cardiff. Dodatkowe zajęcia, tenis i jazda konna, wycieczki.
Także możliwość kursu rodzinnego.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Wakacje w Oxfordzie 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 10 lipca do 7 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 12-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs wakacyjny do Oxfordu. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, pełne wyżywienie na kampusie. Opcje sportowe i artystyczne, w tym drama, piłka nożna, jazda konna, fotografia...
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Wakacje w Ellesmere 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 10 lipca do 7 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 12-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs wakacyjny do Ellesmere. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, pełne wyżywienie na kampusie. Opcje sportowe i artystyczne, w tym drama, piłka nożna, jazda konna, fotografia...
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Wakacje w Ellesmere 8-11 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 10 lipca do 7 sierpniaWakacyjny kurs dla dzieci 8-11 lat

International House zaprasza młodzież na kurs wakacyjny do Ellesmere. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, pełne wyżywienie na kampusie.
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  English Active lub Animal Care
Informacja w pliku PDF

Termin: od 3 lipca do 7 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 12-17 lat

Do wyboru ENGLISH ACTIVE 15 lekcji tygodniowo, 6 godzin specjalizacji
OPCJE: sztuka, taniec koszykówka, drama, piłka nożna, pływanie ,tenis

lub kurs dla miłośników zwierząt ANIMAL CARE to 15 lekcji tygodniowo, 6 godzin zajęć specjalizacji w opiece nad zwierzętami
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Ludlow 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: OD 11 LIPCA DO 8 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży w wieku 11-17 lat/b>

Malowniczy 20-hektarowy kampus szkolny znajduje się na obrzeżach średniowiecznego miasta Ludlow. To niewielkie miasto pięknego hrabstwa Shropshire graniczącego z Walią, to nie tylko prawdziwa brytyjska atmosfera, krótki dojazd na wycieczki do ciekawych miast Anglii, ale także gwarancja że dzieci będą bezpieczne. Szkolny kampus ma własny basen, pole golfowe, boiska, sale plastyczne i sportowe. W niewielkiej szkole panuje rodzinna i serdeczna atmosfera, a dzieci lubią wracać tam na wakacje.

https://www.youtube.com/watch?v=2B6_MhBP7o8
Kurs dla szkół: More Than English,  Angielski i Dublin 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: między 24 czerwca a 9 sierpnia 2019


Kurs dla młodzieży od 16 do 18 lat.

Znakomita szkoła z Dublina zaprasza starszą młodzież na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Zakwaterowanie w rezydencji Trinity Hall, da przedsmak studenckiego życia w akademiku. Nauka angielskiego w rówieśniczej grupie i wiele zajęć popołudniowych pozwolą wam poznać i pokochać Dublin.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Paryż rodzinny ze szkołą Accord
Informacja w pliku PDF

Program dla dorosłych z dziećmi od lat 6

 

Terminy: od 1 LIPCA do 9 SIERPNIA

Szkoła Saint Nicolas znajduje się na południowych przedmieściach Paryża. Popołudniami możecie zwiedzać najpiękniejsze zabytki stolicy Francji, pokazać dzieciom Louvre, słynną wieżę Eiffla, czy katedrę Notre Dame. Możecie to zrobić na własną rękę, lub popołudniowe zajęcia skoordynuje dla was szkoła. Nie musicie się też martwić się o zakwaterowanie w Paryżu. Zamieszkacie bardzo blisko szkoły, w szkolnej rezydencji, w wygodnych studiach i apartamentach. A nauka? Do wyboru kilka opcji opisanych niżej.
Kurs dla szkół: Accord Ecole de Langues,  Młodzież 12-15 lat w Old Buckenham Hall
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z rezydencją w Old Buckenham Hall, blisko Cambridge.

Szkoła założona w 1975 roku uczy języka angielskiego młodzież, studentów dorosłych oraz prowadzi ekskluzywne kursy dla profesjonalistów, specjalizując się w kursach dla studentów prawa, prawników oraz ludzi biznesu. Działa przez cały rok. Szkoła posiada rekomendacje British Council, IALC, Quality English etc.
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  LSI Toronto 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

od 2 lipca do 9 sierpnia 2019Szkoła LSI w Kanadzie znajduje się rezydencyjnej dzielnicy Rosadale, blisko stacji metra stąd dojazdy do szkoły nie powinny stanowić żadnego problemu. Okolica ma wiele parków, alei, sklepów i restauracji i uważana jest za jedno z piękniejszych miejsc Toronto.
Kurs dla szkół: Language Studies International Canada,  LSI Vancouver 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

od 2 lipca do 9 sierpnia 2019Szkoła LSI zaprasza młodzież na kurs angielskiego w pięknym Vancouver.
Kurs dla szkół: Language Studies International Canada,  CES lato w Edynburgu, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 9 sierpniaKurs w Edynburgu dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Szkocji!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Wakacje w Surrey 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 07.07-10.08.2019Na 500 hektarowym, zielonym campusie w pięknym Surrey, godzinę jazdy od Londynu mieści się jedna z lepszych prywatnych szkół z internatem. Możesz wybrać jeden z proponowanych przez szkołę programów i naprawdę sensownie spędzić wakacje. Masz do wyboru kurs angielskiego z warsztatami tematycznym takimi jak: dziennikarstwo, teatr, media społecznościowe i film oraz przygotowanie do egzaminu Trinity. Jest też program o wymiarze 21 lekcji angielskiego który pomoże ci przygotować się do egzaminu IELTS. Jest i opcja egzaminu w dniu 4 sierpnia!


Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,  Wakacje w Paryżu ze szkołą Accord, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Kurs wakacyjny dla młodzieży 12-17 lat

 

Terminy: od 30 czerwca do 10 sierpnia

Kurs oraz zajęcia popołudniowe odbywają się w rezydencji ACCORD Saint Nicolas, znajdującej się w południowym Paryżu, skąd można szybko dojechać do centrum miasta aby podziwiać jego zabytki i atrakcje. Wycieczki do Zamków nad Loarą, Parc Asterix, Euro-Disney
Rezydencja posiada własną stołówkę, świetlicę, salę komputerową, salę gimnastyczną itd.


Kurs dla szkół: Accord Ecole de Langues,  IP dla starszej młodzieży 16-20 lat w Biarritz
Informacja w pliku PDF

WAKACYJNY KURS FRANCUSKIEGO DLA NASTOLATKÓW I MŁODZIEŻY 16-20 LAT w Biarritz

Terminy: OD 29 CZERWCA DO 10 SIERPNIA 2019< /p>

PIASZCZYSTE PLAŻE I GÓRY, ZAPOWIEDŹ SUPER WAKACJI!

Kurs dla młodych, niezależnych ludzi. Młodzież mieszka w rezydencji, w pokojach 4 osobowych z łazienkami uczy się w szkole znajdującej się w odległości kilkuminutowego spaceru (Maison des associations). Zajęcia popołudniowe nie są obowiązkowe, ale szkoła ma wiele propozycji zajęć odpowiednich dla tej wymagającej grupy wiekowej i oferuje wsparcie przez cały okres pobytu na kursie.
Kurs dla szkół: International Projects Francja,  Przygotowanie do egzaminów OASP 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Przygotowanie do egazaminów- OXFORD ADVANCED STUDIES PROGRAMME

Terminy:
2 TYGODNIE 30.06 -13.07; 14.07 - 27.07; 28.07-10.08 2019
4 TYGODNIE 30.06 - 27.07; 14.07-10.08. 2019Kurs dla młodzieży w wieku 16-18 lat odbywa się na kampusie jednego z najpiękniej położonych collegiów Oxfordu . Brasenose College mieści się w centrum Oxfordu, tuż obok słynnej Bodleian Library. Studenci zamieszkają w pokojach jednoosobowych rezydencji Frewin Court. Słynni studenci Brasenose College to David Cameron, Michael Palin i William Goulding.

( w kursie może także uczestniczyć młodzież amerykańska przygotowująca się do SAT)
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Miami dla juniorów, 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 10 sierpniaWakacyjne kursy dla młodzieży od 13 do 18 lat. Kurs odbywa się na kampusie prywatnego uniwersytetu katolickiego St Thomas w Miami. Wspaniałe tereny sportowe, basen, dostęp do Internetu. Wycieczki, zajęcia popołudniowe, słoneczna Floryda!
Kurs dla szkół: The Language Academy,  Wiedeń dla nastolatków 16-19 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: lipiec i sierpień 2019Kurs niemieckiego dla nastolatków w wieku 16-19 lat.

Wakacje w Wiedniu w szkole Actilingua. Zakwaterowanie w rezydencji. Od 2 lipca rusza kurs przygotowujący do Egzaminu ÖSD.
Kurs dla szkół: Actilingua Academy, Wiedeń,  Buckingham, 7-12 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Dla dzieci od 7 do 12 lat.

W niezwykłym budynku o imponującej architekturze znajduje się prestiżowa szkoła w której bezpiecznie może skorzystać z kursu wakacyjnego twoje dziecko. Na kursie będą tylko najmłodsze dzieci do lat 12, i dla nich właśnie przygotowano specjalny program zajęć. Wokół szkoły piękne zielone tereny. Będzie sporo sportu: piłka, tenis, pływanie, ale także sztuka cyrkowa, taniec, pokazy mody, podchody i ulubiony wieczór talentów.
Kurs dla szkół: REGENT LANGUAGE TRAINING, UK,  London Academic Explorer 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 do 10.08Młodzież 14-17 lat

Centrum przeznaczone wyłącznie dla indywidualnych studentów znajduje się w Bloomsbury w centralnym Londynie. Nowocześnie wyposażona rezydencja, zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych en-suite. Posiłki w szkolnej stołówce. Nauka w budynku University of London
Kurs dla szkół: Stafford House ,  FLS rodzinny, dzieci 6+
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16 czerwca do 10 sierpniaKurs rodzinny, dzieci już od 6 roku życia.

Dwa piękne miejsca na twoje rodzinne wakacje. Los Angeles lub Philadelphia. Dla dorosłych okazja aby uczyć się języka, dla dzieci także okazja by nawiązać przyjaźnie z rówieśnikami bowiem młodsze dzieci w wieku 6-14 lat uczestniczą w obozie dziennym wraz z dziećmi z USA. Starsze od 15 roku życia mogą uczyć się angielskiego podczas zajęć szkoły językowej. Dorośli także będą mieć swoją grupę i mnóstwo wolnego czasu popołudniami gdy doświadczeni instruktorzy będą prowadzić zajęcia dla najmłodszych. Rodziny kwaterowane są w hotelach, w pokojach z aneksem kuchennym oraz ze śniadaniem wliczonym w cenę. Szkoła zorganizuje też transfery z lotniska oraz zniżkę przy wypożyczeniu samochodu.
Kurs dla szkół: FLS International,  EC Londyn 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 29 czerwca do 10 sierpnia 2019Dzieci i młodzież 13-17 lat

Wakacyjne kursy rezydencyjne lub z zakwaterowaniem w rodzinie. Możliwy przyjazd także z rodzicami. Londyn na wakacje!
Kurs dla szkół: EC English UK,  Buckingham, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Dla dzieci od 13 do 17 lat.

W niezwykłym budynku o imponującej architekturze znajduje się prestiżowa szkoła w której bezpiecznie może skorzystać z kursu wakacyjnego twoje dziecko. Wokół szkoły piękne zielone tereny. Będzie sporo sportu: piłka, tenis, pływanie, ale także sztuka, taniec, wycieczki i co wieczór zajęcia .
Kurs dla szkół: REGENT LANGUAGE TRAINING, UK,  Obozy językowe w Hiszpanii, 5-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od czerwca do sierpnia 2019 Obozy językowe dla młodzieży w Barcelonie, Madrycie i Salamance. Zapraszamy uczniów w wieku od 5 do 17 lat. Dodatkowe opcje: sport, sztuka, media. Wycieczki i zajęcia popołudniowe!
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  Lazurowe Wybrzeże: Rodzinny kurs francuskiego
Informacja w pliku PDF

Francuski dla rodziców z dziećmi w wieku 4-10 lat, a także nastolatki

TERMIN: 7.07-10.08 2019

 

Szkoła prowadzi wakacyjne kursu dla dzieci i młodzieży, a to oznacza, że możecie Państwo wyjechać na Lazurowe Wybrzeże wraz z dzieckiem i wszyscy możecie uczyć się francuskiego. Jest kilka opcji: Podczas gdy Państwo uczycie się języka i korzystacie z urlopu dzieci samodzielne mają do wyboru pakiet wraz z oddzielnym zakwaterowaniem, dzieci pozostające pod Państwa opieką mogą wybrać tylko lekcje.


Kurs dla szkół: International House Nice,  Classic Los Angeles dla młodzieży 13-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 29 czerwca do 10 sierpnia 2019Program w Los Angeles dla młodzieży od 13 do 17 lat

Rezydencyjne zakwaterowanie na jednym z najsłynniejszych kampusów świata: UCLA. Zajęcia kulturalne, wycieczki, pełne wyżywienie, a wszystko w słonecznej Kalifornii!
Kurs dla szkół: EC English USA,  Bede's Adventures in English 9-13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:7.07-10.08 2019Kurs języka angielskiego 'Adventures in English' dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

Wspaniały kampus, na kursie do 150 osób, codzienne zajęcia sportowe i towarzyskie, duży wybór akademii (sport, sztuka), ciekawe wakacje.
Kurs dla szkół: Bede's,  Bede's Adventures in English 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:7.07-17.08 2019Kurs języka angielskiego 'Adventures in English' dla młodzieży w wieku od 12 do 16 lat.

Wygodny kampus, na kursie do 100 osób, codzienne zajęcia sportowe i towarzyskie, duży wybór akademii, ciekawe wakacje.
Kurs dla szkół: Bede's,  Wakacje z Humboldt Institut, 9-14 lat
Informacja w pliku PDF

Od czerwca do sierpnia 2019Wakacyjne kursy dla młodzieży w Niemczech. Różne lokalizacje! Pakiety obejmują naukę 25-30 lekcji tygodniowo, podręczniki, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki. zakwaterowanie, wyżywienie.

Kurs dla szkół: Humboldt Institut,  Medycyna w Londynie, 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Kursy od 6-20 lipca 2019 oraz 27 lipca-10 sierpnia 2019Intensywny dwutygodniowy kurs dla juniorów którzy w przyszłości pragną zostać lekarzami. 40 godzin nauki tygodniowo stworzy okazję aby odwiedzić londyńskie kliniki, dokonać eksperymentów medycznych, napisać essey i dowiedzieć się jak aplikować na medycynę w UK.
Kurs dla szkół: Academic Summer,  Angielski + Sport, Worth, 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

7-13.07, 14-20.07, 21-27.07, 28.07-3.08, 4-10.08.2019WAKACYJNA SZKOŁA DLA MŁODZIEŻY 10-16 LAT

ANGIELSKI + OPCJE SPECJALISTYCZNE – znakomity program dla tych którzy chcą wybrać program połączony z nauką angielskiego. Ranem będą uczyć się angielskiego w klasie, wybrany sport trenować popołudniami lub tych którzy chcą ćwiczyć język jedynie podczas zajęć sportowych.
Kurs dla szkół: Exsportise,  Academic Juniors Cambridge, 7-12 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 29 czerwca do 10 sierpnia 2019Wakacyje dla juniorów w okolicy Cambridge. Każdy tydzień ma swój temat!! Angielski, przedmioty szkolne humanistyczne i ścisłe, materiały edukacyjne, sport i zajęcia pozalekcyjne, wycieczki, integracja z dziećmi z UK
Kurs dla szkół: Academic Summer,  St. Clare's Young Leaders 13-15 lat
Informacja w pliku PDF

Kurs dwutygodniowy dla młodych liderów.

Terminy: 28.07-10.08 2019


Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Kursy młodzieżowe Churchill House, 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: wakacje 2019Kursy dla młodzieży od 10 do 17 lat w Aldenham i Royal RussellSzkoły zlokalizowane są w pobliżu Londynu, obie zapewniają program the London Experience a więc 2 lub 3 popołudnia oraz jedną całodzienną wycieczkę do miasta Obie szkoły leżą na pięknych zielonych terenach. Studenci kwaterowani są w rezydencjach, w pokojach najczęściej dwu lub wieloosobowych. Szkoła za dodatkową opłatą zapewnia odbiór i odwiezienie na lotnisko.
Kurs dla szkół: Churchill House,  Farringtons UK, młodzież 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

Od 7 lipca do 11 sierpnia 2019

Kurs dla młodzieży od 10 do 16 lat.

Szkoła Farringtons mieści w pięknym zielonym parku. Pobliska wioska to Chiselhurst, zaledwie 15 km od Londynu. Znakomite tereny sportowe, boiska, korty, baseny. Nowoczesne klasy i WiFi w wielu miejscach kampusu. W cenie opcja: pakiet Fashion Week.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Kurs Sir Christopher, od 16 do 19 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Kurs można rozpocząć 30.06, 7.07, 14.07, 28.07 ORAZ 4.08,11.08. 2019Kurs dla młodzieży 16-19 lat

Studio Cambridge prowadzi swoją wakacyjną szkołę we współpracującym z Cambridge University Ridley Hall już od 45 lat. Ridley Hall znajduje się w odległości 5 minutowego spacer od centrum Cambridge, miasta znanego z wielu zabytkowych kolegiów uniwersyteckich.

 • wspaniały wiktoriański kampus uniwersytecki z charakterystyczną architekturą
 • piękne tereny zielone, własne parki
 • bezpieczna okolica
 • refektarz
 • sale wykładowe
 • studenckie świetlice
 • tereny sportowe w odległości 5-20 minut

Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  CATS Cambridge na wakacje 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 do 11.08Kurs dla młodzieży 14-17 latw CATS College w Cambridge

 

 • Classic - 15 lekcji
 • Popołudniowe i wieczorowe zajęcia towarzyskie
 • Całodzienną wycieczkę tygodniowo

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Kurs Classic na kampusie Yale 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 do 11.08Rezydencyjny kurs Classic dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Kurs może trwać od 1 do 3 tygodni. Odbywa się na prestiżowym kampusie Yale University w New Haven, USA.
Kurs dla szkół: Stafford House USA,  Brighton dla młodzieży 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: 23.06-11.08.2019


Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży 11-17 lat w Brighton.

Piękny i nowoczesny kampus 10 minut od centrum miasta. Także opcja dla rodziców, którzy chcą przyjechać razem z dziećmi!
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  EC Brighton 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 15 czerwca do 11 sierpnia 2019


Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży 13-17 lat w Brighton.
Zakwaterowanie rezydencji University of Brighton lub w rodzinie.
Kurs dla szkół: EC English UK,  Wakacje z Southbourne
Informacja w pliku PDF

Terminy: 17.06-11.08 2019Prowadzona rodzinnie od pokoleń bardzo przyjazna szkoła, zaprasza młodzież od 9 do 16 lat na kursy angielskiego do Southbourne, koło Bournemouth. Gdy tam pojedziesz, będziesz miał okazję na piękne spacery piaszczystym wybrzeżem, nawet i na surfing jeśli jest twoim ulubionym sportem. Samo Bournemouth to miasto tętniące życiem, studenckie i wakacyjne. Galerie, sklepy, niezliczone bary i restauracje.

Latem SSE prowadzi wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży. Wycieczki, zajęcia popołudniowe- możliwy także kurs rodzinny.
Kurs dla szkół: Southbourne School of English,  Angielski i sport-różne opcje 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16 czerwca do 11 sierpnia 2019Wybór wielu kursów z pakietem sportowym dla młodzieży w wieku 12-17 lat. Zamieszkasz w irlandzkiej rodzinie. Jeśli kochasz jazdę konną, jest taka opcja. Jest i kurs dla tych którzy uwielbiają surfing. Zajęcia prowadzone są w szkole Lahinch Surf School. Jeśli wolisz grę w golfa lub chcesz trenować tenisa, znajdą się także i dla ciebie kursy w CLC.
Jest też klasyczny kurs z zajęciami popołudniowymi i wycieczkami oraz kurs dla rodzin. Tak więc oferta dla każdego!
Kurs dla szkół: Clare Language Centre,  Kurs Sir Michael, od 13 do 16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23,30 czerwca, 7,14, 21,28 lipca 4 i 11 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Dwa typu kursu Sir Michael oznaczają, że możesz wybrać zakwaterowanie rezydencyjne lub pobyt u rodziny goszczącej. Zajęcia odbywają się w głównej szkole Studia Cambridge, znajdującej się w odległości 10 minutowego spaceru od centrum miasta.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Ardmore Football Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019Dziewczęta i chłopcy 9-12 lat, 13-17 lat

Trening piłkarski przygotował słynny Christian Damiano, trener Francuskiej Ligii Narodowej oraz pierwszej ligi angielskiej. Trening obejmuje grę zespołową, technikę indywidualną, dryblowanie, rzuty wolne, rzuty rożne, obronę, atak, terminologię piłkarską, lekcje angielskiego, dyskusje po rozegranych meczach. Wszyscy, po ukończonym kursie otrzymują świadectwa. Będzie też całodzienna wycieczka do Londynu i wizyta na stadionie np. Chelsea Football Club Kurs odbywa się we wspaniałym centrum rekreacyjnym z własnymi boiskami, ścianką wspinaczkową, i wieloma możliwościami uprawiania innych sportów. Są tu też dwa jeziora i przepiękne tereny zielone. Znakomite warunki nauki i zabawy!
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Wakacje w Blackrock College, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 11 sierpnia 2019ATC prowadzi wiele kursów młodzieżowych w licznych miejscowościach Irlandii. Zapraszamy do Blackrock College! Kursy dla młodzieży od 11 do 15 lat oraz od 12 do 17 lat.

Zakwaterowanie w rezydencji uniwersyteckiej, 15 lekcji tygodniowo, wycieczki, zajęcia pozalekcyjne.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Bath University, wakacje 10-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019Rezydencyjny kurs wakacyjny w Bath University w Anglii. Kurs dla osób w wieku 10-18 lat. Opcja: drama workshop, street dance.
Kurs dla szkół: Target English International,  Wakacje na Hull University w Yorkshire, 10-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019Rezydencyjny kurs wakacyjny na uniwersytecie Hull w Yorkshire. Kurs dla osób w wieku 10-18 lat.
Kurs dla szkół: Target English International,  Berlin Villa, 16-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 23 czerwca do 11 lipca 2019Młodzież w wieku od 16 do 17 lat.

Szkoła mieści się w willi w zachodnim Berlinie. Kurs o charakterze rodzinnym , w willi zamieszkać może do 40 studentów. Bezpieczne miejsce, wśród zieleni, znakomite miejsce na wypady szkolne i wycieczki na które zaprasza szkoła.
Kurs dla szkół: GLS,  Ardmore Tennis Academy, młodzież 9-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 9 do 17 lat

Naucz się grać w tenisa z Ardmore Tennis Academy!
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Wakacje na UCLA, 11-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpniaDla młodzieży 11-19 lat

Kurs angielskiego na słynnym uniwersytecie UCLA, w pobliżu Beverly Hills, Santa Monica i Hollywood.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Jersey City dla młodzieży 13-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpniaDla młodzieży 13-19 lat

Kurs angielskiego w St. Peter's University. Ze znakomitego kampusu w Jersey City w 20 minut dojeżdżacie do Nowego Jorku.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Wakacje w Nowym Jorku 12-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 11 sierpnia 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w USA, 12-19 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do kursu w City College of New York, na pięknym kampusie w sąsiedztwie Hamilton Heights, blisko północnego Manhattanu.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  St.Giles Summer Canterbury, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 lipca do 11 sierpnia 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 8 do 17 lat. Najstarsza szkoła Wielkiej Brytanii, ale choć jej historia trwa od 597 roku AD, to wasze klasy i sypialnie będą nowoczesne! Piękny, bezpieczny kampus, zaplecze sportowe i basen kryty.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  St.Giles Summer Brighton, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Brighton

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 13 do 17 lat. Kurs odbywa się na bezpiecznym, świetnie wyposażonym i pięknie położonym kampusie Varley Park.
Bardzo dobre warunki nauczania i zakwaterowania.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  London South Bank 14-18
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2019

Kampus South Bank University znajduje się w Centralnym Londynie. W pobliżu słynne galerie, muzea, sklepy, kina, London Eye, Parlament. Znakomite miejsce dla starszej młodzieży od lat 14.
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  Embassy Warminster i Roedan 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2019

Kurs dla młodzieży od 8 do 17 lat. Opcje: sztuka, taniec, jazda konna, sporty, zajęcia różnorodne.

Warminster: Wspaniała szkoła Okolice Bath, Salisbury, Stonehenge.

Roedan: Tradycyjna szkoła z internatem w okolicy Brighton, piękny zielony kampus z domkami rezydencyjnymi i przepięknym widokiem na morze.
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  Berlin Intensive 14-17
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 23 czerwca do 11 sierpniaKurs intensywny dla młodzieży 14-17 lat.

Szkoła mieści się na wielkim, pieknym kampusie w Kastanienallee. Tu właśnie kręcono wiele filmów i stąd też nie daleko do centrum miasta. Lekcje odbywają się najczęściej popołudniami, przedpołudniami studenci zwiedzają miasto. Na kampusie znajduje się także restauracja, kawiarnia, park. Można tu . wypożyczyć rower i sprzęt sportowy Wieczorami też są zajęcia, zabawy w dyskotekach czy gry sportowe. Nudy brak. Świetny kurs dla starszej młodzieży szkolnej.
Kurs dla szkół: GLS,  Niemiecki w Bawarii, 7-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23.06 do 11.08 2019


Rezydencyjny kurs dla najmłodszych, 7-14 lat, campus w spokojnej , alpejskiej, bawarskiej wiosce wśród zieleni. Tylko 70 osób na kampusie. Możesz wybrać niemiecki lub angielski.
Kurs dla szkół: GLS,  Angielski w Bawarii, 7-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 21.07 do 11.08 2019


Rezydencyjny kurs dla najmłodszych, 7-14 lat, campus w spokojnej , alpejskiej, bawarskiej wiosce wśród zieleni. Tylko 70 osób na kampusie. Możesz wybrać niemiecki lub angielski.
Kurs dla szkół: GLS,  Niemiecki nad rzeką Isar, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 do 11.08 2019


Przepiękny kurs rezydencyjny prowadzony w zamku, w zamożnej dzielnicy Monachium nad rzeką Isar . Tylko 50 osób jednorazowo na kampusie. Wiele zobaczysz, wiele się nauczysz!!!
Kurs dla szkół: GLS,  Niemiecki i sporty wodne, 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 23 czerwca do 11 lipcaMłodzież w wieku od 13 do 16 lat.

Kurs rezydencyjny prowadzony w ośrodku nad jeziorem Wolzig umożliwiającym uprawianie sportów wodnych. Niewielki campus do 70 osób. Bezpieczne miejsce, wiele zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz wycieczki.
Kurs dla szkół: GLS,  Kurs Classic na kampusie Cal State 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 do 11.08Rezydencyjny kurs Classic dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Odbywa się na kampusie California State University w Camarillo, USA.
Kurs dla szkół: Stafford House USA,  St. Lawrence College 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec i sierpień 2019Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 8-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Rodzinny kurs w Nowym Jorku
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 11 sierpnia 2019Kursy rodzinne dla dzieci w wieku 7-15 lat i ich opiekunów.

Możesz zabrać dziecko do Nowego Jorku i razem możecie uczyć się angielskiego na Manhattanie. Odrębne centrum dla rodziców przy Fifth Avenue oraz o kilka minut spaceru niewielka szkoła (tylko 45 osób) dla dzieci. Prócz nauki szkoła proponuje zajęcia popołudniowe odbywające się 3 razy w tygodniu oraz 1 całodzienną wycieczkę.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  Ardmore Horse Riding Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08 2019Szkoła Ardmore zaprasza młodzież w wieku 12-17 lat na kurs angielskiego z profesjonalnym treningiem jazdy konnej.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Oxford High School 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08. 2019Kursy angielskiego dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Miejski przyjazny kampus na terenie jednej z najlepszych angielskich szkół, zaledwie 10 minut od centrum Oxfordu. Bezpieczna rezydencja, a dla starszych także możliwość zakwaterowania u rodzin.Ciekawe zajęcia!!
Kurs dla szkół: Oxford Spires,  Munich Intensive 15-17
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 30 czerwca do 11 sierpniaKurs intensywny dla młodzieży 15-17 lat.

Piękny rodzinnie prowadzony pensjonat w Alpach, świetna atmosfera do intensywnej nauki niemieckiego.
Kurs dla szkół: GLS,  Ardmore Oxbridge Tour
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08 2019Wspaniała okazja aby zwiedzić uniwersytety w Oxfordzie i Cambridge. Spędzisz tydzień w każdym z miast i sprawdzisz, jak żyją i studiują młodzi ludzie w UK. Doskonały kurs przygotowujący przyszłych studentów tych prestiżowych uniwersytetów.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Angielski w Zamku 12-15
Informacja w pliku PDF

MŁODZIEŻ 12-15 LAT OD 23 CZERWCA DO 11 SIERPNIA 2019 ORAZ PROGRAM RODZINNY – DZIECI W WIEKU 6-11 LATKurs młodzieżowy oraz kurs rodzinny odbywają się w niewielkiej nadmorskiej i malowniczej miejscowości w hrabstwie Kent, słynącym jako Ogrody Anglii. Whitstable słynie z pięknego portu rybackiego, ostryg, uroczych kafejek i sklepików. Dzieci uczą się na zamku,
Kurs dla szkół: Leo Languages ILH,  CATS Academy Boston 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 6.07 do 11.08Rezydencyjny kurs Classic dla młodzieży w wieku 12-17 lat. Odbywa się w Bostonie.
Kurs dla szkół: Stafford House USA,  Kean University New Jersey 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08 201915 LEKCJI TYGODNIOWO DLA WSZYSTKICH POZIOMÓW,STUDENCI 14+ MOGĄ WYBRAĆ PROGRAM EMPLOYABILITY ENGLISH Z TEMATYKĄ BIZNESOWĄ I 2 WYCIECZKAMI DO LOKALNYCH FIRM, BOGATY PROGRAM ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH I WIECZORNYCH,WI-FI, WYCIECZKI , PROJEKTY.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Simmons University Boston 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08 201915 LEKCJI TYGODNIOWO DLA WSZYSTKICH POZIOMÓW, BOGATY PROGRAM ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH I WIECZORNYCH,WI-FI, WYCIECZKI , PROJEKTY.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  San Diego State University 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08 201915 LEKCJI TYGODNIOWO DLA WSZYSTKICH POZIOMÓW A JEŚLI KTOŚ PLANUJE ZDAWAĆ IELTS, JEST MOŻLIWOŚC ZDANIA EGZAMINU W SZKOLE OI W CENTRUM MIASTA. BARDZO WAKACYJNY PROGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH, WI-FI, WYCIECZKI , PROJEKTY.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  The Masters University LA 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08 201915 LEKCJI TYGODNIOWO DLA WSZYSTKICH POZIOMÓW, BOGATY PROGRAM ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCHY I WIECZORNYCH,WI-FI, WYCIECZKI , PROJEKTY. ZAKWATEROWANIE W POKOJACH 2 OSOB. PEŁNE WYŻYWIENIE, NADZÓR, TRANSPORT LOKALNY
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  University of British Columbia 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 23.06-11.08Kurs wakacyjny w University of British Columbia dla młodzieży w wieku 10-17 lat

15 LEKCJI TYGODNIOWO DLA WSZYSTKICH POZIOMÓW

MOŻLIWOŚC ZDANIA EGZAMINU IELTS W SZKOLE.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Oxford i Cambridge 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

terminy: 30.06.-11.08.2019Dwa uniwersyteckie miasta, tydzień w Oxfordzie i tydzień w Cambridge. Z jednego do drugiego miasta przewiezie cię szkoła i zwiedzisz wiele. W Oxfordzie zakwaterowanie w rezydencji lub rodzinie, w Cambridge w rezydencji uniwersytecka, tylko 15 minut od centrum Cambridge, śniadania i kolacje w rezydencji, gorący lunch w szkole. Ciekawe zajęcia!! I niezła cena. A dla naszych studentów możliwość 5% zniżki od poniżej podanych kosztów.
Kurs dla szkół: Oxford Spires,  Anglia Ruskin University 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

terminy: 30.06.-11.08.2019Bezpieczna rezydencja uniwersytecka , pokoje jednoosobowe, tylko 15 minut od centrum Cambridge, śniadania i kolacje w rezydencji, gorący lunch w szkole. Ciekawe zajęcia!! I niezła cena. A dla naszych studentów możliwość 5% zniżki od poniżej podanych kosztów.
Kurs dla szkół: Oxford Spires,  Francuski w Szwajcarii 5-17 lat
Informacja w pliku PDF

SZKOŁA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 5-16 LAT, IB 16-19 LAT oraz REZYDENCYJNE KURSY WAKACYJNE 6-17 LAT

W OKRESIE OD 30 CZERWCA DO 11 SIERPNIA 2019

KURSY WAKACYJNE – opcje

 • Intensywny kurs językowy: francuski, angielski, niemiecki (z możliwością wybrania trybu kursu komunikacyjny oraz zaawansowany)
 • Program nauk ścisłych (angielski): Science (zajęcia eksperymentalne dotyczą nauk chemicznych/fizycznych/biologicznych - dostosowane do grup wiekowych oraz poziomu zaawansowania uczniów)
 • Robotyka, nauka, przedsiębiorczość (angielski/ francuski) – 13-17 lat
 • koszykówka, tenis+ dowolne zajęcia językowe i zajęcia pozalekcyjne- współpraca z Thabo Sefolsha (gwiazdy NBA – Utah Jazz)
 • Football Camp + dowolne zajęcia językowe - współpraca z profesjonalnym obozem piłkarskim Juventus Turyn

Kurs dla szkół: Ecole Chantemerle,  Angielski w Szwajcarii 5-17 lat
Informacja w pliku PDF

SZKOŁA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 5-16 LAT, IB 16-19 LAT oraz REZYDENCYJNE KURSY WAKACYJNE 6-17 LAT

W OKRESIE OD 30 CZERWCA DO 11 SIERPNIA 2019

KURSY WAKACYJNE – opcje

 • Intensywny kurs językowy: francuski, angielski, niemiecki (z możliwością wybrania trybu kursu komunikacyjny oraz zaawansowany)
 • Program nauk ścisłych (angielski): Science (zajęcia eksperymentalne dotyczą nauk chemicznych/fizycznych/biologicznych - dostosowane do grup wiekowych oraz poziomu zaawansowania uczniów)
 • Robotyka, nauka, przedsiębiorczość (angielski/ francuski) – 13-17 lat
 • koszykówka, tenis+ dowolne zajęcia językowe i zajęcia pozalekcyjne- współpraca z Thabo Sefolsha (gwiazdy NBA – Utah Jazz)
 • Football Camp + dowolne zajęcia językowe - współpraca z profesjonalnym obozem piłkarskim Juventus Turyn

Kurs dla szkół: Ecole Chantemerle,  Niemiecki w Szwajcarii 5-17 lat
Informacja w pliku PDF

SZKOŁA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 5-16 LAT, IB 16-19 LAT oraz REZYDENCYJNE KURSY WAKACYJNE 6-17 LAT

W OKRESIE OD 30 CZERWCA DO 11 SIERPNIA 2019

KURSY WAKACYJNE – opcje

 • Intensywny kurs językowy: francuski, angielski, niemiecki (z możliwością wybrania trybu kursu komunikacyjny oraz zaawansowany)
 • Program nauk ścisłych (angielski): Science (zajęcia eksperymentalne dotyczą nauk chemicznych/fizycznych/biologicznych - dostosowane do grup wiekowych oraz poziomu zaawansowania uczniów)
 • Robotyka, nauka, przedsiębiorczość (angielski/ francuski) – 13-17 lat
 • koszykówka, tenis+ dowolne zajęcia językowe i zajęcia pozalekcyjne- współpraca z Thabo Sefolsha (gwiazdy NBA – Utah Jazz)
 • Football Camp + dowolne zajęcia językowe - współpraca z profesjonalnym obozem piłkarskim Juventus Turyn

Kurs dla szkół: Ecole Chantemerle,  Wycombe Abbey 8-14
Informacja w pliku PDF

lipiec i sierpień 2019Kursy języka angielskiego w Wycombe Abbey dla młodzieży w wieku 8-14 lat.
Znakomite warunki dla młodszej młodzieży. Szkolne tereny sportowe i boiska, basen. Sala teatralna, nowoczesne klasy z interaktywnymi tablicami, dostęp do Internetu. Dostępny też kurs: dla ambitnych uczniów np.: klas dwujęzycznych, przygotowujących się do nauki w UK lub w systemie IB, itd.
Kurs dla szkół: Our World ,  Thames Valley St.George's 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: wakacje 2019Kurs języka angielskiego w Ascot dla młodzieży w wieku 10-16 lat. Angielski plus różnorodne zajęcia pozalekcyjne.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 28.02.2019 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Surrey dla młodzieży 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Kursy wakacyjne i wiosenne dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat w pięknej zabytkowej szkole w Surrey. Duży kampus, ok. 60 km od Londynu. Dodatkowe zajęcia, tenis i sporty wodne, wycieczki.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Angielski+football z Chelsea FC
Informacja w pliku PDF

Terminy: między 8 lipca a 12 sierpnia 2019Chłopcy 8-17 lat

Kurs piłkarski z Chelsea FC! Kampus wśród zieleni, tam gdzie południowe przedmieścia Londynu łączą się z cichym miasteczkiem Caterham. Miejsce łatwo dostępne z lotnisk. Dogodne na londyńskie wycieczki. Idealne warunki dla młodzieży. Szkolne tereny sportowe i boiska, podgrzewany basen.
Kurs dla szkół: Our World ,  2019: Anglocontinental dla nastolatków 16-20 lat
Informacja w pliku PDF

POCZĄTEK KURSU:3,10,17, 24 CZERWCA, 1,8,15,22,29 LIPCA, 5,12 SIERPNIA 2019

Kursy wakacyjne dla młodzieży starszej w wieku od 16 do 20 lat. Piękna lokalizacja w Bournemouth. Wycieczki do Londynu, Bath, Oksfordu, Salisbury, Stonehenge, i wiele innych.
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  2019: Wakacje 10-16 lat z Anglo-Continental
Informacja w pliku PDF

Kurs można rozpocząć 3, 10, 17, 24 czerwca 1,8,15,22,29 lipca i 5, 12 sierpnia 2019

 

Dla dzieci i młodzieży 10-16 lat

 

PRZYKŁADOWY WYBÓR WYCIECZEK WLICZONYCH W KOSZT KURSU

 • LONDYN: Rejs Tamizą, Tower of London, Trafalgar Square ,National Gallery, Covent Garden, Natural History/Science Museum
 • BATH: Roman Baths
 • OXFORD: Christ Church College, Carfax Tower
 • Salisbury, Stonehenge
 • Longleat Safari Park
 • Portsmouth –HMS Victory
 • Windsor Castle
 • New Forest National Park
 • Monkey World
 • Highcliffe Castle
 • Moors Valley Coutry Park

Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  SBC Oxford, 8-12 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.07-12.08. 2019Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. 

Idealna szkoła w Oxfordzie, akurat dla najmłodszych. Na kampusie kryty basen, teatr, korty tenisowe, boiska, studio tańca, sypialnia dla 4-6 osób, i sala internetowa.
Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,  Dulwich College 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

DZIECI I MŁODZIEŻ OD 12 do 17 LAT

 Wielka, imponująca szkoła założona w 1619 roku. Znajduje się zaledwie kilkanaście minut od centrum Londynu. Wokół szkoły piękny, wielki park. Boiska, korty tenisowe, bieżnie, pływalnia, sale gimnastyczne. Wśród zajęć pozalekcyjnych także taniec, tworzenie filmu, muzyka, dyskoteki, wiele sportów.

Zakwaterowanie w jedno, dwu i wieloosobowych sypialniach, większość z prywatną łazienką. Wycieczki do Londynu oraz Brighton, Leeds, Canterbury, czy Oxfordu.
Kurs dla szkół: Harrow School,  Młodzi Liderzy w Oxford University
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 14-17 lat

Terminy:
od 4 lipca do 14 sierpnia 2017Kurs dla młodych, którzy chcą mieć wpływ na świat i odnieść sukces! Poziom intermediate-advanced.

28 LEKCJI TYGODNIOWO : ogólny angielski, poziom B1/B2/C1, wykłady, seminaria, case-study, warsztaty, prezentacje, sztuka oratorska w wystąpieniu publicznym, gryz zespołowe, dobre wychowanie, sztuka negocjacji , zarządzanie czasem, networking, tworzenie prezentacji, itd...
Kurs dla szkół: Bucksmore,  St.Hilda's College, 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 13-16 lat

Terminy:
2 lipca-13 sierpnia 2019Kurs odbywa się w St.Hilda College, słynnym leżącym nad rzeką collegu, pięć minut od centrum Oxfordu. Oddzielne zakwaterowanie dla dziewcząt i chłopców. Możliwe wycieczki: London, Cambridge Stratford & Warwick, Windsor, Thorpe Park, Blenheim Palace, Bath, Bristol.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Kurs objazdowy "Trzy Stolice", 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 13-16 lat

Terminy:
od 30 lipca do 13 sierpnia 2019Program “Bucksmore Three Capitals” łączy w sobie naukę angielskiego i podróże po Wielkiej Brytanii. Wyruszycie z Londynu, do Yorku, Edynburga, Krainy Jezior, Cardiff, a na koniec znów powrócicie do Londynu. W czasie waszej podroży będziecie mieszkać w akademikach uniwersyteckich oraz pięknych hostelach młodzieżowych. Poznacie Wielką Brytanię i jej kulturę. W trakcie podroży odwiedzicie też Stonehenge i Old Trafford, stadion Manchester United. Kilka dni zatrzymacie się w Edynburgu, tam będziecie mieli najwięcej lekcji angielskiego, ale także mnóstwo atrakcji. Kurs zakończony jest prezentacją prac studentów.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Harrow School, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i Sierpień 2019Kurs dla młodzieży od 14 do 17 lat.

Harrow School to ponad 400 letnia słynna szkoła wśród 450 hektarów zieleni, 16 km od Londynu. Słynni uczniowie szkoły to Winston Churchill, Lord Byron. I król Jordanii Hussain. Znakomite tereny sportowe, basen, korty tenisowe, sale gimnastyczna, sypialnie jedno, dwu lub trzyosobowe. Znakomite warunki.
Kurs dla szkół: Harrow School,  Young Cambridge Scholars 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec i sierpień 2019MYŚLISZ O STUDIACH W ANGLII? PRZYDAŁOBY SIĘ WIĘC SŁOWNICTWO PRZEDMIOTOWE, WIEDZA Z MATEMATYKI, PRZEDMIOTÓW ŚCISŁYCH, LITERATURY, SZTUKI. TEN KURS MA TO WSZYSTKO. POZNASZ TEŻ TECHNIKI EGZAMINU NIEZBĘDNE PRZY EGZAMINIE IELTS.
Kurs dla szkół: Bell,  English Explorer 11-17 lat, The Leys School
Informacja w pliku PDF

Lipiec i sierpień 2019Kursy English Explorer pozwalają młodzieży w wieku 11-17 lat skupić się na wybranym hobby: jazda konna, golf, gotowanie, sztuki sceniczne, sztuka i projektowanie, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, fotografia i film, survival, tenis, i inne.
Kurs dla szkół: Bell,  Wakacje w Brighton, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 16 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat

Nadmorskie artystyczne Brighton, miasto młodych, słynny Royal Pavillon, plaże i bardzo blisko Londynu Może to miejsce na twój wymarzony kurs !
Kurs dla szkół: Language Studies International UK,  Canford, 11-15 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07- 12.08.2019Język angielski dla młodzieży w wieku 11-15 lat. Piękna zabytkowa szkoła wśród zieleni, kryta pływalnia, sala teatralna, korty tenisowe, boiska, sala gimnastyczna, pole golfowe, studio tańca, zabytkowy refektarz, sklepik, najczęściej pokoje 1 osobowe o wysokim standardzie.
Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,  Angielski i STEM experience 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

W 2019 roku od 2 lipca do 13 sierpniaZainteresowani naukami ścisłymi w wieku 13-16 lat mile widziani!

Program STEM experience łączy w sobie naukę angielskiego i 3 popołudnia pracy nad projektami w dziedzinach nauki, technologii, inżynierii.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  English Explorer 12-17 lat Wellington College
Informacja w pliku PDF

Od 3-16 lipca; 17-30 lipca- 31 lipca-13 sierpnia 2019Kursy English Explorer dla młodzieży w wieku 12-17 lat w Wellington College. Zajęcia sportowe i towarzyskie, projekty, portfolia, wycieczki. 
Kurs dla szkół: Bell,  Wakacje z Humboldt Institut, 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Od czerwca do sierpnia 2019Wakacyjne kursy dla młodzieży w Niemczech oraz Austrii. Różne lokalizacje! Pakiety obejmują, naukę 25-30 lekcji tygodniowo, podręczniki, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki. zakwaterowanie, wyżywienie.

Kurs dla szkół: Humboldt Institut,  Discovery Radley, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2019Młodzież w wieku 14-17 lat

Kursy odbywają się na kampusie Radley College, jednej z najlepszych, powstałej w 1847 roku, prywatnej szkoły Wielkiej Brytanii. Miejscowość Radley, znajduje się w odległości o 8 km od Oxfordu i zaledwie godzinę drogi z Londynu. Najbliższe lotnisko to Heathrow. Do dyspozycji studentów pozostaje 325 hektarów prywatnego, szkolnego parku i wspaniałych terenów sportowych. Są tu boiska do piłki nożnej, rugby, krykieta, bieżnie lekkoatletyczne, 16 kortów tenisowych, kryta pływalnia, sala gimnastyczna. Jest także sala kinowa DVD oraz duże pracownie komputerowe.

v Dodatkową zaletą Radley jest możliwość zapoznania się z dziećmi brytyjskimi.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Wakacje w Gloucestershire, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: OD 10, 17, 24, 31 LIPCA i 7, 14 SIERPNIA 2019Kursy wakacyjne i wiosenne dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat. Piękny, zabytkowy college z 1853 roku, 10 minut od Cheltenham. Wokół zielone, malownicze Cotswald obszarze. Nie daleko do Stratford-upon-Avon i Bath. Na kampusie basen, sala teatralna, zaplecze sportowe.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Cheltenham 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 lipca do 14 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży starszej, 12-17 lat

Kurs w wersji standardowej, lub opcje: Filmcraft, Harry Potter, Intensive
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Bradfield College 8-13 lat
Informacja w pliku PDF

2 tygodnie 2.07-15.07;17.07-30.07;1.08-14.08;
4 tygodnie 2.07-30.07,17.07-14.08.2019Niewielka miejscowość Bradfield pięknym krajobrazie Berkshire, blisko do Reading oraz Oxfordu, tylko 40 minut jazdy z Heathrow. Jedna z najlepszych szkół tego rejonu, posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, anex pracowni artystycznych, także salę teatralną oraz kryty basen. Dzieci mieszkają w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór. Poniżej przykładowy plan zajęć.
Kurs dla szkół: Pilgrims,  Kings Brighton 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:

DISCOVER BRIGHTON 12-17 i 14-17 LAT 03-14.08 . 2019

GLOBAL STUDIES 14-17 LAT 03-17.07, 17-31.07, 31.07-14. 08. 2019

Kurs wakacyjny dla młodzieży 12-17 lat w Brighton. Miasto o wyjątkowym klimacie, rodzinne strony Banksy'ego, sztuka ulicy i piękne wybrzeże.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Thames Valley Rugby School
Informacja w pliku PDF

Terminy: lato 2018Thames Valley Summer School zaprasza młodzież w wieku 12-17 lat na intensywny kurs połączony z treningiem rugby.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 28.02.2019 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Bradfield College 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

2 tygodnie 2.07-15.07;17.07-30.07;1.08-14.08;
4 tygodnie 2.07-30.07,17.07-14.08.2019Niewielka miejscowość Bradfield pięknym krajobrazie Berkshire, blisko do Reading oraz Oxfordu, tylko 40 minut jazdy z Heathrow. Jedna z najlepszych szkół tego rejonu, posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, anex pracowni artystycznych, także salę teatralną oraz kryty basen. Dzieci mieszkają w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór. Poniżej przykładowy plan zajęć.
Kurs dla szkół: Pilgrims,  Wakacje z Humboldt Institut, 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

Od czerwca do sierpnia 2019Wakacyjne kursy dla młodzieży w Niemczech oraz Austrii. Różne lokalizacje! Pakiety obejmują, naukę 25-30 lekcji tygodniowo, podręczniki, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki. zakwaterowanie, wyżywienie.

Kurs dla szkół: Humboldt Institut,  Hiszpański w Benalmadenie, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 10 czerwca do 15 sierpnia 2019Hiszpański dla młodzieży od 13 do 17 lat. Benalmadena, 18 km od Malagi, leży u stóp gór Sierra de Mijas a równocześnie nad morzem. Atrakcjami są tu także park rozrywki Tivoli World,i delfinarium. Można też wybrać się w podróż kolejką linową a ze szczytu góry Calamorra obserwować widok wybrzeża. W tej szkole nigdy nie jest nudno!
Kurs dla szkół: Colegio Maravillas,  GV Juniorzy na Malcie , 4-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:24.06- 16.08Kurs letni dla dzieci i młodzieży w St. Paul's Bay na Malcie.
Kurs dla szkół: Global Village Malta,  CES lato w Dublinie, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 16 sierpniaKurs w Dublinie dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Irlandii!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  iStudy dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24.06-16.08.2019Kurs w Dublinie dla młodzieży w wieku 12-17 lat

Belvedere College- to tam uczył się młody James Joyce! 
Kurs dla szkół: iStudy International,  Atlas dla młodzieży, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 16 sierpnia 2019

Kurs dla młodzieży w wieku 11-17 lat

Przyjazna dublińska szkoła działa od 2003 roku. Uczy bardzo dobrze i od lat powracają do niej studenci z całego świata którym nie tylko podobają się lekcje ale także cała gama zajęć pozalekcyjnych oferowanych przez szkołę. Latem Atlas prowadzi także oddzielną szkołę dla juniorów i dla młodzieży 11-17 lat ma też gamę kursów do wyboru. Sami zadowoleni studenci!
Kurs dla szkół: ATLAS Language School,  Dublin Activity+ 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 16 sierpnia 2019Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież w wieku 11-17 lat na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Zakwaterowanie w rodzinach lub w rezydencji. Minimum pobytu to 2 tygodnie. Wskazana wcześniejsza rezerwacja, ilość miejsc ograniczona.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Dublin dla młodzieży 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

17.06-16.08 2019Dublińskie kursy języka angielskiego dla młodzieży w wieku od 16 do 18 lat.

Szkoła IH w centrum miasta zapewnia program specjalnie przygotowany dla starszej młodzieży.
Kurs dla szkół: International House Dublin,  CES lato w Worthing, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 16 sierpniaKurs w nadmorskiej miejscowości Worthing w UK dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Anglii!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Harrow School 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

2 tygodnie 6.07-19.07; 20.07-2.08;3.08-16.08;
3 tygodnie 6.07-26.07.27.07-16.08
4 tygodnie 6.07-2.08, 20.07-16.08 2019Słynna i jedna z najlepszych szkół o wysokim standardzie w okolicy Londynu. Uczyło się w niej wielu polityków, aktorów, sportowców. Będziecie mieli prawdziwe wyobrażenie o elitarnej, brytyjskiej szkole z internatem. Szkoła posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, anex pracowni artystycznych, także salę teatralną oraz kryty basen. Młodzież mieszka w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór i bardzo ciekawe zajęcia dla obu grup wiekowych.
Kurs dla szkół: Pilgrims,  Londyn Rodzinny 6+
Informacja w pliku PDF

Terminy: 17.06-16.08.2019Masz kłopot, bo potrzebny ci angielski a wakacje chciałabyś/ chciałbyś spędzić z dzieckiem?
Rozwiązaniem jest kurs rodzinny w Londynie na Wimbledonie. Bezpieczna ładna, zielona dzielnica, blisko centrum a jednak z dala od zgiełku. Twoja praca nad językiem to 24 lekcje tygodniowo .
Dziecko w tym czasie otrzyma 20 lekcji w tygodniu oraz 4 dodatkowe lekcje zajęć popołudniowych. Szkoła zadba też o wasze zakwaterowanie, zaproponuje miłą rodzinę w pobliżu, lub inne rozwiązanie.Wasze wakacje językowe będą ciekawe a z nauki języka skorzystają wszyscy.Szkoła WSE jest szkołą Quality English, plasuje się wśród najlepiej uczących.
Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,  Global English 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: OD 30 CZERWCA DO 17 SIERPNIA 2019

Kursy dla młodzieży 13-17 latNauka poprzez projekty, debaty na temat bieżących problemów świata, czytanie artykułów prasy takiej jak np. the Economist, The Times itp. Nauka pisania doskonałych esejów, krytyka literacka i analiza. Studenci kwaterowani są w pokojach dwuosobowych z łazienkami. Dostęp do Internetu. Dodatkowo płatne opcje np. dodatkowe lekcje, paintball czy musical w Londynie.
Kurs dla szkół: Earlscliffe,  St.Clare's dla młodzieży 10-15 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY:W 2019 roku od 7.07-27-07 oraz 28.07-17.08Kurs dla młodzieży 10-15 lat

St. Clare’s to międzynarodowy college znajdujący się w pięknym, uniwersyteckim Oxfordzie. College St. Clare's powstał w 1953, a dziś wykształcenie zdobywa tam wielu studentów z przeszło czterdziestu narodowości.


Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Cork English College dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 24 czerwca do 17 sierpnia

Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat.

Szkoła organizuje kursy młodzieżowe dla studentów indywidualnych oraz dla grup. Studenci indywidualni mogą rozpocząć kurs w wyznaczonych datach. Można wybrać kurs z zajęciami popołudniowymi i wycieczkami lub kurs połączony z jazda konną. Małe 4 osobowe grupy przyjaciół zapraszamy na ciekawy kurs w czteroosobowych grupach. Istnieje też możliwość kursy rodzinnego.


Kurs dla szkół: Cork English College,  Wakacje z Sedbergh International 8-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 30 czerwca do 17 sierpnia 2019Wakacyjna szkoła rezydencyjna dla młodzieżī 8-16 lat

Znakomita okazja aby uczyć się angielskiego w prawdziwej szkockiej szkole z internatem. Szkoła znajduje się w małym, ruchliwym szkockim miasteczku Sedbergh położonym w bezpiecznymi przepięknym górzystym krajobrazie. W ciągu roku szkolnego w tej prestiżowej placówce uczą się Brytyjczycy, latem zaprasza międzynarodową społeczność.


Kurs dla szkół: Sedbergh International Summer School,  EC Cambridge 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: OD 15.06 - 17.08 2019Kurs wakacyjny dla młodzieży 13-17 lat z zakwaterowaniem w rodzinie lub w rezydencji

Szkoła EC zaprasza na naukę języka angielskiego do studenckiego miasta Cambridge. Wycieczki, zajęcia wieczorne, zajęcia półdniowe.
Kurs dla szkół: EC English UK,  Montpellier dla młodzieży 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 11-16 lat

Terminy:
od 23 czerwca do 17 sierpnia 2019Montpellier, stolica Langwedocji, miasto w którym słońce nie zachodzi nigdy, wydaje się być znakomitym miejscem na naukę języka francuskiego. I chyba naprawdę tak jest, bo któż by nie chciał być na południu Francji. Do piaszczystych plaży Morza Śródziemnego ledwo kwadrans a niedaleko także piękne góry i sąsiadująca romantyczna Prowansja. Piękne i zabytkowe Montpellier to równocześnie jedno z najszybciej rozwijających się miast Francji. Dynamiczna atmosfera to także zasługa wielotysięcznej rzeszy studentów którzy właśnie tu podjęli edukację w szkołach wyższych.


Kurs dla szkół: LSF Montpellier,  Floryda dla młodych, 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 17 sierpniaWakacyjne kursy dla młodzieży od 15 do 18 lat u amerykańskich rodzin w Fort Lauderdale. Wycieczki, zajęcia popołudniowe, słoneczna Floryda!
Kurs dla szkół: The Language Academy,  Nad szkockim jeziorem, juniorzy 8-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 17 sierpnia 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat.

Kurs dla szkół: Ardmay House International Summer School,  Academic Juniors Bristol, 7-12 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 6 lipca do 17 sierpnia 2019Wakacyje dla juniorów w okolicy Bristolu. Od 7 do 12 lat, piękna rezydencja Sidcote School zaprasza na kurs pełen dodatkowych zajęć! Super ciekawy kurs dla najmłodszych, minimalny poziom A2
Kurs dla szkół: Academic Summer,  Biarritz 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: WAKACJE 2019WAKACJE W BIARRITZ DLA JUNIORÓW 10-17 lat

Kraina Basków, otwarta i kosmopolityczna, wita rokrocznie turystów z całego świata. Francuski i plaża!
Kurs dla szkół: France Langue,  Tenis i Angielski w Devon 6-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego z tenisem dla młodzieży w wieku 6-17 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Taniec w Devon 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego z nauką tańca dla młodzieży w wieku 14-17 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Sporty Wodne 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego ze sportami wodnymi dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i piłka nożna w Devon 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego z piłką nożną dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Surfing w Devon 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego z surfingiem dla młodzieży w wieku 7-17 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Adventure Sports 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego ze sportami przygodowymi dla młodzieży w wieku 10-17 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Devon dla młodzieży, 6-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego w Devon dla młodzieży w wieku 7-17 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i jazda konna w Devon
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego z jazdą konną w Devon dla młodzieży w wieku 6-17 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i tenis stołowy w Devon 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego z tenisem stołowym w Devon dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Bede's Little Explorers 6-11 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:30.06-17.08 2019Kurs języka angielskiego 'Little Explorers' dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

W pięknie położonej szkole w której na kursie będzie tylko 70 osób, najmłodsi mogą spędzić niezapomniane wakacje a rodzice skorzystać także z programu językowego.
Kurs dla szkół: Bede's,  Bede's English Plus 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:30.06-17.08.2019Kurs języka angielskiego w Sussex dla młodzieży od 12 do 17 lat.

Duży kampus, na kursie do 250 osób, duży wybór tematycznych akademii, ciekawe wakacje.
Akademie Przedmiotowe: literatura angielska, IT, zarządzanie matematyka, nauki ścisłe
Kreatywne: ceramika, garncarstwo, taniec, gitara, fotografia, pianino
Sportowe: piłka nożna, golf, żagle, Jazda konna, scuba-diving, surfing, windsurfing,tenis
Kurs dla szkół: Bede's,  Bede's English Plus 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:30.06-17.08 2019Kurs języka angielskiego w Sussex dla młodzieży od 13 do 18 lat.

 Niezwykłe gotyckie zabudowania, zabytkowy kampus, na kursie do 230 osób, duży wybór tematycznych akademii, ciekawe wakacje.
Akademie Przedmiotowe: ekonomia, stosunki międzynarodowe, literatura angielska, IT, zarządzanie, matematyka
Kreatywne: ceramika, garncarstwo, taniec, gitara, fotografia
Sportowe: sporty przygodowe, lotnictwo, piłka nożna, golf, żagle, Jazda konna, scuba-diving, surfing, tenis
Kurs dla szkół: Bede's,  Bede's English for the Future 15-20 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:30.06-17.08 2019Kurs języka angielskiego w Sussex dla młodzieży od 15 do 20 lat.

 Na kursie odbywającym się na uniwersytecie tylko do 80 osób. Opieka 1:5, do 14 osób w klasie, 1 osobowe sypialnie z łazienkami , pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, poziomy B1-C2. Angielski – także opcja przygotowania do egzaminów CAE lub IELTS, oraz zagadnienia związane z historią współczesną, przedsiębiorczością, finasowaniem, polityką międzynarodową, prawem, zarządzaniem i psychologią. Prócz 25 godzin angielskiego tygodniowo także towarzyskie zajęcia pozalekcyjne oraz weekendowe wycieczki.
Kurs dla szkół: Bede's,  Devon i sporty z piłką, 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego w Devon dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

 Najlepiej jeśli lubisz piłkę w każdym wydaniu! Będzie tenis, piłka nożna, tenis stołowy, siatkówka plażowa. Czyli wymarzone wakacje z angielskim.
W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Devon i siatkówka plażowa, 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Sportowy kurs angieslkiego w Devon dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Sports Science, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.06-17.08 2019Kursy angielskiego w Devon dla młodzieży w wieku 14-17 lat.Sport Science, to wszystko co kochasz, fitnes, yoga, prawidłowe odzywianie, seminaria na temat zdrowia, czyli po kursie wrocisz z super angielskim i niezłą figurą!! Kto wie może w przyszłości będziesz najsłynniejszą trenerką albo trenerem osobistym?

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Wakacje 10-17 w St. Edmund's
Informacja w pliku PDF

Rezydencyjny kurs wakacyjny: 17.07-17.08

Grupy wiekowe wg. podziału tradycyjnego w brytyjskich szkołach:  
JUNIOR SCHOOL 10-11 LAT,
MIDDLE SCHOOL 12-13 LAT,
SENIOR SCHOOL 14-15 LAT,
SIXTEEN PLUS 16-17 LAT

Piękna szkoła, w połowie drogi między Londynem a Cambridge, wspaniałe zielone tereny. Blisko lotniska Stansted, a także Heathrow. Jest to najstarsza w UK szkoła katolicka, w 2018 roku obchodzi swe 450 lecie. Obowiązują tu najwyższe standardy, zarówno w przypadku nauki jak i zajęć pozalekcyjnych. Ponadto nauka w każdej grupie wiekowej wzorowana jest na nauce w szkole brytyjskiej, a więc obejmuje także przedmioty szkolne. Zakwaterowanie w rezydencji, wyżywienie w szkolnej stołówce, nadzór szkolny 1:8. Do dyspozycji studentów sale gimnastyczne, boiska, korty, basen, sala teatralna, studio komputerowe i plastyczne, laboratorium fotograficzne a także szkolna kuchnia gdzie można uczyć się gotowania!

Kurs można rozszerzyć o przygotowanie do IELTS, PADI i jazdę konną.
Kurs dla szkół: St. Edmund's College,  Angielski + Sport, Seaford, 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

7-13.07, 14-20.07, 21-27.07,28.07-3.08,4-10.08.11-17.08.2019WAKACYJNA SZKOŁA DLA MŁODZIEŻY 9-14 LAT

ANGIELSKI + OPCJE SPECJALISTYCZNE – znakomity program dla tych którzy chcą wybrać program połączony z nauką angielskiego. Ranem będą uczyć się angielskiego w klasie, wybrany sport trenować popołudniami lub tych którzy chcą ćwiczyć język jedynie podczas zajęć sportowych.
Kurs dla szkół: Exsportise,  Bede's Young Influencers 10-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:7.07-17.08 2019Kurs języka angielskiego 'Young Influencers' dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat.

Piękna szkoła, na kursie będzie tylko 50 osób a więc znakomita integracja, niezapomniane, ciekawe wakacje. Opieka 1:4, do 10 osób w klasie, 3-6 osobowe sypialnie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, wszystkie poziomy znajomości języka.
Kurs dla szkół: Bede's,  Dublin UCD w wakacje, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 15 czerwca do 18 sierpnia 2019ATC prowadzi wiele kursów młodzieżowych w licznych miejscowościach Irlandii. Zapraszamy! Kursy dla młodzieży od 13 do 17 lat.
Kurs odbywa się w Dublinie, w siedzibie Dublin University College


Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Rodzinne wakacje w Ennis
Informacja w pliku PDF

Wakacyjny kurs w terminie 21.07-18.08 2019Kurs rodzinny w Irlandii, dla rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 17 lat.

Ennis to spokojne miasteczko irlandzkie w którym możesz uczyć się angielskiego z całą rodziną, zarówno wiosną w okresie wielkanocnym jak i w czasie wakacji. Przepiękny krajobraz, serdeczni Irlandczycy, muzyka szmaragdowej wyspy, czekają na was. W szkole angielski dla dorosłych a także dla najmłodszych.
Kurs dla szkół: Clare Language Centre,  GLS Berlin College 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Dla młodzieży w wieku 16-19 lat

 

Termin: 23.06 do 18.08 2019

 

Szkoła mieści się na wielkim kampusie (9 tysięcy metrów kwadratowych) w Kastanienallee , jednej z najmodniejszych dzielnic miasta. Tu właśnie kręcono wiele filmów, i stąd też nie będzie daleko aby wyprawiać się na wycieczki i oglądać zabytki.
Lekcje odbywają się najczęściej popołudniami, przedpołudniami studenci zwiedzają miasto. Wieczorami też są zajęcia, i zabawy. Szkoła służy pomocą w każdej sprawie ale traktując was jak dorosłych nie zabezpiecza 24 godzinnego nadzoru, stąd jest to świetny kurs, lecz odpowiedni jedynie dla starszej, samodzielnej i rozsądnej młodzieży szkolnej. Trzy poziomy: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany.
Kurs dla szkół: GLS,  Kurs rodzinny w Londynie lub Brighton
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-18.08Kurs rodzinny- dzieci w wieku od 7 do 15 lat

Szkoła proponuje dzieciom i rodzicom lub opiekunom specjalny program rodzinny w dwóch lokalizacjach: Lodynie lub Brighton.

W obu miejscowościach szkoły dla rodziców i dzieci w odległości kilku minut od siebie. Centra młodzieżowe mogą być bardziej odległe. Starsze dzieci mogą też zamieszkać w rezydencji z innymi nastolatkami, młodsze mogą uczyć się i mieszkać z rodzicami
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Millfield Glastonbury 6-11 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 lipca do 18 sierpnia 2019


Kurs dla dzieci w wieku 6-11 lat.

Kampus Millfield Prep School mieści się na przedmieściach Glastonbury. Idealne miejsce dla najmłodszych studentów. Znakomite warunki zakwaterowania. Pływalnia, ścianka wspinaczkowa, tereny i boiska sportowe, pole golfowe i sala koncertowa.

TYPOWE ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE:
Malowanie koszulek, Szachy, Golf, tenis, piłka, hokej, Trampolina, Taniec, Malowanie twarzy, Gotowanie, Sztuczki cyrkowe, Modelarstwo, i wiele innych.
Kurs dla szkół: Millfield Holiday Courses,  Millfield Somerset 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 lipca do 18 sierpnia 2019


Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Wspaniały kampus w Somerset, prawie jak olimpijska wioska, tereny sportowe, pływalnia, szkółka jeździecka, znakomite warunki zakwaterowania.

Przeróżne akademie do wyboru!

Kurs dla szkół: Millfield Holiday Courses,  Wakacje w Berlinie, 7-14 lat
Informacja w pliku PDF

Dla młodzieży w wieku 7-14 lat

 

Termin: 23.06. - 18.08.2019

 

Język niemiecki (możliwy także angielski).Szkoła mieści się na kampusie nad jeziorem Zeuthener See, w okolicy Berlin Schmöckwitz/ dzielnica Köpenick . Na kampusie centrum fitness, boisko do siatkówki, obiekty sportowe. Przyjazdy i wyjazdy w niedziele. Bezpieczne miejsce dla najmłodszych studentów.
Kurs dla szkół: GLS,  Mini MBA, 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 18 sierpnia 2019Przy rezerwacji do 28 lutego zniżka Early Bird!

Kurs mini MBA dla młodzieży w wieku od 15 do 17 lat

Specjalny kurs dla młodych liderów zarządzania, marketingu, bankowości, a dodatkowo zajęcia sportowe, kulturalne, wycieczki.
Kurs dla szkół: Earlscliffe,  Loxdale dla dzieci i młodzieży 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY od 9 czerwca do 18 sierpnia 2019

Angielski dla młodzieży w Brighton. Grupy 13-17 lat i 8-12 lat. Zakwaterowanie w rodzinie albo w rezydencji.
Kurs dla szkół: Loxdale English Centre,  Outdoor i przygoda w Monachium
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23.06 do 18.08 2019


Outdoor i przygody nad jeziorem dla młodzieży w wieku 12-17 lat. To kurs niemieckiego dla osób kochających naturę, sport outdoorowy i przygody. Przepiękny ośrodek, 50 km od Monachium. Tylko 50 osób jednorazowo na kampusie. Wiele osiągniesz, wiele się nauczysz!
Kurs dla szkół: GLS,  Kings Oxford 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 23 czerwca do 18 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat

Malowniczny Oksford dla młodzieży w sam raz na wakacje.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  London Docklands i Mile End, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16 czerwca do 18 sierpnia 2019Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 17 lat
Uniwersyteckie kampusy Docklands i London Mile End. Wycieczki po Londynie i nie tylko. Opcja Intensive English.
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  NCI Dublin 17-21 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 29.06-18.08.2019Kurs języka angielskiego na kampusie uniwersyteckim National College of Ireland w Dublinie. Dodatkowe zajęcia wieczorne, wycieczki, warsztaty.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Varsity Oxford 8-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 9.07-18.08.2019 Varsity International to szkoła która prowadzi specjalne programy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Nauka angielskiego odbywa się także poprzez integrację z dziećmi z UK podczas popołudniowych sesji zajęć pozalekcyjnych.
Kurs dla szkół: Varsity International,  Headington, Oxford 13-16
Informacja w pliku PDF

Terminy: 15.07- 19.08.2019Język angielski dla młodzieży w wieku 13-16 lat. Jedna z najlepszych szkół w UK. Mieści się w pobliżu centrum Oxfordu. Na kampusie kryty basen, teatr, korty tenisowe, boiska, studio tańca, WI-FI. Zakwaterowanie o wysokim standardzie.
Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,  Oxford College 15-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07- 19.08.2019Język angielski DLA WYMAGAJĄCEJ ZAAWANSOWANEJ JĘZYKOWO MŁODZIEŻY W WIEKU 15-17 LAT Twój kurs obejmuje aż 11 rożnych specjalizacji, m.in. filozofia, medycyna, biznes, historia sztuki, nauka. Wybierz zgodną ze swymi ambicjami i zainteresowaniami .
Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,  IELTS Express, 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

Kurs od 20 do 28 lipca, egzamin 27 lipcaIntensywny tygodniowy kurs przygotowujący do IELTS, wraz z egzaminem. Będziesz się uczyć 25 godzin w tygodniu i ćwiczyć wszystkie umiejętności niezbędne przy egzaminie IELTS. Nauczysz się technik egzaminacyjnych i otrzymasz wiele cennych wskazówek. Do egzaminu zasiądziesz 28 lipca.
Kurs dla szkół: Academic Summer,  Cheltenham, kurs rodzinny
Informacja w pliku PDF

OD 10 LIPCA do 21 SIERPNIA 2019Kurs dla rodziców z dziećmi w wieku od 8 do 17 lat.

Rodzice mogą zamieszkać wraz z dziećmi w rodzinie lub apartamencie. Dzieci mają do wyboru samodzielny pobyt w rezydencji szkolnej lub w rodzinie (wraz z dojazdem do szkoły) Pakiety obejmują także pełne wyżywienie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, oraz zajęcia popołudniowe i wycieczki dla dzieci. Jeśli rodzice wolą aby dziecko spędziło czas wraz z nimi może korzystać tylko z nauki bez zajęć pozalekcyjnych.

Rodzice uczą się w klasach wraz z innymi dorosłymi, dzieci z rówieśnikami. Dzieci także popołudniami mogą uczestniczą w zajęciach. Rodzice mają czas wolny. Mogą dowolnie spędzać czas. Szkoła proponuje także aby wybrali się wraz dziećmi na półdniową czy całodzienną wycieczkę do Londynu, Bath, Cardiff czy Stratford- upon-Avon.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Bath dla młodzieży, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec i sierpień 2019/span>

Kurs dla młodzieży od 8 do 17 lat.

Jedna z najstarszych i najbardziej tradycyjnych szkół o charakterze szkoły z Harry’ego Pottera. Olbrzymi zielony kampus oraz znakomite warunki. Boiska, korty, basen, sala teatralna. Tylko 25 minut od Bath, 2 godziny od Londynu.

Opcje: tenis, jazda konna, przedmiotowy
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Wakacje na Florydzie 8-17 lat
Informacja w pliku PDF


Terminy: od 30 czerwca do 21 lipca 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w USA, 8-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza. Floryda, szkoła na pięknym kampusie, tereny rekreacyjne, basen, boiska, pracownie plastyczne.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  Londyn South Bank 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: czerwiec, lipiec, sierpień 2019

Kurs wakacyjny dla młodzieży 14-17 lat w Londynie. Idealny kurs dla nastolatków którzy chcą zamieszkać w rezydencji i spędzić wakacje w Centralnym Londynie oraz codziennie zwiedzać metropolię podczas zajęć popołudniowych .
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Angielski rodzinny w Cork
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-23.08 2019Kurs rodzinny, zapraszamy do pięknego miasta Cork opiekunów z dziećmi już od 1 roku życia. Starsze grupy to 5-11 oraz 7-15 lat.
Kurs dla szkół: Active Centre of English Training,  ALS kursy rodzinne w Galway, dzieci 5-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 23 sierpniaKursy dla rodzin z dziećmi od 5 do 17 lat.

Galway, przyjazne miasto artystów, festiwali, kultury położone jest nad malowniczymi zatoką Galway Bay w pobliżu przepięknych, dramatycznych krajobrazów Connemary, Burren i Wysp Aran. Przyjazna, niewielka szkoła mieszcząca się w centrum miasta pracuje przez cały rok przyjmując studentów z całego świata.
Kurs dla szkół: Atlantic Language School,  Hiszpański w Benalmadenie 18-22 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 10 czerwca do 23 sierpnia 2019Młodzież w wieku 18-22 lat

 

Benalmadena liczy 30 000 mieszkańców, znajduje się w odległości 18 km od Malagi. Miasto leży u stóp gór Sierra de Mijas a równocześnie nad morzem. Atrakcjami są tu także park rozrywki Tivoli World, park wodny, delfinarium. Można też wybrać się w podróż kolejką linową a ze szczytu góry Calamorra obserwować widok wybrzeża.


Kurs dla szkół: Colegio Maravillas,  Kurs rodzinny w Moreton Hall, dzieci 3-12 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipc do 23 sierpnia 2019Program rodzinny dla rodziców i dzieci od lat 3 do 12

Moreton Hall: Świetne warunki dla młodszych dzieci. Prywatna szkoła rezydencyjna położona wśród zieleni, w okolicach miasteczka Oswestry, na granicy Anglii i Walii. Wygodne zakwaterowanie w pokojach dwu lub trzy osobowych z kabinami prysznicowymi. Na miejscu boiska, pole golfowe, sala kinowa, studio tańca, pracownia plastyczna, kryty basen.Godzina drogi z Manchester, Liverpool, Birmingham
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Londyn rodzinny na wakacje
Informacja w pliku PDF

Kurs w Londynie dla rodziców z dziećmi w wieku 6-16 lat

Terminy: od 11 czerwca do 23 sierpnia 2019Wakacyjny kurs angielskiego w szkole która prowadzi znakomite kursy także dla świata biznesu, może być również okazją nauki dla twego dziecka. Pobyt w tej świetnej szkole językowej przyda się wszystkim. Skorzystacie na pewno. Szkoła Frances King zabezpieczy kursy i zakwaterowanie, a jeśli będziecie chcieli możecie też skorzystać ze szkolnych zajęć popołudniowych. To od was zależy gdzie chcecie mieszkać – są wiec gościnne rodziny, apartamenty, i hotele.

Ważne tylko aby z decyzją o kursie nie zwlekać, miejsca zawsze szybko znikają.

Kurs odbywa się w szkole w Londynie w przepięknej dzielnicy Kensington.
Kurs dla szkół: Frances King,  Kurs rodzinny w Cambridge
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 23 sierpnia 2019Kurs dla rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 15 lat

Studiować w Cambridge, to marzenie wielu z nas. Teraz może się spełnić.

W samym centrum miasta, w na terenie kampusu University of Cambridge mieści się rodzinnie prowadzona szkoła ABC Languages. Oferuje wiele kursów angielskiego, przyjazną atmosferę i możliwość poznania słynnego miasta. Jedną z propozycji ABC Languages jest także kurs rodzinny, proponowany rodzicom i dzieciom już od lat pięciu. Grupy wiekowe: dzieci młodsze 5-10 lat oraz nastolatki. Dzieci młodsze uczą się poprzez zabawę, nastolatki pracują nad komunikacją i gramatyką. Popołudniami mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz wycieczkach. Konstrukcja kursu zależy od twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, tak przygotujemy kurs aby skorzystała cała rodzina.
Kurs dla szkół: ABC Languages,  Wakacje w Cambridge, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 23 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat

Cambridge piękne miasto, słynny uniwersytet i szkoła w cichej, rezydencyjnej dzielnicy. Idealne miejsce na kurs językowy.

Ponadto możliwość kursu rodzinnego! Tylko nauka, dzieci 9-12 lat.
Kurs dla szkół: Language Studies International UK,  Wakacje w Londynie, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 23 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat

Londyńska Szkoła LSI znajduje się spokojnej, rezydencyjnej dzielnicy Hampstead. Stąd bez trudu można dojechać do centrum miasta. Młodzież uczy się na kampusie Kings College London. W szkole LSI na Hampsteadzie prowadzone są także kursy dla studentów dorosłych, co oznacza, że uczyć się tu mogą zarówno starsze nastolatki lub rodzice.
Podobnie na Ealingu, ale tu przyjmowana jest młodzież w wieku 12-17 lat, dorośli mogą skorzystać ze szkoły LSI w Londynie Centralnym.
Kurs dla szkół: Language Studies International UK,  Rodzinny kurs Frances King Dublin
Informacja w pliku PDF

W wakacje od 10 czerwca do 23 sierpnia 2019Dla rodziców wraz z dziećmi w wieku 6-16 lat.

 Wakacyjny kurs angielskiego w dublińskiej filii Frances King, słynącej ze znakomitych kursów także dla świata biznesu, może być również okazją nauki dla twego dziecka. Skorzystacie na pewno. Szkoła Frances King zabezpieczy kursy i zakwaterowanie, a jeśli będziecie chcieli możecie też skorzystać ze szkolnych zajęć popołudniowych. To od was zależy gdzie zamieszkacie – są gościnne rodziny, apartamenty, i hotele. Ważne tylko aby z decyzją o kursie nie zwlekać, miejsca zawsze szybko znikają. Kurs odbywa się w szkole przy Merrion Square w Dublinie.


Kurs dla szkół: Frances King Dublin,  Future Learning 18-25
Informacja w pliku PDF

Od 17.06 do 23.08 2019WAKACYJNE KURSY DLA STUDENTÓW W WIEKU 18-25 LAT

UWAGA!!! NA TEN KURS WARTO PRZYBYĆ Z TABLETEM LUB SMARTPHONEM! Kursy wykorzystują możliwości technologii i przeznaczone są dla studentów którzy lubią pracować przy pomocy tych nowoczesnych urządzeń.
Kurs dla szkół: Future Learning ,  Kurs rodzinny w Londynie
Informacja w pliku PDF

Terminy: 17 czerwca- 23 sierpniaKurs rodzinny, dzieci od 6 do 17 lat

Dorośli korzystają z kursu szkoły dla dorosłych w wybierając jeden z dostępnych tam kursów, dzieci młodsze uczestniczą w programie dziennym z zajęciami pozalekcyjnymi lub bez.
Dzieci starsze korzystają z kursu dla juniorów ( pełen pakiet wraz z zakwaterowaniem w rodzinie, lub też bez zakwaterowanie , sam kurs lub kurs dzienny z zajęciami.)
Kurs dla szkół: Language Studies International UK,  Varsity Rodzinne 4-10 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07-23.08.2019 Varsity prowadzące w Oxfodzie i Wokingham kursy dla dzieci i nastolatków ofertuje także pobyty dzienne w trakcie których dzieci prócz dwóch godzin angielskiego mogą spędzić wakacje wraz ze swymi kolegami z Wielkiej Brytanii oraz międzynarodowym towarzystwie. Taka forma nauki jest zawsze skuteczna. Rodzicom możemy zaoferować kursy które odbywają się w szkołach w niektórych z wymienionych poniżej lokalizacji.
Kurs dla szkół: Varsity International,  Southborne: Rodzinny kurs w Bournemouth
Informacja w pliku PDF

TERMINY:
od 17 czerwca do 23 sierpnia 2018


Latem zapraszamy do Southbourne School of English. W nadmorskiej miejscowości Bournemouth czeka na was przyjazna szkoła i kurs dla rodziców z dziećmi od 10 do 15 lat połączony z wycieczkami i zajęciami pozalekcyjnymi.
Kurs dla szkół: Southbourne School of English,  Wakacje w Berlinie Park Residence 14-17
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 16 czerwca do 24 sierpnia 2019Rezydencyjny kurs dla młodzieży 14-17 lat

Kurs w Berlinie.DO WYBORU KURS STANDARD 20 LEKCJI TYGODNIOWO I INTENSYWNY 24 LEKCJE TYGODNIOWO.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Wakacje w Augsburgu 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 9 czerwca do 24 sierpniaKursy szkoły DID w Augsburgu dla młodzieży od 14 do 17 lat. Niemiecki oraz zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie w rodzinie lub pokojach dwuosobowych.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Niemiecki we Frankfurcie, Monachium, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 16 czerwca do 24 sierpnia 2019Rezydencyjny kurs dla młodzieży 14-17 lat

Kurs w Berlinie, Monachium, lub Frankfurcie nad Menem.DO WYBORU KURS STANDARD 20 LEKCJI TYGODNIOWO I INTENSYWNY 24 LEKCJE TYGODNIOWO.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Kurs "Intensive Academic English" 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i Sierpień 2019 KURS DLA MŁODZIEŻY PRAGNĄCEJ PRZYMIERZYĆ SIĘ DO DALSZEJ EDUKACJI W ANGLII lub poznać egzaminy IELS i Cambridge. Także możliwość egzaminu Trinity College London. (GESE) 
Kurs dla szkół: Bell,  Marbella Elviria 5-13 lat
Informacja w pliku PDF

30.06-13.07; 14.07-27.07; 28.07-10.08; 11.08-24.08Obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Hiszpanii. Także możliwość kursu rodzinnego. Zapraszamy uczniów w wieku od 5 do 13 lat na 2-tygodniowe kursy języka hiszpańskiego!
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  Scanbrit School 12-15 lat
Informacja w pliku PDF

REZYDENCYJNY KURS DLA MŁODZIEŻY 12-15 LAT

Terminy:wiosną 15.04- 28.04 2019 oraz latem 16.06-24.08 2019Masz ferie wiosenne, przed tobą egzamin?

W szkole znajdującej się w spokojnej miejscowości w Bournemouth można podjąć kurs wiosną i latem. Tak więc także w okresie ferii zimowych. W ciągu roku szkolnego można skorzystać tu z programu REGENT COMPACT STUDY
Kurs dla szkół: REGENT LANGUAGE TRAINING, UK,  English Explorer St. Alban's 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

od 2 czerwca do 24 sierpnia 2019Kursy English Explorer dla młodzieży w wieku 11-17 lat, w pobliżu Londynu. Zajęcia sportowe i towarzyskie, projekty, portfolia. Wycieczki weekendowe np. Londyn, Oxford, Bristol, Stratford. Pokoje 1,2 i wieloosobowe, pełne wyżywienie. 
Kurs dla szkół: Bell,  Academic w Londynie, 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 24 sierpnia 2019Wakacyjny kurs dla dzieci i młodzieży w Londynie. Sport, wycieczki, towarzystwo równolatków z UK. Świetna szkoła!

ACADEMIC JUNIORS 7-12 lat ACADEMIC SUMMER (IGCSE / B1) 13-14 LAT ( IB/ A-LEVEL)15-17 LAT
Kurs dla szkół: Academic Summer,  Academic: wakacje w Bristolu 13-18
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 6 lipca do 24 sierpnia 2019Super ciekawy kurs. Minimalny poziom B1/B2. Od 6-13.07 także specjalizacja sport obejmująca sport i teorię, psychologię, anatomię, żywienie i wiele innych zagadnień
Kurs dla szkół: Academic Summer,  English Explorer 11-17 lat Bloxham
Informacja w pliku PDF

Od 3.06 -13.07; 14.07-27.07; 28.07-10.08; 11.08-24.08 2019Kursy English Explorer pozwalają młodzieży w wieku 11-17 lat skupić się na wybranym hobby: jazda konna, golf, gotowanie, sztuki sceniczne, sztuka i projektowanie, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, fotografia i film, survival, tenis, i inne.
Kurs dla szkół: Bell,  Bloxham Junior Explorer 7-10 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 24 sierpnia 2019Na pięknym zielonym kampusie zabytkowej szkoły znakomite warunki dla najmłodszych. Wprawdzie w innych częściach szkoły będą też starsze dzieci ale to może oznaczać, że na odrębny kurs można będzie też wysłać starszą siostrę lub brata. Dzieci będą blisko siebie choć zamieszkają osobno. Ale nawet jeśli nasza pociecha pojedzie samodzielnie na miejscu zawsze będzie opiekun. Mnóstwo ciekawych projektów, zajęć kulturalnych i sportowych. Znakomity kurs dla najmłodszych. Interesujące wycieczki.
Kurs dla szkół: Bell,  Marbella Valencia i Malaga 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 16.06 do 24.08 2019Obozy językowe dla młodzieży w Marbella, Maladze i Valencii. Zapraszamy uczniów w wieku od 12 do 17 lat na 2-tygodniowe kursy języka hiszpańskiego!
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  CES lato w Leeds, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 9 sierpniaKurs w Leeds dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Anglii!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  CES lato w Oksfordzie, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 9 sierpniaKurs w Oksfordzie dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Anglii!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Kursy młodzieżowe Concorde International
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec-sierpień 2019

 

Dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat.

Szkoła posiadająca swą główną siedzibę w Canterbury, w okresie wakacyjnym specjalizuje się w kursach dla dzieci i młodzieży. Szkolne siedziby znajdują się w wielu miejscach Wielkiej Brytanii. Młodzież może skorzystać z kursu wraz z pobytem u rodzin albo mieszkać w akademikach lub bursach. Każdy kurs, prócz zajęć odpowiednich dla danej grupy wiekowej lub centrum obejmuje:

 

 • 20 lekcji języka, w tym „komunikacja sytuacyjna
 • Zajęcia sportowe, rekreacyjne, wycieczki
 • Zakwaterowanie z wyżywieniem
 • Świadectwo ukończenia kursu i raport o postępach

 


Kurs dla szkół: Concorde International,  Kursy młodzieżowe Embassy UK 8-25
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 9 czerwca do 25 sierpnia 2019Elitarne kursy dla młodzieży od 8 do 25 lat; angielski i jazda konna, golf, tenis, sztuka i projektowanie. Wycieczki i zajęcia popołudniowe.
Szkoła zaprasza do wielu miast angielskich, w tym London, Brighton, Cambridge, Oxford...
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  Bournemouth 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16 czerwca do 25 sierpnia 2019Kurs wakacyjny Kings Colleges dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat. Nadmorskie Bournemouth czeka!
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Rodzinny kurs w Canterbury
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 7 lipca do 25 sierpnia 2019


Kurs dla rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 17 lat

Szkoła znajduje się w zabytkowym, uniwersyteckim mieście Canterbury, słynącym katedrą i piękną okolicą. Apartamenty w których kwaterowani są rodzice wraz z dziećmi znajdują się w pobliżu szkoły młodzieżowej i szkoły dla dorosłych. W każdym mieszkaniu znajduje się wyposażona kuchnia, gdzie bez trudu i tak jak lubicie będziecie mogli przyrządzić własne posiłki.
Dzieci młodsze uczą się i bawią od 9 do 12.30 od poniedziałku do piątku, starsze mogą skorzystać z samych lekcji angielskiego w tych samych godzinach lub za dopłatą uczestniczyć w pełnym programie szkoły młodzieżowej, który obejmują także zajęcia popołudniowe oraz wycieczkę. Rodzice mają do wyboru kursy szkoły dla dorosłych.
Szkoła na życzenie Państwa proponuje także wiele dodatkowo odpłatnych wycieczek.


Kurs dla szkół: Concorde International,  Londyn Beckenham plus ART 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 28 lipca do 25 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

Londyński kampus znajduje się w Beckenham, zaledwie 20 minut koleją od centrum miasta, zakwaterowanie w rodzinie. Minimum pobytu na kursie to dwa tygodnie. OPCJA SZTUKA!
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Londyn Beckenham 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16 czerwca do 25 sierpnia 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

Londyński kampus znajduje się w Beckenham, zaledwie 20 minut koleją od centrum miasta, zakwaterowanie w rodzinie. Minimum pobytu na kursie to dwa tygodnie.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Canterbury Classic lub Intensive, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: rezydencyjny od 16.06 do 25.08, w rodzinie od 9.06 do 25.08 2019Kurs Classic lub Intensive w Canterbury dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Możliwość specjalizacji: koszykówka. 
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Asana Juniors 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Kurs dla młodzieży w wieku 11-17 lat


Terminy rozpoczęcia: 13.05, 3.06; 24.06; 15.07; 5.08. 26.08. 2019

 

Jeśli szukacie prawdziwej, zielonej Irlandii, nadatlantyckich krajobrazów, kamiennych zabytków, dzikich Skelligów, historii i spokoju małej miejscowości – to miejsce dla was wymarzone. Jeśli prócz tego chcecie nauczyć się tańca irlandzkiego a może grać jak prawdziwi Irlandczycy na jednym z tradycyjnych instrumentów irlandzkich, skorzystać z czystych wód i nauczyć się nurkowania lub żeglowania to także możecie opanować te sztukę w Asana School of English. Wiele niezwykłych przygód czeka was na tym najdalej, jak twierdza Irlandczycy, na zachód wysuniętym cypelku Europy. Nasi studenci powracają stamtąd zawsze zadowoleni.

Kurs dla szkół: Asana School of English,  Wakacje w Chichester 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 26 sierpnia 2019

Kurs wakacyjny języka angielskiego dla młodzieży w wieku 11-17 odbywa się na kampusie Uniwersytetu Chichester w UK.
Kurs dla szkół: ATLAS Language School,  Mill Hill Sumer 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURSY WAKACYJNE DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 13-17 LAT 2 tygodnie: 1.07-15.07; 15.07-29.07; 29.07-12.08; 12.08-26.08 4 tygodnie: 1.07-29.07; 29.08-26.08 8 tygodni: 1.07-26.08Na kampusie szkoły średniej w podlondyńskiej dzielnicy Mill Hill Village możesz także odbyć znakomity kurs wakacyjny. Jeśli ci się spodoba i masz takie możliwości możesz pomyśleć o dalszej edukacji w UK, jeśli chcesz tylko pięknie spędzić wakacje zapraszamy bo warto! Piękny kampus, zaledwie 30 minut od centrum Londynu, bardzo dobre warunki zakwaterowania. Oferowane są dwa bardzo ciekawe rodzaje kursu wakacyjnego. Sprawdź który z programów bardziej ci odpowiada i skontaktuj się z nami.
Kurs dla szkół: Mill Hill International,  Kurs rodzinny w Toronto
Informacja w pliku PDF

TERMINY: LATO 2019To znakomita okazja dla rodziców i dzieci aby zwiedzić Toronto, oraz uczyć się angielskiego w miłej szkole położnej w okolicy uniwersytetu University of Toronto. Kurs można rozpocząć już w połowie czerwca. Rodzice oraz dzieci uczestniczą w przedpołudniowych zajęciach językowych. Popołudniami mogą wspólnie korzystać z wycieczek prowadzonych przez szkołę. Lekcje dla rodziców odbywają się w szkole znajdującej się w 10 minutowej odległości od szkoły dla dzieci i nastolatków. Rodzice wraz z dziećmi przychodzą na zajęcia do szkoły dla dorosłych, skąd dzieci są odprowadzane przez nauczycieli do szkoły dla dzieci. Rodzice mogą też spotkać swe pociechy w szkole w porze lunchu.
Kurs dla szkół: Access International Language Centre,  STEM Boston i SF, 14-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 14 lipca do 28 sierpnia 2019Młodzież od 14 do 19 lat

Kierunki STEM w Bostonie i San Francisco. Program uniwersytecki: inżynieria, informatyka, technologia i nauka wraz z językiem angielskim.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Wakacje młodzieżowe w Toronto 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Wakacyjny kurs dla młodzieży 12-17 lat oraz możliwość kursu rodzinnego

Termin: lipiec-sierpień 2019


Zajęcia szkoły wakacyjnej odbywają się w centrum Toronto lub w rezydencji w Toronto West.Studenci kwaterowani w rodzinach mieszkają w pokojach jedno lub dwuosobowych.
Kurs dla szkół: Access International Language Centre,  Wakacyjne przygotowanie do FCE
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 30 czerwca do 28 lipca 2019Kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat przygotowującej się do egzaminu FCE

W Canterbury, pięknym zabytkowym mieście ze słynną katedrą możesz, jeśli masz poziom B1/B2, przygotować się w wakacje do egzaminu FCE. I nie będzie to sama nauka, bo międzynarodowe towarzystwo równolatków pozwoli Ci dobrze spędzić czas.

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Wakacje w San Francisco 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 28 lipca 2019Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w USA, 10-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do California State University. Campus East Bay uniwersytetu kalifornijskiego położony jest w pięknym widokowym miejscu. Bezpieczny, nowoczesny, 40 minut drogi od San Francisco.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  Londyn Beckenham + Game and App Design 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16 czerwca do 28 lipca 2019Kurs dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

Londyński kampus znajduje się w Beckenham, zaledwie 20 minut koleją od centrum miasta, zakwaterowanie w rodzinie. Minimum pobytu na kursie to dwa tygodnie.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  San Francisco Future Coders 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 do 28 lipca 2019Kurs dla studentów 10-17 lat zainteresowanych informatyką i kodowaniem.

Szkoła St.Giles zaprasza do California State University. Campus East Bay uniwersytetu kalifornijskiego położony jest w pięknym widokowym miejscu. Bezpieczny, nowoczesny, 40 minut drogi od San Francisco.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  UC Berkeley STEM i Business, 11-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 14 lipca do 28 sierpnia 2019Młodzież od 11 do 19 lat

Kierunki STEM oraz Business Insight na uniwersytecie Berkeley w San Francisco.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Discovery London, kurs rodzinny
Informacja w pliku PDF

Terminy: czerwiec, lipiec i sierpień 2019Kurs angielskiego dla dzieci od 5 do 17 lat oraz ich rodziców!

Dzieci przyjeżdzające do Londynu wraz z rodzicami mogą skorzystać z trzech znakomitych opcji nauki.

Na KENSINGTONIE W COLLINGHAM COLLEGE mogą uczyć się dorośli w klasach dla dorosłych. Można wybrać lekcje przedpołudniowe lub popołudniowe. Ciekawe zajęcia!!

na KENSINGTONIE /QUEEN’S GATE dzieci będą uczyć się i bawić od godziny 9.00 do 17.00; 20 godzin lekcji tygodniowo oraz zajęcia sportowe, teatralne, IT, kulturalne, muzyczne. Dzieci starsze 13-16 lat będą miały także ciekawe wycieczki. To idealne rozwiązanie dla rodzica który uczy się w centrum miasta, lub zajęty jest w Londynie innymi sprawami.

W MARYMOUNT/ KINGSTON dzieci w wieku 8-13 lat będą pod szkolnym nadzorem od momentu w którym prywatny autokar zawiezie je z Kensington do szkoły o 08:30. Odbierzesz dzieci z tego samego miejsca o 18:00.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Whitestable 6 osób 14-16 lat
Informacja w pliku PDF

30 CZERWCA-14 LIPCA, 14-28 LIPCA, 28 LIPCA-11 SIERPNIA 2019Unikalny kurs dla sześcioosobowych grup młodzieżowych w wieku 14-16 lat. Kurs odbywa się w niewielkiej nadmorskiej i malowniczej miejscowości w hrabstwie Kent, słynącym jako Ogrody Anglii. Whitstable słynie z pięknego portu rybackiego, ostryg, uroczych kafejek i sklepików.
Sześcioosobowe międzynarodowe grupy młodzieżowe mieszkają w domu nauczyciela, co sprawia, że łatwiej integrują się podczas pobytu na kursie, oraz to że każdy ze studentów może liczyć na bardzo osobisty kontakt z nauczycielem. Nauka trwa 3 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu, popołudniami organizowane są zajęcia pozalekcyjne, sportowe oraz wycieczki.
Kurs dla szkół: Leo Languages ILH,  ILAC: lato w Vancouver 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURSY WAKACYJNE DLA MŁODZIEŻY 15-18 LAT

Czerwiec-sierpień 2019Znakomita kanadyjska szkoła jest wielokrotnym zdobywcą gwiazdy LTM, przyznawanej najlepszym szkołom świata.

Jej fantastyczny program wakacyjny dla młodzieży odbywa się w Vancouver.

Programy trwają minimum dwa tygodnie i oferowane są jako programy nauki angielskiego modelowane na programach dla dorosłych lub 2, 3, 4 tygodniowe pakiety wakacyjne PLATINUM pełne pozalekcyjnych zajęć dodatkowych i wycieczek.

Znakomita zabawa, świetne warunki edukacyjne, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, zero nudy. Polecamy!!!
Kurs dla szkół: International Language Academy of Canada,  Rodzinny kurs w Slaney Language Centre
Informacja w pliku PDF

Kurs dla rodziców oraz dzieci od 6-15 lat


 COOL KIDS 6-10 LAT 15-26.04 ORAZ 1.07-30.08.2019
KEEN TEENS 11-15 LAT 15-26.04 ORAZ 24.06-30.08.2019 


Chcesz spędzić urlop wraz z dziećmi? Chcesz przeznaczyć czas na naukę angielskiego? Chcesz żeby dzieci też nauczyły się języka? Zapraszamy do Slaney Language Centre w hrabstwie Wexford. Szkoła mieści się w starym zamku i proponuje Państwu cieszący się ogromną popularnością kurs rodzinny w trakcie którego rodzice lub opiekunowie mogą podjąć wybrany kurs dla dorosłych, a dzieci jeden z kursów dla najmłodszych. Zajęcia zarówno dla rodziców jak i dla dzieci odbywają się w tym samym budynku szkolnym.

Kurs dla szkół: Slaney Language Centre,  Rodzinny kurs w Gozo na Malcie
Informacja w pliku PDF

Szkoła zaprasza od stycznia do sierpnia

 

Nie trzeba czekać do wakacji, żeby pojechać na piękną Maltę, uczyć się angielskiego i wypocząć. Mama, tata i dwoje dzieci mogą wyjechać na kurs w ciągu całego roku .

Gdy wylądujesz na Malcie szkoła przewiezie cię promem na wyspę Gozo. Czekają cię piękne wakacje i nauka w parach pod okiem profesjonalnego nauczyciela. Zarówno dzieci jak i rodzice otrzymają 20 lekcji angielskiego – 2 studentów – jeden nauczyciel. Lekcje odbywają się w szkolnym centrum lub w miejscu zakwaterowania. Jak w każdej szkole najpierw napiszecie test kwalifikacyjny, otrzymacie materiały edukacyjne oraz świadectwo uczestnictwa w kursie. W szkole bezpłatny dostęp do Internetu oraz bezpłatna kawa, lub herbata i zimne napoje Możesz także przez tydzień korzystać z wypożyczonego samochodu którym objedziesz Maltę wzdłuż i wszerz.

 

Pakiet obejmuje także zakwaterowanie w dwupokojowym apartamencie z kuchnią i łazienką lub w domu nauczyciela.


Kurs dla szkół: International House Malta i Gozo,  Rodzinny kurs w Brighton
Informacja w pliku PDF

Kurs dla rodziców i dzieci w wieku od 5 do 11 lat

Terminy: od 8 czerwca do 30 sierpnia 2019Musisz koniecznie zrobić coś ze swoim angielskim, potrzebny ci w pracy... a czas masz tylko wiosną albo w wakacje które chcesz spędzić z dziećmi. Możesz mieć i kurs angielskiego i wakacje z dziećmi a na dodatek spędzisz je nad morzem w Brighton. Wszyscy możecie się uczyć angielskiego, bo szkoła BLC organizuje kursy dla dzieci już od 5 roku życia. Jest nawet kilka opcji kursu dziecięcego. Także i dorosły wybiera taki kurs jaki mu potrzebny.
Kurs dla szkół: Brighton Language College,  Angielski+ Sport i Kultura w Moreton Hall
Informacja w pliku PDF

Terminy: W OKRESIE OD 8 LIPCA DO 30 SIERPNIA 2019 MINIMUM 2 TYGODNIE POBYTUKurs Angielski + Sport i Kultura dla młodzieży w wieku 13-17 lat

Szkoła znajduje się w pięknym hrabstwie Shropshire, leży na własnych 100 akrowych terenach zielonych. Jest tu pole golfowe, podgrzewany basen, korty tenisowe, boiska sportowe, sale gimnastyczne i centrum fitnessu. Najłatwiej dojechać tu z Liverpool Birmingham, lub Manchester. Minimalny poziom: początkujący.
Kurs dla szkół: Moreton Hall,  Letni kurs Akademicki, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 30 sierpnia 2019Kurs akademicki- przedmioty jak w szkole średniej. 13-17 lat.

Szkoła znajduje się w pięknym hrabstwie Shropshire, leży na własnych 100 akrowych terenach zielonych. Jest tu pole golfowe, podgrzewany basen, korty tenisowe, boiska sportowe, sale gimnastyczne i centrum fitnessu. Najłatwiej dojechać tu z Liverpool Birmingham, lub Manchester. Wymagany poziom: średnio-zaawansowany.
Kurs dla szkół: Moreton Hall,  Kalifornia dla młodych, 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 do 30.08 2019Wakacyjne kursy dla młodzieży od 13 do 18 lat na uniwersytecie CSU Channel Islands. Wycieczki, zajęcia popołudniowe, słoneczna Kalifornia!
Kurs dla szkół: The Language Academy,  English and Animal Care 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 2.07-16.07 i 16.07-30.08.2019Kurs dla młodzieży w wieku 13-16 lat

Kurs odbywa się w Plumpton, w okolicach nadmorskiego Brighton.

Bezpieczny Campus Plumpton College, ma piękne tereny parkowe i sportowe i jedną z najlepszych szkółek jeździeckich na południu Anglii.

JEST TU TAKŻE WSPANIAŁE MIEJSCE GDZIE ŻYJĄ RÓŻNE ZWIERZĘTA. NAUCZYSZ SIĘ JAK SIĘ O NIE TROSZCZYĆ.

Zamieszkasz w domku rezydencyjnym, osobne zakwaterowanie dla chłopców, osobne dla dziewcząt. Pokoje jedno i dwuosobowe. Jest też sala komputerowa i cotygodniowe pranie. Możliwe wycieczki: Londyn, Brighton, Canterbury Thorpe Park, Windsor, Hastings.

ALE BYĆ MOŻE NAJWAŻNIEJSZE DLA CIEBIE JEST TO ŻE WIELE CZASU SPĘDZISZ Z ULUBIEŃCAMI!
Kurs dla szkół: Bucksmore,  UCC Cork dla dorosłych
Informacja w pliku PDF

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Terminy: 24.06-30.08.2019Wakacje i praca nad językiem na Uniwersytecie w Cork w Irlandii to propozycja dla wszystkich dorosłych studentów którzy pragną uczyć się i mieszkać w znakomitych warunkach i rozwinąć swe językowe umiejętności .Do ich dyspozycji na studenckim campusie prócz wygodnych akademików przeznaczono obserwatorium astronomiczne, bibliotekę, kaplicę, galerię oraz wiele innych udogodnień. Atrakcją jest ściana wspinaczkowa oraz specjalny kamienny korytarz z kolekcją kamieni ogamicznych.
Kurs dla szkół: National University of Ireland, Cork,  ILAC: lato w Toronto 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURSY WAKACYJNE DLA MŁODZIEŻY 15-18 LAT

Czerwiec-sierpień 2019Znakomita kanadyjska szkoła jest wielokrotnym zdobywcą gwiazdy LTM, przyznawanej najlepszym szkołom świata.

Jej fantastyczny program wakacyjny dla młodzieży odbywa się w Toronto.

Programy trwają minimum dwa tygodnie i oferowane są jako programy nauki angielskiego modelowane na programach dla dorosłych lub 2, 3, 4 tygodniowe pakiety wakacyjne PLATINUM pełne pozalekcyjnych zajęć dodatkowych i wycieczek.

Znakomita zabawa, świetne warunki edukacyjne, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, zero nudy. Polecamy!!!
Kurs dla szkół: International Language Academy of Canada,  Kurs rodzinny w Schull
Informacja w pliku PDF

Kurs dla rodziców z dziećmi od lat 3 do 17

Terminy: WAKACJE 2019

To kurs dla Ciebie, jeśli kochasz morze, uwielbiasz wędkowanie, surfowanie, żeglarstwo... jeśli marzysz o czystym powietrzu, zdrowym trybie życia... jeśli chcesz wędrować albo jeździć na rowerze po dróżkach hrabstwa Cork... jeśli chcesz spotkać irlandzkich przyjaciół w pubie...

A PRZEDE WSZYSTKIM JEŚLI CHCESZ SPĘDZIĆ WAKACJE Z DZIEĆMI I UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO W PRZYJAZNEJ SZKOLE!
Kurs dla szkół: Atlantic School of English,  Schull nad Atlantykiem dla dzieci i młodzieży 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2019Programy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat

Schull to mała pięknie położona wioska. Nad Oceanem Atlantyckim okazji dla sportów wodnych takich jak żeglowanie, kajaki, nurkowanie, jest wiele. Wokół wiele przepięknych zielonych wzgórz, można spacerować, jeździć konno, grać w golfa a na piknikach spotykać się u podnóża Góry Gabriel. Sport jednak to nie wszystko, niektórzy wola inne zajęcia- np. warsztaty artystyczne. Szkoła i jej szczególnie miła załoga proponuje wiec całą gamę zajęć pozalekcyjnych. Do szkoły przybywają nastolatki z całego świata. Często odwiedzają szkołę całe rodziny. Rodzice mogą uczyć się w małej grupie na kursie dla dorosłych, dzieci w swym własnym gronie w szkole młodzieżowej. Jest też możliwość nauki poprzez zabawę dla dzieci najmłodszych od 4, 5 roku życia.
Kurs dla szkół: Atlantic School of English,  Malahide i Dublin 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 10 czerwca-31 sierpnia 2019Szkoła znajduje się w malowniczym, spokojnym, zamożnym miasteczku w odległości 14 kilometrów od centrum Dublina. Prowadzi kursy dla osób dorosłych i młodzieży. Nauka w Malahide lub Portmarnock jest na pewno propozycją dla wszystkich którzy chcą ominąć gwarne centrum miasta.

Wymarzone warunki dla miłośników golfa, żeglarzy i uprawiających jazdę konną. Istnieje także możliwość pobytu rodzinnego wraz z dzieckiem.
Kurs dla szkół: Irish College of English,  IP Bournemouth młodzież 16-20 lat
Informacja w pliku PDF

Kurs dla młodzieży 16-20lat.

OD 22 CZERWCA DO 31 SIERPNIA 2019Atrakcyjna nadmorska miejscowość. Czyste plaże, łagodny klimat, młode tętniące życiem miasto. Kurs dla starszych i bardziej niezależnych nastolatków. Młodzież mieszka w hotelu w pokojach dwu i trzy osobowych z łazienkami. Zajęcia pozalekcyjne nie są obowiązkowe, ale szkoła zachęca do udziału w takiej integracji i służy wszelką pomocą w organizacji czasu po lekcjach.
Kurs dla szkół: International Projects UK,  Wakacyjny kurs w Brighton, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

WAKACJE: od 9 czerwca do 1 września 2019Brighton, popularna i modna nadmorska miejscowość w Anglii, atrakcyjne miejsce do nauki języka angielskiego. Szkoła Brighton Language College zaprasza młodzież w wieku 12-17 lat na kursy wiosenne i wakacyjne.
Kurs dla szkół: Brighton Language College,  Gateway dla rodzin
Informacja w pliku PDF

Terminy: poza sezonem oraz wakacje 28.06-01.09.2019

Rodzice wraz z dziećmi od 4 roku życia oraz w wieku 6-12 lat świetnie odnajdą się na kursie w szkole Gateway School of English. Szkoła mieści się w St. Julian's na Malcie, oferuje kurs specjalnie przystosowany dla rodzin.
Kurs dla szkół: Gateway School of English,  BELS Malta rodzinna
Informacja w pliku PDF

Terminy: 20.10-4.11 2018, 15.06- 01.09 2019Szkoła BELS na Malcie zaprasza rodziców i dzieci . Programy dzienne dla dzieci to zawsze atrakcyjna forma nauki. Możesz wybrać dla dziecka tylko naukę lub też pakiet wraz zajęciami popołudniowymi, lunchem i transportem szkolnym autobusem. Dobra okazja na wspólne wakacje oraz pracę nad językiem angielskim.
Kurs dla szkół: BELS ,  Brighton dla młodzieży na wakacje
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 9 czerwca do 1 wrześniaProwadzona rodzinnie od pokoleń bardzo przyjazna szkoła Southbourne zaprasza młodzież na kurs w Brighton.


Kurs dla szkół: Southbourne School of English,  Angielski dla studentów prawa
Informacja w pliku PDF

Terminy: 07.01-25.01, 08.07- 26.07, 29.07-16.08 , 19.08- 06.09, 07.01-01.02Dla studentów i młodych praktykujących prawników.Wymagany poziom – średniozaawansowany. Do 12 studentów w klasie. Komunikacja/słownictwo/prawo EU i UK/ negocjacje/prezentacje/kontrakty i inne dokumenty/wizyty w sądzie/ case-study i opcja próbnego procesu. Spotkania z prawnikami, odwiedziny w instytucjach związanych z prawem w Londynie i Cambridge. Test dostępny po każdym kursie LEGIS
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  Anglocontinental 50+ 2019
Informacja w pliku PDF

Terminy: między 13 maja a 9 czerwca oraz 12 sierpnia a 8 września 2019

 

Masz 50 lat i wcale nie jest za późno na naukę angielskiego. Urlop połączony z nauką pozwoli ci spotkać nowych przyjaciół z całego świata, zwiedzić kawałek pięknej Anglii, zrelaksować się w rówieśniczym towarzystwie. Czeka cię nauka, wiele zajęć towarzyskich, kulturalnych i wycieczki. Jeśli chcesz zabrać ze sobą partnera który nie ma ochoty na angielski a jedynie na zajęcia dodatkowe, szkoła zaprasza, oferując niższe ceny.Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Dilit: Rzym 30+, 40+, 50+
Informacja w pliku PDF

TERMINY: w 2018 roku od 1 kwietnia, 27 maja, 9 września

Szkoła mieści się w pobliżu Stazione Termini w centrum Rzymu i działa od 1974 roku. Jest jedną z prywatnych szkół należących do sieci International House.

Program:

 • 20 lekcji języka tygodniowo
 • Wycieczka do Villa Adriana (Tivoli)
 • Wycieczka do Castelli Romani, odwiedziny w winnej piwniczce, degustacja wina, oraz kolacja nad jeziorem Castel Gandolfo
 • Lekcja gotowania wraz z kolacją
 • 2 wycieczki rzymskie
 • 2 seminaria z historii sztuki
 • Sobotnia wycieczka do Pompei i Neapolu

Kurs dla szkół: Dilit International House,  Kurs dla 50-latków w Eastbourne
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 29 kwietnia-10 maja, 13-24 maja; 27 maja-6 czerwca; 10-21 czerwca, 12-23 sierpnia; 26 sierpnia-6 września, 9 -21 września

Znakomity sposób na twoje wakacje, angielski towarzystwo równolatków. Ładna nadmorska, spokojna miejscowość, rzetelna szkoła i prócz lekcji angielskiego na każdym poziomie, pełen program zajęć towarzysko-językowych. Także wycieczki. To będzie bardzo dobry czas!!
Kurs dla szkół: English Language Centre,  Galway dla dorosłych- program 50+
Informacja w pliku PDF

Kursy dla urlopowiczów i 50-latków

Kurs można rozpocząć 13 maja,10 czerwca, 8 lipca i 16 września 2019Szkoła językowa oraz uznana szkoła biznesu założona w 1989 roku w 70 tysięcznym mieście Galway, skąd blisko do przepięknych krajobrazów Connemary i Wysp Aran. Miasto studentów, festiwali, kultury leży nad malowniczą zatoką Galway Bay. Przyjazna szkoła, opatrzona znakiem jakości ISO pracuje przez cały rok przyjmując studentów z całego świata. Prowadzi kursy dla dorosłych studentów, również dla tych bardzo dorosłych, po pięćdziesiątce.Szkoła uznana przez RELSA, MEI, TOEIC i inne organizacje edukacyjne


Kurs dla szkół: Galway Cultural Institute,  Stafford House London Uxbridge 14-17
Informacja w pliku PDF

REZYDENCYJNY KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 14-17 LAT w LONDYNIE

Terminy: OD 23 CZERWCA DO 18 WRZEŚNIA 2019< /p>

Marzących o Londynie zapraszamy na kurs Classic organizowany przez Stafford HSE, który odbywa się na terenie Brunel University w Londynie. Wspaniały campus, tereny sportowe i blisko do centrum miasta.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  IH Barcelona Club 50+
Informacja w pliku PDF

Kurs możesz rozpocząć: 6.05 i 23.09 2019Chcesz uczyć się hiszpańskiego, poznać Barcelonę? Nie czujesz się komfortowo wśród młodzieży uczestniczącej w kursie?

Wybierz taki kurs gdzie będą tacy sami młodzi jak ty! Młodzi duchem i marzeniem o cudach Gaudiego, jego Sagrada Familia, o uliczkach barcelońskich jak z piosenki...Któż z nas nie chciałby pomieszkać przez chwilę w tym nadmorskim, romantycznym mieście?

Wszystko będzie dobrze, jest taka okazja! Wybierz jeden z dostępnych terminów i jedź! Barcelona czeka!!!


Kurs dla szkół: IH Barcelona,  Młodzi pięćdziesięcioletni w Irlandii
Informacja w pliku PDF

KURS MOŻESZ ROZPOCZĄĆ OD 19.11. 2018, 29.04; 17.06. 12.08, 23.09 2019Kurs dla osób powyżej 50 lat

Tyle słyszałeś o ”Zielonej Wyspie”, że może nadszedł czas aby się przekonać czy naprawdę jest zielona i czy Irlandczycy naprawdę są tak przyjaźni. Przy okazji, a może nawet przede wszystkim będziesz mógł podszkolić angielski. W dodatku bez stresu !!!
Kurs dla szkół: International House Dublin,  

Kurs języka angielskiego, a praca za granicą, stanie się bliżej zasięgu Twoich rąk