Kursy Na Ostatnią Chwilę


Te kursy zaraz się zaczną!

Szukasz kursu na ostatnią chwilę? Zapraszamy:

Jesienno-Zimowy Kurs Rodzinny w Londynie
Informacja w pliku PDF

Dla rodziców i dzieci w wieku 6-16 lat

TERMINY KURSU JESIENNO-ZIMOWEGO
Od 24.10 dwa tygodnie oraz 31.10.2017 tydzień
Od 2.01; 8.01;15.01 oraz 22.01.2018Nie musisz rozstawać się z dziećmi nawet wtedy gdy powinieneś popracować nad językiem. Dziecku też przyda się nauka, bo przecież czeka go egzamin z angielskiego. Skorzystacie więc wszyscy. Szkoła Frances King dobrze wie, że chcecie popołudniami poznawać Londyn, tak więc zajęcia lekcyjne dla rodziców i dzieci zorganizowane są tak, abyście mogli spędzić ze sobą wiele czasu. Możecie też skorzystać ze szkolnych podpowiedzi ciekawych popołudni i wieczorów. Szkoła zabezpiecza także zakwaterowanie. To od was zależy gdzie chcecie mieszkać – są wiec gościnne rodziny, apartamenty, i hotele. Ważne tylko aby z decyzją o kursie nie zwlekać, miejsca zawsze szybko znikają.
Kurs dla szkół: Frances King,  ILAC Zima w Vancouver 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy rozpoczęcia kursu:
2, 8, 15, 22 stycznia 2018Zimowy kurs dla młodzieży 14-17 lat w Vancouver

30 lekcji angielskiego tygodniowo+ zimowe zajęcia pozalekcyjne

Na przykład: wycieczka narciarska, łyżwy, hokej, CN Tower, Wodospady Niagara, Ontario Science Centre, Casa Loma Castle, Lookout Tower, Whistler, Akwarium

Kurs dla szkół: International Language Academy of Canada,  ILAC Zima w Toronto 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy rozpoczęcia kursu:
2, 8, 15, 22 stycznia 2018Zimowy kurs dla młodzieży 14-17 lat w Toronto

30 lekcji angielskiego tygodniowo+ zimowe zajęcia pozalekcyjne

Na przykład: wycieczka narciarska, łyżwy, hokej, CN Tower, Wodospady Niagara, Ontario Science Centre, Casa Loma Castle, Lookout Tower, Whistler, Akwarium

Kurs dla szkół: International Language Academy of Canada,  Zimowe kursy w Vancouver 12-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: kurs możesz rozpocząć 7, 15, i 22 stycznia 2018

 


Dla młodzieży w wieku 12-18 lat, która w czasie ferii pragnie poznać kanadyjską zimę, skorzystać z zimowych sportów i wycieczek. Na kurs możesz też jechać wraz z rodzicami!
Kurs dla szkół: Tamwood International,  Zima w Augsburgu 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy od 31 grudnia 2017 do 27 stycznia 2018Kursy szkoły DID w Augsburgu dla młodzieży od 14 do 17 lat. Niemiecki oraz zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie w rodzinie lub pokojach dwuosobowych.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Zima pod Berlinem dla młodzieży 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 3 tygodnie od 7 do 27 stycznia 2018


Kurs dla młodzieży od 14 do 17 lat.

Instytut Goethego zaprasza na rezydencyjny kurs zimowy. Odbywa się w pięknych pod berlińskich okolicach, zaledwie 25 kilometrów od stolicy Niemiec, w miejscowości Wannsee.

Młodzież zamieszka w odnowionej willi z ubiegłego wieku, leżącej tuż nad brzegiem Wannsee. Kurs prócz lekcji obejmuje zajęcia sportowe i wycieczki w okolice, a także zwiedzanie muzeów Berlina. Szczegolnie interesujące będą wspólne projekty podejmowane z młodzieżą berlińskich szkoł srednich. Teatr, muzyka, poezja, fotografia. A dla wymagających także za dopłatą: pływanie, jazda na łyżwach, kręgle czy wspinaczka.
Kurs dla szkół: Goethe Institut,  Kalifornia na Zimę
Informacja w pliku PDF

Termin: Grudzień 17 Styczeń 18Kurs odbywa się na pięknym kampusie Citrus College, w Południowej Kalifornii. Los Angeles bardzo blisko, a piękne góry San Gabriel widoczne są nawet z wspaniałego kampusu. Studenci kwaterowani są w pokojach dwuosobowych w rodzinach, otrzymują dwa posiłki dziennie w dni szkolne oraz trzy w weekendy.
Kurs dla szkół: FLS International,  Zimowy kurs młodzieżowy Anglo-Continental 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

Od 2 stycznia do 3 lutego 2018

 

Dla młodzieży 10-16 lat

 

Zimowa przygoda w Bournemouth, UK, w świetnie wyposażonej szkole Anglo-Continental.
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  2018: Zimowy kurs młodzieżowy w Bournemouth 16-20
Informacja w pliku PDF

Od 2 stycznia do 3 lutego 2018

 

Dla młodzieży 16-20 lat

 

Zimowa przygoda w Bournemouth, UK, w świetnie wyposażonej szkole Anglo-Continental.
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Zima w Brighton 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

ZIMA: od 14 stycznia do 4 lutego 2018Dwutygodniowy, zimowy program wraz z zakwaterowaniem w rodzinie w Brighton. Młodzież 12-17 lat.
Kurs dla szkół: Brighton Language College,  Zima w Brighton 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek między 7 stycznia a 11 lutego 2018Kurs dla młodzieży 13-17 lat. Zimowy Brighton: wycieczki, zajęcia popołudniowe, zakwaterowanie.
Kurs dla szkół: Loxdale English Centre,  Zima w St. Albans 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 7 stycznia do 17 lutego 2018Zimowe kursy angielskiego dla młodzieży od 11 do 17 lat.

Przepiękne wiktoriańskie centrum, 60 arów terenów zielonych, odnowione sypialnie, jasne klasy, WIFI, centrum komputerowe, świetlice, zaplecze sportowe i niezwykle ciekawy program zajęć. Każdy tydzień to nowy ciekawy temat. W programie także wycieczka do Edynburga.
Kurs dla szkół: Bell,  Rodzinna Zima w Leamington Spa
Informacja w pliku PDF

TERMINY:od 8 stycznia do 24 lutego 2018Rodzicom i dzieciom od lat 5 proponujemy kurs w czasie którego możecie Państwo zamieszkać u serdecznej rodziny brytyjskiej lub w wynajętym mieszkaniu w Leamington Spa.

 Szkoła znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Leamington Spa, w atrakcyjnej turystycznie okolicy niezbyt odległej od Londynu i Birmingham. W pobliżu zamki Warwick, Kenilworth, a także miejsce urodzin Shakespeare’a. Szkoła pracuje w cichej, zielonej dzielnicy blisko centrum miasta. Mała miejscowość, mała szkoła, to zaleta, bo znajdziesz w niej przyjaznych nauczycieli i grupy studentów zawsze będą małe. Dzieciom proponujemy kurs angielskiego oraz zakwaterowanie u serdecznej rodziny brytyjskiej. Rodzice mogą także skorzystać z kursu proponowanego przez szkołę, a dzieci mogą też uczestniczyć w zajęciach popołudniowych kursów dziecięco-młodzieżowych w godzinach 13.30-17.00. Szkoła na życzenie Państwa zabezpiecza także wiele dodatkowo odpłatnych wycieczek.
Kurs dla szkół: The Heart of England,  Dorośli na Malcie w Swieqi
Informacja w pliku PDF

OD 20.11.2017; 15.01.2018, 19.02.2017,19.03.2018


Szkoła zaprasza na specjalny kurs angielskiego na Malcie zaprojektowany dla osób dorosłych.

OFERTA specjalna dotyczy zakwaterowania w rezydencji szkolnej Villa Belview . Minus 25% od cen broszurowych za zakwaterowanie w tej rezydencji.
Kurs dla szkół: International House Malta i Gozo,  Wielkanoc rodzinna w Slaney Language Centre
Informacja w pliku PDF

Kurs dla rodziców oraz dzieci od 6-15 lat


Od 26 marca i 2 kwietnia 2018

Chcesz spędzić urlop wraz z dziećmi? Chcesz przeznaczyć czas na naukę angielskiego? Chcesz żeby dzieci też nauczyły się języka? Zapraszamy do Slaney Language Centre w hrabstwie Wexford. Szkoła mieści się w starym zamku i proponuje Państwu cieszący się ogromną popularnością kurs rodzinny w trakcie którego rodzice lub opiekunowie mogą podjąć wybrany kurs dla dorosłych, a dzieci jeden z kursów dla najmłodszych. Zajęcia zarówno dla rodziców jak i dla dzieci odbywają się w tym samym budynku szkolnym.

Kurs dla szkół: Slaney Language Centre,  Wielkanocny kurs dla dzieci w Earlscliffe
Informacja w pliku PDF

TERMINY: 21 marca- 7 kwietnia 2018

Kursy dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 latSpecjalny wiosenny kurs wielkanocny dla dzieci i młodzieży. Zajęcia z dramy, gotowania, sztuki, muzyki. Wycieczki całodzienne i popołudniowe.


Kurs dla szkół: Earlscliffe,  Bradfield College na wiosnę 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 26 luty, 2 marca, 9 kwietnia 2018Przepiękna zabytkowa szkoła w malowniczym krajobrazie. Wielki kampus, kryty basen, tereny sportowe, korty tenisowe, doskonale wyżywienie. Ok 60 km z Heathrow. Świetne miejsce na wiosenny kurs.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Millfield przygotowawczy na wiosnę
Informacja w pliku PDF

Terminy: dwa tygodnie od 4 do 11 kwietnia 2018
Kurs dla dzieci i młodzieży 10-17 pragnącej kontynuować edukację w brytyjskiej szkole

Jeśli zamierzasz uczyć się w brytyjskiej szkole, zmierzyć się z przedmiotami szkolnymi wykładanymi po angielsku, podreperować słownictwo przed maturą, możesz wyjechać do brytyjskiej szkoły z internatem na kurs wraz z wieloma zajęciami sportowymi i pozalekcyjnymi. Kursy AS, A2 oraz GCSE we wszystkich dziedzinach.

Kurs dla szkół: Millfield Holiday Courses,  Wiosna w Bournemouth 10-15 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY:
od 26 marca do 20 kwietnia 2018


Wiosną zapraszamy do Southbourne School of English. W nadmorskiej miejscowości Bournemouth czeka na nas przyjazna szkoła i kurs dla młodzieży od 10 do 15 lat połączony z wycieczkami i zajęciami pozalekcyjnymi.
Kurs dla szkół: Southbourne School of English,  

Kurs języka angielskiego, a praca za granicą, stanie się bliżej zasięgu Twoich rąk