Kursy Na Ostatnią Chwilę


Te kursy zaraz się zaczną!

Szukasz kursu na ostatnią chwilę? Zapraszamy:

FCE/CAE w Studio Cambridge
Informacja w pliku PDF

Terminy: przez cały rok 2018Kursy przygotowujące do egzaminów FCE/CAE

Jeśli planujesz zdać egzamin Cambridge, ucz się do niego w samym sercu miasta! Cambridge czeka. Studio Cambridge to rzetelna, przyjazna szkoła, o wielkim doświadczeniu.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  IELTS w Studio Cambridge
Informacja w pliku PDF

Terminy: od stycznia do października 2018Kursy przygotowujące do egzaminów IELTS

Jeśli planujesz zdać egzamin IELTS, ucz się do niego w samym sercu Cambridge! Studio Cambridge to rzetelna, przyjazna szkoła, o wielkim doświadczeniu.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Rodzinny kurs na Malcie z Cavendish School of English
Informacja w pliku PDF

Lipiec, Sierpień i Październik 2018, kurs dla rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 17 lat.

Relaks na Malcie i rodzinny pobyt w stolicy Valetta, to okazja aby skorzystać z kursu językowego oraz zwiedzić zabytki i malownicze zakątki wyspy. Rodzice korzystają z kursu dla dorosłych, dzieci w tym samym budynku uczą się angielskiego w grupach dziecięcych. Możecie też wspólnie skorzystać z programów pozalekcyjnych proponowanych przez szkołę, lub zorganizować swój czas wedle własnych potrzeb. Na kursie warto spędzić co najmniej dwa tygodnie.
Kurs dla szkół: Cavendish School of English,  Malta 50+ 2018
Informacja w pliku PDF

Terminy: OD 3 KWIETNIA DO 1 CZERWCA ORAZ OD 2 PAŹDZIERNIKA DO 2 LISTOPADA 2018

Specjalnie dla pięćdziesięciolatków szkoła NSTS na Malcie organizuje wiosną lub jesienią kursy języka angielskiego połączone z zajęciami modułowymi. Opcje: sztuka i rzemiosło Malty, spacery krajobrazowe, kuchnia śródziemnomorska, wędrówka śladami Chrześcijaństwa i historii Malty.

Kurs dla szkół: NSTS Malta,  Francuska Riwiera dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 12-17 lat

Terminy: od marca do listopada w rodzinie, wakacje w rezydencjach 2018Azurlingua, jedna z najsłynniejszych szkół Riwiery Francuskiej. Współpracuje z wieloma placówkami edukacyjnymi i uniwersytetami a znak jakości przyznał jej także rząd francuski. Uczy od ponad dwudziestu lat .


Kurs dla szkół: Azurlingua,  Jesień w St. Alban's
Informacja w pliku PDF

Jesienią: od 10 października do 3 listopada 2018Kursy dla młodzieży w wieku 11-17 lat odbywa się w czasie roku szkolnego, na wiosnę lub jesienią. Zajęcia sportowe i towarzyskie, wycieczki edukacyjne.
Kurs dla szkół: Bell,  Golden Age 50+ 2018
Informacja w pliku PDF

GOLDEN AGE PROGRAMME - DLA PIĘĆDZIESIĘCIOLATKÓW

Szkoła Easy School of Languages zaprasza osoby powyżej 50 roku życia na wspaniały kurs języka angielskiego na Malcie. Nauka języka i bogaty program wycieczek.

Kurs trwa dwa tygodnie w terminach: 11.03-24.03; 15.04-28.04; 20.05-2.06; 23.09-6.10; 21.10-3.11 2018
Kurs dla szkół: Easy School of Languages,  Jesień w Belgii 9-17 lat : angielski
Informacja w pliku PDF

JESIENNE KURSY FRANCUSKIEGO I ANGIELSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 9-17 lat.


KURS JESIENNY 29.10 - 4.11. 2017 Angielski lub francuski akademicki lub multisport oraz lekcje indywidualne. Ekskluzywny ośrodek szkoleniowy w SPA – około 90 minut od Brukseli. Także zaplecze sportowe, boiska, korty, w okolicy pole golfowe, tereny jeździeckie, termy etc.
Kurs dla szkół: CERAN,  Jesień w Belgii 9-17 lat : francuski
Informacja w pliku PDF

JESIENNE KURSY FRANCUSKIEGO I ANGIELSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 9-17 lat.


KURS JESIENNY 29.10 - 4.11. 2017 Angielski lub francuski akademicki lub multisport oraz lekcje indywidualne. Ekskluzywny ośrodek szkoleniowy w SPA – około 90 minut od Brukseli. Także zaplecze sportowe, boiska, korty, w okolicy pole golfowe, tereny jeździeckie, termy etc.
Kurs dla szkół: CERAN,  Club 50+, Andaluzja
Informacja w pliku PDF

Od stycznia do listopada, wiele terminów przez cały 2018 rok.


Kurs dla osób powyżej 50 roku życia: dwa wspaniałe tygodnie nauki języka oraz zajęć kulturalnych. 15 lekcji języka hiszpańskiego plus codzienne zajęcia towarzyskie i sobotnia wycieczka.Kurs dla szkół: Escuela de Idiomas, Nerja,  Egzamin DAF
Informacja w pliku PDF

Od stycznia do listopada 2018Kursy adresowane do studentów dorosłych od lat 17 odbywają się w ścisłe wyznaczonych terminach i trwają 4 tygodnie. Obejmują 80 lekcji prowadzonych w grupach do 12 osób. Przed kursem egzaminacyjnym warto podjąć 2 tygodniowy kursem ogólny. DID jest licencjonowanym centrum egzaminacyjnym.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Dorośli na Malcie w Swieqi
Informacja w pliku PDF

OD 10.09.2018; 15.10.2018, 12.11.2018


Szkoła zaprasza na specjalny kurs angielskiego na Malcie zaprojektowany dla osób dorosłych.

OFERTA specjalna dotyczy zakwaterowania w rezydencji szkolnej Villa Belview . Minus 25% od cen broszurowych za zakwaterowanie w tej rezydencji.
Kurs dla szkół: International House Malta i Gozo,  Margate Dla początkujących dorosłych
Informacja w pliku PDF

KURS MOŻNA ROZPOCZĄĆ 2 i 29 STYCZNIA, 26 LUTEGO, 26 MARCA, 23 KWIETNIA, 21 MAJA, 28 SIERPNIA, 24 WRZEŚNIA, 22 PAŹDZIERNIKA I 19 LISTOPADA 2018Kurs idealny dla osób początkujących. Pierwsze 4 tygodnie to 20 lekcji tygodniowo plus nauka pod nadzorem nauczyciela, kolejne 4 tygodnie to 30 lekcji tygodniowo. W takim trybie nauki można zdecydowanie opanować komunikację w języku angielskim na poziomie podstawowym. Pierwsze cztery tygodnie nauki to bardzo komfortowa nauka w małych 4 osobowych grupach. Kolejne tygodnie to już grupy maksymalnie 12 osobowe.
Kurs dla szkół: Leo Languages ILH,  NSTS Malta Rodzinna
Informacja w pliku PDF

W szkole NSTS na Malcie możesz skorzystać z kursu rodzinnego przez cały rok. z kursu skorzysta też twoje dziecko. Dzieci w wieku 3-5 lat będą bawić się w przedszkolu, starsze 5-10 lat otrzymają indywidualne lekcje, starsze 10-13 lat, jeśli przyjedziecie w wakacje między 18 czerwca a 24 sierpnia będą uczyć się w grupach wraz z innymi dziećmi.
Kurs dla szkół: NSTS Malta,  Młodzi pięćdziesięcioletni w Irlandii
Informacja w pliku PDF

W 2017 możesz rozpocząć kurs 12.06. 17.07, 18.09, 27.11

W 2018 możesz rozpocząć kurs 23.04; 11.06. 16.07, 17.09, 19.11. 2018Kurs dla osób powyżej 50 lat

Tyle słyszałeś o ”Zielonej Wyspie”, że może nadszedł czas aby się przekonać czy naprawdę jest zielona i czy Irlandczycy naprawdę są tak przyjaźni. Przy okazji, a może nawet przede wszystkim będziesz mógł podszkolić angielski. W dodatku bez stresu !!!
Kurs dla szkół: International House Dublin,  Rodzinny kurs włoskiego w Salerno
Informacja w pliku PDF

Terminy: od lutego do grudnia 2018
Dzieci 7-16 lat, dla młodszych przedszkole


Zapraszamy do pięknego Salerno nad Zatoką Amalfitańską. Na program mogą przyjechać dorośli z dziećmi od lat 7. Przed południami lekcje włoskiego, po południu wiele okazji na wycieczki, plażowanie, atrakcje kulturalne. Młodsze dzieci poniżej 6 lat także będą miały zapewnioną opiekę. 
Kurs dla szkół: Accademia Italiana Salerno,  LSI Toronto i Vancouver 40+
Informacja w pliku PDF

Kurs można rozpocząć w każdy pierwszy poniedziałek miesiącaKursy dla czterdziestoolatków w Kanadzie. Wspaniałe miasta Toronto i Vancouver czekają na was.
Kurs dla szkół: Language Studies International Canada,  LSI Londyn 40+
Informacja w pliku PDF

Kurs można rozpocząć w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.Kursy dla czterdziestolatków w UK. Specjalnie dobrane grupy równolatków, wycieczki, zajęcia pozalekcyjne.
Kurs dla szkół: Language Studies International UK,  Kurs Rodzinny w Camden Town
Informacja w pliku PDF

TTI zaprasza na rodzinny kurs angielskiego przez cały rok. Rodzice z dziećmi od lat 5. Możesz zacząć kurs w każdy poniedziałek!
Kurs dla szkół: TTI School of English,  Egzamin Goethe B2-C1
Informacja w pliku PDF

Od stycznia do grudnia 2018Kursy adresowane do studentów dorosłych od lat 17 odbywają się w ścisłe wyznaczonych terminach. Studenci zobowiązani są do samodzielnej rejestracji egzaminu i proszeni są aby pamiętać że w Instytutach Goethego miejsca na egzamin są zawsze mocno ograniczone. Popołudniowe trzytygodniowe kursy przygotowawcze (6 lekcji tygodniowo) oferowane są wraz z kursami standard, intensive lub premium .
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Angielski w malowniczym hrabstwie Kerry 18+
Informacja w pliku PDF

Terminy: Kurs rozpoczyna się w każdy poniedziałek roku.

Kurs dla dorosłych 18+

Chcesz poznać prawdziwą Irlandię? Masz okazję zobaczyć coś więcej niż Dublin. Czekają piękne krajobrazy, dzikie Skelligi, historia i spokojna ale nigdy nie nudna mała miejscowość. Miejsce wymarzone na ciekawe wakacje językowe. Wiele niezwykłych przygód czeka was na tym najdalej na zachód, jak twierdza Irlandczycy, wysuniętym cypelku Europy. Wiejskie życie, serdeczne rodziny. Nasi studenci powracają stamtąd zachwyceni. Zresztą i my ukochaliśmy Kerry!
Kurs dla szkół: Asana School of English,  Angielski+ Biznes i finanse 2018
Informacja w pliku PDF

Terminy: kurs min. 2 tygodnie przez cały rok 2018KURS DLA OSÓB KTÓRE PRAGNĄ POPRAWIĆ UMIEJĘTNOŚCI I LEPIEJ MOWIĆ PO ANGIELSKU TAKŻE W OBSZARZE JĘZYKA BIZNESU I FINANSOWANIA. KURS JEST TAKŻE OPCJĄ PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU CAMBRIDGE ICFE LUB BEC.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Angielski+ Sztuka i Projektowanie 2018
Informacja w pliku PDF

Terminy: kurs min. dwutygodniowy przez cały rok 2018KURS DLA UZDOLNIONYCH ARTYSTYCZNIE MŁODYCH OSÓB OD LAT 16 KTÓRE PRAGNĄ POPRAWIĆ UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE I PRZYGOTOWAĆ PORTOFLIO POTRZEBNE W ZDOBYCIU MIEJSCA W SZKOLE ARTYSTYCZNEJ.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Angielski + język prawniczy 2018
Informacja w pliku PDF

Terminy: kurs dwutygodniowy przez cały rok 2018KURS DLA OSÓB KTÓRE PRAGNĄ POPRAWIĆ UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE I LEPIEJ POSŁUGIWAĆ SIĘ ANGIELSKIM W DZIEDZINIE PRAWA.

KURS JEST TAKŻE OPCJĄ PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU ILEC
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  ETI 30+
Informacja w pliku PDF

Kurs dla studentów od lat 30. Można rozpocząć go w każdy poniedziałek w roku 2018

Kurs dla dojrzałych studentów którzy pragną osiągnąć biegłość komunikacyjną poszerzyć słownictwo i usprawnić gramatykę. Grupa średnio liczy 6 osób, maksymalnie 8. Kurs prowadzony jest na poziomach A1-C2 i można go rozpocząć w każdy poniedziałek.
Kurs odbywa się na Malcie i obejmuje: 25 lub 30 godzin nauki tygodniowo, szkolenie w małej grupie 4-6 osób + lekcje indywidualne z dziedziny bankowości i finansów
Kurs dla szkół: ETI Malta,  Kursy Platinum 21+
Informacja w pliku PDF

Kurs Platinum w małych grupach oferowany jest wyłącznie studentom którzy ukończyli 21 lat, aby mogli w komfortowych warunkach i towarzystwie osób dorosłych oraz profesjonalistów szkolić komunikację i wspólnie rozwiązywać językowe problemy.

Oczywiście pozwala to także na integrację poza klasą i dobrze spędzony czas podczas wyjazdu. Studenci korzystają z wydzielonych pomieszczeń przeznaczonych dla studiujących na kursach Platinum, mają także do dyspozycji komputery i tablety a w czasie przerw zapraszani są na małe przekąski i napoje. Jak przy każdym kursie oferowany jest także program pozalekcyjny.
Kurs dla szkół: St. Giles Kanada,  NYC Platinum Training
Informacja w pliku PDF

Kursy w 2018 rokuJeśli zamierzasz szkolić język angielski w Nowym Jorku, zarezerwujemy dla ciebie bardzo skuteczne szkolenie w małych, maksymalnie 5 osobowych grupach. Na kursie znajdą się osoby dorosłe, powyżej 21 roku życia, najczęściej są to 30-55 latkowie.

Kurs dla szkół: St. Giles USA,  San Francisco Platinum Training
Informacja w pliku PDF

Kursy w 2018 rokuJeśli zamierzasz szkolić język angielski w San Francisco, zarezerwujemy dla ciebie bardzo skuteczne szkolenie w małych, maksymalnie 5 osobowych grupach. Na kursie znajdą się osoby dorosłe, powyżej 21 roku życia, najczęściej są to 30-55 latkowie.

Kurs dla szkół: St. Giles USA,  St Giles Platinum Training London
Informacja w pliku PDF

Kursy w 2018 rokuJeśli zamierzasz szkolić język angielski w jednej z proponowanych przez szkołę lokalizacji:
W UK - BRIGHTON, LONDON CENTRAL
W USA - NEW YORK, SAN FRANCISCO
W KANADZIE - VANCOUVER

Zarezerwujemy dla ciebie bardzo skuteczne szkolenie w małych, maksymalnie 5 osobowych grupach. Na kursie znajdą się osoby dorosłe, powyżej 21 roku życia, najczęściej są to 30-55 latkowie.

Kurs dla szkół: St. Giles UK,  St Giles Platinum Training Brighton
Informacja w pliku PDF

Kursy w 2018 rokuJeśli zamierzasz szkolić język angielski w jednej z proponowanych przez szkołę lokalizacji:
W UK - BRIGHTON, LONDON CENTRAL
W USA - NEW YORK, SAN FRANCISCO
W KANADZIE - VANCOUVER

Zarezerwujemy dla ciebie bardzo skuteczne szkolenie w małych, maksymalnie 5 osobowych grupach. Na kursie znajdą się osoby dorosłe, powyżej 21 roku życia, najczęściej są to 30-55 latkowie.

Kurs dla szkół: St. Giles UK,  FCE, CAE, CPE- szybkie kursy egzaminacyjne
Informacja w pliku PDF

Terminy: Przez cały rok od 8 stycznia do 15 grudniaGalway Language Centre w Bridge Mills zaprasza na krótkie kursy egzaminacyjne w roku 2018. Szkoła w bardzo pięknej lokalizacji, wysoki poziom nauczania.

Kursy i egzaminy FCE, CAE, CPE.
Kurs dla szkół: Bridge Mills Galway Language Centre,  Zima w Barcelonie
Informacja w pliku PDF


Termin : Od 17 grudnia 2018

A może wyjechać na święta do Barcelony?
Przepiękne przedświąteczne jarmarki, mnóstwo sklepów, fascynujące iluminacje miasta i zabytki słynne w całym świecie. Architektura Gaudiego, muzea i galerie! Wszystko to można zobaczyć także zimą!


Kurs świąteczny może trwać tydzień lub dwa, i przeznaczony jest dla osób znających hiszpański na każdym poziomie zaawansowania, nawet dla tych którzy dopiero chcą rozpocząć naukę języka.


Kurs dla szkół: Camino Barcelona,  USA 40+ West Coast i East Coast
Informacja w pliku PDF

Terminy: Kurs rozpoczyna się w każdy poniedziałek 2018, z wyjątkiem dni świątecznychKursy w najsłynniejszych miastach USA. Nowy Jork, Boston, San Francisco, San Diego. Dwutygodniowe pakiety dla osób powyżej 40 lat!
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Egzamin TELC
Informacja w pliku PDF

Od stycznia do grudnia 2018Kursy adresowane do studentów dorosłych od lat 17 odbywają się w ścisłe wyznaczonych dla różnych filli szkoły DID terminach i trwają 4 tygodnie. Obejmują 20 popołudniowych lekcji prowadzonych w grupach do 12 osób. Kurs należy podjąć wraz z kursem ogólnym przedpołudniowym. Poziomy: B1, B2, C1 – comiesięczna możliwość przystąpienia do egzaminu Poziomy A1 i A2 – sześć terminów egzaminu w ciągu roku szkolnego Poziom C2 – dwa terminy egzaminu
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  GV Juniorzy na Malcie , 4-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:25.06- 17.08Kurs letni dla dzieci i młodzieży w St. Paul's Bay na Malcie.
Kurs dla szkół: Global Village Malta,  EC Malta 30+
Informacja w pliku PDF

W 2018 przez cały rok

Wyjątkowa propozycja dla osób dorosłych które chcą uczyć się angielskiego na Malcie w rówieśniczym towarzystwie. Szkoła proponuje kurs dla wyłącznie dla studentów w wieku od lat 30. Łatwiejsza integracja i możliwość skupienia się na nauce języka.
Kurs dla szkół: EC Malta,  Kurs Rodzinny Global Village
Informacja w pliku PDF

ST PAUL’S BAY, MALTA

Rodzice z dziećmi w wieku 4-17 lat

Terminy w 2018 roku: cały rok, latem tylko w okresie 25.06- 17.08Young Learners Club to idealny kurs dla najmłodszych dzieci w wieku 4-11 lat.
Teens Club 7-17 - kilka kursów np. z zakwaterowaniem z rodzicami, lub w okresie wakacyjnym także w rezydencji lub rodzinie.
Kurs dla szkół: Global Village Malta,  Malta rodzinnie
Informacja w pliku PDF

Kurs dostępny przez cały rok!Możesz się uczyć angielskiego, odpoczywać na słońcu, zwiedzać Maltę i wcale nie musisz zostawiać dzieci w domu. Mogą jechać z tobą i też poznawać angielski na kursie w grupie rówieśniczej. Szkoła może zadbać o wasze zakwaterowanie i zajęcia popołudniowe.
Kurs dla szkół: AM Language Studio,  France Langue: Francuski i Kuchnia
Informacja w pliku PDF

Kurs możesz podjąć przez cały 2018 rok


Kurs dla osób od 17 roku życia.

W szkole France Langue w Nicei, posiadającej rekomendacje ALTO, IALC, FLE FR, Maison de la France, FIYTO, GWEA oraz zdobywczyni nagrody Language Travel Magazine Star Award możesz podjąć kurs francuskiego połączony z nauką gotowania!
Kurs dla szkół: France Langue,  Rodzinna Malta z Alpha School of English
Informacja w pliku PDF

WIOSNA 19.03-13.04; LATO 04.06-31.08; JESIEŃ 1.10-19. Kursy indywidualne przez cały rok.Programy wakacyjne dla rodzin z dziećmi od lat 5 w Alpha School of English w miejscowości St Paul's Bay, w niewielkiej odległości od piaszczystych plaż na północy Malty zawsze zależą od twego wyboru i preferencji. Do kursu języka angielskiego możesz dodać jeden z trzech pakietów najbardziej odpowiadający tobie i twojemu dziecku.


Rodzice mogą wybrać kurs języka ogólnego lub języka biznesu, lekcje indywidualne albo program specjalny.


Dzieciom oferowany jest kurs dla juniorów, kurs wakacyjny lub kurs sportowy. Do nas należy pomoc w wybraniu tego co dla was najlepsze. Także i rodzaju zakwaterowania. Szkoła proponuje zakwaterowanie w maltańskiej rodzinie, w szkolnym pensjonacie, hotelu, apartamencie a nawet w willi z prywatnym basenem!


Kurs dla szkół: Alpha School of English,  Kurs rodzinny Home Lingua
Informacja w pliku PDF

Terminy przez cały rokKurs rodzinny w domu u nauczyciela, doskonała okazja na indywidualne lekcje przystosowane specjalnie do waszych potrzeb. Wiele opcji nauki- wspólna, z różnymi nauczycielami, w oddzielnych godzinach...zadzwoń i sprawdź!
Kurs dla szkół: Bucksmore Home Lingua,  Humboldt na cały rok
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Przez cały rok 2018Dzieci i młodzież w wieku od 10 do 17 lat.

Całoroczne kursy niemieckiego dla dzieci i młodzieży w Bad Schussenried oraz Lindenberg. Minimum pobytu 2 tygodnie, wycieczki, sporty sezonowe.
Kurs dla szkół: Humboldt Institut,  EC w Kanadzie 30+
Informacja w pliku PDF

Specjalny kurs języka angielskiego w Toronto tylko dla osób powyżej lat trzydziestu. Opcje general, intensive, semi-intensive, English for work, one-to-one.
Kurs dla szkół: EC English Kanada,  EC w Nowym Jorku 30+
Informacja w pliku PDF

Specjalny kurs języka angielskiego w Nowym Jorku tylko dla osób powyżej lat trzydziestu. Opcje general, intensive, semi-intensive, English for work, one-to-one.
Kurs dla szkół: EC English USA,  Clubclass Malta Rodzinna
Informacja w pliku PDF

TERMINY:

 

OD 11 CZERWCA DO 17 SIERPNIA 2017, lub na zasadach nauki indywidualnej 1.01-8.06; 20.08-31.12.2018

Na piękną Maltę, wyspę idealną na wakacyjny odpoczynek oraz kurs języka angielskiego można pojechać wraz z dzieckiem. Świetnie wyposażone klasy, szkoła w obrębie kompleksu hotelowego, apartamenty, baseny, morze w odległości półgodzinnego spaceru, słońce... Wszystko, pod błękitnym niebem Malty.

 

Dziecko może mieszkać z nami, lub wraz z innymi dziećmi korzystać z kursu dla juniorów.
Szkołę licencjonuje Ministerstwo Edukacji Malty a to oznacza, że uczą tam jedynie profesjonaliści. Szkoła posiada również rekomendację FELTOM.


Kurs dla szkół: Clubclass Malta,  Don Quijote: Boże Narodzenie
Informacja w pliku PDF

Termin: od 24 i 31 grudnia 2018WSZYSTKIE SZKOŁY DON QUIJOTE ZAPRASZAJĄ NA KURS ŚWIĄTECZNY
Przedpołudniami będziesz uczyć się hiszpańskiego, popołudniami poznawać tradycje związane z okresem Bożego Narodzenia. Wszystkie lokalne smaki, specjalny koloryt przedświątecznej atmosfery....Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo, codzienne atrakcje popołudniowe , wycieczkę w czasie weekendu.


Kurs dla szkół: Don Quijote Hiszpania,  EC London TYLKO 30+ LAT!
Informacja w pliku PDF

Zapraszamy cały rok!Szkoła języka angielskiego wyłącznie dla dorosłych 30+!

Wyjątkowa propozycja dla osób dorosłych które chcą uczyć się angielskiego w Londynie w rówieśniczym towarzystwie. Szkoła przyjmuje studentów w wieku od lat 30. Mieści się w samym centrum miasta. Łatwiejsza integracja i możliwość skupienia się na nauce języka.
Kurs dla szkół: EC English UK,  Kurs specjalistyczny u nauczyciela w domu
Informacja w pliku PDF

Kursy u nauczyciela w domu

Terminy: przez cały rok 2018To oczywiste, że masz mało czasu na naukę, a język obcy wymaga szybkiej poprawy. Oferowany kurs w bardzo skuteczny sposób pozwoli ci nabrać pewności siebie i nauczyć się bardzo wiele nawet w krótkim okresie czasu. To nie cuda, a ciężka praca (z wieloma przyjemnościami także) u nauczyciela w domu. Wybierz kraj i region, wybierz kurs, język, ilość godzin, rozpoczniemy poszukiwania twojego osobistego nauczyciela, zawsze wykształconego w dziedzinie którą chcesz zgłębiać.
Kurs dla szkół: In Tuition,  English plus Business 18+
Informacja w pliku PDF

Terminy: zależnie od kursu, szczegóły w pliku PDF

 

ENGLISH PLUS BUSINESS
Prócz kursów GE, w szkole można uczyć się języka wielu dziedzin biznesu, także specjalistycznego. English for Business, Management, Finance, Marketing and Sales.
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  English plus Specialised Subjects 18+
Informacja w pliku PDF

Terminy: zależnie od kursu, szczegóły w pliku PDF

 

ENGLISH PLUS SPECIALISED SUBJECTS
Prócz kursów GE, w szkole można uczyć się języka wielu dziedzin biznesu, także specjalistycznego. English for Medical Professionals, Health and Safety, Oil and Gas Industry.
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Gateway 50+ na Święta
Informacja w pliku PDF

KURS DLA PIĘĆDZIESIĘCIOLATKÓW , PAKIET ŚWIĄTECZNY OD 22.12.18 DO 05.01.2019

Boże Narodzenie i Nowy Rok w rówieśniczym gronie pięćdziesięciolatków w szkole GSE - to wspaniała okazja by poznać świąteczne tradycje i nastrój wyspy w tym pięknym okresie. Szkoła znajduje się w cichej rezydencyjnej okolicy w pobliżu zatoki Spinola w St Julian’s. Szkolna rezydencja zamyka się na święta, ale szkoła zabezpiecza inne rodzaje zakwaterowania, więc jest w czym wybierać.
Kurs dla szkół: Gateway School of English,  Zima w Hiszpanii 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Od 7 stycznia 2019Znakomite kursy dla starszej młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Kursy dostępne zimą, wiosną i latem w Barcelonie, Maladze, Salamance, Madrycie, Granadzie.
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  Rodzinna Zima w Kanadzie 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.12 2018 , 6.01 i 13.01 2019Kurs dla rodziców z dziećmi 7-17 lat W bardzo dobrej i przyjaznej szkole ILSC w Vancouver możesz spędzić zimę, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę- wszystko rodzinnie!
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  

Kurs języka angielskiego, a praca za granicą, stanie się bliżej zasięgu Twoich rąk