Kursy Na Ostatnią Chwilę


Te kursy zaraz się zaczną!

Szukasz kursu na ostatnią chwilę? Zapraszamy:

Angielski i Golf
Informacja w pliku PDF

Terminy: 9.07-20.07 2018Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Zakwaterowanie w rodzinach lub w rezydencji. Nauka golfa pod okiem trenerów prestiżowego klubu Dun Laoghaire. Minimum pobytu to 2 tygodnie. Wskazana wcześniejsza rezerwacja, ilość miejsc ograniczona.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Angielski i Jazda Konna 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: między 2 a 20 lipca 2018Zapraszamy młodzież w wieku od 11 -17 lat na naukę angielskiego oraz jazdę konną pod okiem trenerów z The Carrickmines Equestrian Centre.

Prócz zajęć sportowych językowych program kulturalny.

WSKAZANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Angielski i piłka nożna z A.C. Milan
Informacja w pliku PDF

Terminy: 2-20 lipca 2018Włoski Klub Sportowy A.C. Milan oraz Emerald Cultural Institute zapraszają młodzież w wieku od 11 -17 lat na ekskluzywny obóz piłkarsko - językowy do Dublina.
Treningi piłkarskie pod okiem trenerów światowej klasy AC Milan oraz nauka języka angielskiego w szkole ECI.

Prócz zajęć sportowych językowych program kulturalny.

WSKAZANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Wakacje dla dzieci i młodzieży w Szkocji
Informacja w pliku PDF

KILGRASTON, BRIDGE OF EARN, SZKOCJA

KURSY WAKACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 9-17 LAT

Termin: od 24 czerwca do 21 lipca 2018Miejscowość Kilgraston znajduje się w pobliżu słynnego Edynburga. Szkoła mieści się w budynku i na terenach prywatnej szkoły podstawowej, posiadającej własną pływalnię, sale gimnastyczne a nawet stajnie. W minionych latach korzystały z niej dzieci a wracały zawsze zachwycone zarówno atmosferą jak i jakością kursów. Popołudniowe zajęcia odbywają się na zasadzie zajęć profilowanych. Prócz klasycznego kursu angielski + zajęcia popołudniowe, będzie można poznawać kulturę i historię, trenować grę w tenisa, jazdę konną, hokeja, zabawić w teatr musicalu. Będą też wycieczki i jak dawniej dobra atmosfera i rezydencyjne zakwaterowanie.


Kurs dla szkół: Kilgraston Language and Activities Centre,  Legat Dance and English 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:8.07-21.07 2018Ekskluzywny kurs angielskiego ( 12,5 godzin) i tańca 17,5 godzin prowadzony przez szkołę Legat School of Dance. Balet klasyczny, taniec współczesny, choreografia, pilates etc. Na koniec studenci dają pokaz tańca. Opieka 1:5, do 14 osób w klasie, 2-4 osobowe sypialnie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, poziomy A2-C2.
Kurs dla szkół: Bede's,  Kensington dla nastolatków 12-17
Informacja w pliku PDF

Termin: od 1 do 22 lipca 2018Rezydencyjny program dla nastolatków 12-17 lat

Kurs dla szkół: Frances King,  UK Education taster programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 1 i 22 lipca 2018Kurs dla młodzieży 14-16 lat planującej IB lub studia w Anglii

WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY IELTS 4,0+

Specjaalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która chciałaby przymierzyć się do dalszej nauki w Anglii lub zdobycia międzynarodowej matury IB. Program pozwoli ci na naukę przedmiotów humanistycznych i ścisłych w języku angielskim, Będzie też okazja a by poznać system edukacji wyższej w UK. ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.

Kurs odbywa się w CATS College Canterbury, w pięknym studenckim mieście.

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Careers in Law, Business and Finance Taster Programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 1 i 22 lipca 2018Kurs dla młodzieży 14-18 lat dokonującej wyboru przyszłej kariery

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która chciałaby zapoznać się ze światem edukacji w dziedzinie Biznesu, Finasowania i Prawa. Także dla osób przygotowujących się do IB. Program pozwoli ci na naukę przedmiotów humanistycznych i ścisłych w języku angielskim, Będzie też okazja a by poznać system edukacji wyższej w UK. ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.

Kurs odbywa się w CATS College w pięknym mieście Canterbury.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Kurs Sir Henry, od 10 do 16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8, 15, 22 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge przeznaczony dla nastolatków. Spokojne ciche 40 tysięczne miasto pomiędzy Londynem a Cambridge, zaledwie 10 kilometrów od lotniska w Stansted. W tradycyjnej rezydencji położonej wśród pięknych ogrodów, mieszka najwyżej 180 studentów. Ma własne boiska i sale gimnastyczne.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Kurs sir Edward dla dzieci od 9 do 13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy rozpoczęcia kursu: 8, 15 i 22 lipca 2018Kurs dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge przeznaczony specjalnie dla młodszych studentów. Atrakcyjne miejsce i rezydencja w szkole liczącej ponad tysiąc lat! Tu w Ely uczył się nawet Król Edward. Tak więc jeśli masz ochotę na to aby poczuć się choć trochę jakbyś był jednym z bohaterów Harry’ego Pottera, to miejsce dla ciebie. W rezydencji mieszka najwyżej 180 studentów. Ma własne tereny sportowe i własny basen.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Lato dla młodzieży w Vancouver
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 22 lipca 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza na letnie kursy języka angielskiego w Kanadzie w Vancouver. Zakwaterowanie w rezydencji, dodatkowe opcje popołudniowe, wycieczki.
Kurs dla szkół: St. Giles Kanada,  Practical Science Courses 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY:od 24 czerwca do 22 lipca 2018Kurs dla uczniów klas o profilach kierunków ścisłych. Angielski B2. Nowoczesnie wyposażone laboratoria, wykłady profesorów uniwersytety oksfordzkiego. Kurs dla przyszłych studentów medycyny i innych nauk ścisłych.
Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  NYC Future Leaders 12-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 22 lipca 2018Kursy Future Leaders dla dzieci i młodzieży w USA, 12-19 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do kursu w City College of New York, na pięknym kampusie w sąsiedztwie Hamilton Heights, blisko północnego Manhattanu. Kurs dla ambitnych. Debaty, język i strategie biznesowe, prezentacje, praca w zespołach.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  St.Giles Future Coders, 12-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 22 lipca 2018Londyński kurs, zakwaterowanie w rezydencji UCL Bardzo dobre warunki nauczania. Kurs dla studentów zainteresowanych informatyką i kodowaniem, także opcja szkoły dziennej dla młodzieży przybywającej z rodzicami.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Rodzinne lato w Kanadzie 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1, 8, 15 i 22 lipcaKurs dla rodziców z dziećmi 7-17 lat W bardzo dobrej i przyjaznej szkole ILSC w Vancouver możesz spędzić lato, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę- wszystko rodzinnie!
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  Edinburgh College 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 12-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym szkockim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Queen Ethelburga 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Intensywny kurs młodzieżowy w Bournemouth, 14-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 18, 25 CZERWCA, 2,9,16,23 LIPCA 201813-15 lat, intensywne kursy wakacyjne w nadmorskiej miejscowości Bournemouth.

KURS OBEJMUJE:
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Enforex Hiszpania,  Tarragona, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Czerwiec i lipiec 2018Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla nastolatków od 13 do 17 lat, z zajęciami pozalekcyjnymi.

Tarragona, wybrzeże Costa Dorada, około 100 km na południe od Barcelony. Niewielkie, ale ruchliwe miasteczko, piaszczyste plaże w pobliżu szkoły. Do atrakcyjnego, parku rozrywki Port Aventura dojechać można bardzo szybko! Szkoła oferuje bardzo bogaty program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych, a praca nad językiem w dużej mierze oparta jest na pracy przy projektach.
Kurs dla szkół: IH Barcelona,  Piłka nożna w Anglocontinental 10-20 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 2 oraz 23 LIPCA 2018

KURS DWUTYGODNIOWY wraz z AFC Bournemouth dla młodzieży w wieku od 10 do 20 lat. Piękna lokalizacja w Bournemouth. Wycieczki i zajęcia dodatkowe.
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Dean Close 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Niemiecki w Aschaffenburg, 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 21 czerwca do 24 lipca 2018Kurs dla młodzieży 12-16 lat w Aschaffenburg

Wszystkie szkoły posiadają własne laboratoria multimedialne wraz z komputerami i dostęp do Internetu, multimedialne biblioteki referencyjne, sale wypoczynkowe oraz automaty z napojami, często także wygodne tarasy widokowe. Szkoły zabezpieczają zakwaterowanie w rodzinach oraz schroniskach młodzieżowych.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  LSI Boston, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: ood 2 DO 27 LIPCA 2018Młodzieżowy kurs wakacyjny w Bostonie. Młodzież 12-17 lat. Program prowadzony jest na kampusie Fisher College, w centrum malowniczej Back Bay.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Wakacje w Dalkey 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

W wakacje od 24 czerwca do 22 lipca 2018Młodzież w wieku 12-17 lat.

 Wakacyjny kurs angielskiego w dublińskiej filii Frances King, słynącej ze znakomitych kursów także dla świata biznesu. Kurs odbywa się w przepięknej, nadmorskiej okolicy. Dalkey znajduje się w odległości 20 minut od centrum Dublina.


Kurs dla szkół: Frances King Dublin,  Young Business- 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 4 do 24 lipca oraz od 25 lipca do 14 sierpnia 2018Kurs dla młodych liderów biznesu. Młodzież w wieku 14-17 lat nauczy się języka biznesu, podstaw zarządzania, oraz odwiedzi wiele istotnych placówek i firm. Możliwość podejścia do egzaminu BULATS.
Kurs dla szkół: Bell,  St. Albans Junior Explorer 7-10 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 czerwca do 25 sierpnia 2018Kursy podczas roku szkolnego dla młodzieży w wieku 7-10 lat.

Szkoła Bell zaprasza dzieci do St. Albans. Przepiękne wiktoriańskie centrum, 60 arów terenów zielonych, odnowione sypialnie, jasne klasy, WIFI, centrum komputerowe, świetlice, zaplecze sportowe. Mnóstwo ciekawych projektów, zajęć kulturalnych i sportowych. Znakomity kurs dla najmłodszych. Interesujące wycieczki.
Kurs dla szkół: Bell,  Queen Ethelburga York 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: rezydencyjny od 30.06 do 26.07Kurs Classic dla młodzieży w wieku 12-17 lat w Queen Ethelburga’s College w York, UK. 
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Fast Track FCE Dublin 14-17
Informacja w pliku PDF

Kurs czterotygodniowy przygotowujący do egzaminu FCE. W 2018 roku możesz przygotowywać się do egzaminu w Dublinie!

angielski ogólny + 15 lekcji przygotowujących do egzaminu w tygodniu.
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Wakacje w Wesley College 9-16 lat
Informacja w pliku PDF

Wakacje 2018Dublińskie kursy języka angielskiego dla młodzieży w wieku od 9 do 16 lat.

 Wesley College Dublin to prywatna szkoła z boiskami sportowymi, salą gimnastyczną, komputerową, pracownią artystyczną Znajduje się w Belinteer. Do centrum miasta tylko 15 minut tramwajem. Do centrum handlowego też blisko!
Kurs dla szkół: International House Dublin,  Wakacje w Cork, 9-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 25 czerwca do 27 lipca 2018Filia dublińskiej szkoły International House. Program rezydencyjny w University College Cork, lub program z zakwaterowaniem u rodzin.

Kurs dla szkół: International House Dublin,  Angielski i Rugby z Leinster Rugby Club, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 16 do 27 lipca 2018Angielski i rugby z Leinster Rugby Club, młodzież 12-17 lat

Rugby z renomowanym irlandzkim klubem oraz nauka języka angielskiego. Prócz zajęć sportowych językowych program kulturalny. Niezwykła okazja!

WSKAZANA WCZESNIEJSZA REZERWACJA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  STEM Programme Trinity, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 16.07 do 27.07 2018Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież w wieku 13-17 lat na dwutygodniowy kurs stworzony we współpracy z prestiżowym uniwersyteckim klubem Trinity Walton Club. 10 lekcji angielskiego tygodniowo + 10 lekcji fizyki, matematyki, inżynierii, technologii- STEM to nauki ścisłe!
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Wesley College: rodzinny Dublin
Informacja w pliku PDF

Wakacje 2018Dublińskie kursy języka angielskiego dla rodziców z dziećmi od 3 lat

 Wesley College Dublin to prywatna szkoła z boiskami sportowymi, salą gimnastyczną, komputerową, pracownią artystyczną Znajduje się w Belinteer. Do centrum miasta tylko 15 minut tramwajem. Do centrum handlowego też blisko!
Kurs dla szkół: International House Dublin,  Włochy dla młodzieży 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: 1 LIPCA-14 LIPCA, 15 LIPCA-28 LIPCA 2018Rezydencyjny kurs włoskiego dla młodzieży 11-16 lat

Scuola Leonardo da Vinci oraz Accademia Italiana zapraszają w piękny rejon Włoch, do Elea w samym sercu Parku Narodowego del Cilento e Vallo di Diano. Piaszczyste plaże, zaczarowane krajobrazy, drzewka oliwne, i przyjaciele z całego świata. Dzieci mogą wybrać kurs dla juniorów lub kurs rodzinny, jeśli wybiorą się na wakacje wraz z rodzicami. Mogą wtedy uczestniczyć w pełnym programie wraz z nauką włoskiego, lub skorzystać tylko z zabawy, wycieczek i zakwaterowania w czteroosobowych domkach wakacyjnych.
Kurs dla szkół: Scuola Leonardo Da Vinci,  Accademia Italiana Salerno,  Wakacje w Oberwesel 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Od 11 do 28 lipcaKursy szkoły DID w rezydencji Oberwesel dla młodzieży od 12 do 16 lat. Niemiecki oraz zajęcia pozalekcyjne, w pobliżu malowniczy zamek!
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Przygotowanie do egzaminów OASP 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Przygotowanie do egazaminów- OXFORD ADVANCED STUDIES PROGRAMME

Terminy: 2 TYGODNIE 1.07 -14.07 oraz 15.07 - 28.07
4 TYGODNIE 1.07 - 28.07.2018Kurs dla młodzieży w wieku 16-18 lat odbywa się na kampusie jednego z najpiękniej położonych collegiów Oxfordu . Brasenose College mieści się w centrum Oxfordu, tuż obok słynnej Bodleian Library. Studenci zamieszkają w pokojach jednoosobowych rezydencji Frewin Court. Słynni studenci Brasenose College to David Cameron, Michael Palin i William Goulding.

( w kursie może także uczestniczyć młodzież amerykańska przygotowująca się do SAT)
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Malibu dla Juniorów, 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 28 lipcaRezydencyjne kursy wakacyjne dla juniorów 10-17 lat

Kurs wakacyjny w Malibu prowadzony jest na kampusie Pepperdine University, przepięknie położonym u podnóża gór Santa Monica z widokiem na Pacyfik. W okolicy słynne Los Angeles. Szkoła ma własną kafeterię, tereny sportowe, korty i basen. Jest także kaplica, sala teatralna no i oczywiście nowoczesne klasy i dostęp do Internetu.
Kurs dla szkół: Kings Colleges USA,  Marbella Centro 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 01.07-14.07; 15.07-28.07; 2018/p>

Obozy językowe dla młodzieży w Hiszpanii. Zapraszamy uczniów w wieku od 15 do 17 lat na 2-tygodniowe kursy języka hiszpańskiego!
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  Discovery Cobham Global Young Leaders
Informacja w pliku PDF

Terminy: Czerwiec i Lipiec 2018Wakacyjny kurs 'high level' dla młodzieży 12-16 lat.

ACS Cobham to szkoła zaledwie 74 km od Londynu. Piękny kampus na 50 hektarach zieleni, nowe domy rezydencyjne o standardzie hotelowym. Znakomite warunki do uprawiania sportu, boiska, sala gimnastyczna, basen. Jest też sala teatralna, studio aktorskie, pokój muzyczny, studio plastyczne, centrum interaktywne, IT. Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwu osobowych o wysokim standardzie. Programy dwu lub czterotygodniowe ze specjalizacjami Young Entreprener, STEM. Creative Arts . Poziom B1-C1. Polecamy!!!
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  ACET dla młodzieży 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 28 lipca 2018Wakacje dla młodzieży 7-17 lat

W pięknym rejonie na południu Irlandii znajduje się 160 tysięczne miasto Cork. Malowniczy krajobraz i zabytkowe miasto, zbudowane na wyspie otoczonej kanałami rzeki River Lee jest jednym z ważniejszych kulturalnych miejsc Irlandii.

Tam możecie spędzić wakacje na doskonałym kursie językowym!
Kurs dla szkół: Active Centre of English Training,  2018: Francuska Riwiera, dzieci 8-12 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 1 do 28 lipca 2018Dla dzieci od 8 do 12 lat

Dzieci uczące się francuskiego zapraszamy na kurs do małej miejscowości na Riwierze Francuskiej, zaledwie 21 kim od Nicei i tuż przy granicy z Włochami.
Do wyboru dwa kursy. Rezydencyjny dla dzieci samodzielnych i kurs bez zakwaterowania dla dzieci przyjeżdzających i mieszkających z rodzicami.
Kurs dla szkół: Azurlingua,  Boston University Taster Programme
Informacja w pliku PDF

Terminy:lipiec 2018Kursy dla młodzieży i dorosłych 14+

Kampus w Bostonie znajduje się na terenie Pine Manor College, na pięknym zalesionym terenie Chestnut Hill, zaledwie 20 minut od centrum miasta. Studenci mieszkają w rezydencji w pokojach jedno i dwuosobowych.
Kurs dla szkół: Kings Colleges USA,  Kurs przygotowawczy do Cambridge Exam, 16-19 lat
Informacja w pliku PDF

Od 2 do 28 lipca

Kurs dla młodzieży od 16 do 19 lat.

 Jeśli w czasie wakacji chcesz przygotować się do egzaminu Cambridge, zdać egzamin po kursie i równocześnie poszaleć w grupie rówieśników, to zapraszamy do Corku w Irlandii. Kurs jak w sam raz!!
Kurs dla szkół: Cork English College,  Devon akademicki, 16-20 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 7.07-28.07 2018Akademicki kurs angielskiego w Devon dla młodzieży w wieku 16-20 lat.

W pięknej rezydencji, zaledwie 20 minut od Atlantyku w północnym hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, spędzisz najwspanialsze wakacje a zarazem przygotujesz się do dalszej nauki na uniwersytecie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Ardmore Leadership Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-29.07 2018Szkoła Ardmore zaprasza młodzież w wieku 14-17 lat na kurs Leadership. Zajęcia w ramach Akademii Lidera a więc: teamwork, intellectual curiosity, personal initiative, creativity ,impact, case study, presentations & speeches.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Kurs Teatru i Musicalu Stafford House
Informacja w pliku PDF

Termin:od 1 do 29 lipca 2018Kursy przeznaczone są dla młodzieży 15-18 lat z dobrą znajomością języka angielskiego a zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidny warsztat teatralny. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych lub osób pragnących występować na scenie, a także tych którzy chcą popracować nad autoprezentacją, wymową i emisją głosu.
Wykładowcami są artyści i nauczyciele Cambridge School of Visual and Performing Arts. Na kursie można uczyć się od jednego do sześciu tygodni.

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Alpha Young Learners 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMIN: Od 24 czerwca do 29 lipca 2018W 2018 roku dostaniesz 10% zniżki od cen broszurowych!

Alpha proponuje kursy Young Learners dla młodzieży od 11 do 17 lat w centrach St. Tiernan's oraz Kings Hospital School w Dublinie. Możecie też wybrać kursy Champions & Showbiz, Photography, Moviemaking, Rugby, Fencing, Archery!


Kurs dla szkół: Alpha College of English,  Wakacje w Rathdown College, 9-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 29 lipca 2018ATC prowadzi wiele kursów młodzieżowych w licznych miejscowościach Irlandii. Zapraszamy do Rathdown College! Kursy dla młodzieży od 9 do 14 lat.

Zakwaterowanie w rezydencji uniwersyteckiej, 15 lekcji tygodniowo, wycieczki, zajęcia pozalekcyjne.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Sir Michael Global Leaders 14-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1,8,15,22,29 lipca 2018Kurs Global Leaders lub Creative Social Media dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Specjalny kurs Sir Michael, dla osób z co najmniej średniozaawansowaną znajomością angielskiego. Zakwaterowanie rezydencyjne. Na kursie wspólnie pracować będzie tylko do 70 osób. Zajęcia odbywają się w głównej szkole Studia Cambridge, znajdującej się w odległości 10 minutowego spaceru od centrum miasta.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Kurs Sir William, od 14 do 17 lat
Informacja w pliku PDF

OD 1 8 15 22 29 lipca 2018Richmond-upon-Thames, UK

Kurs dla młodzieży 14-17 lat

Studio Cambridge zaprasza do Richmond-upon-Thames, wspaniałej dzielnicy Wielkiego Londynu gdzie swą siedzibę ma The American International University. Jednorazowo na kursie przebywa do 180 osób, wszyscy mieszkają w rezydencji. Kampus uniwersytecki dysponuje dostępem do Internetu, kawiarenką, salą teatralną, restauracją, świetlicami. Można wybrać opcję 20 lub 28 godzin nauki języka angielskiego.

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJI NALEŻY DOKONYWAĆ Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Oxbridge 13-24 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Kurs możesz zacząć 24.06; 1.07, 8.07,15.07; 22.07; 29.07 2018Wakacyjne kursy dla ambitnych studentów prowadzone są na uniwersytecie w Cambridge lub Oxfordzie. Nauka i seminaria przeznaczone dla młodzieży w wieku 16-17 lat oraz 18-24 lata odbywają się w małych 8-10 osobowych grupach.

Lista przedmiotów jest bardzo długa, są przedmioty ścisłe, biznes, ekonomia, przedmioty humanistyczne, psychologia, filozofia, teologia, stosunki międzynarodowe i polityka. literatura i dramat, środowisko IT, inżyniera i wszystko o czym marzysz w swej przyszłej karierze. 
Kurs dla szkół: Oxford Summer Courses,  Kurs STEM w Cambridge 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1.07 do 29.07 2018STEM: Science, Technology, Engineering, Maths. CATS COLLEGE w Cambridge

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo, zainteresowanej naukami ścisłymi i być może planującej studia w UK.
Wykładowcy CATS pozwolą ci poszerzyć wiedzę o kodowaniu, technologii. Pokażą jak w praktyce działa wiedza z matematyki i przedmiotów ścisłych. Będziecie też rozwiązywać pasjonujące problemy technologiczne i inżynieryjne.

Kurs odbywa się w CATS College Cambridge, w mieście o którym marzą studenci.

WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY IELTS 5,0+
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Kurs Sir Lawrence, od 13 do 16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1, 14, 22, 29 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Rezydencyjne, intensywne kursy Studia Cambridge dla młodzieży Sir Lawrence oraz University Discovery prowadzone są w Lucy Cavendish Hall, jednym z wielu kolegiów Uniwersytetu w Cambridge. Kampus szkolny pomieści jedynie 70 osób, i przyjmowani są tylko studenci indywidualnie, tak więc integracja będzie znakomita. Do Centrum Cambridge zaledwie 5 minut. Możliwe także zakwaterowanie w rezydencjach poza kampusem szkolnym.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Kurs Sir Richard, od 10 do 16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8, 15, 22, 29 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge dla nastolatków odbywa się w mieście Reading. Ale uwaga: wymawiamy „redding”! Uczyć się i mieszkać będziecie na okazałym zielonym kampusie szkoły Leighton Park School. Prócz boisk sportowych, jest tu także kryta pływalnia oraz dobrze wyposażona sala teatralna. Na kampusie może zamieszkać do 220 studentów. W odróżnieniu od innych lokalizacji S.C., tu właśnie możecie wybrać opcję kursu która najbardziej was interesuje. Dostępne piłka nożna , taniec lub wybór rożnych zajęć pozalekcyjnych.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Trinity College Dublin 11-15 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 d 29.07 2018ATC zaprasza do Kilkenny College. Program dla młodzieży od 11 do 15 lat.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Duke of York 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 8-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Trinity College Dublin 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30.06 d 29.07 2018ATC zaprasza do Trinity College w Dublinie. Program dla młodzieży od 15 do 17 lat. Dobry kurs dla starszaków, którzy nie chcą uczyć się w młodszej grupie.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Pratt Institute, Brooklyn- 14-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipcaDla młodzieży 14-19 lat

Kurs angielskiego w Pratt Institute, uczelni artystycznej w Nowojorskiej dzielnicy Brooklyn.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Wakacyjne przygotowanie do FCE
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 1 do 29 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat przygotowującej się do egzaminu FCE

W Canterbury, pięknym zabytkowym mieście ze słynną katedrą możesz, jeśli masz poziom B1/B2, przygotować się w wakacje do egzaminu FCE. I nie będzie to sama nauka, bo międzynarodowe towarzystwo równolatków pozwoli Ci dobrze spędzić czas.

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Lato w Hiszpanii 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Od 17 czerwca do 29 lipca 2018Znakomite kursy dla starszej młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Kursy dostępne zimą, wiosną i latem w Barcelonie, Maladze, Salamance, Madrycie.
Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,  Maynooth University 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30 czerwca-29 lipca 2018Młodzieżowe kursy wakacyjne 11-17 lat. Maynooth University pod Dublinem. Warsztaty: sporty irlandzkie, drama, World of Work.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Oxford University Prep 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec 2018Rezydencyjny kurs wakacyjny przygotowawczy dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat w Corpus Christi College w Oksfordzie. Niezwykłe miejsce, niezwykły kurs, tylko 30 osób tygodniowo, Zakwaterowanie w Liddell Buliding,- 15 minut od głównego kampusu.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Ardmore Golf Academy 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipca 2018Dziewczęta i chłopcy 12-17 lat

Dwutygodniowy pakiet z kursem gry w golfa w Myerscough College w Preston, oraz University of Bath.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  St.Giles Summer Nottingham 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 29 lipca 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w University of Nottingham, grupy 10-13 i 14-17 lat

Kurs na którym bezpiecznie poczują się młodsi. Piękny, zielony park campusu, korty tenisowe, kryty basen, boiska. Bardzo dobre warunki nauczania.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Lato dla młodzieży w Toronto
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipca 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza na letnie kursy języka angielskiego w Kanadzie w Toronto. Zakwaterowanie w rezydencji, dodatkowe opcje popołudniowe, wycieczki- w tym lot helikopterem nad wodospadem Niagara!
Kurs dla szkół: St. Giles Kanada,  Moulton College, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

COLLEGE w tradycyjnej i malowniczej wiosce Moulton, około 115 km od Londynu. Campus mieści do 250 studentów. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z łazienkami . Nowoczesne klasy, centrum IT, znakomite warunki do uprawiania sportów. Także możliwość wycieczki do studia filmowego Warner Bros Harry Potter. Podczas 3 całodziennych wycieczek i licznych popołudniowych zwiedzisz najpiękniejsze zakątki regionu. Transfery z lotniska wliczone w cenę w określonych dniach przyjazdu i wyjazdu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  Ardmore Dance & Drama
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipca 2018Dziewczęta i chłopcy 9-12 lat, 13-17 lat

Ardmore Dance & Drama Academy to wakacyjny kurs języka angielskiego połączony z zajęciami z tańca i teatru. Odbywa się w University of Bath oraz Croydon High School w Anglii.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Stafford Fashion 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 15-18 LAT w CAMBRIDGE

1.07-29.07 2018< /p>

Może już piszesz modowego bloga, może już jesteś stylistką? A może marzysz o zawodzie projektanta mody. Ten kurs jest dokładnie dla ciebie. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego a zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidne warsztaty. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych, także w UK lub osób pragnących projektować modę.

Wykładowcami są artyści i nauczyciele Cambridge School of Visual and Performing Arts. Jeśli najpierw chcesz poprawić poziom języka połącz warsztat z klasycznym wakacyjnym kursem języka angielskiego.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Japoński dla młodzieży 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 8.07-22.07 lub 8.07-29.07.2018Japoński dla młodzieży 13-17 lat. Twoja przygoda ze szkołą KAI zacznie się już na lotnisku Narita lub Haneda. Zostaniesz odebrany przez przedstawiciela szkoły. Szkolni liderzy będą także w miejscu twego zakwaterowania więc zatroszczą się o twoją drogę do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne. W ciągu dwóch tygodni zdołasz się zapoznać z kulturą japońską i będziesz mógł powiedzieć kilka zdań, nawet wtedy gdy przyjeżdżasz bez znajomości języka.
Kurs dla szkół: Kai Japanese, Tokio,  NCI Dublin 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:30.06-29.07.2018Kurs języka angielskiego na kampusie uniwersyteckim National College of Ireland w Dublinie. Dodatkowe zajęcia wieczorne, wycieczki, warsztaty.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  St.Giles Future Leaders, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 29 lipca 2018Kurs dla ambitnych. Debaty, język i strategie biznesowe, prezentacje, praca w zespołach.

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 14 do 17 lat. College jest częścią the University of Cambridge, mieści się w centrum miasta. Okazja by poczuć się prawdziwym studentem tego prestiżowego uniwersytetu. Program dla ambitnych.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Kurs rodzinny w San Francisco
Informacja w pliku PDF

Terminy: Od 15,22 i 29 lipca 2018Rodzinny kurs w San Francisco dla rodziców z dziećmi w wieku od 7 do 17 lat.
Kurs dla szkół: ILSC USA,  Moulton College, Animal Welfare, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat z programem opieki nad zwierzętami.Warsztaty przykładowe: obserwacja i troska o lamy, jaszczurki, żółwie, papugi i inne, wykłady i seminaria.

COLLEGE w tradycyjnej i malowniczej wiosce Moulton, około 115 km od Londynu. Campus mieści do 250 studentów. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z łazienkami . Nowoczesne klasy, centrum IT, znakomite warunki do uprawiania sportów. Także możliwość wycieczki do studia filmowego Warner Bros Harry Potter. Podczas 3 całodziennych wycieczek i licznych popołudniowych zwiedzisz najpiękniejsze zakątki regionu. Transfery z lotniska wliczone w cenę w określonych dniach przyjazdu i wyjazdu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  Moulton College, Football Academy, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat z programem piłkarskim.

COLLEGE w tradycyjnej i malowniczej wiosce Moulton, około 115 km od Londynu. Campus mieści do 250 studentów. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z łazienkami . Nowoczesne klasy, centrum IT, znakomite warunki do uprawiania sportów. Także możliwość wycieczki do studia filmowego Warner Bros Harry Potter. Podczas 3 całodziennych wycieczek i licznych popołudniowych zwiedzisz najpiękniejsze zakątki regionu. Transfery z lotniska wliczone w cenę w określonych dniach przyjazdu i wyjazdu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  New York Art Experience, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 11-17 lat.

 Malowniczy kampus, ok. 30 minut jazdy od Manhattanu.
Na miejscu pływalnia, boiska sportowe, korty. Do wyboru aż 3 rożne kursy. Zwiedzanie, warsztaty, projekty i seminaria w środowisku zawodowym, oraz kurs dla fanów musicalu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  English + Sports Science
Informacja w pliku PDF

KURS 4 TYGODNIOWY OD 2.07, 30.07 KURS 12 TYGODNIOWY OD 8.01,9.04. 2018

Znakomity kurs dla studentów, trenerów osobistych, zainteresowanych sportem którzy swą przyszłą karierę wiążą z naukami sportowymi. Angielski w tej dziedzinie bardzo się przydaje. Średni wiek uczestników 16-30 lat. Polecamy w 2018 roku!!!! 
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Brookes University, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: lipiec 2018Kurs dla młodzieży 12-17 lat

Szkoła działa na kampusie Oxford Brookes University. Jest tu pływalnia, sale gimnastyczne . Będzie też wiele zająć z Harrym Potterem w tle oraz wiele wycieczek i atrakcji.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Vancouver Graphic Design and Filmmaking 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURS GRAPHIC DESIGN AND FILMMAKING DLA MŁODZIEŻY 15-18 LAT

TERMINY: KURS OD 2.07-27.07 ORAZ 30.07-24.08 20Znakomita kanadyjska szkoła jest wielokrotnym zdobywcą gwiazdy LTM, przyznawanej najlepszym szkołom świata.

Jej fantastyczny program wakacyjny dla młodzieży odbywa się w Vancouver.

2 TYGODNIE W ILAC + 2 TYGODNIE UNIWERSYTET CAPILANO GE + KURS GRAPHIC DESIGN AND FILMMAKING
*MŁODZIEŻ OD LAT 15 TYLKO W GRUPKACH
Kurs dla szkół: International Language Academy of Canada,  Prior Park College 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  University of Brighton, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS OD 02.07; 16.07; 30.07.2018Kurs dla młodzieży 12-17 lat

Szkoła działa na kampusie Eastbourne, University of Brighton i może pomieścić do 160 studentów. Tuż obok domu rezydencyjnego jest pływalnia, i centrum sportowe a do serca miasta tylko 15 minut, na plażę jeszcze bliżej. Wiele wycieczek i atrakcji. Także wycieczki dodatkowo płatne.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Kursy młodzieżowe Churchill House, 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: wakacje 2018Kursy dla młodzieży od 10 do 17 lat w Aldenham i Royal RussellSzkoły zlokalizowane są w pobliżu Londynu, obie zapewniają program the London Experience a więc 2 lub 3 popołudnia oraz jedną całodzienną wycieczkę do miasta Obie szkoły leżą na pięknych zielonych terenach. Studenci kwaterowani są w rezydencjach, w pokojach najczęściej dwu lub wieloosobowych. Szkoła za dodatkową opłatą zapewnia odbiór i odwiezienie na lotnisko.
Kurs dla szkół: Churchill House,  World University Prep 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 do 17 lipca oraz od 17 lipca do 31 sierpnia 2018World University Preparation (WUP) 16-18 lat

Specjalny kurs w Corpus Christi College pomoże Ci dostać się na uniwersytet w UK. Wykładowcy to absolwenci i profesorowie Cambridge.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Angielski i Raspberry Pi
Informacja w pliku PDF

3.07-17.07 i 17.07-31.07.2018Młodzież od 13 do 17 lat. Ilość miejsc ograniczona!

Kurs angielskiego i kodowania Raspberry Pi odbywa się w Plumpton, w okolicach nadmorskiego Brighton. Bezpieczny Campus Plumpton College, ma piękne tereny parkowe i sportowe i jedną z najlepszych szkółek jeździeckich na południu Anglii. Możliwe wycieczki: Londyn, Brighton, Canterbury Thorpe Park, Windsor, Hastings.

ALE BYĆ MOŻE NAJWAŻNIEJSZE DLA CIEBIE JEST TO ŻE WRESZCIE NAUCZYSZ SIĘ KODOWANIA, A RASPBERRY PI ZABIERZESZ PO KURSIE DO DOMU ŻEBY NAPRAWDĘ ZOSTAĆ MISTRZEM!
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Kurs dla zaawansowanych LASP 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży w wieku 13-16 lat

Terminy:
3 lipca- 31 lipca 2018OKAZJA DLA ZAAWANSOWANYCH, także uczniów programów IB i przyszłych maturzystów. Program przypomina kurs OASP, CASP dla starszych uczniów. Wybieracie jeden z podstawowych przedmiotów takich jak: historia, matematyka, literatura angielska, chemia, biologia, fizyka, IELTS, oraz jedną z dziedzin specjalizacji: biznes, psychologia, filozofia, inżynieria. Będą też wycieczki i wspólny program towarzyski wraz z studentami kursu wakacyjnego.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Bucksmore King's College 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży w wieku 13-16 lat

Terminy:
od 3 lipca a 31 lipca 2018Prestiżowy King’s College gdzie będziecie się uczyć i odległa o 20 minut uniwersytecka rezydencja Moonraker point. Jak zawsze wspaniały, dopracowany kurs. 22,5 godzin angielskiego tygodniowo, co najmniej 7 londyńskich wycieczek w ciągu dwóch tygodni, zajęcia pozalekcyjne, transfery z lotniska, nadzór, karta komunikacji miejskiej, oraz 2 całodzienne wycieczki!
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Bradfield College, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS OD 03.07; 17.07; 31.07. 2018Kurs dla młodzieży 12-17 lat

Szkoła w okolicach Reading na imponującym kampusie który może pomieścić nawet 400 studentów. Znakomite tereny sportowe, kryty basen, korty tenisowe, pole golfowe, studio tańca a nawet wspaniały amfiteatr. Podczas kursu wiele wycieczek i atrakcji. Możliwe także wycieczki dodatkowo odpłatne lekcje golfa które rezerwujesz na miejscu. Zakwaterowanie w ładnych domkach rezydencyjnych.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Discovery Shrewsbury, robotyka i kodowanie, 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec 2018Szkoła wakacyjna oraz akademia kodowania i robotyki, 11-16 lat

Kursy prowadzone są w Shrewsbury. Najbliżej tam z lotniska w Manchester. Zabytkowa, tradycyjna angielska szkoła z internatem, założona w 1552 roku. Wśród jej słynnych uczniów był na przykład Karol Darwin. Na terenie zabytkowego i nowoczesnego campusu duża pływalnia, sale i boiska sportowe. Jest też sala teatralna i koncertowa, pracownie IT. Zakwaterowanie w sypialniach 3-5 osób. Niektóre pokoje z łazienkami. Dodatkową zaletą Radley jest możliwość zapoznania się z dziećmi brytyjskimi.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Discovery Shrewsbury, sport i taniec, 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec 2018Szkoła wakacyjna oraz akademia sportu i tańca, 11-16 lat

Kursy prowadzone są w Shrewsbury. Najbliżej tam z lotniska w Manchester. Zabytkowa, tradycyjna angielska szkoła z internatem, założona w 1552 roku. Wśród jej słynnych uczniów był na przykład Karol Darwin. Na terenie zabytkowego i nowoczesnego campusu duża pływalnia, sale i boiska sportowe. Jest też sala teatralna i koncertowa, pracownie IT. Zakwaterowanie w sypialniach 3-5 osób. Niektóre pokoje z łazienkami. Dodatkową zaletą Radley jest możliwość zapoznania się z dziećmi brytyjskimi.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Leatherhead: Robotyka i Kodowanie
Informacja w pliku PDF

Terminy: lato 2018Thames Valley Summer School zaprasza młodzież w wieku 8-17 lat na kurs robotyki, kodowania, oraz pisania aplikacji.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 30.03.2018 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Epsom College: Angielski i sztuka
Informacja w pliku PDF

Terminy: lato 2018Thames Valley Summer School zaprasza młodzież w wieku 10-16 lat na kurs angielskiego połączony z akademiami sztuki: teatr, projektowanie, fotografia.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 30.03.2018 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Burlington: Londyn na Zimę
Informacja w pliku PDF

7.01-18.02. 2018

Zima w Londynie dla młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Wycieczki i nauka języka angielskiego w Brytyjskiej stolicy! Winter Wonderland, Kings and Queens, Harry Potter,Music Theatre and Movies, Green Living, British History.
Kurs dla szkół: Burlington School,  Harrow School, 9-13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec 2018Kurs dla młodzieży od 9 do 13 lat.

Harrow School to ponad 400 letnia słynna szkoła wśród 450 hektarów zieleni, 16 km od Londynu. Słynni uczniowie szkoły to Winston Churchill, Lord Byron. I król Jordanii Hussain. Znakomite tereny sportowe, basen, korty tenisowe, sale gimnastyczna, sypialnie jedno, dwu lub trzyosobowe. Znakomite warunki.
Kurs dla szkół: Harrow School,  ICS: Ticket to University 16-18
Informacja w pliku PDF

Terminy: 9.07-20.07 ; 23.07-3.08 2018


Dzieci 16-18 lat

Nauka 25. 5 godzin tygodniowo – przygotowanie do IELTS, wprowadzenie do Personal Statement, wizyty na uniwersytetach, próbne rozmowy kwalifikacyjne.
Kurs dla szkół: International Community School,  Angielski i Dublin 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: między 26 czerwca a 3 sierpnia 2018


Kurs dla młodzieży od 16 do 18 lat.

Znakomita szkoła z Dublina zaprasza starszą młodzież na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Zakwaterowanie w rezydencji Trinity Hall, da przedsmak studenckiego życia w akademiku. Nauka angielskiego w rówieśniczej grupie i wiele zajęć popołudniowych pozwolą wam poznać i pokochać Dublin.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Dzieci 8-13 lat w Bury St.Edmunds
Informacja w pliku PDF

Terminy: w lipcu 2018Bury St. Edmunds, 35 minut od Cambridge. Moreton Hall – szkoła prywatna w okazałym parku, na miejscu pływalnia, korty, boiska sportowe. Sypialnie wieloosobowe. Polecamy najmłodszym!
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  Kursy 14-16 lat w Girton
Informacja w pliku PDF

Terminy: czerwiec, lipiec, sierpień 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z rezydencją w Girton, na przedmieściach Cambridge.

Szkoła założona w 1975 roku uczy języka angielskiego młodzież, studentów dorosłych oraz prowadzi ekskluzywne kursy dla profesjonalistów, specjalizując się w kursach dla studentów prawa, prawników oraz ludzi biznesu. Działa przez cały rok. Szkoła posiada rekomendacje British Council, IALC, Quality English etc.
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  Młodzież 14-16 lat w Princess Helena College
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z rezydencją w Princess Helena College, niedaleko Cambridge.

Szkoła założona w 1975 roku uczy języka angielskiego młodzież, studentów dorosłych oraz prowadzi ekskluzywne kursy dla profesjonalistów, specjalizując się w kursach dla studentów prawa, prawników oraz ludzi biznesu. Działa przez cały rok.
Szkoła posiada rekomendacje British Council, IALC, Quality English etc.
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  ALS Galway dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: OD 25 CZERWCA do 3 SIERPNIA 2018

Dla młodzieży od 12 do 17 lat

pakiet obejmuje:, test kwalifikacyjny, materiały edukacyjne, nauczanie, zakwaterowanie, posiłki, zajęcia pozalekcyjne

opis kursu:


Kurs dla szkół: Atlantic Language School,  Wakacje w NYC, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

MIĘDZY 18 CZERWCA A 3 SIERPNIA 2018Program prowadzony jest na kampusie prywatnego collegu, na północy miasta, zaledwie 45 minut od Manhattanu. Młodzież mieszka w wygodnej rezydencji podzielonej na małe mieszkania, wspólne łazienki w każdym mieszkaniu. Na kampusie jest też sala gimnastyczna, boiska oraz przepiękny zielony park.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  SF/Berkeley dla młodzieży oraz rodzin 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:Między 25 czerwca a 3 sierpnia 2018Młodzieżowy kurs wakacyjny San Francisco/Berkeley. Młodzież 12-17 lat.

Dzieci w wieku 7-11 lat mogą przyjechać wraz z rodzicami na kurs rodzinny.

Program dla starszych nastolatków prowadzony jest w szkole LSI, znajdującej się w pobliżu kampusu uniwersyteckiego Berkeley. Berkeley to miasto studentów, z połączeniem komunikacji miejskiej do San Francisco.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Wakacje w Cambridge, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 25 czerwca do 3 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat

Cambridge piękne miasto, słynny uniwersytet i szkoła w cichej, rezydencyjnej dzielnicy. Idealne miejsce na kurs językowy.


Kurs dla szkół: Language Studies International UK,  Alpha Young Adults 16-19
Informacja w pliku PDF

Kurs możesz rozpocząć między 25 czerwca a 3 sierpnia 2018Specjalny kurs Alpha Young Adults dla młodzieży starszej, od 16 do 19 lat. Dublińska szkoła zaprasza. Dla naszych klientów specjalne ceny promocyjne!
Kurs dla szkół: Alpha College of English,  Rodzinne Lato w San Diego
Informacja w pliku PDF

Kurs rodzinny: dzieci 7-11 lat

Między 25 czerwca a 3 sierpnia 2018San Diego, piękne nadmorskie miasto w Południowej Kalifornii. Plaże, żaglowce, parki, muzea, mnóstwo atrakcji. Propozycje wycieczek: Balboa Park, San Diego, Zoo, Old Town Mexican Village i inne.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Wakacje w San Diego
Informacja w pliku PDF

Kurs dla dzieci i młodzieży od 7 do 17 lat.

Między 25 czerwca a 3 sierpnia 2018San Diego, piękne nadmorskie miasto w Południowej Kalifornii. Plaże, żaglowce, parki, muzea, mnóstwo atrakcji. Propozycje wycieczek: Balboa Park, San Diego, Zoo, Old Town Mexican Village i inne.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Goldsmith College, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS OD 02.07; 20.07; 03.08. 2018Kurs dla młodzieży 12-17 lat

Szkoła działa w budynku założonego w 1891 roku Goldsmith College, będącego obecnie częścią University of London. Tu kształcą się przyszli słynni artyści a latem prowadzone są kursy dla młodzieży przyjeżdżającej w grupach lub indywidualnie. Centralny Londyn w zasięgu krótkiej podroży metrem Podczas kursu wiele wycieczek i atrakcji. Możliwe także wycieczki dodatkowo odpłatne.
Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Wiedeń dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Kursy dla nastolatków od 12 do 17 lat

Prestiżowa szkoła, założona jeszcze przez Cesarzową Marię Teresę, mieści się w samym centrum Wiednia. Wokół szkoły campus, tereny sportowe, korty tenisowe, piękny park. Studenci mieszkają w nowoczesnych pokojach internatu.


Kurs dla szkół: Actilingua Academy, Wiedeń,  Wakacje w Shropshire 9-17 lat
Informacja w pliku PDF

WAKACYJNY KURS ANGIELSKIEGO 9-17 LAT

TERMINY: od 8 lipca do 4 sierpnia 2018Piękny, zielony kampus znanej szkoły koedukacyjnej Wrekin College w malowniczym hrabstwie Shropshire. Znakomite warunki nauki (do 8 osób w klasie) i wypoczynku!
Kurs dla szkół: Absolutely English,  Business in Oxford 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 22 lipca do 4 sierpnia 2018Dla uczniów zainteresowanych ekonomią i biznesem.


Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Wakacje w Taunton, 7-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 08.07-04.08Kurs dla dzieci w wieku 7-14 lat

Znana, prestiżowa sieć szkół OISE zaprasza dzieci na kurs angielskiego. Niewielkie miasteczko w sercu południowo-zachodniej Anglii, około 40 minut od Bristolu. Piękny krajobraz Somerset, bezpieczne środowisko. Znakomite warunki do uprawiania sportu, korty tenisowe, basen z podgrzewaną wodą, etc. Co sobotę dzieci wybierają się na całodzienną wycieczkę na przykład do Parku Przygody Crealy Adventure Theme Park, Wookey Hole, czy Zoo w Bristolu. Niedziele to czas sportu, warsztatów muzycznych, pływania, zabawy. Szkoła najwyższej klasy. W grupie tylko 8 osób.
Kurs dla szkół: OISE Language Coaching,  Przygotowanie do egzaminów CASP 16-18 lat
Informacja w pliku PDF

Przygotowanie do egazaminów- CAMBRIDGE ADVANCED STUDIES PROGRAMME

Terminy: 2 TYGODNIE: 8.07 -21.07;22 .07-4.08
4 TYGODNIE: 8.07-4.08.Kurs dla młodzieży w wieku 16-18 lat odbywa się na kampusie jednego z najstarszych collegiów Cambridge. Magdalene College, przepięknie położonym w centrum Cambridge, z widokiem na rzekę Cam. Studenci zamieszkają w pokojach z łazienkami w słynnej wiosce studenckiej Magdalene Village, a uczyć się będą w nowoczesnym budynku Cripps Court. Tuż obok Magdalene Bridge, a więc słynne na cały świat „punting”. W pobliżu sklepy i tętniące życiem miasto.

( w kursie może także uczestniczyć młodzież amerykańska przygotowująca się do SAT)
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Discovery Marymount, 8-13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2018Szkoła wakacyjna dla dzieci w wieku 8-13 lat

Centrum dla młodszych studentów, najczęściej dla tych którzy na wyjazd językowych wyjeżdżają po raz pierwszy. Marymount , w Kingston-upon-Thames, miasteczku nad Tamizą. Spokojne miejsce zaledwie 18 km od centrum Londynu, 12 km od Kensingtonu. Szkoła powstała w 1955 roku jako szkoła dla dzieci dyplomatów i ludzi biznesu. W szkole, prócz nowoczesnych klas znajdują się dwie pracownie komputerowe, centrum gimnastyczne, sala teatralna oraz boiska i korty tenisowe. Wokół szkoły piękne prywatne ogrody I park. Dojazd z Gatwick lub Heathrow zajmie zaledwie 40 minut.

W okolicy słynny Pałac Hampton Court oraz największy park Londynu, Richmond Park.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Nowy Jork dla juniorów 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 4 sierpnia 2018Centrum dla juniorów 12-17 lat

Kampus Concordia College w North Manhattan. Wycieczki po Nowym Jorku!
Kurs dla szkół: Kings Colleges USA,  Przygotowanie do TOEFL/SAT 15+
Informacja w pliku PDF

Terminy: 24.06-14.07 lub od 15.07-4.08 2018Kursy TOEFL/SAT dla młodzieży od lat 15

Kurs odbywa się w Fisher College, w Bostonie, znajdującym się w dzielnicy Back Bay, nieopodal słynnego parku Boston Common, zaledwie kilka minut od FLS Boston Commons Center.

Studenci kwaterowani są w wygodnych domach rezydencyjnych, zazwyczaj przeznaczonych dla 2-4 osób. W szkole mogą korzystać z biblioteki, studenckich świetlic i sal gier oraz komputerów. Jest też restauracja serwująca posiłki – od śniadania do kolacji.
Kurs dla szkół: FLS International,  The City Explorer 16-19 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 16-19 lat

Terminy:
od 30.06 do 4.08 2018Program dla niezależnej młodzieży, spora doza wolności i spokój rodziców. Prócz kursu zapewnione zajęcia pozalekcyjne i wycieczki. Masz znakomitą okazję aby poznać Londyn wśród rówieśników. Dwa tygodnie lub dłużej, ciekawe zajęcia, mnóstwo okazji do konwersacji, wycieczki i zajęcia popołudniowe. Zamieszkasz w szkolnej rezydencji gdzie integracja z młodzieżą z całego świata pozwoli na nawiązanie przyjaźni na całe życie. Pokochasz angielski!


Kurs dla szkół: Malvern House London,  Nicea 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: WAKACJE 2018WAKACJE W NICEI DLA JUNIORÓW 13-17 lat

Nadmorska Nicea wita rokrocznie turystów z całego świata. Francuski i plaża!
Kurs dla szkół: France Langue,  Wakacje na Brooklynie 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

1 lipca - 4 sierpnia 2018Jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Nowym Jorku, ale raczej nie masz ochoty na Manhattan, to zapraszamy do przyjaznej szkoły na Brooklynie. Czas płynie tam nieco wolniej, a atrakcji wokół całkiem sporo.
Kurs dla szkół: Brooklyn School of Languages,  The Explore London Experience
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 5 sierpnia 2018

Językowy kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Połączone z lekcjami wycieczki po Londynie mają na celu dogłębne poznanie stolicy Anglii, jej historii i kultury. Wspaniała przygoda dla nastolatków!


Kurs dla szkół: Excel English,  Los Angeles , młodzież 10-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 5 sierpnia 2018

Wakacyjne kursy dla młodzieży od 10 do 18 lat w Los Angeles. Studenci goszczą w California State University Northridge. 5 wycieczek w tygodniu i jedna weekendowa.
Kurs dla szkół: EmbassyCES USA,  Wycombe Abbey 10-12 lat
Informacja w pliku PDF

DZIECI 10-12 LAT OD 1.07, 8.07,15.07; 22.07; 29.07; 5.08 2018

Wakacyjne kursy dla ambitnych. Łączą naukę z zabawą i ciekawymi wycieczkami np. Harry Potter, Windsor, Kidzania. Znakomite dla tych którzy oczekują więcej po wakacyjnym kursie. Prócz angielskiego warsztaty, natura, teatr, debaty, muzyka, animacja. Zajęcia pozalekcyjne, także sport. Idealny kurs!! 
Kurs dla szkół: Oxford Summer Courses,  Millfield Bruton Campus 12-17
Informacja w pliku PDF

Od 8 lipca do 5 sierpniaNowy Campus w rodzinie szkół Millfield. Zabytkowa szkoła na południowym zachodzie Anglii, piękne tereny. Campus wyłącznie dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Wybór AKADEMII (etykieta, DJing, sport i rekreacja, gotowanie, dziennikarstwo, muzyka klasyczna, fotografia i inne), wycieczki. Także przygotowanie do IELTS.
Kurs dla szkół: Millfield Holiday Courses,  STEM Boston i SF, 14-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 5 sierpnia 2018Młodzież od 14 do 19 lat

Kierunki STEM w Bostonie i San Francisco. Program uniwersytecki: inżynieria, informatyka, technologia i nauka wraz z językiem angielskim.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Warsztaty sztuki i projektowania
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Kursy przeznaczone są dla młodzieży 15-18 lat z dobrą znajomością języka angielskiego a zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidne warsztaty artystyczne. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych, także w UK lub osób pragnących projektować modę. Wykładowcami są artyści i nauczyciele Cambridge School of Visual and Performing Arts. Wybierz swoją ukochaną dziedzinę i rozwijaj swoje umiejętności. Jeśli najpierw chcesz poprawić angielski połącz warsztat z klasycznym wakacyjnym kursem języka


Kurs dla szkół: Stafford House ,  Kurs STEM w Bostonie 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8.07 do 5.08 2018STEM: Science, Technology, Engineering, Maths. CATS COLLEGE w Bostonie.

Specjalny program dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat, zaawansowanej językowo i zainteresowanej nowymi technologiami i aplikacjami
Kurs dla szkół: Stafford House USA,  Lato z Lewis School of English, młodzież 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 5 sierpniaGłówna siedziba szkoły działa już od ponad trzydziestu lat w nadmorskim Southampton.
Latem otwierane są szkoły prowadzące kursy dla młodzieży w wieku 8-17 lat. Zapraszają do Southampton Solent University, Reading University, London Harrow, University of Westminster, New Forest Ringwood Waldorf School.

Kurs dla szkół: Lewis School of English,  St.Giles Summer London, 12-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 5 sierpnia 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii, grupy 12-15 i 16-19 lat

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 12 do 19 lat na londyński kurs i londyńskie wakacje. Rezydencja UCL i klasy Westminster. Bardzo dobre warunki nauczania. Kurs dla samodzielnych studentów, także opcja szkoły dziennej dla młodzieży przybywającej z rodzicami.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Angielski i piłka nożna z Arsenal Club 9-17
Informacja w pliku PDF

TERMINY: London Uxbridge 12-17 lat od 01.07 -29.07

Woodcote 9-17 lat od 08.07-05.08.

Angielski i szkółki piłkarskie Arsenal Club, 9-17 lat.

Wspaniały program językowy i profesjonalne szkółki piłkarskie. Przyjmowani są chłopcy grający na każdym poziomie, fani klubu Arsenal i nie tylko! Zajęcia pod okiem trenerów UEFA.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Lato w Ardingly College, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Kursy wakacyjne i wiosenne dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat w Ardingly College - na pięknym zielonym obszarze. Niedaleko od Brighton, Londynu, Oxfordu, Cambridge. Dodatkowe zajęcia, tenis i sporty wodne, wycieczki.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Wakacje w Oxford Brookes 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Kursy wakacyjne dla młodzieży w wieku 14-17 lat w Oxford Brookes University. Wspaniała tradycja Oksfordu połączona z nowoczesnym kampusem. Program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: London, Windsor, Stratford Upon Avon etc.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Ardmore Basketball Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 5 sierpnia 2018Dziewczęta i chłopcy 9-12 lat, 13-17 lat

Ardmore Basketball Academy to świetne połączenie nauki języka angielskiego z grą w koszykówkę. Profesjonalny trening pod okiem trenerów Manchester Giants. Wycieczki i zajęcia dodatkowe. Polecamy!
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Młodzieżowy kurs w Yale, 14-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8.07- 05.08 2018Młodzież od 14 do 19 lat

Wspaniały uniwersytet z wielkimi tradycjami. Możesz sam sprawdzić , jak to jest być studentem Yale! Ucz się angielskiego na zabytkowym kampusie.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Berkeley dla młodzieży, 11-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 5 sierpniaDla młodzieży 11-19 lat

Kurs angielskiego na słynnym kalifornijskim uniwersytecie Berkeley.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Lato w Nowym Jorku, Long Island, 12-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 5 sierpnia 2018

Wakacyjne kursy dla młodzieży od 12 do 18 lat w Long Island. Studenci goszczą w Long Island University. 5 wycieczek w tygodniu i jedna weekendowa.
Kurs dla szkół: EmbassyCES USA,  Stafford Filmmaking 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 15-18 LAT w CAMBRIDGE

Terminy: Lipiec i Sierpień 2018< /p>

Interesujesz się filmem, animacją, już robisz filmu, a może marzysz o filmówce? Ten kurs jest dokładnie dla ciebie. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego bo zawartość kursu jest nauką języka poprzez solidne warsztaty. Idealny kurs dla uczniów szkół artystycznych, planujących edukację na uczelniach artystycznych, także w UK.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Ivy Leadership Programme Boston
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 8.07 do 5.08 2018Młodzież 14-17 lat planująca studia w USA

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która w przyszłości pragnie studiować w USA a wcześniej chciałaby zamieszkać na terenie kampusu i wstępnie przygotować się do egzaminu SAT. Program pozwoli ci także odwiedzić i poznać pracę amerykańskich uczelni wyższych ,poradzi jak przygotować się do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel. Kurs odbywa się w CATS College BOSTON, w legendarnym mieście o którym marzy wielu studentów . WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY TEFL 40/ IELTS 4,0+

Kurs dla szkół: Stafford House USA,  Oxford Intensive Academic/IELTS 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 5 sierpnia 2017Kurs dla młodzieży w wieku 15-17 lat

Kurs Intensive Academic w Oksfordzie, obejmujący przygotowanie do egzaminu IELTS. Zwiedzanie college'ów, wycieczki.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Lato w Bostonie, 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 czerwca do 5 sierpnia 2018

Wakacyjne kursy dla młodzieży od 13 do 18 lat w Bostonie. Studenci goszczą na Boston Tufts University. 5 wycieczek w tygodniu i jedna weekendowa.
Kurs dla szkół: EmbassyCES USA,  Ludlow 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: OD 8 LIPCA DO 5 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 11-16 lat/b>

Malowniczy 20-hektarowy kampus szkolny znajduje się na obrzeżach średniowiecznego miasta Ludlow. To niewielkie miasto pięknego hrabstwa Shropshire graniczącego z Walią, to nie tylko prawdziwa brytyjska atmosfera, krótki dojazd na wycieczki do ciekawych miast Anglii, ale także gwarancja że dzieci będą bezpieczne. Szkolny kampus ma własny basen, pole golfowe, boiska, sale plastyczne i sportowe. W niewielkiej szkole panuje rodzinna i serdeczna atmosfera, a dzieci lubią wracać tam na wakacje.

https://www.youtube.com/watch?v=2B6_MhBP7o8
Kurs dla szkół: More Than English,  St. Giles Summer Oxford 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 5 sierpnia 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Oxford Brookes University.

Szkoła działa na pięknym zielonym kampusie, około pół godziny spaceru od centrum miasta. Okazja by poczuć się prawdziwym studentem uniwersytetu w Oxfordzie.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Malvern Classic UK, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: rezydencyjny od 8.07 do 05.08Kurs Classic dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Opcje: Sztuka, piłka nożna, taniec, tenis.Kurs odbywa się w Malvern St.James w Wielkiej Brytanii. 
Kurs dla szkół: Stafford House ,  St. Lawrence College 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec i sierpień 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 8-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Wakacje w Los Angeles 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 5 sierpnia 2018Kursy wakacyjne języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w USA, 12-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do Los Angeles na uniwersytet CSU w Northridge. Piękny kampus, piaszczyste plaże, palmy i kalifornijskie słońce.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  York na wakacje, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2018Od 2017 w skład BSC wchodzą także dawne szkoły Experience English. Jedną z nich jest English Language Centre York, działające już od 20 lat i posiadająca akredytacje Eaquals. Szkoła zapewnia zakwaterowanie w rodzinie. Bardzo niska cena pakietu.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Hampstead London, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2018Od 2017 w skład BSC wchodzą także dawne szkoły Experience English, stąd okazja aby uczyć się w Hampstead School of English i mieszkać w londyńskiej rodzinie. Kurs jest znakomitą okazją na to by starsze nastolatki mogły poznać Londyn.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  King's College Londyn, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2018Londyński kampus na jednym z najlepszych uniwersytetów świata. Kurs jest znakomitą okazją na to by poznać Londyn i podpatrzeć jak wygląda miasteczko studenckie w Londynie.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Edinburgh na wakacje, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Od roku 2017 w skład BSC wchodzą także dawne szkoły Experience English, stąd okazja aby uczyć się w Edinburgh Language Centre, jedynej szkole w Szkocji posiadającej akredytacje Eaquals. i zamieszkać w szkockiej rodzinie. Kurs jest znakomitą okazją na to by starsze nastolatki mogły poznać Edynburg.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Waterford 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 01.07-05.08.2018Kursy angielskiego w Waterford dla młodzieży w wieku 12-17 lat. Poza lekcjami zajęcia dodatkowe: sport, wycieczki, tańce irlandzkie.
Kurs dla szkół: Macdonald Language Academy,  Cobham, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 22.07-5.08.2018PRZY REZERWACJI DO 15.04. 2018 OFERUJEMY 5 % ZNIŻKI

Znakomita szkoła Emerald Cultural Institute zaprasza młodzież w wieku 11-17 lat na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami w Cobham, UK.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Wycombe Abbey 8-17
Informacja w pliku PDF

lipiec i sierpień 2018Kursy języka angielskiego w Wycombe Abbey dla młodzieży w wieku 8-17 lat.
Znakomite warunki dla młodzieży. Szkolne tereny sportowe i boiska, basen. Sala teatralna, nowoczesne klasy z interaktywnymi tablicami, dostęp do Internetu. Dostępne kursy: dla ambitnych uczniów np.: klas dwujęzycznych, przygotowujących się do nauki w UK lub w systemie IB, itd. Profile: Intensive Academic Preparation oraz Global Young Leaders
Kurs dla szkół: Our World ,  Thames Valley St.George's 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: wakacje 2018Kurs języka angielskiego w Ascot dla młodzieży w wieku 10-16 lat. Angielski plus różnorodne zajęcia pozalekcyjne.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 30.03.2018 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Sevilla i Cadiz, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Od 19 czerwca do 6 sierpnia 2018Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla nastolatków od 13 do 17 lat, z zajęciami pozalekcyjnymi.

Kursy odbywają się w szkołach Clic w Sevilli lub Cadiz. Szkoły należą do prestiżowej sieci International House.
Kurs dla szkół: IH 'Clic' Sevilla i Cadiz,  Winchester Pre-University 14-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec 2018Szkoła wakacyjna dla zaawansowanych 14-17 + warsztaty tematyczne


Kursy prowadzone są w odległym o 100 km od Londynu Winchesterze. Zabytkowa, tradycyjna angielska szkoła z internatem. Na terenie campusu duża pływalnia, sale i boiska sportowe. Jest też sala teatralna i pracownie IT. Zakwaterowanie w pokojach 1-8 osób. Kurs dla osób na poziomie C1/C2.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Wakacje w Bostonie, 10-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 5 sierpnia 2018Młodzież od 10 do 19 lat

Piękny nowoczesny kampus. Ucz się angielskiego w Bostonie!
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Wakacje w San Francisco 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 29 lipca 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w USA, 10-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do California State University. Campus East Bay uniwersytetu kalifornijskiego położony jest w pięknym widokowym miejscu. Bezpieczny, nowoczesny, 40 minut drogi od San Francisco.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  Global Young Leaders 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: 19.07- 23.07 23.07- 06.08Kurs Global Young Leaders dla młodzieży od 12 do 17 lat.

Wielka, imponująca szkoła założona w 1619 roku. Znajduje się zaledwie kilkanaście minut od centrum Londynu.

Dwutygodniowe kursy dla osób z zaawansowaną znajomością języka pozwolą na debaty, prezentacje, szkolenia, seminaria. Kurs obejmuje 15 godzin debat i 15 godzin analizy krytycznej. Kurs bardzo interesujący, szlifujesz angielski w trakcie zajęć, bo to nie są zwykłe lekcje.
Polityka, Filozofia, Ekonomia, wycieczki, polecamy!!!
Kurs dla szkół: Harrow School,  Rodzinny kurs: juniorzy w Brighton
Informacja w pliku PDF

Terminy: zimą i latem 2018

Kurs rodzinny: dorośli opiekunowie i młodzież 13-15 lat. Znakomity sposób na ferie i wakacje, angielski i towarzystwo dla dzieci oraz angielski dla dorosłych. Ładna nadmorska, spokojna miejscowość, rzetelna szkoła i prócz lekcji angielskiego na każdym poziomie, pełen program zajęć towarzysko-językowych. Także wycieczki. Nie będziecie się nudzić w Brighton!!
Kurs dla szkół: English Language Centre,  D'overbroeck's College, 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 10 lipca do 7 sierpnia 2018Wyjątkowo ciekawy kurs dla ambitnej i wymagającej młodzieży. Zapraszamy do Oksfordu.

SPECJALIZACJE 2018 :
INŻYNIERIA
BIZNES I FINANSOWANIE
SZTUKI SCENICZNE
WSTĘP DO MEDYCYNY
MEDIA I KOMUNIKACJA
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Wakacje z Sedbergh International 8-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 11 lipca do 7 sierpnia 2018Wakacyjna szkoła rezydencyjna dla młodzieżī 8-16 lat

Znakomita okazja aby uczyć się angielskiego w prawdziwej szkockiej szkole z internatem. Szkoła znajduje się w małym, ruchliwym szkockim miasteczku Sedbergh położonym w bezpiecznymi przepięknym górzystym krajobrazie. W ciągu roku szkolnego w tej prestiżowej placówce uczą się Brytyjczycy, latem zaprasza międzynarodową społeczność.


Kurs dla szkół: Sedbergh International Summer School,  Whitley dla juniorów, 10-13 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla dzieci 10-13 lat

Terminy:
10 lipca- 7 sierpnia 2018Kurs odbywa się w Whitley, godzina drogi od Londynu. Campus szkoły King Edward’s datuje się na rok 1553, na miejscu kryty basen, piękne tereny parkowe i sportowe. Młodzież mieszka w domkach rezydencyjnych, osobne zakwaterowanie dla chłopców, osobne dla dziewcząt. Pokoje jedno, dwu i wieloosobowe.

Możliwe wycieczki: Londyn, Brighton, Canterbury Thorpe Park, Oxford, Portsmouth
Kurs dla szkół: Bucksmore,  The English Explorer Portsmouth 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 27 czerwca do 7 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 13-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs wakacyjny do Portsmouth. Angielski i nadmorskie klimaty, w sam raz na wakacje.
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Angielski dla artystycznie uzdolnionych (10-13 lat)
Informacja w pliku PDF

W 2018 roku od 10 lipca do 7 sierpniaUzdolnieni artystycznie w wieku 10-13 lat mile widziani!

Program “Bucksmore Choice” łączy w sobie naukę angielskiego i 3 popołudnia pracy w wybranej dziedzinie sztuki. Studenci wybierają jedną z poniżej wymienionych i pracują nad nią wraz z profesjonalistami i anglojęzycznymi kolegami. Wymagany średniozaawansowany poziom znajomości języka. Każdy tydzień pracy zakończony jest prezentacją prac studentów.

Dziedziny do wyboru: sztuka, taniec, drama, fotografia, produkcja filmowa.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  St.Hilda's College, 13-16 lat
Informacja w pliku PDF

Kursy dla młodzieży 13-16 lat

Terminy:
26 czerwca-7 sierpnia 2018Kurs odbywa się w St.Hilda College, słynnym leżącym nad rzeką collegu, pięć minut od centrum Oxfordu. Oddzielne zakwaterowanie dla dziewcząt i chłopców. Możliwe wycieczki: London, Cambridge Stratford & Warwick, Windsor, Thorpe Park, Blenheim Palace, Bath, Bristol.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Angielski i STEM experience 10-13 lat
Informacja w pliku PDF

W 2018 roku od 10 lipca do 7 sierpniaZainteresowani naukami ścisłymi w wieku 10-13 lat mile widziani!

Program STEM experience łączy w sobie naukę angielskiego i 3 popołudnia pracy nad projektami w dziedzinach nauki, technologii, inżynierii.
Kurs dla szkół: Bucksmore,  Kent College 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

2 tygodnie 10.07-23.07; 25.07-7.08;
4 tygodnie 10.07-7.08 2018Szkoła na przedmieściach spokojnej miejscowości Tunbridge Wells w pięknym rejonie zwanym Ogrodami Anglii. Szkoła posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, pracownie artystyczne, także salę teatralną oraz kryty basen. Młodzież mieszka w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór i bardzo ciekawe zajęcia dla obu grup wiekowych które pozwolą wam w zrelaksowany sposób poprawić umiejętności językowe. Jak zawsze nadzór 24 godziny na dobę
Kurs dla szkół: Pilgrims,  Discovery Woldingham, 8-13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Lipiec i sierpień 2018Dla młodzieży w wieku 8-13 lat

Woldingham, spokojne miejsce dla młodszych studentów, najczęściej dla tych którzy na wyjazd językowych wyjeżdżają po raz pierwszy. Szkoła należąca do Katolickich Szkól Sacred Heart umiejscowiona jest w pięknej dolinie, na 320 hektarach zielonego Surrey, w pobliżu Oxfordu, a zaledwie 25 km od Londynu. Dojazd z Gatwick zajmie zaledwie 30 minut, z Heathrow 45. Można tu także dojechać w 30 minut koleją z Victoria Station.

Szkoła znajduje się 3 km od wioski, a jej campus oferuje specjalnie wyposażone klasy oraz rezydencje. Jest tu aneks komputerowy, refektarz, biblioteka, aula, centrum sztuki oraz sala kinowa i DVD. W szkolnym centrum sportowym prócz boisk i kortów tenisowych jest także kryta pływalnia.

Studenci uczą się w towarzystwie brytyjskich uczniów, spełniających rolę gospodarzy.
Kurs dla szkół: Discovery Summer,  Wakacje w Wycliffe College, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Rezydencyjny kurs wakacyjny dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat w Wycliffe College . Niewielkie stare miasteczko, piękna szkoła z 1882 roku. Tereny sportowe, basen. Niedaleko Oxford, Stratford upon Avon, Bath, Cardiff. Dodatkowe zajęcia, tenis i jazda konna, wycieczki.
Także możliwość kursu rodzinnego.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Wakacje w Oxfordzie 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 4 lipca do 8 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 12-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs wakacyjny do Oxfordu. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, pełne wyżywienie na kampusie. Opcje sportowe i artystyczne, w tym drama, piłka nożna, jazda konna, fotografia...
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Wakacje w Ellesmere 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 4 lipca do 8 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 12-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs wakacyjny do Ellesmere. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, pełne wyżywienie na kampusie. Opcje sportowe i artystyczne, w tym drama, piłka nożna, jazda konna, fotografia...
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Wakacje w Ellesmere 8-11 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 4 lipca do 8 sierpniaWakacyjny kurs dla dzieci 8-11 lat

International House zaprasza młodzież na kurs wakacyjny do Ellesmere. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, pełne wyżywienie na kampusie.
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Future Leaders Oxford 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 4 lipca do 8 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 14-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs Future Leaders Programme. Tematyka związana z biznesem/ przedsiębiorczością/ zagadnieniami współczesnego świata/ wprowadzenie do nauki na brytyjskim uniwersytecie. 
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Thames Valley Rugby School
Informacja w pliku PDF

Terminy: lato 2018Thames Valley Summer School zaprasza młodzież w wieku 12-17 lat na intensywny kurs połączony z treningiem rugby.

PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 30.03.2018 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,  Future Leaders Ellesmere 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: od 25 lipca do 8 sierpniaWakacyjny kurs dla młodzieży 14-17 lat

International House zaprasza młodzież na kurs Future Leaders Programme. Tematyka związana z biznesem/ przedsiębiorczością/ zagadnieniami współczesnego świata/ wprowadzenie do nauki na brytyjskim uniwersytecie. 
Kurs dla szkół: IH London and Oxford,  Trening Lidera w górach Whistler 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 5 sierpnia 2018Trening lidera w górach Whistler dla młodzieży 13-17 lat! Góry Whistler poznasz od podszewki. To będą wielkie wakacje!! Wszystko po angielsku w grupie przyjaciół z całego świata.Profesjonalni trenerzy, 3 dniowy kamping, wspaniałe wycieczki, zajęcia kulturalne, wspaniały trening! 
Kurs dla szkół: Tamwood International,  Paryż rodzinny ze szkołą Accord
Informacja w pliku PDF

Program dla dorosłych z dziećmi od lat 6

 

Terminy: od 2 LIPCA do 10 SIERPNIA

Szkoła Saint Nicolas znajduje się na południowych przedmieściach Paryża. Popołudniami możecie zwiedzać najpiękniejsze zabytki stolicy Francji, pokazać dzieciom Louvre, słynną wieżę Eiffla, czy katedrę Notre Dame. Możecie to zrobić na własną rękę, lub popołudniowe zajęcia skoordynuje dla was szkoła. Nie musicie się też martwić się o zakwaterowanie w Paryżu. Zamieszkacie bardzo blisko szkoły, w szkolnej rezydencji, w wygodnych studiach i apartamentach. A nauka? Do wyboru kilka opcji opisanych niżej.
Kurs dla szkół: Accord Ecole de Langues,  iStudy dla młodzieży 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 25.06-10.08.2018Kurs w Dublinie dla młodzieży w wieku 12-17 lat

Belvedere College- to tam uczył się młody James Joyce! 
Kurs dla szkół: iStudy International,  Młodzież 12-15 lat w Old Buckenham Hall
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży z rezydencją w Old Buckenham Hall, blisko Cambridge.

Szkoła założona w 1975 roku uczy języka angielskiego młodzież, studentów dorosłych oraz prowadzi ekskluzywne kursy dla profesjonalistów, specjalizując się w kursach dla studentów prawa, prawników oraz ludzi biznesu. Działa przez cały rok. Szkoła posiada rekomendacje British Council, IALC, Quality English etc.
Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,  LSI Toronto 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

od 3 lipca do 10 sierpnia 2018Szkoła LSI w Kanadzie znajduje się rezydencyjnej dzielnicy Rosadale, blisko stacji metra stąd dojazdy do szkoły nie powinny stanowić żadnego problemu. Okolica ma wiele parków, alei, sklepów i restauracji i uważana jest za jedno z piękniejszych miejsc Toronto.
Kurs dla szkół: Language Studies International Canada,  LSI Vancouver 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

od 3 lipca do 10 sierpnia 2018Szkoła LSI zaprasza młodzież na kurs angielskiego w pięknym Vancouver.
Kurs dla szkół: Language Studies International Canada,  CES lato w Edynburgu, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 25 czerwca do 10 sierpniaKurs w Edynburgu dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Szkocji!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Future Learning Juniors 11-17
Informacja w pliku PDF

Od czerwca do sierpniaWAKACYJNE KURSY DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 11-17 LAT

UWAGA!!! NA TEN KURS NALEŻY PRZYBYĆ Z TABLETEM LUB SMARTPHONEM! Kursy wykorzystują możliwości technologii i przeznaczone są dla studentów którzy lubią pracować przy pomocy tych nowoczesnych urządzeń.
Kurs dla szkół: Future Learning ,  Wakacje w Surrey 11-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8.7 do 11.08 2018Na 500 hektarowym, zielonym campusie w pięknym Surrey, godzinę jazdy od Londynu mieści się jedna z lepszych prywatnych szkół z internatem. Możesz wybrać jeden z proponowanych przez szkołę programów i naprawdę sensownie spędzić wakacje. Masz do wyboru kurs angielskiego z warsztatami tematycznym takimi jak: dziennikarstwo, teatr, media społecznościowe i film oraz przygotowanie do egzaminu Trinity. Jest też program o wymiarze 21 lekcji angielskiego który pomoże ci przygotować się do egzaminu IELTS. Jest i opcja egzaminu w dniu 4 sierpnia!


Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,  Wakacje w Paryżu ze szkołą Accord, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Kurs wakacyjny dla młodzieży 13-17 lat

 

Terminy: od 1 lipca do 11 sierpnia

Kurs oraz zajęcia popołudniowe odbywają się w rezydencji ACCORD Saint Nicolas, znajdującej się w południowym Paryżu, skąd można szybko dojechać do centrum miasta aby podziwiać jego zabytki i atrakcje. Wycieczki do Zamków nad Loarą, Parc Asterix, Euro-Disney
Rezydencja posiada własną stołówkę, świetlicę, salę komputerową, salę gimnastyczną itd.


Kurs dla szkół: Accord Ecole de Langues,  London Explorer 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 30.06-11.08Program dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat pragnącej podczas kursu językowego zwiedzić Londyn. Zapewnione zajęcia pozalekcyjne i londyńskie wycieczki. – aż 7 razy w tygodniu. Dwa tygodnie lub dłużej, ciekawe zajęcia, mnóstwo okazji do konwersacji, wycieczki i zajęcia popołudniowe. Zakwaterowanie w rezydencji w pokojach 1 osobowych, pełne wyżywienie, 24 godzinny nadzór.

Integracja z młodzieżą z całego świata pozwoli na nawiązanie przyjaźni na całe życie. Zobaczysz, pokochasz angielski
Kurs dla szkół: Malvern House London,  Dla młodych 8-14 lat w Oderwald
Informacja w pliku PDF

REZYDENCYJNE KURSY NIEMIECKIEGO, 8-14 LAT

Terminy: OD 24 CZERWCA DO 11 SIERPNIA 2018Szkolna rezydencja mieści się w dawnym, pięknie odrestaurowanym i dostosowanym do celów szkolnych i konferencyjnych klasztorze. Właśnie w miesiącach wakacyjnych DID DEUTSCH INSTITUTE wynajmuje wnętrza kompleksu, aby najmłodsi studenci mogli w znakomitych warunkach rezydencji Höchst skorzystać z kursu językowego.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  Wakacje na Lazurowym wybrzeżu 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: OD 8 LIPCA DO 11 SIERPNIA 2018WAKACJE Z FRANCUSKIM NA LAZUROWYM WYBRZEŻU DLA DZIECI I NASTOLATKÓW OD 10 DO 16 ROKU ŻYCIA

Wakacyjny kurs francuskiego w szkole International House obejmujący prócz nauki wiele gier, zabaw i wycieczek przeznaczony jest dla nastolatków na każdym poziomie znajomości francuskiego z wyjątkiem uczniów zupełnie początkujących. Zajęcia w klasach odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-12:15. Program obejmuje także wyżywienie oraz zakwaterowanie w rodzinie. Przyjazdy co niedzielę, wyjazdy zawsze w soboty.
Kurs dla szkół: International House Nice,  Classic Los Angeles dla młodzieży 10-13
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2018Program w Los Angeles dla młodzieży od 10 do 13 lat

Rezydencyjne zakwaterowanie na jednym z najsłynniejszych kampusów świata: UCLA. Zajęcia kulturalne, wycieczki, pełne wyżywienie, a wszystko w słonecznej Kalifornii!
Kurs dla szkół: EC English USA,  Wakacje z Humboldt Institut, 14-18 lat
Informacja w pliku PDF

Od czerwca do sierpnia 2018Wakacyjne kursy dla młodzieży w Niemczech oraz Austrii. Różne lokalizacje! Pakiety obejmują, naukę 25-30 lekcji tygodniowo, podręczniki, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki. zakwaterowanie, wyżywienie.

Kurs dla szkół: Humboldt Institut,  Intensywny kurs dla młodzieży 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od lipca do sierpnia 2018Intensywny kurs wakacyjny dla młodzieży 15-17 lat

Kurs dla ucznia poważnie zainteresowanego nauką języka. Poziom średniozaawansowany- zaawansowany.

St. Clare’s to międzynarodowy college znajdujący się w pięknym, uniwersyteckim Oxfordzie. College St. Clare's powstał w 1953, a dziś wykształcenie zdobywa tam wielu studentów z przeszło czterdziestu narodowości.


Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Wprowadzenie do IB 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 1 lipca do 11 sierpnia 2018Wprowadzenie do egzaminu IB dla młodzieży w wieku 15-17 lat

Kurs dla uczniów którzy chcą powtórzyć materiał do IB . Ponadto wycieczki, sport, sztuka, dyskoteki, noc talentów
Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  Wiedeń dla nastolatków 16-19 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: lipiec i sierpień 2018Kurs niemieckiego dla nastolatków w wieku 16-19 lat.

Wakacje w Wiedniu w szkole Actilingua. Zakwaterowanie w rezydencji. Od 2 lipca rusza kurs przygotowujący do Egzaminu ÖSD.
Kurs dla szkół: Actilingua Academy, Wiedeń,  Buckingham, 7-12 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Dla dzieci od 7 do 12 lat.

W niezwykłym budynku o imponującej architekturze znajduje się prestiżowa szkoła w której bezpiecznie może skorzystać z kursu wakacyjnego twoje dziecko. Na kursie będą tylko najmłodsze dzieci do lat 12, i dla nich właśnie przygotowano specjalny program zajęć. Wokół szkoły piękne zielone tereny. Będzie sporo sportu: piłka, tenis, pływanie, ale także sztuka cyrkowa, taniec, pokazy mody, podchody i ulubiony wieczór talentów.
Kurs dla szkół: REGENT LANGUAGE TRAINING, UK,  Los Angeles dla juniorów 12-17
Informacja w pliku PDF

Terminy:od 1 lipca do 11 sierpnia 2018Centrum dla juniorów 12-17 lat

Szkoła działa na pięknym, wielkim rezydencyjnym kampusie Occidental College. Dokładnie tam uczył się też były Prezydent USA Barack Obama . Kampus znajduje się na północny wschód of LA, a do Hollywood stamtąd bardzo blisko. Bezpieczne miejsce na amerykańskie wakacje z językiem angielskim.
Kurs dla szkół: Kings Colleges USA,  EC Londyn 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30 czerwca do 11 sierpnia 2018Dzieci i młodzież 13-17 lat

Wakacyjne kursy rezydencyjne lub z zakwaterowaniem w rodzinie. Możliwy przyjazd także z rodzicami. Londyn na wakacje!
Kurs dla szkół: EC English UK,  Uni Prep 16+
Informacja w pliku PDF

TERMINY: OD 1 LIPCA DO 11 SIERPNIA 2018

Kursy dla młodzieży od 16 lat

 


Przy rezerwacji do 28 lutego zniżka Early Bird!

Kurs dla starszej młodzieży od 16 roku życia rozważającej edukację wyższą w Anglii.Pełen program zajęć sportowych, kulturalnych, wycieczek włącznie z wycieczkami do Londynu, Oxfordu, Canterbury. 23 godziny wykładów i zajęć z poszczególnych dziedzin, ciekawe dyskusje, znakomita zabawa.
Kurs dla szkół: Earlscliffe,  Buckingham, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: lipiec i sierpień 2018Dla dzieci od 13 do 17 lat.

W niezwykłym budynku o imponującej architekturze znajduje się prestiżowa szkoła w której bezpiecznie może skorzystać z kursu wakacyjnego twoje dziecko. Na kursie będą tylko najmłodsze dzieci do lat 12, i dla nich właśnie przygotowano specjalny program zajęć. Wokół szkoły piękne zielone tereny. Będzie sporo sportu: piłka, tenis, pływanie, ale także sztuka cyrkowa, taniec, pokazy mody, podchody i ulubiony wieczór talentów.
Kurs dla szkół: REGENT LANGUAGE TRAINING, UK,  Classic Los Angeles dla młodzieży 13-17
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 30czerwca do 11 sierpnia 2018Program w Los Angeles dla młodzieży od 13 do 17 lat

Rezydencyjne zakwaterowanie na jednym z najsłynniejszych kampusów świata: UCLA. Zajęcia kulturalne, wycieczki, pełne wyżywienie, a wszystko w słonecznej Kalifornii!
Kurs dla szkół: EC English USA,  Iona College New York 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 11 sierpnia


Wakacyjne kursy języka angielskiego Summer Plus dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Odbywają się w Iona College w Nowym Jorku.
Kurs dla szkół: Rennert USA,  Angielski i Taniec w Devon 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Kursy angielskiego z nauką tańca dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Sporty Wodne 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Kursy angielskiego ze sportami wodnymi dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i piłka nożna w Devon 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Kursy angielskiego z piłką nożną dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Surfing w Devon 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Kursy angielskiego z surfingiem dla młodzieży w wieku 10-17 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i tenis stołowy w Devon 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Kursy angielskiego z tenisem stołowym w Devon dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Bede's Little Explorers 6-11 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:1.07-11.08 2018Kurs języka angielskiego 'Little Explorers' dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

W pięknie położonej szkole w której na kursie będzie tylko 70 osób, najmłodsi mogą spędzić niezapomniane wakacje a rodzice skorzystać także z programu językowego.
Kurs dla szkół: Bede's,  Bede's New Horizons 8-12 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:8.07-11.08 2018Kurs języka angielskiego 'New Horizons' dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Piękna szkoła, na kursie będzie tylko 70 osób, niezapomniane, ciekawe wakacje. Opieka 1:3, do 10 osób w klasie, 4-7 osobowe sypialnie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, wszystkie poziomy znajomości języka. Prócz 20 godzin angielskiego tygodniowo za dopłatą możliwe także akademie.
Kurs dla szkół: Bede's,  Devon i sporty z piłką, 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Kursy angielskiego w Devon dla młodzieży w wieku 7-17 lat.

 Najlepiej jeśli lubisz piłkę w każdym wydaniu! Będzie tenis, piłka nożna, tenis stołowy, siatkówka plażowa. Czyli wymarzone wakacje z angielskim.
W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Devon i siatkówka plażowa, 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Sportowy kurs angieslkiego w Devon dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Angielski i Sports Science, 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 16.06-11.08 2018Kursy angielskiego w Devon dla młodzieży w wieku 15-17 lat.Sport Science, to wszystko co kochasz, fitnes, yoga, prawidłowe odzywianie, seminaria na temat zdrowia, czyli po kursie wrocisz z super angielskim i niezłą figurą!! Kto wie może w przyszłości będziesz najsłynniejszą trenerką albo trenerem osobistym?

W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kurs dla szkół: Country Cousins,  Wakacje z Humboldt Institut, 9-14 lat
Informacja w pliku PDF

Od czerwca do sierpnia 2018Wakacyjne kursy dla młodzieży w Niemczech. Różne lokalizacje! Pakiety obejmują naukę 25-30 lekcji tygodniowo, podręczniki, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki. zakwaterowanie, wyżywienie.

Kurs dla szkół: Humboldt Institut,  Medycyna w Londynie, 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Kursy od 7-21 lipca 2018 oraz 28 lipca-11 sierpnia 2018Intensywny dwutygodniowy kurs dla juniorów którzy w przyszłości pragną zostać lekarzami. 40 godzin nauki tygodniowo stworzy okazję aby odwiedzić londyńskie kliniki, dokonać eksperymentów medycznych, napisać essey i dowiedzieć się jak aplikować na medycynę w UK.
Kurs dla szkół: Academic Summer,  Farringtons UK, młodzież 10-16 lat
Informacja w pliku PDF

Od 8 lipca do 12 sierpnia 2018

Kurs dla młodzieży od 10 do 16 lat.

Szkoła Farringtons mieści w pięknym zielonym parku. Pobliska wioska to Chiselhurst, zaledwie 15 km od Londynu. Znakomite tereny sportowe, boiska, korty, baseny. Nowoczesne klasy i WiFi w wielu miejscach kampusu. W cenie opcja: pakiet Fashion Week.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Kurs Sir Christopher, od 16 do 19 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Rozpoczynają się od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży 16-19 lat

Studio Cambridge prowadzi swoją wakacyjną szkołę we współpracującym z Cambridge University Ridley Hall już od 45 lat. Ridley Hall znajduje się w odległości 5 minutowego spacer od centrum Cambridge, miasta znanego z wielu zabytkowych kolegiów uniwersyteckich.

 • wspaniały wiktoriański kampus uniwersytecki z charakterystyczną architekturą
 • piękne tereny zielone, własne parki
 • bezpieczna okolica
 • refektarz
 • sale wykładowe
 • studenckie świetlice
 • tereny sportowe w odległości 5-20 minut

Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  CATS Cambridge na wakacje 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1.07 do 12.08Kurs dla młodzieży 14-17 latw CATS College w Cambridge

 

 • Classic - 15 lekcji
 • Popołudniowe i wieczorowe zajęcia towarzyskie
 • Całodzienną wycieczkę tygodniowo

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Kurs Classic na kampusie Yale 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1.07 do 12.08Rezydencyjny kurs Classic dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Kurs może trwać od 1 do 3 tygodni. Odbywa się na prestiżowym kampusie Yale University w New Haven, USA.
Kurs dla szkół: Stafford House USA,  Wakacje w Vancouver/Toronto 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 12 sierpniaKurs dla młodzieży 13-17 lat w Vancouver lub Toronto Wybierz jedno z miast, tętniące życiem Toronto, przepięknie położone Vancouver . W każdym z nich w bardzo dobrych i przyjaznych szkołach ILSC możesz spędzić wakacje, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę.
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  Brighton dla młodzieży 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Termin: 24.06-12.08.2018


Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży 11-17 lat w Brighton.

Piękny i nowoczesny kampus 10 minut od centrum miasta. Także opcja dla rodziców, którzy chcą przyjechać razem z dziećmi!
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  Kurs rodzinny w Moreton Hall, dzieci 3-13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1, 8, 15, 22, 29 lipca i 5, 12 sierpnia 2018Program rodzinny dla rodziców i dzieci od lat 3 do 13

Moreton Hall. Prywatna szkoła rezydencyjna położona wśród zieleni, w okolicach miasteczka Oswestry, na granicy Anglii i Walii. Proponuje wygodne zakwaterowanie w pokojach dwu lub trzy osobowych z kabinami prysznicowymi. Na miejscu boiska, pole golfowe,sala kinowa, studio tańca, pracownia plastyczna,kryty basen. Godzina drogi od Manchester, Liverpool, Birmingham.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Kurs Sir Michael, od 14 do 17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1, 8, 15, 22, 29 lipca , 5 i 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Dwa typu kursu Sir Michael oznaczają, że możesz wybrać zakwaterowanie rezydencyjne lub pobyt u rodziny goszczącej. Zajęcia odbywają się w głównej szkole Studia Cambridge, znajdującej się w odległości 10 minutowego spaceru od centrum miasta.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Ardmore Football Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Dziewczęta i chłopcy 9-12 lat, 13-17 lat

Trening piłkarski przygotował słynny Christian Damiano, trener Francuskiej Ligii Narodowej oraz pierwszej ligi angielskiej. Trening obejmuje grę zespołową, technikę indywidualną, dryblowanie, rzuty wolne, rzuty rożne, obronę, atak, terminologię piłkarską, lekcje angielskiego, dyskusje po rozegranych meczach. Wszyscy, po ukończonym kursie otrzymują świadectwa. Będzie też całodzienna wycieczka do Londynu i wizyta na stadionie np. Chelsea Football Club Kurs odbywa się we wspaniałym centrum rekreacyjnym z własnymi boiskami, ścianką wspinaczkową, i wieloma możliwościami uprawiania innych sportów. Są tu też dwa jeziora i przepiękne tereny zielone. Znakomite warunki nauki i zabawy!
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Wakacje w Blackrock College, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 12 sierpnia 2018ATC prowadzi wiele kursów młodzieżowych w licznych miejscowościach Irlandii. Zapraszamy do Blackrock College! Kursy dla młodzieży od 11 do 15 lat oraz od 12 do 17 lat.

Zakwaterowanie w rezydencji uniwersyteckiej, 15 lekcji tygodniowo, wycieczki, zajęcia pozalekcyjne.
Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,  Berlin Villa, 16-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 24 czerwca do 12 lipca 2018Młodzież w wieku od 16 do 17 lat.

Szkoła mieści się w willi w zachodnim Berlinie. Kurs o charakterze rodzinnym , w willi zamieszkać może do 40 studentów. Bezpieczne miejsce, wśród zieleni, znakomite miejsce na wypady szkolne i wycieczki na które zaprasza szkoła.
Kurs dla szkół: GLS,  Edynburg Newbattle, młodzież 9-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 9-17 lat.

Newbattle Abbey to 700 letnie zabudowania klasztorne przekształcone w nowoczesną szkołę. Znajduje się 30 minut jazdy od Edynburga i leży na pięknych zielonych terenach.
Oferowany program proponuje wiele zajęć w „szkockim klimacie”. Poznasz historię i kulturę, zwiedzisz najpiękniejsze zakątki, w trakcie trzech całodziennych wycieczek w ciągu dwutygodniowego pobytu oraz licznych wycieczek półdniowych. Przyjeżdzający w sierpniu będą też mieli okazję uczestniczyć w niektórych imprezach słynnego festiwalu w Edynburgu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  Angielski+ Tenis, młodzież 9-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku od 9 do 17 lat

Naucz się grać w tenisa z Ardmore Tennis Academy!
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Wakacje na UCLA, 11-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpniaDla młodzieży 11-19 lat

Kurs angielskiego na słynnym uniwersytecie UCLA, w pobliżu Beverly Hills, Santa Monica i Hollywood.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Jersey City dla młodzieży 13-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpniaDla młodzieży 13-19 lat

Kurs angielskiego w St. Peter's University. Ze znakomitego kampusu w Jersey City w 20 minut dojeżdżacie do Nowego Jorku.
Kurs dla szkół: Ardmore Academy USA,  Wakacje w Vancouver 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpniaKurs dla młodzieży 13-17 lat w Vancouver W bardzo dobrych i przyjaznych szkołach ILSC możesz spędzić wakacje, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę.
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  London Academic Explorer 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1.07 do 12.08Młodzież 14-17 lat

Centrum przeznaczone wyłącznie dla indywidualnych studentów znajduje się w Bloomsbury w centralnym Londynie. Nowocześnie wyposażona rezydencja, zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych en-suite. Posiłki w szkolnej stołówce. Nauka w budynku University of London
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Sibford School Music Experience, Oxford, 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 7-17 lat z programem muzycznym: warsztaty muzyczne, techniki, komponowanie piosenki etc

Szkoła w malowniczej wiosce Sibford Ferris, km od Oxfordu Niewielki campus mieści do 100 studentów. Zakwaterowanie w pokojach 1,2,4 jednoosobowych ze wspólnymi łazienkami (1:5). Nowoczesne klasy, kryty basen, centrum IT, wspaniała sala koncertowa i znakomite warunki do uprawiania sportów. Podczas całodziennych wycieczek i licznych popołudniowych zwiedzisz najpiękniejsze zakątki regionu. Transfery z lotniska wliczone w cenę w określonych dniach przyjazdu i wyjazdu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  Wakacje w Nowym Jorku 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 12 sierpnia 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w USA, 12-17 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do kursu w City College of New York, na pięknym kampusie w sąsiedztwie Hamilton Heights, blisko północnego Manhattanu.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  St.Giles Summer Cambridge, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 14 do 17 lat. College jest częścią the University of Cambridge, mieści się w centrum miasta. Okazja by poczuć się prawdziwym studentem tego prestiżowego uniwersytetu. Program dla ambitnych.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  St.Giles Summer Canterbury, 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 12 sierpnia 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii

Szkoła St.Giles zaprasza młodzież w wieku od 8 do 17 lat. Najstarsza szkoła Wielkiej Brytanii, ale choć jej historia trwa od 597 roku AD, to wasze klasy i sypialnie będą nowoczesne! Piękny, bezpieczny kampus, zaplecze sportowe i basen kryty.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Kanada 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Młodzieżowe kursy angielskiego w Vancouver, Whistler lub Toronto w Kanadzie! Zapraszamy młodzież od 13 do 17 lat.
Kurs dla szkół: Tamwood International,  London South Bank 14+
Informacja w pliku PDF

Terminy: 17.06-12.08 2018

Kampus South Bank University znajduje się w Centralnym Londynie. W pobliżu słynne galerie, muzea, sklepy, kina, London Eye, Parlament. Znakomite miejsce dla starszej młodzieży od lat 14.
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  Berlin Intensive 14-17
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 24 czerwca do 12 sierpniaKurs intensywny dla młodzieży 14-17 lat.

Szkoła mieści się na wielkim, pieknym kampusie w Kastanienallee. Tu właśnie kręcono wiele filmów i stąd też nie daleko do centrum miasta. Lekcje odbywają się najczęściej popołudniami, przedpołudniami studenci zwiedzają miasto. Na kampusie znajduje się także restauracja, kawiarnia, park. Można tu . wypożyczyć rower i sprzęt sportowy Wieczorami też są zajęcia, zabawy w dyskotekach czy gry sportowe. Nudy brak. Świetny kurs dla starszej młodzieży szkolnej.
Kurs dla szkół: GLS,  Oatridge College, Edynburg 9-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 9-17 lat.

Oatridge College położony jest 26 km od centrum Edynburga. Piękne zielone, wiejskie tereny. Nowoczesne klasy, zaplecze sportowe, także pole golfowe oraz centrum jeździeckie. Oferowany program proponuje wiele zajęć w „szkockim klimacie”. Poznasz historię i kulturę, zwiedzisz najpiękniejsze zakątki, w trakcie trzech całodziennych wycieczek w ciągu dwutygodniowego pobytu oraz licznych wycieczek półdniowych.

Przyjeżdzający w sierpniu będą też mieli okazję uczestniczyć w niektórych imprezach słynnego festiwalu w Edynburgu.

Kurs dla szkół: Oscars International,  George Heriot's, Edynburg 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Szkoła mieści się w centrum miasta. Zakwaterowanie w rodzinie. Oferowany program proponuje wiele zajęć w „szkockim klimacie”. Poznasz historię i kulturę, zwiedzisz najpiękniejsze zakątki, podczas całodziennych wycieczek w ciągu dwutygodniowego pobytu oraz wycieczek półdniowych. Przyjeżdzający w sierpniu będą też mieli okazję uczestniczyć w niektórych imprezach słynnego festiwalu w Edynburgu.

Transfery z lotniska wliczone w cenę w określonych dniach przyjazdu i wyjazdu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  Oscars Londyn na lato, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Brunel University Campus – 30 km od centrum Londynu . Pokoje jednoosobowe z łazienkami, nowoczesne klasy, WI-FI, nauka+ wycieczki. Kurs idealny dla starszych nastolatków pragnących poznać Londyn. Możliwa opcja kursu rodzinnego .
Kurs dla szkół: Oscars International,  Sibford School Creative Experience, Oxford, 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8 lipca do 12 sierpnia 2018Kurs dla młodzieży w wieku 7-17 lat z programem artystycznym: warsztaty kreatywne, praca z tkaniną, malarstwo

Szkoła w malowniczej wiosce Sibford Ferris, km od Oxfordu Niewielki campus mieści do 100 studentów. Zakwaterowanie w pokojach 1,2,4 jednoosobowych ze wspólnymi łazienkami (1:5). Nowoczesne klasy, kryty basen, centrum IT, wspaniała sala koncertowa i znakomite warunki do uprawiania sportów. Podczas całodziennych wycieczek i licznych popołudniowych zwiedzisz najpiękniejsze zakątki regionu. Transfery z lotniska wliczone w cenę w określonych dniach przyjazdu i wyjazdu.
Kurs dla szkół: Oscars International,  Niemiecki w Bawarii, 7-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24.06 do 12.08 2018


Rezydencyjny kurs dla najmłodszych, 7-14 lat, campus w spokojnej , alpejskiej, bawarskiej wiosce wśród zieleni. Tylko 70 osób na kampusie. Możesz wybrać niemiecki lub angielski.
Kurs dla szkół: GLS,  Angielski w Bawarii, 7-14 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 22.07 do 12.08 2018


Rezydencyjny kurs dla najmłodszych, 7-14 lat, campus w spokojnej , alpejskiej, bawarskiej wiosce wśród zieleni. Tylko 70 osób na kampusie. Możesz wybrać niemiecki lub angielski.
Kurs dla szkół: GLS,  Niemiecki nad rzeką Isar, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1.07 do 12.08 2018


Przepiękny kurs rezydencyjny prowadzony w zamku, w zamożnej dzielnicy Monachium nad rzeką Isar . Tylko 50 osób jednorazowo na kampusie. Wiele zobaczysz, wiele się nauczysz!!!
Kurs dla szkół: GLS,  Niemiecki i sporty wodne, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 24 czerwca do 12 lipcaMłodzież w wieku od 13 do 17 lat.

Kurs rezydencyjny prowadzony w ośrodku nad jeziorem Wolzig umożliwiającym uprawianie sportów wodnych. Niewielki campus do 70 osób. Bezpieczne miejsce, wiele zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz wycieczki.
Kurs dla szkół: GLS,  London Docklands i Mile End, 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 12 sierpnia 2017Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 17 lat
Uniwersyteckie kampusy Docklands i London Mile End. Wycieczki po Londynie i nie tylko. Opcja Intensive English.
Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,  English Explorer 11-17 lat Bloxham
Informacja w pliku PDF

Od 01 -14 lipca; 15-28 lipca, 29 lipca-11 sierpnia,12 sierpnia- 25 sierpnia 2018Kursy English Explorer pozwalają młodzieży w wieku 11-17 lat skupić się na wybranym hobby: jazda konna, golf, gotowanie, sztuki sceniczne, sztuka i projektowanie, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, fotografia i film, survival, tenis, i inne.
Kurs dla szkół: Bell,  Kurs Classic na kampusie Cal State 13-18 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1.07 do 12.08Rezydencyjny kurs Classic dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Odbywa się na kampusie California State University w Camarillo, USA.
Kurs dla szkół: Stafford House USA,  Ardmore Horse Riding Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-12.08 2018Szkoła Ardmore zaprasza młodzież w wieku 14-17 lat na kurs angielskiego z profesjonalnym treningiem jazdy konnej.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Ardmore Television Academy
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-12.08 2018Szkoła Ardmore zaprasza młodzież w wieku 9-17 lat na kurs angielskiego z zajęciami związanymi z produkcją telewizyjną.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Padworth College 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-12.08. 2018Kursy angielskiego dla młodzieży w wieku 10-17 lat. Kampus o przyjaznej atmosferze, w pięknym zielonym zachodnim Berkshire, bezpieczna rezydencja, zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych. Ciekawe zajęcia!!
Kurs dla szkół: Oxford Spires,  Oxford High School 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-12.08. 2018Kursy angielskiego dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Miejski przyjazny kampus na terenie jednej z najlepszych angielskich szkół, zaledwie 10 minut od centrum Oxfordu. Bezpieczna rezydencja, a dla starszych także możliwość zakwaterowania u rodzin.Ciekawe zajęcia!!
Kurs dla szkół: Oxford Spires,  Wakacje w Montrealu 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 12 sierpniaKurs dla młodzieży 13-17 lat w Montrealu na McGill MacDonald Campus W bardzo dobrych i przyjaznych szkołach ILSC możesz spędzić wakacje, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę.
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  Munich Intensive 15-17
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 1 lipca do 12 sierpniaKurs intensywny dla młodzieży 15-17 lat.

Piękny rodzinnie prowadzony pensjonat w Alpach, świetna atmosfera do intensywnej nauki niemieckiego.
Kurs dla szkół: GLS,  Ardmore Oxbridge Tour
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1.07-12.08 2018Wspaniała okazja aby zwiedzić uniwersytety w Oxfordzie i Cambridge. Spędzisz tydzień w każdym z miast i sprawdzisz, jak żyją i studiują młodzi ludzie w UK. Doskonały kurs przygotowujący przyszłych studentów tych prestiżowych uniwersytetów.
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Angielski w Zamku 12-15
Informacja w pliku PDF

MŁODZIEŻ 12-15 LAT OD 24 CZERWCA DO 12 SIERPNIA 2018 ORAZ PROGRAM RODZINNY – DZIECI W WIEKU 6-11 LATKurs młodzieżowy oraz kurs rodzinny odbywają się w niewielkiej nadmorskiej i malowniczej miejscowości w hrabstwie Kent, słynącym jako Ogrody Anglii. Whitstable słynie z pięknego portu rybackiego, ostryg, uroczych kafejek i sklepików. Dzieci uczą się na zamku,
Kurs dla szkół: Leo Languages ILH,  Angielski w Zamku Rodzinny 6-11
Informacja w pliku PDF

MŁODZIEŻ 12-15 LAT OD 24 CZERWCA DO 12 SIERPNIA 2018 ORAZ PROGRAM RODZINNY – DZIECI W WIEKU 6-11 LATKurs młodzieżowy oraz kurs rodzinny odbywają się w niewielkiej nadmorskiej i malowniczej miejscowości w hrabstwie Kent, słynącym jako Ogrody Anglii. Whitstable słynie z pięknego portu rybackiego, ostryg, uroczych kafejek i sklepików. Dzieci uczą się na zamku,
Kurs dla szkół: Leo Languages ILH,  Ardingly, West Sussex 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

PROGRAMY DLA MŁODZIEŻY 7-17 LAT 1.07-12.08.2018
Piękna szkoła z internatem którą założono już w 1860 roku. Dziś ma dla was nowoczesne klasy z projektorem, korty tenisowe, boiska, krytą pływalnię, salę gimnastyczną, telewizyjną, pokoje gier, studio tańca i oczywiście WIFI. Wszystko zaledwie 20 minut drogi od Brighton i lotniska w Gatwick.

MOŻESZ WYBRAĆ:

 • Kurs wraz z zajęciami popołudniowymi
 • Kurs z opcją jazda konna, kajaki lub Harry Potter

 • Kurs dla szkół: Burlington School,    CATS Academy Boston 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 8.07 do 12.08  Rezydencyjny kurs Classic dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Odbywa się w Bostonie.
  Kurs dla szkół: Stafford House USA,    UCSB California, 11-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży w wieku 11-17 lat.

  Piękny, nowoczesny kampus uniwersytecki, tereny sportowe, basen, a w pobliżu kalifornijska plaża i fascynujące góry. Znakomite miejsce na odpoczynek wakacyjny i kurs angielskiego. Do Los Angeles tylko 170 km, tak więc w trakcie wycieczek traficie do „miasta aniołów”, uda się także zobaczyć Hollywood i Beverly Hills.
  Kurs dla szkół: Oscars International,    Worth School, 11-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 22.07-12.08.2018  PRZY REZERWACJI DO 15.04. 2018 OFERUJEMY 5 % ZNIŻKI

  Znakomita szkoła Emerald Cultural Institute zaprasza młodzież w wieku 11-17 lat na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami w Worth School, UK.
  Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,    Wakacje 10-17 w St. Edmund's
  Informacja w pliku PDF

  Rezydencyjny kurs wakacyjny: 9.07-29.07, 9.07-19.08, 30.07-19.08

  Grupy wiekowe wg. podziału tradycyjnego w brytyjskich szkołach:  
  JUNIOR SCHOOL 10-11 LAT,
  MIDDLE SCHOOL12-13 LAT,
  SENIOR SCHOOL14-15 LAT,
  SIXTEEN PLUS 16-17 LAT

  Piękna szkoła, w połowie drogi między Londynem a Cambridge, wspaniałe zielone tereny. Blisko lotniska Stansted, a także Heathrow. Jest to najstarsza w UK szkoła katolicka, w 2018 roku obchodzi swe 450 lecie. Obowiązują tu najwyższe standardy, zarówno w przypadku nauki jak i zajęć pozalekcyjnych. Ponadto nauka w każdej grupie wiekowej wzorowana jest na nauce w szkole brytyjskiej, a więc obejmuje także przedmioty szkolne. Zakwaterowanie w rezydencji, wyżywienie w szkolnej stołówce, nadzór szkolny 1:8. Do dyspozycji studentów sale gimnastyczne, boiska, korty, basen, sala teatralna, studio komputerowe i plastyczne, laboratorium fotograficzne a także szkolna kuchnia gdzie można uczyć się gotowania!

  Kurs można rozszerzyć o przygotowanie do IELTS, PADI i jazdę konną.
  Kurs dla szkół: St. Edmund's College,    Dulwich College 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  DZIECI I MŁODZIEŻ OD 12 do 17 LAT

   Wielka, imponująca szkoła założona w 1619 roku. Znajduje się zaledwie kilkanaście minut od centrum Londynu. Wokół szkoły piękny, wielki park. Boiska, korty tenisowe, bieżnie, pływalnia, sale gimnastyczne. Wśród zajęć pozalekcyjnych także taniec, tworzenie filmu, muzyka, dyskoteki, wiele sportów.

  Zakwaterowanie w jedno, dwu i wieloosobowych sypialniach, większość z prywatną łazienką. Wycieczki do Londynu oraz Brighton, Leeds, Canterbury, czy Oxfordu.
  Kurs dla szkół: Harrow School,    Hiszpański w Benalmadenie, 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 11 czerwca do 13 sierpnia 2018  Hiszpański dla młodzieży od 13 do 17 lat. Benalmadena, 18 km od Malagi, leży u stóp gór Sierra de Mijas a równocześnie nad morzem. Atrakcjami są tu także park rozrywki Tivoli World,i delfinarium. Można też wybrać się w podróż kolejką linową a ze szczytu góry Calamorra obserwować widok wybrzeża. W tej szkole nigdy nie jest nudno!
  Kurs dla szkół: Colegio Maravillas,    Wakacje 10-16 lat z Anglo-Continental
  Informacja w pliku PDF

  Kurs można rozpocząć 4,11, 18, 25 CZERWCA,2,9,16,23 30 LIPCA, 6, 13 SIERPNIA 2018 

   

  Dla dzieci i młodzieży 10-16 lat

   

  PRZYKŁADOWY WYBÓR WYCIECZEK WLICZONYCH W KOSZT KURSU

  • LONDYN: Rejs Tamizą, Tower of London, Trafalgar Square ,National Gallery, Covent Garden, Natural History/Science Museum
  • BATH: Roman Baths
  • OXFORD: Christ Church College, Carfax Tower
  • Salisbury, Stonehenge
  • Longleat Safari Park
  • Portsmouth –HMS Victory
  • Windsor Castle
  • New Forest National Park
  • Monkey World
  • Highcliffe Castle
  • Moors Valley Coutry Park

  Kurs dla szkół: Anglo-Continental,    Kurs rodzinny w Brighton
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 18 czerwca a 13 sierpnia 2018  Kurs rodzinny.

  BRIGHTON TO NADMORSKIE MIASTO NIEZBYT ODLEGLE OD LONDYNU. Dorośli korzystają z kursu szkoły dla dorosłych w Brighton, wybierając jeden z dostępnych tam kursów, dzieci uczestniczą w programie na kampusie odległym 30 minut od szkoły dla dorosłych.
  Kurs dla szkół: Language Studies International UK,    Brighton 9-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Termin: od 1 lipca do 12 sierpnia 2018


  Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży 9-17 lat w Brighton.
  Zakwaterowanie w domkach rezydencyjnych. Wycieczki, zajęcia pozalekcyjne, całodzienne wyżywienie.
  Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,    Angielski+football z Chelsea FC
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: między 9 lipca a 13 sierpnia 2018  Chłopcy 8-17 lat

  Kurs piłkarski z Chelsea FC! Kampus wśród zieleni, tam gdzie południowe przedmieścia Londynu łączą się z cichym miasteczkiem Caterham. Miejsce łatwo dostępne z lotnisk. Dogodne na londyńskie wycieczki. Idealne warunki dla młodzieży. Szkolne tereny sportowe i boiska, podgrzewany basen.
  Kurs dla szkół: Our World ,    2018: Anglocontinental dla nastolatków 16-20 lat
  Informacja w pliku PDF

  POCZĄTEK KURSU:4,11,18, 25 CZERWCA, 2,9,16,23,30 LIPCA, 6,13 SIERPNIA 2018

  Kursy wakacyjne dla młodzieży starszej w wieku od 16 do 20 lat. Piękna lokalizacja w Bournemouth. Wycieczki do Londynu, Bath, Oksfordu, Salisbury, Stonehenge, i wiele innych.
  Kurs dla szkół: Anglo-Continental,    Wakacje w Brighton, 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 18 czerwca do 13 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat

  Nadmorskie artystyczne Brighton, miasto młodych, słynny Royal Pavillon, plaże i bardzo blisko Londynu Może to miejsce na twój wymarzony kurs !
  Kurs dla szkół: Language Studies International UK,    Thames Valley Sevenoaks Sport 13-17
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: lato 2018  Thames Valley Summer School zaprasza młodzież w wieku 13-17 lat na kurs połączony z zajęciami sportowymi. Tenis, piłka nożna, wspinaczka, jazda konna.

  PRZY REZERWACJACH I WYKUPIENIU KURSU PRZED 30.03.2018 MOŻESZ LICZYĆ NA 5% ZNIŻKI


  Kurs dla szkół: Thames Valley Summer School,    Brighton: młodzi dorośli 16-22
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od czerwca do sierpnia 2018

  Kurs dla młodych dorosłych 16-22 lat. Znakomity sposób na wakacje, angielski i towarzystwo rówieśników. Ładna nadmorska, spokojna miejscowość, rzetelna szkoła i prócz lekcji angielskiego na każdym poziomie, pełen program zajęć towarzysko-językowych. Także wycieczki. Nie będziecie się nudzić w Brighton!! Kurs jak w sam raz!!
  Kurs dla szkół: English Language Centre,    Dukes, Dover 11-15 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 9.07- 13.08.2018  Język angielski dla młodzieży w wieku 11-15 lat. Piękna zabytkowa szkoła wśród zieleni, kryta pływalnia, sala teatralna, korty tenisowe, boiska, sala gimnastyczna, pole golfowe, studio tańca, zabytkowy refektarz, sklepik, najczęściej pokoje 1 osobowe o wysokim standardzie.
  Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,    Oxford College 13-16
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 2.07- 13.08.2018  Język angielski DLA WYMAGAJĄCEJ ZAAWANSOWANEJ JĘZYKOWO MŁODZIEŻY W WIEKU 15-17 LAT Twój kurs obejmuje aż 11 rożnych specjalizacji, m.in. filozofia, medycyna, biznes, historia sztuki, nauka. Wybierz zgodną ze swymi ambicjami i zainteresowaniami .
  Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,    SBC Oxford, 8-12 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 16.07-13.08. 2018  Język angielski dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. 

  Idealna szkoła w Oxfordzie, akurat dla najmłodszych. Na kampusie kryty basen, teatr, korty tenisowe, boiska, studio tańca, sypialnia dla 4-6 osób, i sala internetowa.
  Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,    English Explorer 12-17 lat Wellington College
  Informacja w pliku PDF

  Od 4-17 lipca; 18-31 lipca- 1-14 sierpnia 2018  Kursy English Explorer dla młodzieży w wieku 12-17 lat w Wellington College. Zajęcia sportowe i towarzyskie, projekty, portfolia, wycieczki. 
  Kurs dla szkół: Bell,    Kurs objazdowy "Trzy Stolice", 13-16 lat
  Informacja w pliku PDF

  Kursy dla młodzieży 13-16 lat

  Terminy:
  od 31 lipca do 14 sierpnia 2018  Program “Bucksmore Three Capitals” łączy w sobie naukę angielskiego i podróże po Wielkiej Brytanii. Wyruszycie z Londynu, do Yorku, Edynburga, Krainy Jezior, Cardiff, a na koniec znów powrócicie do Londynu. W czasie waszej podroży będziecie mieszkać w akademikach uniwersyteckich oraz pięknych hostelach młodzieżowych. Poznacie Wielką Brytanię i jej kulturę. W trakcie podroży odwiedzicie też Stonehenge i Old Trafford, stadion Manchester United. Kilka dni zatrzymacie się w Edynburgu, tam będziecie mieli najwięcej lekcji angielskiego, ale także mnóstwo atrakcji. Kurs zakończony jest prezentacją prac studentów.
  Kurs dla szkół: Bucksmore,    Plumpton, młodzież 13-16 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 26 czerwca do 14 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży w wieku 13-16 lat

  Kurs odbywa się w Plumpton, w oklicach nadmorskiego Brighton. Bezpieczny Campus Plumpton College ma piękne tereny parkowe i sportowe i jedną z najlepszych szkółek jeździeckich na południu Anglii Młodzież mieszka w nowoczesnych domkach rezydencyjnych, osobne zakwaterowanie dla chłopców, osobne dla dziewcząt. Pokoje jedno i dwuosobowe.
  Kurs dla szkół: Bucksmore,    Kurs rodzinny w Bundoran, Donegal
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: OD 10.06-24.06 ORAZ 12.08-02.09. 2018  Kurs rodzinny. Dzieci od lat 8.

  Gdy latach dziewięćdziesiątych mieszkaliśmy w Irlandii, zabraliśmy dzieci na krótkie wakacje do Bundoran w Donegal . Nikt z nas się nie nudził. Bundoran to niewielka miejscowość nad Atlantykiem. Idealne miejsce na rodziny kurs. Piaszczyste plaże, relaks i możliwość połączenie nauki angielskiego z ulubionym sportem. Jeśli więc chcecie rodzinnie odpocząć: surfować, jeździć na koniu, spacerować po wzgórzach a wieczorem gdy dzieci już zasną, w typowym irlandzkim pubie wychylić szklankę dobrego piwa, to ta maleńka, pełna życia miejscowość jest w sam raz dla was. Od Dublina 3 godziny jazdy, ale za to krajobrazy przepiękne a przed wami prawdziwe wakacje i prawdziwa gościnna Irlandia.
  Kurs dla szkół: Donegal English Language School,    Dulwich College 12-17
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 9.07-14.08 2018  Kursy dla dzieci i młodzieży 12-17 lat

  Kampus i szkoła pamiętają wiek XVII. Znajdują się w pięknej wiosce z okresu Tudorów. Miejsce łatwo dostępne z lotnisk, zaledwie 20 minut od centrum Londynu. Znakomite warunki dla młodzieży. Szkolne tereny sportowe i boiska, podgrzewany basen. Dostępne kursy teatr i taniec, IELTS.
  Kurs dla szkół: Our World ,    Young Cambridge Scholars 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Lipiec i sierpień 2018  KURS POMOŻE CI ROZWAŻYĆ STUDIA W ANGLII, POZWOLI NA NAUKĘ PRZEMIOTÓW TAKICH JAK MATEMATYKA, PRZEDMIOTY ŚCISŁE, LITERATURA, SZTUKA , POZNASZ TEŻ TECHNIKI EGZAMINU NIEZBĘDNE PRZY PODEJŚCIU DO EGZAMINU IELTS.
  Kurs dla szkół: Bell,    English Explorer 11-17 lat, The Leys School
  Informacja w pliku PDF

  Lipiec i sierpień 2018  Kursy English Explorer pozwalają młodzieży w wieku 11-17 lat skupić się na wybranym hobby: jazda konna, golf, gotowanie, sztuki sceniczne, sztuka i projektowanie, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, fotografia i film, survival, tenis, i inne.
  Kurs dla szkół: Bell,    Cheltenham, kurs rodzinny
  Informacja w pliku PDF

  OD 11, 18, 25 LIPCA i 1, 8, 15 SIERPNIA 2018  Kurs dla rodziców z dziećmi w wieku od 8 do 17 lat.

  Rodzice mogą zamieszkać wraz z dziećmi w rodzinie lub apartamencie. Dzieci mają do wyboru samodzielny pobyt w rezydencji szkolnej lub w rodzinie (wraz z dojazdem do szkoły) Pakiety obejmują także pełne wyżywienie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, oraz zajęcia popołudniowe i wycieczki dla dzieci. Jeśli rodzice wolą aby dziecko spędziło czas wraz z nimi może korzystać tylko z nauki bez zajęć pozalekcyjnych.

  Rodzice uczą się w klasach wraz z innymi dorosłymi, dzieci z rówieśnikami. Dzieci także popołudniami mogą uczestniczą w zajęciach. Rodzice mają czas wolny. Mogą dowolnie spędzać czas. Szkoła proponuje także aby wybrali się wraz dziećmi na półdniową czy całodzienną wycieczkę do Londynu, Bath, Cardiff czy Stratford- upon-Avon.
  Kurs dla szkół: British Study Centres UK,    Discovery Radley, 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: Lipiec i sierpień 2018  Młodzież w wieku 14-17 lat

  Kursy odbywają się na kampusie Radley College, jednej z najlepszych, powstałej w 1847 roku, prywatnej szkoły Wielkiej Brytanii. Miejscowość Radley, znajduje się w odległości o 8 km od Oxfordu i zaledwie godzinę drogi z Londynu. Najbliższe lotnisko to Heathrow. Do dyspozycji studentów pozostaje 325 hektarów prywatnego, szkolnego parku i wspaniałych terenów sportowych. Są tu boiska do piłki nożnej, rugby, krykieta, bieżnie lekkoatletyczne, 16 kortów tenisowych, kryta pływalnia, sala gimnastyczna. Jest także sala kinowa DVD oraz duże pracownie komputerowe.

  v Dodatkową zaletą Radley jest możliwość zapoznania się z dziećmi brytyjskimi.
  Kurs dla szkół: Discovery Summer,    Wakacje w Gloucestershire, 8-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: OD 11, 18, 25 LIPCA i 1, 8, 15 SIERPNIA 2018  Kursy wakacyjne i wiosenne dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat. Piękny, zabytkowy college z 1853 roku, 10 minut od Cheltenham. Wokół zielone, malownicze Cotswald obszarze. Nie daleko do Stratford-upon-Avon i Bath. Na kampusie basen, sala teatralna, zaplecze sportowe.
  Kurs dla szkół: British Study Centres UK,    Cheltenham 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 4 lipca do 15 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży starszej, 12-17 lat

  Kurs w wersji standardowej, lub opcje: Filmcraft, Harry Potter, Intensive
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    Harrow School, 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: Lipiec i Sierpień 2018  Kurs dla młodzieży od 14 do 17 lat.

  Harrow School to ponad 400 letnia słynna szkoła wśród 450 hektarów zieleni, 16 km od Londynu. Słynni uczniowie szkoły to Winston Churchill, Lord Byron. I król Jordanii Hussain. Znakomite tereny sportowe, basen, korty tenisowe, sale gimnastyczna, sypialnie jedno, dwu lub trzyosobowe. Znakomite warunki.
  Kurs dla szkół: Harrow School,    ECI Leadership 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 25.06- 17.08  Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Kurs skupia się na umiejętnościach potrzebnych liderom.
  Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,    CES lato w Dublinie, 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 18 czerwca do 17 sierpnia  Kurs w Dublinie dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Irlandii!
  Kurs dla szkół: Centre of English Studies,    Clubclass Malta dla nastolatków
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: OD 9 czerwca do 17 sierpnia 2018

   

  Kurs dla nastolatków od 10-16 lat

   

  Na pięknej Malcie w Bugibba, miejscu idealnym na wakacyjny odpoczynek, można także skorzystać z kursu językowego. Warunki świetnie wyposażonych klas, szkoła w obrębie kompleksu hotelowego, apartamenty, baseny, morze w odległości półgodzinnego spaceru, słońce… Wszystko, pod błękitnym niebem Malty.


  Szkołę licencjonuje Ministerstwo Edukacji Malty a to oznacza, że uczą tam jedynie profesjonaliści. Można tu nawet przygotować się do egzaminów, a zagraniczni studenci mogą także podjąć tu kursy uniwersyteckie.
  Szkoła posiada również rekomendacje FELTOM.


  Kurs dla szkół: Clubclass Malta,    Clubclass Malta młodzi dorośli 16-20 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: OD 9 czerwca do 17 sierpnia 2018

   

  Kurs dla młodych dorosłych od 16 do 20 lat

   

  Na pięknej Malcie można także skorzystać z kursu językowego. Warunki świetnie wyposażonych klas, szkoła w obrębie kompleksu hotelowego, apartamenty, baseny, morze w odległości półgodzinnego spaceru, słońce… Wszystko, pod błękitnym niebem Malty.


  Szkołę licencjonuje Ministerstwo Edukacji Malty a to oznacza, że uczą tam jedynie profesjonaliści. Można tu nawet przygotować się do egzaminów, a zagraniczni studenci mogą także podjąć tu kursy uniwersyteckie.
  Szkoła posiada również rekomendacje FELTOM.


  Kurs dla szkół: Clubclass Malta,    Montpellier dla młodzieży 11-16 lat
  Informacja w pliku PDF

  Kursy dla młodzieży 11-16 lat

  Terminy:
  od 25 czerwca do 17 sierpnia 2018  Montpellier, stolica Langwedocji, miasto w którym słońce nie zachodzi nigdy, wydaje się być znakomitym miejscem na naukę języka francuskiego. I chyba naprawdę tak jest, bo któż by nie chciał być na południu Francji. Do piaszczystych plaży Morza Śródziemnego ledwo kwadrans a niedaleko także piękne góry i sąsiadująca romantyczna Prowansja. Piękne i zabytkowe Montpellier to równocześnie jedno z najszybciej rozwijających się miast Francji. Dynamiczna atmosfera to także zasługa wielotysięcznej rzeszy studentów którzy właśnie tu podjęli edukację w szkołach wyższych.


  Kurs dla szkół: LSF Montpellier,    Atlas dla młodzieży, 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 lipca do 17 sierpnia 2018

  Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat

  Przyjazna dublińska szkoła działa od 2003 roku. Uczy bardzo dobrze i od lat powracają do niej studenci z całego świata którym nie tylko podobają się lekcje ale także cała gama zajęć pozalekcyjnych oferowanych przez szkołę. Latem Atlas prowadzi także oddzielną szkołę dla juniorów i dla młodzieży 12-17 lat ma też gamę kursów do wyboru. Sami zadowoleni studenci!
  Kurs dla szkół: ATLAS Language School,    GLS dla trzydziestolatków
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: od 25 czerwca do 17 sierpnia 2018  Kurs dla osób 30+.

  Jeśli chcesz uczyć się wśród rówieśników i w dodatku chcesz aby nauka niemieckiego odbywała się w małej grupie, zapraszamy do Berlina, na przepiękny, wielki campus szkoły GLS/IH.
  Kurs dla szkół: GLS,    Wakacje w Dublinie, 11-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 25 czerwca do 17 sierpnia 2018  Marino Institute, Trinity College lub Griffith College. Znakomite szkoły z Dublina zaprasza młodzież w wieku 11-17 lat na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Zakwaterowanie w rodzinach lub w rezydencji. Minimum pobytu to 2 tygodnie. Wskazana wcześniejsza rezerwacja, ilość miejsc ograniczona.
  Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,    CES lato w Worthing, 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 18 czerwca do 17 sierpnia  Kurs w nadmorskiej miejscowości Worthing w UK dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Anglii!
  Kurs dla szkół: Centre of English Studies,    Harrow School 10-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  2 tygodnie 7.07-20.07; 21.07-3.08;4.08-17.08;
  3 tygodnie 7.07-27.07.28.07-17.08
  4 tygodnie 7.07-3.08, 21.07-17.08  Słynna i jedna z najlepszych szkół o wysokim standardzie w okolicy Londynu. Uczyło się w niej wielu polityków, aktorów, sportowców. Będziecie mieli prawdziwe wyobrażenie o elitarnej, brytyjskiej szkole z internatem. Szkoła posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, anex pracowni artystycznych, także salę teatralną oraz kryty basen. Młodzież mieszka w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór i bardzo ciekawe zajęcia dla obu grup wiekowych.
  Kurs dla szkół: Pilgrims,    Global English 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: OD 1 LIPCA DO 18 SIERPNIA 2018

  Kursy dla młodzieży 13-17 lat  Nauka poprzez projekty, debaty na temat bieżących problemów świata, czytanie artykułów prasy takiej jak np. the Economist, The Times itp. Nauka pisania doskonałych esejów, krytyka literacka i analiza. Studenci kwaterowani są w pokojach dwuosobowych z łazienkami. Dostęp do Internetu. Dodatkowo płatne opcje np. dodatkowe lekcje, paintball czy musical w Londynie.
  Kurs dla szkół: Earlscliffe,    St.Clare's dla młodzieży 10-15 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY:W 2018 roku od 8.07-28-07 oraz 29.07-18.08  Kurs dla młodzieży 10-15 lat

  St. Clare’s to międzynarodowy college znajdujący się w pięknym, uniwersyteckim Oxfordzie. College St. Clare's powstał w 1953, a dziś wykształcenie zdobywa tam wielu studentów z przeszło czterdziestu narodowości.


  Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,    St. Clare's dla młodzieży 15-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: od czerwca do sierpnia 2018  Kurs wakacyjny dla młodzieży 15-17 lat

  Najpopularniejsze z kursów dla starszych nastolatków prowadzone w St. Clare's. Łączą pracę nad praktycznym angielskim z pracą nad projektem językowym oraz szerokim wachlarzem zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczkami.

  Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,    Cork Language Centre dla młodzieży 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Od 25 czerwca do 18 sierpnia

  Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat.

  Szkoła organizuje kursy młodzieżowe dla studentów indywidualnych oraz dla grup. Studenci indywidualni mogą rozpocząć kurs w wyznaczonych datach. Można wybrać kurs z zajęciami popołudniowymi i wycieczkami lub kurs połączony z jazda konną. Małe 4 osobowe grupy przyjaciół zapraszamy na ciekawy kurs w czteroosobowych grupach. Istnieje też możliwość kursy rodzinnego.


  Kurs dla szkół: Cork English College,    Rodzinny kurs w Corku
  Informacja w pliku PDF

  W okresie od 25.06 do 18.08.  Kurs dla rodziców z dziećmi od lat 4

  Rodzice lub opiekunowie mogą podjąć wybrany kurs dla szkoły CEC dla dorosłych, a dzieci jeden z młodzieżowych oferowanych przez szkołę. Rodziny kwaterowane są wspólnie w apartamentach szkolnej rezydencji. Szkoły dla młodzieży znajdują się rezydencyjnych przedmieściach Corku.


  Kurs dla szkół: Cork English College,    EC Surrey 10-13 lat
  Informacja w pliku PDF

  Program dla dzieci w wieku 10-13 lat

  Terminy: od 7.07 do 18.08  Piękna szkoła i miły kurs, dobry dla wyjeżdzającego razem rodzeństwa. Oddzielne zajęcia i lekcje dla młodszych i starszych. Opcja 6 godzin zajęć z ”leadership”
  Kurs dla szkół: EC English UK,    Kaplan San Diego, 14-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 24 czerwca do 18 sierpnia 2018  Młodzieżowy kurs wakacyjny w USA dla uczniów w wieku 14-18 lat. Ucz się angielskiego w nadmorskim San Diego. Szkoła Kaplan International zaprasza do słonecznej Południowej Kalifornii!
  Kurs dla szkół: Kaplan International Colleges- USA,    EC Cambridge 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: OD 16.06 - 18.08 2018  Kurs wakacyjny dla młodzieży 13-17 lat z zakwaterowaniem w rodzinie lub w rezydencji

  Szkoła EC zaprasza na naukę języka angielskiego do studenckiego miasta Cambridge. Wycieczki, zajęcia wieczorne, zajęcia półdniowe.
  Kurs dla szkół: EC English UK,    Francuska Riwiera, kurs rodzinny dzieci 8-12 lat
  Informacja w pliku PDF

  Kursy dla rodziców i młodzieży 8-17 lat

  Terminy: od 24 czerwca do 18 sierpnia 2018  Szkoła Azurlingua w Nicei prowadzi bardzo wiele kursów dla dorosłych, dzieci i młodzieży, stwarzając również okazje dla rodziców i dzieci na wspólny pobyt językowy.

  Podstawowy kurs dla osób dorosłych to 20 lekcji tygodniowo. W tym czasie dzieci także korzystają z kursu. Mogą też brać udział w licznych zajęciach pozalekcyjnych i wycieczkach. Konstrukcja kursu zawsze zależy od Państwa. Do wyboru także rodzaj zakwaterowania. Możecie zamieszkać w rodzinie, rezydencji lub pensjonacie czy hotelu. O wszystko zadba szkoła.


  Kurs dla szkół: Azurlingua,    Mini MBA, 15-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 1 lipca do 18 sierpnia 2018  Przy rezerwacji do 28 lutego zniżka Early Bird!

  Kurs mini MBA dla młodzieży w wieku od 15 do 17 lat

  Specjalny kurs dla młodych liderów zarządzania, marketingu, bankowości, a dodatkowo zajęcia sportowe, kulturalne, wycieczki.
  Kurs dla szkół: Earlscliffe,    EC Brighton rodzinny
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 16 czerwca do 18 sierpnia

  Kurs rodzinny, dzieci od 13 do 17 lat

  Kurs angielskiego w Brighton dla rodziców z dziećmi- znakomita okazja na połączenie wspólnycb wakacji z nauką języka. Wycieczki i zajęcia pozalekcyjne w cenie.
  Kurs dla szkół: EC English UK,    EC Cambridge rodzinny
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 16 czerwca do 18 sierpnia

  Kurs rodzinny, dzieci od 13 do 17 lat

  Kurs angielskiego w Cambridge dla rodziców z dziećmi- znakomita okazja na połączenie wspólnycb wakacji z nauką języka. Wycieczki i zajęcia pozalekcyjne w cenie.
  Kurs dla szkół: EC English UK,    Academic Juniors, 7-12 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 7 lipca do 18 sierpnia 2018  Wakacyje dla juniorów w okolicy Bristolu. Od 7 do 12 lat, piękna rezydencja Sidcote School zaprasza na kurs pełen dodatkowych zajęć!
  Kurs dla szkół: Academic Summer,    Biarritz 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: WAKACJE 2018  WAKACJE W BIARRITZ DLA JUNIORÓW 14-17 lat

  Kraina Basków, otwarta i kosmopolityczna, wita rokrocznie turystów z całego świata. Francuski i plaża!
  Kurs dla szkół: France Langue,    Manhattan New York 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 24 czerwca do 18 sierpnia


  Wakacyjne kursy języka angielskiego Summer Plus dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Odbywają się na Manhattanie.
  Kurs dla szkół: Rennert USA,    Bede's New Horizons 10-14 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy:8.07-18.08 2018  Kurs języka angielskiego 'New Horizons' dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat.

  Piękna szkoła, na kursie będzie tylko 50 osób a więc znakomita integracja, niezapomniane, ciekawe wakacje. Opieka 1:4, do 10 osób w klasie, 3-6 osobowe sypialnie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, wszystkie poziomy znajomości języka. Prócz 20 godzin angielskiego tygodniowo za dopłatą możliwe także akademie:, Taniec ( pop),Żagle, Jazda konna, Scuba diving, Scena i ekran, Tenis.

  Oczywiście także zajęcia popołudniowe, nauka w plenerze - ciekawa ekologia, geografia, nauka i wycieczki, może nawet z noclegiem w Londynie!
  Kurs dla szkół: Bede's,    Bede's Adventures in English 11-15 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy:8.07-18.08 2018  Kurs języka angielskiego 'Adventures in English' dla dzieci w wieku od 11 do 15 lat.

  Wspaniały kampus, na kursie do 150 osób, codzienne zajęcia sportowe i towarzyskie, duży wybór akademii (sport, sztuka), ciekawe wakacje.
  Kurs dla szkół: Bede's,    Bede's English Plus 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy:1.07-18.08 2018  Kurs języka angielskiego w Sussex dla młodzieży od 12 do 17 lat.

  Duży kampus, na kursie do 250 osób, duży wybór tematycznych akademii, ciekawe wakacje.
  Akademie Przedmiotowe: literatura angielska, IT, zarządzanie matematyka, nauki ścisłe
  Kreatywne: ceramika, garncarstwo, taniec, gitara, fotografia, pianino
  Sportowe: piłka nożna, golf, żagle, Jazda konna, scuba-diving, surfing, windsurfing,tenis
  Kurs dla szkół: Bede's,    Bede's English Plus 13-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy:1.07-18.08 2018  Kurs języka angielskiego w Sussex dla młodzieży od 13 do 18 lat.

   Niezwykłe gotyckie zabudowania, zabytkowy kampus, na kursie do 230 osób, duży wybór tematycznych akademii, ciekawe wakacje.
  Akademie Przedmiotowe: ekonomia, stosunki międzynarodowe, literatura angielska, IT, zarządzanie, matematyka
  Kreatywne: ceramika, garncarstwo, taniec, gitara, fotografia
  Sportowe: sporty przygodowe, lotnictwo, piłka nożna, golf, żagle, Jazda konna, scuba-diving, surfing, tenis
  Kurs dla szkół: Bede's,    Bede's English for the Future 15-20 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy:1.07-18.08 2018  Kurs języka angielskiego w Sussex dla młodzieży od 15 do 20 lat.

   Na kursie odbywającym się na uniwersytecie tylko do 80 osób. Opieka 1:5, do 14 osób w klasie, 1 osobowe sypialnie z łazienkami , pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, poziomy B1-C2. Angielski – także opcja przygotowania do egzaminów CAE lub IELTS, oraz zagadnienia związane z historią współczesną, przedsiębiorczością, finasowaniem, polityką międzynarodową, prawem, zarządzaniem i psychologią. Prócz 25 godzin angielskiego tygodniowo także towarzyskie zajęcia pozalekcyjne oraz weekendowe wycieczki.
  Kurs dla szkół: Bede's,    Dublin UCD w wakacje, 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 16 czerwca do 19 sierpnia 2018  ATC prowadzi wiele kursów młodzieżowych w licznych miejscowościach Irlandii. Zapraszamy! Kursy dla młodzieży od 13 do 17 lat.
  Kurs odbywa się w Dublinie, w siedzibie Dublin University College


  Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,    GLS Berlin College 16-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  Dla młodzieży w wieku 16-19 lat

   

  Termin: 24.06 do 19.08 2018

   

  Szkoła mieści się na wielkim kampusie (9 tysięcy metrów kwadratowych) w Kastanienallee , jednej z najmodniejszych dzielnic miasta. Tu właśnie kręcono wiele filmów, i stąd też nie będzie daleko aby wyprawiać się na wycieczki i oglądać zabytki.
  Lekcje odbywają się najczęściej popołudniami, przedpołudniami studenci zwiedzają miasto. Wieczorami też są zajęcia, i zabawy. Szkoła służy pomocą w każdej sprawie ale traktując was jak dorosłych nie zabezpiecza 24 godzinnego nadzoru, stąd jest to świetny kurs, lecz odpowiedni jedynie dla starszej, samodzielnej i rozsądnej młodzieży szkolnej. Trzy poziomy: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany.
  Kurs dla szkół: GLS,    Kurs rodzinny w Londynie lub Brighton
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: LONDYN 17.06-19.08 2018, BRIGHTON 24.06-19.08.2018  Kurs rodzinny- dzieci w wieku od 7 do 15 lat

  Szkoła proponuje dzieciom i rodzicom lub opiekunom specjalny program rodzinny. Zajęcia lekcyjne odbywają się w Centralnym Londynie w szkołach podłożonych 2 minuty od siebie. Na kursie jest tylko 60 dzieci. Możliwe 6 poziomów nauczania od początkującego (A1) do zaawansowanego(C1). Dniem przyjazdu i wyjazdu z kursu jest niedziela.
  Kurs dla szkół: St. Giles UK,    Millfield Glastonbury 6-11 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 8 lipca do 19 sierpnia 2018 co dwa tygodnie


  Kurs dla dzieci w wieku 6-11 lat.

  Kampus Millfield Prep School mieści się na przedmieściach Glastonbury. Idealne miejsce dla najmłodszych studentów. Znakomite warunki zakwaterowania. Pływalnia, ścianka wspinaczkowa, tereny i boiska sportowe, pole golfowe i sala koncertowa.

  TYPOWE ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE:
  Malowanie koszulek, Szachy, Golf, tenis, piłka, hokej, Trampolina, Taniec, Malowanie twarzy, Gotowanie, Sztuczki cyrkowe, Modelarstwo, i wiele innych.
  Kurs dla szkół: Millfield Holiday Courses,    Millfield Somerset 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 8 lipca do 19 sierpnia 2018


  Kurs dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

  Wspaniały kampus w Somerset, prawie jak olimpijska wioska, tereny sportowe, pływalnia, szkółka jeździecka, znakomite warunki zakwaterowania.

  Przeróżne akademie do wyboru!

  Kurs dla szkół: Millfield Holiday Courses,    EC Brighton 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Termin: od 16 czerwca do 18 sierpnia 2018


  Wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży 13-17 lat w Brighton.
  Zakwaterowanie rezydencji University of Brighton lub w rodzinie.
  Kurs dla szkół: EC English UK,    Wakacje w Berlinie, 7-14 lat
  Informacja w pliku PDF

  Dla młodzieży w wieku 7-14 lat

   

  Termin: 17.06. - 19.08.2018

   

  Język niemiecki (możliwy także angielski).Szkoła mieści się na kampusie nad jeziorem Zeuthener See, w okolicy Berlin Schmöckwitz/ dzielnica Köpenick . Na kampusie centrum fitness, boisko do siatkówki, obiekty sportowe. Przyjazdy i wyjazdy w niedziele. Bezpieczne miejsce dla najmłodszych studentów.
  Kurs dla szkół: GLS,    Stafford House London Uxbridge 14-17
  Informacja w pliku PDF

  REZYDENCYJNY KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 14-17 LAT w LONDYNIE

  Terminy: OD 23 CZERWCA DO 19 SIERPNIA 2018< /p>

  Marzących o Londynie, zapraszamy na kurs Classic organizowany przez Stafford HSE, który odbywa się na terenie Brunel University w Londynie. Wspaniały campus, tereny sportowe i blisko do centrum miasta.
  Kurs dla szkół: Stafford House ,    Rodzinny kurs w Loxdale
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 10.06 do 19.08 i od 25.06 do 23.07 2018  Zabierz na wakacje dziecko do Brighton do Loxdale, Szkoła zabezpieczy kurs i zakwaterowanie wedle twego życzenia. Na przykład, możesz zamieszkać z dzieckiem w tej samej rodzinie goszczącej, lub też możesz pozwolić dziecku mieszkać w szkolnej rezydencji lub w osobnej rodzinie w towarzystwie innego dziecka z Loxdale.

  Niektórzy wolą wynajęte mieszkania lub hotele ale ... były też duże rodziny które mieszkały w wozie kampingowym na terenie szkolnym! Tak więc jeśli chodzi o zakwaterowanie, wszystko jest do rozpracowania.
  Kurs dla szkół: Loxdale English Centre,    Loxdale dla dzieci i młodzieży 8-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY od 10 czerwca do 19 sierpnia 2018

  Angielski dla młodzieży w Brighton. Grupy 13-17 lat i 8-12 lat. Zakwaterowanie w rodzinie albo w rezydencji.
  Kurs dla szkół: Loxdale English Centre,    Outdoor i przygoda w Monachium
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 24.06 do 19.08 2018


  Outdoor i przygody nad jeziorem dla młodzieży w wieku 12-17 lat. To kurs niemieckiego dla osób kochających naturę, sport outdoorowy i przygody. Przepiękny ośrodek, 50 km od Monachium. Tylko 50 osób jednorazowo na kampusie. Wiele osiągniesz, wiele się nauczysz!
  Kurs dla szkół: GLS,    Angielski w Berlinie 7-14 lat
  Informacja w pliku PDF

  Dla młodzieży w wieku 7-14 lat

   

  Termin: 1.07. - 19.08.2018

   

  Język angielski(możliwy także niemiecki).Szkoła mieści się na kampusie nad jeziorem Zeuthener See, w okolicy Berlin Schmöckwitz/ dzielnica Köpenick . Na kampusie centrum fitness, boisko do siatkówki, obiekty sportowe. Przyjazdy i wyjazdy w niedziele. Bezpieczne miejsce dla najmłodszych studentów.
  Kurs dla szkół: GLS,    Kings Oxford 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 24 czerwca do 19 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży w wieku 14-17 lat

  Malowniczny Oksford dla młodzieży w sam raz na wakacje.
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    NCI Dublin 17-21 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 30.06-19.08.2018  Kurs języka angielskiego na kampusie uniwersyteckim National College of Ireland w Dublinie. Dodatkowe zajęcia wieczorne, wycieczki, warsztaty.
  Kurs dla szkół: ATC Language and Travel,    Varsity Oxford 8-14 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 10.07-19.08.2018   Varsity International to szkoła która prowadzi specjalne programy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Nauka angielskiego odbywa się także poprzez integrację z dziećmi z UK podczas popołudniowych sesji zajęć pozalekcyjnych.
  Kurs dla szkół: Varsity International,    ILAC: lato w Toronto 16-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  KURSY WAKACYJNE DLA MŁODZIEŻY 16-18 LAT

  Czerwiec-sierpień 2018  Znakomita kanadyjska szkoła jest wielokrotnym zdobywcą gwiazdy LTM, przyznawanej najlepszym szkołom świata.

  Jej fantastyczny program wakacyjny dla młodzieży odbywa się w Toronto.

  Programy trwają minimum dwa tygodnie i oferowane są jako programy nauki angielskiego modelowane na programach dla dorosłych lub 2, 3, 4 tygodniowe pakiety wakacyjne PLATINUM pełne pozalekcyjnych zajęć dodatkowych i wycieczek.

  Znakomita zabawa, świetne warunki edukacyjne, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, zero nudy. Polecamy!!!
  Kurs dla szkół: International Language Academy of Canada,    ILAC: lato w Vancouver 16-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  KURSY WAKACYJNE DLA MŁODZIEŻY 16-18 LAT

  Czerwiec-sierpień 2018  Znakomita kanadyjska szkoła jest wielokrotnym zdobywcą gwiazdy LTM, przyznawanej najlepszym szkołom świata.

  Jej fantastyczny program wakacyjny dla młodzieży odbywa się w Vancouver.

  Programy trwają minimum dwa tygodnie i oferowane są jako programy nauki angielskiego modelowane na programach dla dorosłych lub 2, 3, 4 tygodniowe pakiety wakacyjne PLATINUM pełne pozalekcyjnych zajęć dodatkowych i wycieczek.

  Znakomita zabawa, świetne warunki edukacyjne, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, zero nudy. Polecamy!!!
  Kurs dla szkół: International Language Academy of Canada,    Rodzinny kurs w Slaney Language Centre
  Informacja w pliku PDF

  Kurs dla rodziców oraz dzieci od 6-15 lat


   Od 2,9,16,23,30 lipca, 6,13 i 20 sierpnia 2018 

  Chcesz spędzić urlop wraz z dziećmi? Chcesz przeznaczyć czas na naukę angielskiego? Chcesz żeby dzieci też nauczyły się języka? Zapraszamy do Slaney Language Centre w hrabstwie Wexford. Szkoła mieści się w starym zamku i proponuje Państwu cieszący się ogromną popularnością kurs rodzinny w trakcie którego rodzice lub opiekunowie mogą podjąć wybrany kurs dla dorosłych, a dzieci jeden z kursów dla najmłodszych. Zajęcia zarówno dla rodziców jak i dla dzieci odbywają się w tym samym budynku szkolnym.

  Kurs dla szkół: Slaney Language Centre,    Ennis dla juniorów
  Informacja w pliku PDF

  Termin: Czerwiec-sierpień 2018

   

  Ciche, historyczne miasteczko irlandzkie w którym ludzie mają wiele czasu na rozmowę a przepiękne krajobrazy okolicy pozwolą odpocząć od hałasu wielkiego miasta. W dodatku tu nad Atlantykiem rozpościerają się „księżycowe” krajobrazy skalistego Burren a w słynnym Doolin ciągle gra irlandzka muzyka.
  W pobliżu Ennis, lotnisko Shannon oraz słynny skansen Bunratty.
  Bardzo dobra lokalizacja dla dzieci, młodzieży i zainteresowanych kursem rodzinnym. Wybór wielu kursów młodzieżowych. Jeśli kochasz jazdę konną, jest taka opcja. Jest i kurs dla tych którzy uwielbiają surfing. Zajęcia prowadzone są w szkole Lahinch Surf School. Jeśli chcesz trenować tenisa, znajdą się także i dla ciebie kursy w CLC. Jest też klasyczny kurs z zajęciami popołudniowymi i wycieczkami oraz kurs dla rodzin. Tak więc oferta dla każdego.
  Kurs dla szkół: Clare Language Centre,    Niemiecki w Berlinie, Frankfurcie, Monachium, 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: Od 17 czerwca do 20 sierpnia 2018  Rezydencyjny kurs dla młodzieży 14-17 lat

  Kurs w Berlinie, Monachium, lub Frankfurcie nad Menem.
  Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,    Rodzinny kurs Frances King Dublin
  Informacja w pliku PDF

  W wakacje od 11 czerwca do 20 sierpnia 2018  Dla rodziców wraz z dziećmi w wieku 6-16 lat.

   Wakacyjny kurs angielskiego w dublińskiej filii Frances King, słynącej ze znakomitych kursów także dla świata biznesu, może być również okazją nauki dla twego dziecka. Skorzystacie na pewno. Szkoła Frances King zabezpieczy kursy i zakwaterowanie, a jeśli będziecie chcieli możecie też skorzystać ze szkolnych zajęć popołudniowych. To od was zależy gdzie zamieszkacie – są gościnne rodziny, apartamenty, i hotele. Ważne tylko aby z decyzją o kursie nie zwlekać, miejsca zawsze szybko znikają. Kurs odbywa się w szkole przy Merrion Square w Dublinie.


  Kurs dla szkół: Frances King Dublin,    Headington, Oxford 13-16
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 16.07- 20.08.2018  Język angielski dla młodzieży w wieku 13-16 lat. Jedna z najlepszych szkół w UK. Mieści się w pobliżu centrum Oxfordu. Na kampusie kryty basen, teatr, korty tenisowe, boiska, studio tańca, WI-FI. Zakwaterowanie o wysokim standardzie.
  Kurs dla szkół: Summer Boarding Courses,    IELTS Express, 15-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 21 do 29 lipca, egzamin 28 lipca  Intensywny tygodniowy kurs przygotowujący do IELTS, wraz z egzaminem. Będziesz się uczyć 25 godzin w tygodniu i ćwiczyć wszystkie umiejętności niezbędne przy egzaminie IELTS. Nauczysz się technik egzaminacyjnych i otrzymasz wiele cennych wskazówek. Do egzaminu zasiądziesz 28 lipca.
  Kurs dla szkół: Academic Summer,    Bath dla młodzieży, 8-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Lipiec i sierpień 2018

  Kurs dla młodzieży od 8 do 17 lat.

  Jedna z najstarszych i najbardziej tradycyjnych szkół o charakterze szkoły z Harry’ego Pottera. Olbrzymi zielony kampus oraz znakomite warunki. Boiska, korty, basen, sala teatralna. Tylko 25 minut od Bath, 2 godziny od Londynu.

  Opcje: tenis, jazda konna, przedmiotowy
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    Wakacje na Florydzie 8-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 24 czerwca do 22 lipca 2018  Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w USA, 8-17 lat.

  Szkoła St.Giles zaprasza. Floryda, szkoła na pięknym kampusie, tereny rekreacyjne, basen, boiska, pracownie plastyczne.
  Kurs dla szkół: St. Giles USA,    Londyn South Bank 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Termin: czerwiec, lipiec, sierpień 2018

  Kurs wakacyjny dla młodzieży 14-17 lat w Londynie. Idealny kurs dla nastolatków którzy chcą zamieszkać w rezydencji i spędzić wakacje w Centralnym Londynie oraz codziennie zwiedzać metropolię podczas zajęć popołudniowych .
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    Bradfield College 8-13 lat
  Informacja w pliku PDF

  2 tygodnie 3.07-16.07; 18.07-31.07;10.08-23.08;
  4 tygodnie 3.07-31.07  Niewielka miejscowość Bradfield pięknym krajobrazie Berkshire, blisko do Reading oraz Oxfordu, tylko 40 minut jazdy z Heathrow. Jedna z najlepszych szkół tego rejonu, posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, anex pracowni artystycznych, także salę teatralną oraz kryty basen. Dzieci mieszkają w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór. Poniżej przykładowy plan zajęć.
  Kurs dla szkół: Pilgrims,    Bradfield College 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  2 tygodnie 3.07-16.07; 18.07-31.07;10.08-23.08;
  4 tygodnie 3.07-31.07  Niewielka miejscowość Bradfield pięknym krajobrazie Berkshire, blisko do Reading oraz Oxfordu, tylko 40 minut jazdy z Heathrow. Jedna z najlepszych szkół tego rejonu, posiada własne tereny sportowe, korty tenisowe, anex pracowni artystycznych, także salę teatralną oraz kryty basen. Dzieci mieszkają w pokojach jednoosobowych lub kilkuosobowych. Całodobowy nadzór. Poniżej przykładowy plan zajęć.
  Kurs dla szkół: Pilgrims,    Angielski rodzinny w Cork
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 2.07-24.08 2018  Kurs rodzinny, zapraszamy do pięknego miasta Cork opiekunów z dziećmi już od 1 roku życia. Starsze grupy to 5-11 oraz 7-15 lat.
  Kurs dla szkół: Active Centre of English Training,    ALS kursy rodzinne w Galway, dzieci 5-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 lipca do 24 sierpnia  Kursy dla rodzin z dziećmi od 5 do 17 lat.

  Galway, przyjazne miasto artystów, festiwali, kultury położone jest nad malowniczymi zatoką Galway Bay w pobliżu przepięknych, dramatycznych krajobrazów Connemary, Burren i Wysp Aran. Przyjazna, niewielka szkoła mieszcząca się w centrum miasta pracuje przez cały rok przyjmując studentów z całego świata.
  Kurs dla szkół: Atlantic Language School,    Rodzinne wakacje w Ennis
  Informacja w pliku PDF

  Wakacyjny kurs w terminie 2.07-24.08 2018  Kurs rodzinny w Irlandii, dla rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 17 lat.

  Ennis to spokojne miasteczko irlandzkie w którym możesz uczyć się angielskiego z całą rodziną, zarówno wiosną w okresie wielkanocnym jak i w czasie wakacji. Przepiękny krajobraz, serdeczni Irlandczycy, muzyka szmaragdowej wyspy, czekają na was. W szkole angielski dla dorosłych a także dla najmłodszych.
  Kurs dla szkół: Clare Language Centre,    ICS: wakacje dla młodszych z rodzicami
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: Dzieci przybywające z rodzicami 25 czerwca – 24 sierpnia 2018

  3-4 LATA
  PRZEDSZKOLE - NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

  5-7 LAT ORAZ 8-10 LAT
  PROJEKTY, KOMUNIKACJA, WYCIECZKA

  11-17 LAT
  PROJEKTY, LEKCJE, KOMUNIKACJA,WYCIECZKA


  Kurs dla szkół: International Community School,    Wakacje z Southbourne
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: czerwiec-lipiec 2018  Prowadzona rodzinnie od pokoleń bardzo przyjazna szkoła, zaprasza młodzież od 9 do 16 lat na kursy angielskiego do Southbourne, koło Bournemouth. Gdy tam pojedziesz, będziesz miał okazję na piękne spacery piaszczystym wybrzeżem, nawet i na surfing jeśli jest twoim ulubionym sportem. Samo Bournemouth to miasto tętniące życiem, studenckie i wakacyjne. Galerie, sklepy, niezliczone bary i restauracje.

  Latem SSE prowadzi wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży. Wycieczki, zajęcia popołudniowe- możliwy także kurs rodzinny.
  Kurs dla szkół: Southbourne School of English,    Londyn rodzinny na wakacje
  Informacja w pliku PDF

  Kurs w Londynie dla rodziców z dziećmi w wieku 6-15 lat

  Terminy: od 11 czerwca do 24 sierpnia 2018  Wakacyjny kurs angielskiego w szkole która prowadzi znakomite kursy także dla świata biznesu, może być również okazją nauki dla twego dziecka. Pobyt w tej świetnej szkole językowej przyda się wszystkim. Skorzystacie na pewno. Szkoła Frances King zabezpieczy kursy i zakwaterowanie, a jeśli będziecie chcieli możecie też skorzystać ze szkolnych zajęć popołudniowych. To od was zależy gdzie chcecie mieszkać – są wiec gościnne rodziny, apartamenty, i hotele.

  Ważne tylko aby z decyzją o kursie nie zwlekać, miejsca zawsze szybko znikają.

  Kurs odbywa się w szkole w Londynie w przepięknej dzielnicy Kensington.
  Kurs dla szkół: Frances King,    Kurs rodzinny w Cambridge
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 25 czerwca do 24 sierpnia 2018  Kurs dla rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 17 lat

  Studiować w Cambridge, to marzenie wielu z nas. Teraz może się spełnić.

  W samym centrum miasta, w na terenie kampusu University of Cambridge mieści się rodzinnie prowadzona szkoła ABC Languages. Oferuje wiele kursów angielskiego, przyjazną atmosferę i możliwość poznania słynnego miasta. Jedną z propozycji ABC Languages jest także kurs rodzinny, proponowany rodzicom i dzieciom już od lat pięciu. Grupy wiekowe: dzieci młodsze 5-10 lat oraz nastolatki. Dzieci młodsze uczą się poprzez zabawę, nastolatki pracują nad komunikacją i gramatyką. Popołudniami mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz wycieczkach. Konstrukcja kursu zależy od twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, tak przygotujemy kurs aby skorzystała cała rodzina.
  Kurs dla szkół: ABC Languages,    ALS rodzinne w Dublinie, dzieci 5-11 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 lipca do 24 sierpnia 2018  Kursy dla rodzin z dziećmi od 5 do 11 lat.

  Atlantic Language School zaprasza na kurs rodzinny w Dublinie. Program nauki języka angielskiego specjalnie przystosowany dla rodziców z dziećmi. Poza nauką także wycieczki i zajęcia!
  Kurs dla szkół: Atlantic Language School,    Nad szkockim jeziorem, juniorzy 8-16 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 24 czerwca do 11 sierpnia 2018  Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat.

  Kurs dla szkół: Ardmay House International Summer School,    Wakacje w Londynie, 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 11 czerwca do 24 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży od 12 do 17 lat

  Londyńska Szkoła LSI znajduje się spokojnej, rezydencyjnej dzielnicy Hampstead. Stąd bez trudu można dojechać do centrum miasta. Młodzież uczy się na kampusie Kings College London. W szkole LSI na Hampsteadzie prowadzone są także kursy dla studentów dorosłych, co oznacza, że uczyć się tu mogą zarówno starsze nastolatki lub rodzice.
  Kurs dla szkół: Language Studies International UK,    ICS: Wakacje w Londynie 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 25 czerwca do 24 sierpnia


  Programy wakacyjne, angielski i sztuka, historia, technologia, komercja.
  Kurs dla szkół: International Community School,    Wakacje w Leamington Spa 5-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  

  Terminy: od 11 czerwca do 24 sierpnia


  Szkoła znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Leamington Spa, w atrakcyjnej turystycznie okolicy niezbyt daleko od Londynu i Birmingham. Dzieciom proponujemy kurs angielskiego oraz zakwaterowanie u serdecznej rodziny brytyjskiej.

  Rodzice mogą także skorzystać z kursu proponowanego przez szkołę (cenniki na zyczenie), lub też uczestniczyć w zajęciach popołudniowych kursów dziecięco-młodzieżowych.
  Kurs dla szkół: The Heart of England,    Kurs rodzinny w Londynie
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 11 czerwca- 24 sierpnia  Kurs rodzinny, dzieci od 7 do 17 lat

  Dorośli korzystają z kursu szkoły dla dorosłych w wybierając jeden z dostępnych tam kursów, dzieci młodsze uczestniczą w programie dziennym z zajęciami pozalekcyjnymi lub bez.
  Dzieci starsze korzystają z kursu dla juniorów ( pełen pakiet wraz z zakwaterowaniem w rodzinie, lub też bez zakwaterowanie , sam kurs lub kurs dzienny z zajęciami.)
  Kurs dla szkół: Language Studies International UK,    Varsity Rodzinne 4-10 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 9.07-24.08.2018   Varsity prowadzące w Oxfodzie i Wokingham kursy dla dzieci i nastolatków ofertuje także pobyty dzienne w trakcie których dzieci prócz dwóch godzin angielskiego mogą spędzić wakacje wraz ze swymi kolegami z Wielkiej Brytanii oraz międzynarodowym towarzystwie. Taka forma nauki jest zawsze skuteczna. Rodzicom możemy zaoferować kursy które odbywają się w szkołach w niektórych z wymienionych poniżej lokalizacji.
  Kurs dla szkół: Varsity International,    Southborne: Rodzinny kurs w Bournemouth
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY:
  od 18 czerwca do 24 sierpnia 2018


  Latem zapraszamy do Southbourne School of English. W nadmorskiej miejscowości Bournemouth czeka na was przyjazna szkoła i kurs dla rodziców z dziećmi od 10 do 15 lat połączony z wycieczkami i zajęciami pozalekcyjnymi.
  Kurs dla szkół: Southbourne School of English,    Hiszpański w Benalmadenie 18-22 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: od 11 czerwca do 25 sierpnia 2018  Młodzież w wieku 18-22 lat

   

  Benalmadena liczy 30 000 mieszkańców, znajduje się w odległości 18 km od Malagi. Miasto leży u stóp gór Sierra de Mijas a równocześnie nad morzem. Atrakcjami są tu także park rozrywki Tivoli World, park wodny, delfinarium. Można też wybrać się w podróż kolejką linową a ze szczytu góry Calamorra obserwować widok wybrzeża.


  Kurs dla szkół: Colegio Maravillas,    Wakacje w Augsburgu 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Od 10 czerwca do 25 sierpnia  Kursy szkoły DID w Augsburgu dla młodzieży od 14 do 17 lat. Niemiecki oraz zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie w rodzinie lub pokojach dwuosobowych.
  Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,    Kurs rodzinny w Bournemouth
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: Od 4 czerwca do 25 sierpnia 2018  Jeśli musisz popracować nad angielskim, a możesz wyjechać na kurs tylko latem i tylko z dzieckiem, bo chcecie mieć rodzinne wakacje, pomyśl o szkole w Bournemouth. Miasto na południu Anglii, kilometry piaszczystych plaż, parki, ogrody i doskonałe warunki do surfowania. Będziesz mógł wybrać dla siebie jeden z 30 kursów oferowanych przez szkołę, a dziecko może uczyć się na kursie dla juniorów i zamieszkać wraz z tobą, lub też jeśli jest bardziej samodzielne, może mieszkać wraz z innymi dzieciakami u innej rodziny goszczącej.
  Kurs dla szkół: Anglo-Continental,    Kurs "Intensive Academic English" 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: Lipiec i Sierpień 2018   KURS DLA MŁODZIEŻY PRAGNĄCEJ PRZYMIERZYĆ SIĘ DO DALSZEJ EDUKACJI W ANGLII lub poznać egzaminy IELS i Cambridge. Także możliwość egzaminu Trinity College London. (GESE) 
  Kurs dla szkół: Bell,    Discovery London, kurs rodzinny
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: czerwiec, lipiec i sierpień 2018  Kurs angielskiego dla dzieci od 5 do 17 lat oraz ich rodziców!

  Dzieci przyjeżdzające do Londynu wraz z rodzicami mogą skorzystać z trzech znakomitych opcji nauki.

  Na KENSINGTONIE W COLLINGHAM COLLEGE mogą uczyć się dorośli w klasach dla dorosłych. Można wybrać lekcje przedpołudniowe lub popołudniowe. Ciekawe zajęcia!!

  na KENSINGTONIE /QUEEN’S GATE dzieci będą uczyć się i bawić od godziny 9.00 do 17.00; 20 godzin lekcji tygodniowo oraz zajęcia sportowe, teatralne, IT, kulturalne, muzyczne. Dzieci starsze 13-16 lat będą miały także ciekawe wycieczki. To idealne rozwiązanie dla rodzica który uczy się w centrum miasta, lub zajęty jest w Londynie innymi sprawami.

  W MARYMOUNT/ KINGSTON dzieci w wieku 8-13 lat będą pod szkolnym nadzorem od momentu w którym prywatny autokar zawiezie je z Kensington do szkoły o 08:30. Odbierzesz dzieci z tego samego miejsca o 18:00.
  Kurs dla szkół: Discovery Summer,    Marbella Elviria 5-13 lat
  Informacja w pliku PDF

  01.07-14.07; 15.07-28.07; 29.07-11.08; 12.08-25.08  Obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Hiszpanii. Także możliwość kursu rodzinnego. Zapraszamy uczniów w wieku od 5 do 13 lat na 2-tygodniowe kursy języka hiszpańskiego!
  Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,    Heathfield School, tylko dla dziewcząt 8-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: Lipiec i sierpień 2018  Kurs dla dziewcząt w wieku 8-17 lat prowadzony przez Heathfiel School. Szkoła żeńska, założona w 1899 w Ascot, kształciła kobiety z rodzin królewskich. Jedna z najlepszych szkół brytyjskich. Tradycyjne wartości, nowoczesna technologia, korty, basen, studia artystyczne, pokoje jedno i wieloosobowe.
  Kurs dla szkół: Harrow School,    English Explorer St. Alban's 11-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  od 3 czerwca do 25 sierpnia 2018  Kursy English Explorer dla młodzieży w wieku 11-17 lat, w pobliżu Londynu. Zajęcia sportowe i towarzyskie, projekty, portfolia. Wycieczki weekendowe np. Londyn, Oxford, Bristol, Stratford. Pokoje 1,2 i wieloosobowe, pełne wyżywienie. 
  Kurs dla szkół: Bell,    Obozy językowe w Hiszpanii, 5-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: lipiec i sierpień 2018   Obozy językowe dla młodzieży w Barcelonie, Madrycie i Salamance. Zapraszamy uczniów w wieku od 5 do 17 lat. Dodatkowe opcje: sport, sztuka, media. Wycieczki i zajęcia popołudniowe!
  Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,    Kurs rodzinny dla ambitnych, Londyn
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 lipca do 25 sierpnia 2018  Wakacyjny kurs rodzinny Londynie. Dla opiekunów i dzieci w wieku 5-18 lat, poziom IGCSE/B1 oraz IB/A-LEVEL. Rodzice którzy podczas pobytu swoich dzieci w Londynie chcieliby skorzystać z kursu mogą uczyć się w grupach 8 osobowych i zapoznać z zagadnieniami społecznymi, polityką, ekonomią, technologią, kulturą. W tym samym czasie dzieci mogą skorzystać z kursu dziennego.
  Kurs dla szkół: Academic Summer,    Marbella Valencia i Malaga 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Od 01.07 do 25.08 2018  Obozy językowe dla młodzieży w Marbella, Maladze i Valencii. Zapraszamy uczniów w wieku od 13 do 17 lat na 2-tygodniowe kursy języka hiszpańskiego!
  Kurs dla szkół: Enforex Hiszpania,    Wakacje na Malcie, 13-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: W OKRESIE OD 30.06/1.07 DO 25/26.08.2018

   Program dla nastolatków w wieku 13-18 lat w szkole AM na Malcie to kombinacja lekcji angielskiego wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami.

  Szkoła am Language Studio znajduje się w Sliema, miejscowości lubianej przez turystów i studentów. W okresie wakacyjnym działa w kilku centrach dla dorosłych oraz osobnym centrum dla nastolatków. Uczy angielskiego od 1987 roku, posiada znak ISO 9001 oraz rekomendacje Ministerstwa Edukacji Malty. Jest także członkiem założycielem FELTOM czyli Federacji pracującej na rzecz jakości w nauczaniu języka angielskiego. Na kurs zapraszamy młodzież, ale także towarzyszącym jej rodzicom.
  Kurs dla szkół: AM Language Studio,    Kursy młodzieżowe Concorde International
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: lipiec-sierpień 2018

   

  Dla młodzieży w wieku od 8 do 17 lat.

  Szkoła posiadająca swą główną siedzibę w Canterbury, w okresie wakacyjnym specjalizuje się w kursach dla dzieci i młodzieży. Szkolne siedziby znajdują się w wielu miejscach Wielkiej Brytanii. Młodzież może skorzystać z kursu wraz z pobytem u rodzin albo mieszkać w akademikach lub bursach. Każdy kurs, prócz zajęć odpowiednich dla danej grupy wiekowej lub centrum obejmuje:

   

  • 20 lekcji języka, w tym „komunikacja sytuacyjna
  • Zajęcia sportowe, rekreacyjne, wycieczki
  • Zakwaterowanie z wyżywieniem
  • Świadectwo ukończenia kursu i raport o postępach

   


  Kurs dla szkół: Concorde International,    Kursy młodzieżowe Embassy UK 8-17
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 11 czerwca do 26 sierpnia 2018  Elitarne kursy dla młodzieży od 8 do 17 lat; angielski i jazda konna, golf, tenis, sztuka i projektowanie. Wycieczki i zajęcia popołudniowe.
  Szkoła zaprasza do wielu miast angielskich, w tym London, Brighton, Cambridge, Oxford...
  Kurs dla szkół: EmbassyCES UK,    Bournemouth 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 10 czerwca do 26 sierpnia 2018  Kurs wakacyjny Kings Colleges dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Nadmorskie Bournemouth czeka!
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    Rodzinny kurs w Canterbury
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: od 1 lipca do 26 sierpnia 2018


  Kurs dla rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 17 lat

  Szkoła znajduje się w zabytkowym, uniwersyteckim mieście Canterbury, słynącym katedrą i piękną okolicą. Apartamenty w których kwaterowani są rodzice wraz z dziećmi znajdują się w pobliżu szkoły młodzieżowej i szkoły dla dorosłych. W każdym mieszkaniu znajduje się wyposażona kuchnia, gdzie bez trudu i tak jak lubicie będziecie mogli przyrządzić własne posiłki.
  Dzieci młodsze uczą się i bawią od 9 do 12.30 od poniedziałku do piątku, starsze mogą skorzystać z samych lekcji angielskiego w tych samych godzinach lub za dopłatą uczestniczyć w pełnym programie szkoły młodzieżowej, który obejmują także zajęcia popołudniowe oraz wycieczkę. Rodzice mają do wyboru kursy szkoły dla dorosłych.
  Szkoła na życzenie Państwa proponuje także wiele dodatkowo odpłatnych wycieczek.


  Kurs dla szkół: Concorde International,    Londyn Beckenham plus ART 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 29 lipca do 26 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

  Londyński kampus znajduje się w Beckenham, zaledwie 20 minut koleją od centrum miasta, zakwaterowanie w rodzinie. Minimum pobytu na kursie to dwa tygodnie. OPCJA SZTUKA!
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    Scanbrit School 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  REZYDENCYJNY KURS DLA MŁODZIEŻY 13-17 LAT

  Terminy:wiosną 25.03- 07.04 2018 oraz latem 17.06-26.08 2018  Masz egzamin, maturę na karku, ferie?

  W całorocznej szkole w spokojnej miejscowości Bournemouth można podjąć kurs angielskiego przez cały rok. Tak więc także w okresie ferii zimowych. W ciągu roku szkolnego można skorzystać tu z programu INTENSIVE ENGLISH CLUB.
  Kurs dla szkół: REGENT LANGUAGE TRAINING, UK,    Londyn Beckenham 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 17 czerwca do 26 sierpnia 2018  Kurs dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

  Londyński kampus znajduje się w Beckenham, zaledwie 20 minut koleją od centrum miasta, zakwaterowanie w rodzinie. Minimum pobytu na kursie to dwa tygodnie.
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    Malta rodzinna (także w roku szkolnym)
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: w ciągu roku szkolnego lub od 16.06 do 26.08 2018  Kurs przygotowano z myślą o rodzicach i dzieciach którzy chcą w rówieśniczej atmosferze odpocząć uczyć się angielskiego. Będziecie uczyć się w tym samym budynku, lecz w oddzielnych klasach. Jeśli chcecie, szkoła także zabezpieczy dla was zakwaterowanie oraz pakiety zajęć pozalekcyjnych.
  Kurs dla szkół: Inlingua Malta,    Canterbury Classic lub Intensive, 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: rezydencyjny od 17.06 do 26.08, w rodzinie od 10.06 do 26.08 2018  Kurs Classic lub Intensive w Canterbury dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Możliwość specjalizacji: koszykówka. 
  Kurs dla szkół: Stafford House ,    Burlington: Londyn na Lato 7-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Od czerwca do lipca 2018

  Wakacje w Londynie dla młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Wycieczki i nauka języka angielskiego w Brytyjskiej stolicy!London our City, Kings and Queens, Science and Wonder, Harry Potter,Music Theatre and Movies, Green Living, British History.
  Kurs dla szkół: Burlington School,    Asana Juniors 11-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Kurs dla młodzieży w wieku 11-17 lat


  Terminy rozpoczęcia: 14.05. 4.06; 25.06; 16.07; 27.08. 2018

   

  Jeśli szukacie prawdziwej, zielonej Irlandii, nadatlantyckich krajobrazów, kamiennych zabytków, dzikich Skelligów, historii i spokoju małej miejscowości – to miejsce dla was wymarzone. Jeśli prócz tego chcecie nauczyć się tańca irlandzkiego a może grać jak prawdziwi Irlandczycy na jednym z tradycyjnych instrumentów irlandzkich, skorzystać z czystych wód i nauczyć się nurkowania lub żeglowania to także możecie opanować te sztukę w Asana School of English. Wiele niezwykłych przygód czeka was na tym najdalej, jak twierdza Irlandczycy, na zachód wysuniętym cypelku Europy. Nasi studenci powracają stamtąd zawsze zadowoleni.

  Kurs dla szkół: Asana School of English,    Real Madrid- piłka nożna w Chichester
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 do 27 sierpnia 2018

  Program piłkarski dla młodzieży w wieku 11-17 lat powstał we współpracy z Real Madrid Foundation i po raz 9 odbywa się na kampusie Uniwersytetu Chichester. Trenerami podczas sesji piłkarskich są oficjalni trenerzy Real Madrid. Jest więc okazja by poznać styl i etos wielkiej sławy drużyny.
  Kurs dla szkół: ATLAS Language School,    Wakacje w Chichester 11-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 do 27 sierpnia 2018

  Kurs wakacyjny języka angielskiego dla młodzieży w wieku 11-17 odbywa się na kampusie Uniwersytetu Chichester w UK.
  Kurs dla szkół: ATLAS Language School,    Mill Hill Sumer 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  KURSY WAKACYJNE DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 12-17 LAT 2018 2 tygodnie: 2.07-16.07; 16.07-30.07; 30.07-13.08; 13.08-27.08 4 tygodnie: 2.07-30.08; 30.08-28.08 8 tygodni: 2.07-27.08  Na kampusie szkoły średniej w podlondyńskiej dzielnicy Mill Hill Village możesz także odbyć znakomity kurs wakacyjny. Jeśli ci się spodoba i masz takie możliwości możesz pomyśleć o dalszej edukacji w UK, jeśli chcesz tylko pięknie spędzić wakacje zapraszamy bo warto! Piękny kampus, zaledwie 30 minut od centrum Londynu, bardzo dobre warunki zakwaterowania. Oferowane są dwa bardzo ciekawe rodzaje kursu wakacyjnego. Sprawdź który z programów bardziej ci odpowiada i skontaktuj się z nami.
  Kurs dla szkół: Mill Hill International,    Kurs rodzinny w Toronto
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: LATO 2018  To znakomita okazja dla rodziców i dzieci aby zwiedzić Toronto, oraz uczyć się angielskiego w miłej szkole położnej w okolicy uniwersytetu University of Toronto. Kurs można rozpocząć już w połowie czerwca. Rodzice oraz dzieci uczestniczą w przedpołudniowych zajęciach językowych. Popołudniami mogą wspólnie korzystać z wycieczek prowadzonych przez szkołę. Lekcje dla rodziców odbywają się w szkole znajdującej się w 10 minutowej odległości od szkoły dla dzieci i nastolatków. Rodzice wraz z dziećmi przychodzą na zajęcia do szkoły dla dorosłych, skąd dzieci są odprowadzane przez nauczycieli do szkoły dla dzieci. Rodzice mogą też spotkać swe pociechy w szkole w porze lunchu.
  Kurs dla szkół: Access International Language Centre,    Wakacje w Köln, Wiesbanden, Nuremberg, 14-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Od 24 czerwca do 28 sierpnia  Köln, Wiesbanden, Nuremberg: kursy szkoły DID dla młodzieży od 14 do 17 lat. Niemiecki oraz zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie w rodzinie lub pokojach dwuosobowych.
  Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,    Proyecto Español Juniors
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: od 24 czerwca do 28 sierpnia 2018

  Dla młodzieży w wieku 12-17 lat

  Południowo wschodni region Półwyspu Iberyjskiego i piękna nadmorska miejscowość Alicante. Znakomite miejsce na wakacyjną przygodę z językiem hiszpańskim. Podczas dwutygodniowego kursu językowego nie będzie czasu na nudę, a integracja z hiszpańskimi nastolatkami gwarantowana. Zasadą młodzieżowego kursu jest uczestnictwo hiszpańskich dzieci w popołudniowych zajęciach szkoły językowej.  UWAGA: rodzice, którzy chcieliby przyjechać do Alicante wraz z dziećmi mogą także skorzystać z kursu językowego szkoły dla dorosłych.
  Kurs dla szkół: Proyecto Español,    Wakacje młodzieżowe w Toronto 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Wakacyjny kurs dla młodzieży 12-17 lat oraz możliwość kursu rodzinnego

  Termin: lipiec-sierpień 2018  10% zniżki przy rezerwacjach do 28 lutego!

  Zajęcia szkoły wakacyjnej odbywają się w centrum Toronto lub w rezydencji w Toronto West.Studenci kwaterowani w rodzinach mieszkają w pokojach jedno lub dwuosobowych.
  Kurs dla szkół: Access International Language Centre,    Schull nad Atlantykiem dla dzieci i młodzieży 10-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: lipiec i sierpień 2018  Programy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat

  Schull to mała pięknie położona wioska. Nad Oceanem Atlantyckim okazji dla sportów wodnych takich jak żeglowanie, kajaki, nurkowanie, jest wiele. Wokół wiele przepięknych zielonych wzgórz, można spacerować, jeździć konno, grać w golfa a na piknikach spotykać się u podnóża Góry Gabriel. Sport jednak to nie wszystko, niektórzy wola inne zajęcia- np. warsztaty artystyczne. Szkoła i jej szczególnie miła załoga proponuje wiec całą gamę zajęć pozalekcyjnych. Do szkoły przybywają nastolatki z całego świata. Często odwiedzają szkołę całe rodziny. Rodzice mogą uczyć się w małej grupie na kursie dla dorosłych, dzieci w swym własnym gronie w szkole młodzieżowej. Jest też możliwość nauki poprzez zabawę dla dzieci najmłodszych od 4, 5 roku życia.
  Kurs dla szkół: Atlantic School of English,    San Francisco Future Coders 10-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 8 do 29 lipca 2018  Kurs dla studentów 10-17 lat zainteresowanych informatyką i kodowaniem.

  Szkoła St.Giles zaprasza do California State University. Campus East Bay uniwersytetu kalifornijskiego położony jest w pięknym widokowym miejscu. Bezpieczny, nowoczesny, 40 minut drogi od San Francisco.
  Kurs dla szkół: St. Giles USA,    Whitestable 6 osób 14-16 lat
  Informacja w pliku PDF

  1-15 LIPCA, 15-29 LIPCA, 29 LIPCA-12 SIERPNIA 2018  Unikalny kurs dla sześcioosobowych grup młodzieżowych w wieku 14-16 lat. Kurs odbywa się w niewielkiej nadmorskiej i malowniczej miejscowości w hrabstwie Kent, słynącym jako Ogrody Anglii. Whitstable słynie z pięknego portu rybackiego, ostryg, uroczych kafejek i sklepików.
  Sześcioosobowe międzynarodowe grupy młodzieżowe mieszkają w domu nauczyciela, co sprawia, że łatwiej integrują się podczas pobytu na kursie, oraz to że każdy ze studentów może liczyć na bardzo osobisty kontakt z nauczycielem. Nauka trwa 3 godziny dziennie przez 5 dni w tygodniu, popołudniami organizowane są zajęcia pozalekcyjne, sportowe oraz wycieczki.
  Kurs dla szkół: Leo Languages ILH,    Rodzinny kurs w Brighton
  Informacja w pliku PDF

  Kurs dla rodziców i dzieci w wieku od 5 do 11 lat

  Terminy: od 5 marca i od 11 czerwca 2018  Musisz koniecznie zrobić coś ze swoim angielskim, potrzebny ci w pracy... a czas masz tylko wiosną albo w wakacje które chcesz spędzić z dziećmi. Możesz mieć i kurs angielskiego i wakacje z dziećmi a na dodatek spędzisz je nad morzem w Brighton. Wszyscy możecie się uczyć angielskiego, bo szkoła BLC organizuje kursy dla dzieci już od 5 roku życia. Jest nawet kilka opcji kursu dziecięcego. Także i dorosły wybiera taki kurs jaki mu potrzebny.


  Kurs dla szkół: Brighton Language College,    Kurs rodzinny w Schull
  Informacja w pliku PDF

  Kurs dla rodziców z dziećmi od lat 3 do 17

  Terminy: WAKACJE 2018

  To kurs dla Ciebie, jeśli kochasz morze, uwielbiasz wędkowanie, surfowanie, żeglarstwo... jeśli marzysz o czystym powietrzu, zdrowym trybie życia... jeśli chcesz wędrować albo jeździć na rowerze po dróżkach hrabstwa Cork... jeśli chcesz spotkać irlandzkich przyjaciół w pubie...

  A PRZEDE WSZYSTKIM JEŚLI CHCESZ SPĘDZIĆ WAKACJE Z DZIEĆMI I UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO W PRZYJAZNEJ SZKOLE!
  Kurs dla szkół: Atlantic School of English,    Angielski+ Sport i Kultura w Moreton Hall
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 lipca do 31 sierpnia  Kurs Angielski + Sport i Kultura dla młodzieży w wieku 13-17 lat

  Szkoła znajduje się w pięknym hrabstwie Shropshire, leży na własnych 100 akrowych terenach zielonych. Jest tu pole golfowe, podgrzewany basen, korty tenisowe, boiska sportowe, sale gimnastyczne i centrum fitnessu. Najłatwiej dojechać tu z Liverpool Birmingham, lub Manchester. Minimalny poziom: początkujący.
  Kurs dla szkół: Moreton Hall,    Letni kurs Akademicki, 13-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 lipca do 31 sierpnia 2018  Kurs akademicki- przedmioty jak w szkole średniej. 13-17 lat.

  Szkoła znajduje się w pięknym hrabstwie Shropshire, leży na własnych 100 akrowych terenach zielonych. Jest tu pole golfowe, podgrzewany basen, korty tenisowe, boiska sportowe, sale gimnastyczne i centrum fitnessu. Najłatwiej dojechać tu z Liverpool Birmingham, lub Manchester. Wymagany poziom: średnio-zaawansowany.
  Kurs dla szkół: Moreton Hall,    Dublin dla młodzieży 16-18 lat
  Informacja w pliku PDF

  18.06-31.08 2018  Dublińskie kursy języka angielskiego dla młodzieży w wieku od 16 do 18 lat.

  Szkoła IH w centrum miasta zapewnia program specjalnie przygotowany dla starszej młodzieży.
  Kurs dla szkół: International House Dublin,    Sherbourne, dzieci 7-13 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 3.06-1.09 2018  Kurs dla dzieci w wieku 7-13 lat

  Szkoła OISE Sherbourne Priors mieści się w samym sercu pięknego hrabstwa Warwickshire. Piękne krajobrazy, słynny zamek Warwick Castle, uzdrowisko Royal Leamington Spa i miejsce narodzin Szekspira Stratford Upon Avon. Szkoła otoczona angielskim ogrodem ma własne boisko do gry w piłkę i krykieta. Niedziele to czas sportu, warsztatów muzycznych, pływania w miejscowym basenie, zabawy.
  Kurs dla szkół: OISE Language Coaching,    Juniorzy w Bundoran 11-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 10.06 do 2.09 2018  Kurs wakacyjny dla juniorów 11-17 lat. PRAWDZIWA IRLANDIA! Atlantyk, piaszczyste plaże, relaks i możliwość połączenie nauki angielskiego z ulubionym sportem. Możecie surfować, jeździć na koniu, cieszyć się różnorodnymi zajęciami. Niewielka szkoła, świetna integracja.
  Kurs dla szkół: Donegal English Language School,    Wakacyjny kurs w Brighton, 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  WAKACJE: od 10 czerwca do 2 września 2018  Brighton, popularna i modna nadmorska miejscowość w Anglii, atrakcyjne miejsce do nauki języka angielskiego. Szkoła Brighton Language College zaprasza młodzież w wieku 12-17 lat na kursy wiosenne i wakacyjne.
  Kurs dla szkół: Brighton Language College,    Kilkenny 12-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 17.06-02.09.2018  Kursy angielskiego w Kilkenny dla młodzieży w wieku 12-17 lat. Poza lekcjami zajęcia dodatkowe: sport, wycieczki, tańce irlandzkie.
  Kurs dla szkół: Macdonald Language Academy,    Travel&Talk, kurs dla seniorów 50+
  Informacja w pliku PDF

  Terminy:od 17 czerwca i 3 września  Szkoła znajduje się niemal w centrum Dublina, w pobliżu Centrum Jamesa Joyce’a. Cieszy się znakomitą opinią, posiada znak jakości ISO. W szkole uczyć się mogą tylko osoby dorosłe. Szkoła bardzo przyjazna naszym studentom, w przeszłości fundator dwutygodniowego kursu dla laureata konkursu pt I kocham cię jak Irlandię organizowanego przez nasze biuro.
  Kurs dla szkół: Alpha College of English,    Angielski dla studentów prawa
  Informacja w pliku PDF

  Termin: od stycznia do września 2018  Dla studentów i młodych praktykujących prawników.Wymagany poziom – średniozaawansowany. Do 12 studentów w klasie. Komunikacja/słownictwo/prawo EU i UK/ negocjacje/prezentacje/kontrakty i inne dokumenty/wizyty w sądzie/ case-study i opcja próbnego procesu. Spotkania z prawnikami, odwiedziny w instytucjach związanych z prawem w Londynie i Cambridge. Test dostępny po każdym kursie LEGIS
  Kurs dla szkół: Cambridge Academy of English,    Anglocontinental 50+ 2018
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od maja do września 2018

   

  Masz 50 lat i wcale nie jest za późno na naukę angielskiego. Urlop połączony z nauką pozwoli ci spotkać nowych przyjaciół z całego świata, zwiedzić kawałek pięknej Anglii, zrelaksować się w rówieśniczym towarzystwie. Czeka cię nauka, wiele zajęć towarzyskich, kulturalnych i wycieczki. Jeśli chcesz zabrać ze sobą partnera który nie ma ochoty na angielski a jedynie na zajęcia dodatkowe, szkoła zaprasza, oferując niższe ceny.  Kurs dla szkół: Anglo-Continental,    Wakacje w Swanage, 8-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 10.03 do 8.09 2018  Szkoła Harrow House zaprasza dzieci w wieku od 8 do 17 lat na rezydencyjny kurs wakacyjny w spokojnym nadmorskim miasteczku Swanage. Możliwość kursu rodzinnego- rodzice mile widziani!
  Kurs dla szkół: Harrow House International College,    Tenis i Angielski w Devon 10-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 9.06-8.09 2018  Kursy angielskiego z tenisem dla młodzieży w wieku 10-17 lat.

  W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  Kurs dla szkół: Country Cousins,    Devon dla młodzieży, 7-17 lat
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 9.06-8.09 2018  Kursy angielskiego w Devon dla młodzieży w wieku 7-17 lat.

  W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  Kurs dla szkół: Country Cousins,    Angielski i jazda konna w Devon
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: 19.06-8.09 2018  Kursy angielskiego z jazdą konną w Devon dla młodzieży w wieku 7-17 lat.

  W małym, nadmorskim miasteczku w hrabstwie Devon, w przepięknym krajobrazie, czeka na ciebie szkoła w której możesz spędzić najwspanialsze wakacje. Zamieszkasz w angielskiej rodzinie, podczas zajęć pozalekcyjnych będą towarzyszyć ci także miejscowe i przyjazne dzieci. Masz do wyboru mnóstwo opcji zajęć pozalekcyjnych, a więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  Kurs dla szkół: Country Cousins,    Dilit: Rzym 30+, 40+, 50+
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: w 2018 roku od 30 kwietnia, 11 czerwca, 10 września

  Szkoła mieści się w pobliżu Stazione Termini w centrum Rzymu i działa od 1974 roku. Jest jedną z prywatnych szkół należących do sieci International House.

  Program:

  • 20 lekcji języka tygodniowo
  • Wycieczka do Villa Adriana (Tivoli)
  • Wycieczka do Castelli Romani, odwiedziny w winnej piwniczce, degustacja wina, oraz kolacja nad jeziorem Castel Gandolfo
  • Lekcja gotowania wraz z kolacją
  • 2 wycieczki rzymskie
  • 2 seminaria z historii sztuki
  • Sobotnia wycieczka do Pompei i Neapolu

  Kurs dla szkół: Dilit International House,    ELC 50+
  Informacja w pliku PDF

  KURS DLA PIĘĆDZIESIĘCIOLATKÓW 2018

  W terminach od 14-25 maja; 25 maja-8 czerwca; 11-22 czerwca, 13-24 sierpnia; 27 sierpnia-7 września, 10 -21 września 2018  Znakomity sposób na twoje wakacje, angielski towarzystwo równolatków. Ładna nadmorska, spokojna miejscowość, rzetelna szkoła i prócz lekcji angielskiego na każdym poziomie, pełen program zajęć towarzysko-językowych. Także wycieczki. To będzie bardzo dobry czas!!
  Kurs dla szkół:   Southborne 35+
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY:
  11-25 marca, 13-27 maja oraz 2-16 września 2018


  Kurs języka angielskiego dla dorosłych od 35 lat.

  Wiosną lub jesienią warto zrobić sobie wagary od codziennych obowiązków i odwiedzić piękne hrabstwo Dorset gdzie w Southbourne czeka na nas przyjazna szkoła i kurs specjalnie dedykowany osobom dorosłym. Będą więc lekcje i wspólne zajęcia popołudniowe które pozwolą na integrację z równolatkami i przyniosą wiele przyjemności. Jeśli więc masz poziom angielskiego A1-B2 nie zastanawiaj się długo.
  Kurs dla szkół: Southbourne School of English,    Cork dla seniorów 50+
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 11.06 do 17.09  Kurs dla seniorów od 50 roku życia odbywa się w pięknym irlandzkim mieście Cork. Wycieczki, spacery, spotkania z muzyką i kulturą irlandzką.
  Kurs dla szkół: Active Centre of English Training,    Rodzinne Wakacje na Malcie- dzieci 3-12
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: Wakacje d 10 czerwca do 23 września 2018  Na ten kurs możesz zabrać nawet półrocznego malucha! Szkoła ACE English na Malcie jest na to doskonale przygotowana. Programy dla rodziców z dziećmi od lat 3 do 12.
  Kurs dla szkół: ACE English Malta,    Francuska Riwiera dla seniorów
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 16 do 27 kwietnia lub 17 do 28 września 2018  Świetna okazja by odświeżyć francuski, odwiedzić południe Francji. Odpoczniesz na Francuskiej Riwierze, nacieszysz oczy krajobrazem, zabytkami i sztuką- i to w gronie osób zbliżonych do Ciebie wiekiem.
  Kurs dla szkół: France Langue,    Angielski dla lekarzy, OET prep
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: W 2018 roku kurs prowadzący do egzaminu odbywa się w czerwcu oraz wrześniu.

  4 czerwca -15 czerwca, egzamin 16 czerwca 2018
  24 września - 5 października, egzamin 6 października  Kursy Occupational English Test (OET) przygotowują do egzaminu z angielskiego wymaganego od pracowników służby zdrowia, lekarzy, położnych, pielęgniarek którzy zamierzają podjąć pracę w krajach anglojęzycznych takich jak Anglia, Irlandia, Australia, Nowa Zelandia, ZEA, Singapur.

  Jedną z niewielu szkół oferujących ten kurs jest WSE. Angielskiego medycznego można uczyć się na kursie wieczorowym oferowanym co wtorek w wyznaczonych terminach, lecz kurs egzaminacyjny OET to dwutygodniowy kurs dzienny.

  Centrum egzaminacyjne London Exam Centre będące częścią szkoły WSE jest akredytowanym centrum OET, tak więc egzamin składany jest na miejscu.
  Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,    Kurs 40+ w Brighton
  Informacja w pliku PDF

  TERMINY: od 9.04; 4.06; 20.08; 8.10 2018  W nadmorskiej miejscowości Brighton, w niewielkiej, sympatycznej szkole możesz w rówieśniczym towarzystwie uczyć się angielskiego a popołudniami skorzystać z proponowanych przez szkołę zajęć kulturalno towarzyskich.

  Kurs dla szkół: Brighton Language College,    Zdaj IELTS z Kings College
  Informacja w pliku PDF

  Terminy: od 2 stycznia do 10 października 2018  Egzamin IELTS przyda się każdemu pragnącemu potwierdzić swoje kwalifikacje językowe, szczególnie młodzieży planującej w przyszłości podjąć studia na uczelniach wyższych zagranicą. KINGS COLLEGE oferuje trzy rodzaje kursów IELTS – minimum dwutygodniowe lub minimum sześciotygodniowe łączące GE+ przygotowanie do IELTS oraz super intensywne trzytygodniowe, obejmujące wyłącznie przygotowanie do IELTS. Minimum wieku - 16 lat.
  Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,    English & Culture dla osób po czterdziestce
  Informacja w pliku PDF

  Kurs dla osób od lat czterdziestu

  Terminy: 18.01-19.01; 14.05- 25.05; 6.08 -17.08 i 1.10 -12.10 .2018 


  Kurs w szkole Wimbledon School of English skonstruowany specjalnie dla osób po czterdziestce. Zajęcia z kultury brytyjskiej obejmują takie tematy jak: kultura, zwyczaje, etykieta i sposób zachowania,system klasowy w UK, sztuka, architektura, ogrody i ich historia, muzyka, potrawy, napoje etc.

  Podczas kursu możecie odwiedzić typowe angielskie zamki, ogrody i domy, a także muzea, galerie itp.
  Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,    English & Culture 40+ 2018
  Informacja w pliku PDF

  Kurs dla osób od lat czterdziestu

  Terminy:8.01-19.01; 14.05- 25.05; 6.08 -17.08 i 1.10 -12.10 .2018 


  Kurs w szkole Wimbledon School of English skonstruowany specjalnie dla osób po czterdziestce. Zajęcia z kultury brytyjskiej obejmują takie tematy jak: kultura, zwyczaje, etykieta i sposób zachowania,system klasowy w UK, sztuka, architektura, ogrody i ich historia, muzyka, potrawy, napoje etc.

  Podczas kursu możecie odwiedzić typowe angielskie zamki, ogrody i domy, a także muzea, galerie itp.
  Kurs dla szkół: Wimbledon School of English,    Club 50+ Taormina, Sycylia
  Informacja w pliku PDF

  W 2018 ROKU od 19 MARCA, 9 KWIETNIA, 7 MAJA, 17 WRZEŚNIA, 15 PAŹDZIERNIKA

  Wspaniały kurs języka włoskiego dla osob powyżej 50 roku życia. Dojrzały i ciekawy program, a w nim wycieczka po Taorminie, wykład z historii sztuki na świeżym powietrzu, wycieczka na Etnę, warsztaty ceramiczne i renowacji drewna, wykład “Potrawy Sycylii”, prezentacja i degustacja, wycieczka do Agrigento (dolina greckich świątyń) oraz Piazza Armerina (Villa Romana del Casale) i wiele innych atrakcji!
  Kurs dla szkół: Babilonia, Taormina na Sycylii,    English & Culture 50+ Harrogate i Oxford
  Informacja w pliku PDF

  KURS DLA DOROSŁYCH 50+

  TERMINY:od maja do października 2018  Dwa tygodnie wspaniałego kursu w rówieśniczym gronie to: 20 lekcji angielskiego tygodniowo oraz zajęcia popołudniowe wycieczki + wycieczka weekendowa.
  Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  

  Kurs języka angielskiego, a praca za granicą, stanie się bliżej zasięgu Twoich rąk