Kursy Na Ostatnią Chwilę


Te kursy zaraz się zaczną!

Szukasz kursu na ostatnią chwilę? Zapraszamy:

Bradfield College na wiosnę 8-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 1,18,15 kwiecień 2019Przepiękna zabytkowa szkoła w malowniczym krajobrazie. Wielki kampus, kryty basen, tereny sportowe, korty tenisowe, doskonale wyżywienie. Ok 60 km z Heathrow. Świetne miejsce na wiosenny kurs.
Kurs dla szkół: British Study Centres UK,  Wiosna w Hiszpanii, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: Od 25 marca oraz 1, 8, 15 i 22 kwietnia 2019Wiosenny kurs hiszpańskiego dla młodzieży 13-17 lat. Benalmadena leży 18 km od Malagi u stóp gór Sierra de Mijas, a równocześnie nad morzem. Atrakcjami są tu także park rozrywki Tivoli World, delfinarium, oraz kolejka linowa na szczyt góry Calamorra. Znakomita okazja na wiosenną przerwę.
Kurs dla szkół: Colegio Maravillas,  Zimowo-Wiosenny Kurs Rodzinny w Londynie
Informacja w pliku PDF

Dla rodziców i dzieci w wieku 6-16 lat

TERMINY KURSU ZIMOWO-WIOSENNEGO
Od 24.12 2018 do 23 kwietniaNie musisz rozstawać się z dziećmi nawet wtedy gdy powinieneś popracować nad językiem. Dziecku też przyda się nauka, bo przecież czeka go egzamin z angielskiego. Skorzystacie więc wszyscy. Szkoła Frances King dobrze wie, że chcecie popołudniami poznawać Londyn, tak więc zajęcia lekcyjne dla rodziców i dzieci zorganizowane są tak, abyście mogli spędzić ze sobą wiele czasu. Możecie też skorzystać ze szkolnych podpowiedzi ciekawych popołudni i wieczorów. Szkoła zabezpiecza także zakwaterowanie. To od was zależy gdzie chcecie mieszkać – są wiec gościnne rodziny, apartamenty, i hotele. Ważne tylko aby z decyzją o kursie nie zwlekać, miejsca zawsze szybko znikają.
Kurs dla szkół: Frances King,  Wielkanocny kurs dla dzieci w Earlscliffe
Informacja w pliku PDF

TERMINY: 13-26 kwietnia 2019

Kursy dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 latSpecjalny wiosenny kurs wielkanocny dla dzieci i młodzieży. Zajęcia z dramy, gotowania, sztuki, muzyki. Wycieczki całodzienne i popołudniowe.


Kurs dla szkół: Earlscliffe,  Gateway 50+ na Wielkanoc
Informacja w pliku PDF

KURS DLA PIĘĆDZIESIĘCIOLATKÓW , PAKIET WIELKANOCNY 12.04-26.04.2019

Wielkanoc na Malcie to możliwość zaobserwowania wielu tradycji, uczestniczenia w wielu lokalnych świętach oraz oczywiście w kursie w rówieśniczym gronie pięćdziesięciolatków w szkole GSE która znajduje się w cichej rezydencyjnej okolicy w pobliżu zatoki Spinola w St Julians.
Kurs dla szkół: Gateway School of English,  Wiosna w Bournemouth 10-15 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY:
od 31 marca do 28 kwietnia 2019


Wiosną zapraszamy do Southbourne School of English. W nadmorskiej miejscowości Bournemouth czeka na nas przyjazna szkoła i kurs dla młodzieży od 10 do 15 lat połączony z wycieczkami i zajęciami pozalekcyjnymi.
Kurs dla szkół: Southbourne School of English,  Kurs Zimowo Wiosenny Harrow House
Informacja w pliku PDF

Terminy: W OKRESIE OD 5.01 DO 4.05 2019

Młodzież od 11 do 17 lat

Angielski i sport, angielski i wycieczki, angielski i przygody- takie specjalne kursy czekają na was w szkole Harrow House w Swanage, UK.
Kurs dla szkół: Harrow House International College,  IH Majorka: Club 50+
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 3 czerwca 2019Chcesz uczyć się hiszpańskiego na Majorce? Nie czujesz się komfortowo wśród młodzieży uczestniczącej w kursie?

Majorka zawsze była i jest miejscem na odpoczynek i wakacje. A kurs hiszpańskiego w towarzystwie równolatków na Majorce może dodać całemu pobytowi jeszcze więcej smaku i sensu.

Jedź na wymarzone wakacje!


Kurs dla szkół: IH Palma, Majorka,  

Kurs języka angielskiego, a praca za granicą, stanie się bliżej zasięgu Twoich rąk