Kursy Na Ostatnią Chwilę


Te kursy zaraz się zaczną!

Szukasz kursu na ostatnią chwilę? Zapraszamy:

Wiosna w St. Alban's
Informacja w pliku PDF

Wiosną: od 25 marca do 28 kwietniaKursy dla młodzieży w wieku 11-17 lat odbywa się w czasie roku szkolnego, na wiosnę lub jesienią. Zajęcia sportowe i towarzyskie, wycieczki edukacyjne.
Kurs dla szkół: Bell,  Burlington: Londyn na Wiosnę
Informacja w pliku PDF

25.03-29.04.2018

Wiosna w Londynie dla młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Wycieczki i nauka języka angielskiego w Brytyjskiej stolicy! Kings and Queens, Harry Potter,Music Theatre and Movies, Green Living, British History.
Kurs dla szkół: Burlington School,  Londyn z rodziną na Wiosnę
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 26.03, 03.04, 09.04,16.04,23.04,30.04* - *tylko tydzieńKurs dla rodziców z dziećmi w wieku 6-15 lat Nie musisz rozstawać się z dziećmi nawet wtedy gdy powinieneś popracować nad językiem. Dziecku też przyda się krótka wiosenna przerwa i nauka, bo przecież czeka go egzamin z angielskiego. Skorzystacie więc wszyscy. Szkoła Frances King dobrze wie, że chcecie popołudniami poznawać Londyn, tak więc zajęcia lekcyjne dla rodziców i dzieci zorganizowane są tak, abyście mogli spędzić ze sobą wiele czasu.

Kurs dla szkół: Frances King,  IH Majorka: Club 50+
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 4 czerwca 2018Chcesz uczyć się hiszpańskiego na Majorce? Nie czujesz się komfortowo wśród młodzieży uczestniczącej w kursie?

Majorka zawsze była i jest miejscem na odpoczynek i wakacje. A kurs hiszpańskiego w towarzystwie równolatków na Majorce może dodać całemu pobytowi jeszcze więcej smaku i sensu.

Jedź na wymarzone wakacje!


Kurs dla szkół: IH Palma, Majorka,  Wiosna rodzinna w Leamington Spa
Informacja w pliku PDF

Terminy:
26 marca - 20 czerwca 2018


Rodzicom i dzieciom od lat 5 proponujemy kurs w czasie którego możecie Państwo zamieszkać u serdecznej rodziny brytyjskiej lub w wynajętym mieszkaniu w Leamington Spa.

Szkoła znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Leamington Spa, w atrakcyjnej turystycznie okolicy niezbyt odległej od Londynu i Birmingham. W pobliżu zamki Warwick, Kenilworth, a także miejsce urodzin Shakespeare’a. Szkoła pracuje w cichej, zielonej dzielnicy blisko centrum miasta. Mała miejscowość, mała szkoła, to zaleta, bo znajdziesz w niej przyjaznych nauczycieli i grupy studentów zawsze będą małe. Dzieciom proponujemy kurs angielskiego oraz zakwaterowanie u serdecznej rodziny brytyjskiej. Rodzice mogą także skorzystać z kursu proponowanego przez szkołę, a dzieci mogą też uczestniczyć w zajęciach popołudniowych kursów dziecięco-młodzieżowych w godzinach 13.30-17.00. Szkoła na życzenie Państwa zabezpiecza także wiele dodatkowo odpłatnych wycieczek. Wybierz wasz kurs.
Kurs dla szkół: The Heart of England,  Pobyt integracyjny w szkole średniej 11-18 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: przez cały rok szkolny 2018


Program integracyjny to nauka w wybranej szkole, a więc program dla uczniów którzy chcą przez krótki czas skorzystać z brytyjskiej edukacji. Prócz normalnych lekcji szkolnych, takich samych przedmiotów jakich będą uczyli się przez 5 dni w tygodniu twoi koledzy, będziesz mieć wiele okazji aby zaprzyjaźnić się z nimi. Zamieszkasz w rodzinie, najprawdopodobniej w pokoju dwuosobowym. Oczywiście będzie też opieka i wyżywienie (lunch w szkole). Dowiesz się jak żyje brytyjska rodzina, przez miesiąc sprawdzisz czy program ROK w SZKOLE to dla ciebie dobre rozwiązanie. Jeśli tak, w przyszłości zaaranżujemy taki program i dla ciebie. Podczas krótkiego pobytu na pewno poprawisz swoje zdolności językowe!
Kurs dla szkół: Ardmore Summer Language Schools,  Ardmore Academy USA,  CES lato w Leeds, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 25 czerwca do 10 sierpniaKurs w Leeds dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Anglii!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  CES lato w Oksfordzie, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 25 czerwca do 10 sierpniaKurs w Oksfordzie dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia popołudniowe, wycieczki, dyskoteka. Super wakacje w Anglii!
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Szkoła średnia w Earlscliffe
Informacja w pliku PDF

TERMINY: OD 16 KWIETNIA DO 27 CZERWCA 2018Kursy dla młodzieży 14-19 lat

 


Jeśli masz ochotę sprawdzić czy średnia szkoła w UK to pomysł dla ciebie, to proponujemy krótki pobyt, semestr od 16 kwietnia do 27 czerwca 2018 lub też miesiąc. Szkoła w Polsce kończy się 22 czerwca, jeśli do maja zdobędziesz wszystkie oceny i szkoła zgodzi się na twoje wcześniejsze wakacje, czerwiec (od 3-27 czerwca) możesz spędzić w szkole w UK.
Kurs dla szkół: Earlscliffe,  Oxbridge Preparation Programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 24 czerwca i 1 lipca 2018Kurs dla młodzieży 15-18 lat planującej studia w Anglii

WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY IELTS 5,0+

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która w przyszłości pragnie studiować w Oxford lub Cambridge bądź na uczelniach takich jak: The London School of Economics, Imperial College London, University College London, Durham University i inne.

Program pozwoli ci ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel i był idealnym kandydatem Oxbridge.

Kurs odbywa się w CATS College Cambridge , w mieście o którym marzą studenci. Uczestnicy kursu kwaterowani są w rezydencjach studenckich, w pokojach jedno lub dwuosobowych . W pobliżu pływalnia i tereny sportowe.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  FLS rodzinny, dzieci 6+
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 24 czerwca do 15 lipcaKurs rodzinny, dzieci już od 6 roku życia.

Dwa piękne miejsca na twoje rodzinne wakacje. Los Angeles lub Philadelphia. Dla dorosłych okazja aby uczyć się języka, dla dzieci także okazja by nawiązać przyjaźnie z rówieśnikami bowiem młodsze dzieci w wieku 6-14 lat uczestniczą w obozie dziennym wraz z dziećmi z USA. Starsze od 15 roku życia mogą uczyć się angielskiego podczas zajęć szkoły językowej. Dorośli także będą mieć swoją grupę i mnóstwo wolnego czasu popołudniami gdy doświadczeni instruktorzy będą prowadzić zajęcia dla najmłodszych. Rodziny kwaterowane są w hotelach, w pokojach z aneksem kuchennym oraz ze śniadaniem wliczonym w cenę. Szkoła zorganizuje też transfery z lotniska oraz zniżkę przy wypożyczeniu samochodu.
Kurs dla szkół: FLS International,  Medics Prep, 15-18 lat
Informacja w pliku PDF

KURS ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW 15-18 LAT w CANTERBURY

Terminy: OD 1 lipca 2018< /p>

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która w przyszłości pragnie studiować medycynę, farmację, stomatologię, weterynarię etc.. Także w UK. Program pozwoli ci ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Londyn Beckenham + Game and App Design 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 17 czerwca do 15 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat

Londyński kampus znajduje się w Beckenham, zaledwie 20 minut koleją od centrum miasta, zakwaterowanie w rodzinie. Minimum pobytu na kursie to dwa tygodnie.
Kurs dla szkół: Kings Colleges UK,  Fullerton: angielski i IT 12+
Informacja w pliku PDF

Terminy: Od 24.06-14.07 lub od 15.07-4.08 2018Kursy angielski+ IT dla młodzieży od lat 12

Kurs odbywa się na kampusie kalifornijskiego uniwersytetu w Fullerton. Masz okazję nauczyć się budowania własnej strony internetowej, pisać programy własnych gier a także poznać języki Unity, Python, Xcode, Swift i znacznie, znacznie więcej!!! Studenci kwaterowani są w wygodnych domach rezydencyjnych, zazwyczaj przeznaczonych dla 2-4 osób. W szkole mogą korzystać z biblioteki, studenckich świetlic i laboratoriów komputerowych i zaplecza kampusu.Jest też restauracja serwująca posiłki – od śniadania do kolacji.
Kurs dla szkół: FLS International,  Boston University Tour
Informacja w pliku PDF

Terminy: 24.06-14.07 lub od 15.07-4.08 2018Kurs dla zainteresowanych studiami na amerykańskim uniwersytecie. 18 lekcji tygodniowo, klasy o zróżnicowanym poziomie, do 20 osób maksymalnie. Zajęcia warsztatowe, przygotowanie do nauki w college, wycieczki z przewodnikiem do najlepszych szkół wyższych i uniwersytetów.
Kurs dla szkół: FLS International,  Angielski i Rugby w Dublinie, 14-17 lat
Informacja w pliku PDF

KURS DLA MŁODZIEŻY 14-17 LAT

TERMINY: OD 2 DO 13 LIPCA 2017 ORAZ OD 16 DO 27 LIPCA 2018ANGIELSKI I RUGBY

2 TYGODNIOWY KURS obejmuje: 15 lekcji angielskiego tygodniowo, treningi rugby 4 x w tygodniu, wycieczkę całodzienną w sobotę, zakwaterowanie w rodzinie, pełne wyżywienie,

Partnerem szkoły w organizacji kursu jest The Irish Rugby Institute, którego trenerzy będą prowadzić zajęcia sportowe.
Kurs dla szkół: Centre of English Studies,  Kurs piłkarski Tottenham Hotspur
Informacja w pliku PDF

Od 02.07 i 16.07Przepiękna wiktoriańska budowla służąca onegdaj jako jedyny w Anglii college dla kobiet, jest dziś częścią uniwersytetu Royal Holloway of London. Tu właśnie tu odbędzie się twój wymarzony kurs piłkarski i językowy z Tottenham Hotspur. W pobliżu miasto Egham, a do Londynu odległego o 30 km także bezpośredni pociąg. Podczas kursu wiele wycieczek i atrakcji. Atrakcyjna cena!

Kurs dla szkół: Oxford International Education Group,  Angielski i Golf
Informacja w pliku PDF

Terminy: 9.07-20.07 2018Znakomita szkoła z Dublina zaprasza młodzież na wakacyjne kursy wraz z zajęciami popołudniowymi oraz wycieczkami. Zakwaterowanie w rodzinach lub w rezydencji. Nauka golfa pod okiem trenerów prestiżowego klubu Dun Laoghaire. Minimum pobytu to 2 tygodnie. Wskazana wcześniejsza rezerwacja, ilość miejsc ograniczona.
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Angielski i Jazda Konna 11-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: między 2 a 20 lipca 2018Zapraszamy młodzież w wieku od 11 -17 lat na naukę angielskiego oraz jazdę konną pod okiem trenerów z The Carrickmines Equestrian Centre.

Prócz zajęć sportowych językowych program kulturalny.

WSKAZANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Angielski i piłka nożna z A.C. Milan
Informacja w pliku PDF

Terminy: 2-20 lipca 2018Włoski Klub Sportowy A.C. Milan oraz Emerald Cultural Institute zapraszają młodzież w wieku od 11 -17 lat na ekskluzywny obóz piłkarsko - językowy do Dublina.
Treningi piłkarskie pod okiem trenerów światowej klasy AC Milan oraz nauka języka angielskiego w szkole ECI.

Prócz zajęć sportowych językowych program kulturalny.

WSKAZANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Kurs dla szkół: Emerald Cultural Institute,  Wakacje dla dzieci i młodzieży w Szkocji
Informacja w pliku PDF

KILGRASTON, BRIDGE OF EARN, SZKOCJA

KURSY WAKACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 9-17 LAT

Termin: od 24 czerwca do 21 lipca 2018Miejscowość Kilgraston znajduje się w pobliżu słynnego Edynburga. Szkoła mieści się w budynku i na terenach prywatnej szkoły podstawowej, posiadającej własną pływalnię, sale gimnastyczne a nawet stajnie. W minionych latach korzystały z niej dzieci a wracały zawsze zachwycone zarówno atmosferą jak i jakością kursów. Popołudniowe zajęcia odbywają się na zasadzie zajęć profilowanych. Prócz klasycznego kursu angielski + zajęcia popołudniowe, będzie można poznawać kulturę i historię, trenować grę w tenisa, jazdę konną, hokeja, zabawić w teatr musicalu. Będą też wycieczki i jak dawniej dobra atmosfera i rezydencyjne zakwaterowanie.


Kurs dla szkół: Kilgraston Language and Activities Centre,  Legat Dance and English 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy:8.07-21.07 2018Ekskluzywny kurs angielskiego ( 12,5 godzin) i tańca 17,5 godzin prowadzony przez szkołę Legat School of Dance. Balet klasyczny, taniec współczesny, choreografia, pilates etc. Na koniec studenci dają pokaz tańca. Opieka 1:5, do 14 osób w klasie, 2-4 osobowe sypialnie, pełne wyżywienie, zajęcia pozalekcyjne, poziomy A2-C2.
Kurs dla szkół: Bede's,  Kensington dla nastolatków 12-17
Informacja w pliku PDF

Termin: od 1 do 22 lipca 2018Rezydencyjny program dla nastolatków 12-17 lat

Kurs dla szkół: Frances King,  UK Education taster programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: od 1 i 22 lipca 2018Kurs dla młodzieży 14-16 lat planującej IB lub studia w Anglii

WYMAGANIA JĘZYKOWE: POZIOM ODPOWIADAJACY IELTS 4,0+

Specjaalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która chciałaby przymierzyć się do dalszej nauki w Anglii lub zdobycia międzynarodowej matury IB. Program pozwoli ci na naukę przedmiotów humanistycznych i ścisłych w języku angielskim, Będzie też okazja a by poznać system edukacji wyższej w UK. ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.

Kurs odbywa się w CATS College Canterbury, w pięknym studenckim mieście.

Kurs dla szkół: Stafford House ,  Careers in Law, Business and Finance Taster Programme
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 1 i 22 lipca 2018Kurs dla młodzieży 14-18 lat dokonującej wyboru przyszłej kariery

Specjalny program dla młodzieży zaawansowanej językowo która chciałaby zapoznać się ze światem edukacji w dziedzinie Biznesu, Finasowania i Prawa. Także dla osób przygotowujących się do IB. Program pozwoli ci na naukę przedmiotów humanistycznych i ścisłych w języku angielskim, Będzie też okazja a by poznać system edukacji wyższej w UK. ustawić tok uczenia się i przygotowania do studiów, abyś w przyszłości osiągnął cel.

Kurs odbywa się w CATS College w pięknym mieście Canterbury.
Kurs dla szkół: Stafford House ,  Kurs Sir Henry, od 10 do 16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 8, 15, 22 lipca 2018Kurs dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge przeznaczony dla nastolatków. Spokojne ciche 40 tysięczne miasto pomiędzy Londynem a Cambridge, zaledwie 10 kilometrów od lotniska w Stansted. W tradycyjnej rezydencji położonej wśród pięknych ogrodów, mieszka najwyżej 180 studentów. Ma własne boiska i sale gimnastyczne.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Kurs sir Edward dla dzieci od 9 do 13 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy rozpoczęcia kursu: 8, 15 i 22 lipca 2018Kurs dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat

KURS CIESZY SIĘ OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ, REZERWACJA MIEJSC Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM !!!!

Kurs Studia Cambridge przeznaczony specjalnie dla młodszych studentów. Atrakcyjne miejsce i rezydencja w szkole liczącej ponad tysiąc lat! Tu w Ely uczył się nawet Król Edward. Tak więc jeśli masz ochotę na to aby poczuć się choć trochę jakbyś był jednym z bohaterów Harry’ego Pottera, to miejsce dla ciebie. W rezydencji mieszka najwyżej 180 studentów. Ma własne tereny sportowe i własny basen.
Kurs dla szkół: Studio Cambridge,  Lato dla młodzieży w Vancouver
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 22 lipca 2018Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza na letnie kursy języka angielskiego w Kanadzie w Vancouver. Zakwaterowanie w rezydencji, dodatkowe opcje popołudniowe, wycieczki.
Kurs dla szkół: St. Giles Kanada,  Practical Science Courses 15-17 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY:od 24 czerwca do 22 lipca 2018Kurs dla uczniów klas o profilach kierunków ścisłych. Angielski B2. Nowoczesnie wyposażone laboratoria, wykłady profesorów uniwersytety oksfordzkiego. Kurs dla przyszłych studentów medycyny i innych nauk ścisłych.
Kurs dla szkół: St. Clare's, Oxford,  NYC Future Leaders 12-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 do 22 lipca 2018Kursy Future Leaders dla dzieci i młodzieży w USA, 12-19 lat.

Szkoła St.Giles zaprasza do kursu w City College of New York, na pięknym kampusie w sąsiedztwie Hamilton Heights, blisko północnego Manhattanu. Kurs dla ambitnych. Debaty, język i strategie biznesowe, prezentacje, praca w zespołach.
Kurs dla szkół: St. Giles USA,  St.Giles Future Coders, 12-19 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1 lipca do 22 lipca 2018Londyński kurs, zakwaterowanie w rezydencji UCL Bardzo dobre warunki nauczania. Kurs dla studentów zainteresowanych informatyką i kodowaniem, także opcja szkoły dziennej dla młodzieży przybywającej z rodzicami.
Kurs dla szkół: St. Giles UK,  Rodzinne lato w Kanadzie 7-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 1, 8, 15 i 22 lipcaKurs dla rodziców z dziećmi 7-17 lat W bardzo dobrej i przyjaznej szkole ILSC w Vancouver możesz spędzić lato, ucząc się języka obcego, korzystając ze starannie przygotowanego programu pozalekcyjnego, zwiedzając okolicę- wszystko rodzinnie!
Kurs dla szkół: ILSC Kanada,  Edinburgh College 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 12-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym szkockim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Queen Ethelburga 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Intensywny kurs młodzieżowy w Bournemouth, 14-16 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: 18, 25 CZERWCA, 2,9,16,23 LIPCA 201813-15 lat, intensywne kursy wakacyjne w nadmorskiej miejscowości Bournemouth.

KURS OBEJMUJE:
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Enforex Hiszpania,  Tarragona, 13-17 lat
Informacja w pliku PDF

Czerwiec i lipiec 2018Wakacyjne kursy hiszpańskiego dla nastolatków od 13 do 17 lat, z zajęciami pozalekcyjnymi.

Tarragona, wybrzeże Costa Dorada, około 100 km na południe od Barcelony. Niewielkie, ale ruchliwe miasteczko, piaszczyste plaże w pobliżu szkoły. Do atrakcyjnego, parku rozrywki Port Aventura dojechać można bardzo szybko! Szkoła oferuje bardzo bogaty program wycieczek i zajęć pozalekcyjnych, a praca nad językiem w dużej mierze oparta jest na pracy przy projektach.
Kurs dla szkół: IH Barcelona,  Piłka nożna w Anglocontinental 10-20 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: od 2 oraz 23 LIPCA 2018

KURS DWUTYGODNIOWY wraz z AFC Bournemouth dla młodzieży w wieku od 10 do 20 lat. Piękna lokalizacja w Bournemouth. Wycieczki i zajęcia dodatkowe.
Kurs dla szkół: Anglo-Continental,  Dean Close 10-17 lat
Informacja w pliku PDF

Lipiec 2018Kursy języka angielskiego podczas których młodzież w wieku 10-17 lat jest zakwaterowana w prawdziwym angielskim college'u. Klimat angielskiej szkoły i towarzystwo rówieśników z całego świata- a w dodatku zajęcia sportowe i wycieczki!
Kurs dla szkół: Churchill House,  Niemiecki w Aschaffenburg, 12-16 lat
Informacja w pliku PDF

TERMINY: Od 21 czerwca do 24 lipca 2018Kurs dla młodzieży 12-16 lat w Aschaffenburg

Wszystkie szkoły posiadają własne laboratoria multimedialne wraz z komputerami i dostęp do Internetu, multimedialne biblioteki referencyjne, sale wypoczynkowe oraz automaty z napojami, często także wygodne tarasy widokowe. Szkoły zabezpieczają zakwaterowanie w rodzinach oraz schroniskach młodzieżowych.
Kurs dla szkół: DID Deutsch-Institut,  LSI Boston, 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

Terminy: ood 2 DO 27 LIPCA 2018Młodzieżowy kurs wakacyjny w Bostonie. Młodzież 12-17 lat. Program prowadzony jest na kampusie Fisher College, w centrum malowniczej Back Bay.
Kurs dla szkół: Language Studies International USA,  Wakacje w Dalkey 12-17 lat
Informacja w pliku PDF

W wakacje od 24 czerwca do 22 lipca 2018Młodzież w wieku 12-17 lat.

 Wakacyjny kurs angielskiego w dublińskiej filii Frances King, słynącej ze znakomitych kursów także dla świata biznesu. Kurs odbywa się w przepięknej, nadmorskiej okolicy. Dalkey znajduje się w odległości 20 minut od centrum Dublina.


Kurs dla szkół: Frances King Dublin,  

Kurs języka angielskiego, a praca za granicą, stanie się bliżej zasięgu Twoich rąk