Clare Language Centre

 

A może ktoś ma ochotę na ciche, stare, historyczne miasteczko irlandzkie w którym ludzie mają wiele czasu na rozmowę a przepiękne krajobrazy okolicy pozwolą na wypoczynek od hałasu miasta ? W dodatku tu nad Atlantykiem rozpościerają się księżycowe krajobrazy skalistego Burren a w pubach w słynnym Doolin ciągle gra irlandzka muzyka.

 

Tu w tym regionie w Corofin w 1992 roku powstała The Clare Language Centre, a gdy odniosła sukces, przeniosła się do Ennis. Ta mała, przytulna szkoła języka angielskiego uznana została przez Mei-Relsa oraz Irlandzkie Ministerstwo Edukacji. Prowadzone tam kursy przygotowują studentów do egzaminów a latem wakacje mogą spędzać młodsi. Jest też i filia szkoły, rezydencyjna szkoła we wspaniałym hotelu w Lisdoonvarna gdzie w ciszy i komforcie można spędzić cały rok! No a ci którzy chcieliby pracować i uczyć się do pracy będą mieli rzeczywiście bardzo, bardzo blisko!

 

The Clare Language Centre to szkoła dla młodzieży i dorosłych uznana przez MEI-RELSA, ACELS etc.Ogólne informacje o kursach

 


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Opinie naszych klientów: