Atlantic School of English

 

 

Schull to mała wioska, ale położona tak pięknie, ze nie można myśleć o nudzie. Nad Oceanem Atlantyckim okazji dla sportów wodnych takich jak żeglowanie, kajaki, nurkowanie, jest wiele. Wokół wiele przepięknych zielonych wzgórz, można spacerować, jeździć konno, grać w golfa a na piknikach spotykać się u podnóża Góry Gabriel.

 

Sport jednak to nie wszystko, niektórzy wolą inne zajęcia.Szkoła i jej szczególnie sympatyczne szefostwo, proponuje więc warsztaty artystyczne na których można nauczyć się wytwarzania papieru, biżuterii, rzeźby. Zawsze można zabrać ze sobą do domu coś co powstawało w trakcie wakacyjnego pobytu na kursie.

 

Do szkoły przybywają nastolatki z całego świata. Często odwiedzają szkołę całe rodziny. Rodzice mogą uczyć się w małej grupie na kursie dla dorosłych, dzieci w swym własnym gronie w szkole młodzieżowej. W Schull nigdzie nie jest daleko, a wiec nie tracimy czasu. Rodziny u których mieszkają studenci, zawsze zlokalizowane są w pobliżu szkoły. Żeby popływać na kajakach wystarczy 300 metrowy spacer, jazda konna i golf to tylko kilkuminutowa przejażdżka, a warsztaty artystyczne odbywają sie w pobliskim studio. Tenis, kilka minut od szkoły. Rowery sprzęt sportowy zawsze można pożyczyć i szybko znaleźć sie na plaży. Na wycieczki odwozi studentów prywatny autokar.


Ogólne informacje o kursach


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Opinie naszych klientów: