Alpha College of English

 

Szkoła znajduje się niemal w centrum Dublina, w pobliżu Centrum Jamesa Joyce'a. I jakby tego mało, latem dla młodzieży wynajmuje pobliską szkołę Belvedere College gdzie naprawdę uczył się Joyce nastolatek. Cieszy się znakomitą opinią, posiada znak jakości ISO.

 

W szkole uczyć się mogą osoby dorosłe. W czasie wakacji organizowane są odrębne kursy dla nastolatków. To jedna ze szkół dla wymagających studentów. Wśród proponowanych przez nią kursów znajdziemy także specjalną ofertę dla biznesmenów którzy chcą wykorzystać weekend i zanurzyć się całkowicie w języku angielskim. Bardzo przyjazna atmosfera, dowcipni nauczyciele, słynne piątkowe spotkania w pubie, także zajęcia kulturalne popołudniami.

 

Szkoła bardzo przyjazna naszym studentom dwukrotnie ufundowała dwutygodniowy kurs dla laureata konkursu pt. I kocham cię jak Irlandię organizowanego tradycyjnie przez nasze biuro a także pozwala korzystać wszystkim wyjeżdżającym za naszym pośrednictwem ze znacznie obniżonych cen.

Ogólne informacje o kursach

 


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Opinie naszych klientów:

Alpha College of English/ Kurs Nauczycielski/ 2015


2-tygodniowy pobyt w Dublinie pozwolił mi poznać kulturę Irlandzką. Każdy dzień wypełniony był nowymi zajęciami pozalekcyjnymi, ciekawymi zajęciami, podczas których miałam możliwość udoskonalić swój warsztat metodologiczny.

Nauczyciele byli bardzo pomocni i z chęcią dzielili się swoją wiedzą. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjazna. Nie mogę zapomnieć o rodzinie goszczącej, która sprawiła, że czułam się jak w domu.

Poza tym, zobaczyłam jak wygląda codzienne życie Irlandczyka. Kurs zaliczam do bardzo udanych pod każdym względem.

Beata B.
Alpha College of English, kurs dla dorosłych maj 2015


Co najbardziej podobało mi się w szkole:

Lokalizacja szkoły, profesjonalizm nauczycieli, przygotowanie do zajęć (zajęcia prowadzone bez improwizacji), zajęcia na których udało się dowiedzieć ciekawych informacji także o historii Irlandii, nie były to zawsze typowe lekcje, stricte językowe, co jest bardzo dużym plusem, praktyczny angielski a nie typowo książkowe nauczanie, różnorodność nauczycieli w kolejnych tygodniach.

Nauka w kraju i środowisku posługującym się językiem, którego chcemy się nauczyć jest najlepszym sposobem. Oprócz codziennych lekcji w pozostałym czasie czy chcemy, czy nie, zmuszeni jesteśmy do komunikacji w języku, którego się uczymy, a więc efektywność nauki wybiega o wiele dalej niż ramy określone czasem i programem lekcji w szkole. Poza tym to sposób na poznanie mnóstwa nowych osób z najodleglejszych zakątków świata, które przyjeżdżają nauczyć się angielskiego do Dublina. W mojej klasie byli uczniowie z Korei Pd, Japonii, Włoch, Francji, Meksyku, Hiszpanii i Brazylii.

Uważam, że kurs w szkole AC w Dublinie był bardzo trafnym wyborem i chętnie bym go powtórzył, chętnie na dłuższy czas, ale to już determinują moje finanse jak i możliwy wolny czas na naukę, gdy się ma obowiązki zawodowe, z których bardzo ciężko się „wyrwać”. Szkoła AC posiada dobrych i kompetentnych nauczycieli, co także jest ważne podczas zagranicznego kursu.

Piotr