Aktualne oferty dla szkoły:

ALS Galway dla młodzieży 12-16 lat

ALS Galway starsza młodzież 16-19 lat

ALS kursy rodzinne w Galway, dzieci 5-17 lat

Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
Atlantic Language School


 

 

Atlantic Language School

 

Szkoła językowa działająca od 1994 roku w Galway, leżącym na zachodnim wybrzeżu, uniwersyteckim mieście o prawdziwie irlandzkim charakterze. Galway, przyjazne miasto artystów, festiwali, kultury położone jest nad malowniczymi zatoką Galway Bay w pobliżu przepięknych, dramatycznych krajobrazów Connemary, Burren i Wysp Aran. Przyjazna, niewielka szkoła mieszcząca się w centrum miasta pracuje przez cały rok przyjmując studentów z całego świata. Prowadzi kursy dla dorosłych studentów oraz w sezonie letnim dzieci i młodzieży. Szkół proponuje także program English and Work oraz językowe wakacje dla zorganizowanych grup w terminach dogodnych dla grupy. Możliwe indywidualne i grupowe kursy języka biznesu dla instytucji.

Ogólne informacje o kursach

 


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 

 

 

Szkoła uznana przez MEI-RELSA, TOEIC i inne organizacje edukacyjne
Opinie naszych klientów:

Atlantic Language School, Galway Irlandia/ kurs rodzinny, 2013


Powróciliśmy szczęśliwie z Irlandii w sobotę. Mieliśmy 17 dni niezapomnianych wrażeń. Pokochałam Irlandię. Podobało mi się tam wszystko - przyroda, zabytki, ludzie, puby. Szkoła jest bardzo dobra : profesjonalni i życzliwi nauczyciele. Mieliśmy do południa grupę 12 osobową , po południu 6 osobową. Po południu głównie były zajęcia z konwersacji.

Dzieci bardzo polubiły tę szkołę, zwłaszcza Robert. Klasa Mai miała za wysoki poziom dla niej, ale za nic na świecie nie chciała jej zmienić :) My z Wiktorem mieliśmy wspaniałą klasę. Mieliśmy naprawdę mnóstwo okazji nawiązać nowe znajomości i spędzić wspaniale czas. Mieliśmy super apartament , właściwie to domek szeregowy z salonem, 2 pokoje na piętrze i 2 pokoje na 2 pietrze. Czysty, w pełni wyposażony.

Bardzo podoba się nam taki rodzaj naszych wakacji, także myślę że to nie ostatni nasz wyjazd.

Dziękuję bardzo za współpracę i solidne załatwienie naszego wyjazdu.
M. G.