Asana School of English

 

Jeśli szukacie prawdziwej zielonej Irlandii, nadatlantyckich krajobrazów, kamiennych zabytków, dzikich Skelligów, historii i spokoju małej miejscowości, Cahirciveen w hrabstwie Kerry to miejsce dla was wymarzone. Jeśli prócz tego chcecie nauczyć się grać jak prawdziwi Irlandczycy na jednym z tradycyjnych instrumentów irlandzkich, skorzystać z czystych wód i nauczyć się nurkowania lub żeglowania to także możecie opanować tę sztukę w Asana School of English. Wiele niezwykłych przygód czeka was na tym najdalej, jak twierdzą Irlandczycy, na zachód wysuniętym cypelku Europy. Szkołę prowadzi sympatyczne małżeństwo które przeniosło się z Dublina do Cahirciveen by żyć i pracować w najpiękniejszych krajobrazach swego kraju.

Ogólne informacje o kursach

 


Ogólne informacje o zakwaterowaniu

 


Opinie naszych klientów:

Asana 2014 / kurs wakacyjny


Mój pobyt w Irlandii trwał miesiąc i bez wahania mogę powiedzieć że był to najlepszy miesiąc mojego życia. Początkowo nie wiedziałam czego się spodziewać po tym wyjeździe, ale od momentu gdy moja stopa postanęła na lotnisku, stałam się częścią czegoś większego, stałam się członkiem Irlandzkiej rodziny. I to właśnie uczyniło ten pobyt tak niesamowitym i absolutnie niezapomnianym - nie traktowano mnie jako jednej z wielu uczennic, ale jako jedyną w swoim rodzaju Olę.

Colm wraz Aidi oraz ich synowie emanowali ciepłem i sympatią, nauczyciele zawsze zachęcali do urzeczywistniania swoich pomysłów, a znajomi z różnych krajów stali się przyjaciółmi, mam nadzieję na całe życie.

Przygody które przeżyłam, kłopoty w które się wpakowałam a przede wszystkim ludzie których poznałam , sprawili że powrót do Warszawskiej rzeczywistości okazał się extremalnie trudny, ponieważ gdy raz się zasmakuje pełni szczęścia, pragnie się na zawsze pozostać szczęśliwym.

O.K.
Asana 2011/ kurs dla juniorów


Jest zachwycona. Mówi że ten pobyt był 100% lepszy niż rok temu. Resztę napiszę jutro. Bardzo, bardzo dziękujemy.

A.F.