Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
Bournemouth Business School International


 

 

Bournemouth Business School International

 

BBSI to szkoła w której możesz podjąć zarówno naukę angielskiego jak i wiele spośród wykładanych tu kursów zawodowych lub dyplomowych. Szkoła znajduje się w centrum Bournemouth, miasta o 350 tysięcznej populacji. W pobliżu szkoły wiele sklepów, restauracji, kin, klubów. Okolica miasta także jest obiecująca, morze i piaszczyste plaże.

W BBSI ZNAJDZIESZ


Szkoła angielskiego


Pracuje przez cały rok, kurs o wybranym wymiarze godzin można podjąć praktycznie każdego poniedziałku. W BBSI można także przygotować się do egzaminów Cambridge oraz IELTS .


Szkoła Wakacyjna


W miesiącach wakacyjnych od czerwca do września BBSI proponuje wiele krótkich kursów językowych w czasie których można prócz nauki języka ogólnego przygotować się do egzaminu IELTS lub Cambridge, podjąć kurs języka biznesu lub inny kurs specjalistyczny (finanse, marketing, turystyka, prawo itd.) Studenci szkoły wakacyjnej zawsze mogą
skorzystać z przygotowanego dla nich programu towarzyskiego i sportowego.


Kolegium Biznesu


Kolegium Biznesu BBSI słynie z wysokiego poziomu nauczania w całej Anglii. Można ukończyć tu kursy na wszystkich poziomach od świadectwa po dyplom. Prowadzone są także roczne lub dwuletnie kursy typu “university foundation” przygotowujące do nauki na wybranym kierunku uniwersyteckim lub „pre-Masters”. Kursy dotyczą przedmiotów takich jak biznes, marketing, finanse, turystyka, hotelarstwo, prawo, nauki ścisłe, technologia oraz IT.
Ponadto można tu podjąć szkolenie w języku potrzebnym w lotnictwie (Aviation English) oraz
przygotować się do testu sprawdzającego poziom profesjonalizmu językowego ICAO.
Kolegium pomaga także w umieszczaniu kandydatów na brytyjskich uniwersytetach .

A także: UK Professional Work PlacementsOpinie naszych klientów: