Academic Summer

 

SIDCOTE/ OKOLICE BRISTOLU ORAZ LONDYN, UK
WAKACYJNE SZKOŁY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, UK
KURS WAKACYJNY DLA DOROSŁYCH 25+ ( TYLKO LONDYN)

Szkoły Academic Summer oferują kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży których wymagania językowe są zazwyczaj wyższe i oczekują zarówno nauki języka angielskiego, jak i wykładów i zajęć z przedmiotów szkolnych oraz znakomitych ciekawych wakacji. W każdym z centrum oferowane jest nauczanie zintegrowane Na przykład w czasie lekcji historii student może także rozwijać umiejętności teatralne, projektowania w nowych technologiach czy uzupełniać wiadomości z geografii. W szkołach Academic Summer studenci otoczeni są opieką nauczycieli oraz tak zwanych „Tutorów” którzy dbają o rozwój dziecka i jego dobre samopoczucie na kursie. Część zajęć odbywa się także w towarzystwie dzieci brytyjskich.

Młodzież w wieku 13-14 lat prócz angielskiego może oczekiwać zajęć w dziedzinie sztuki, biznesu, geografii, historii, literatury, matematyki, nauk ścisłych i humanistycznych Starsi a więc młodzież w wieku 15-18 lat będący w edukacji IB lub też przed maturą powinni oczekiwać angielskiego oraz czterech wybranych przedmiotów którym poświęcą w tygodniu czas. Przedmioty wybierane są przed wyjazdem w trakcie procedury rezerwacyjnej.

Juniorzy w wieku 7-12 lat uczą się angielskiego oraz wybranych przedmiotów szkolnych takich jak matematyka, przedmioty ścisłe, historia, geografia, technologia, sztuka, muzyka i drama. Wszystko oczywiście na poziomie odpowiednim dla dzieci.

Ponadto oferowany jest kurs dla młodzieży w wieku 13-17 lat która w najbliższych latach zamierza podjąć edukację w szkole w UK. Będzie to przygotowanie do nauki w systemie edukacji brytyjskiej, pakiet wycieczek oraz zajęć pozalekcyjnych.

Szkoły Academic Summer działają w kilku ośrodkach oferując zróżnicowane kursy dla rożnych grup wiekowych.

Dorośli (25 lat+) którzy podczas pobytu swoich dzieci w Londynie chcieliby skorzystać z kursu mogą uczyć się w grupach 8 osobowych i zapoznać z zagadnieniami społecznymi, polityką, ekonomią, technologią, kulturą.
W tym samym czasie dzieci mogą skorzystać z kursu dziennego.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w pdf (lista dostępnych kursów po prawej stronie.)


Opinie naszych klientów: