Bucksmore Home Lingua

 

ANGIELSKI U NAUCZYCIELA W DOMU, UK

Homelingua jest częścią znanej dobrze naszym studentom Bucksmore Education i specjalizuje się w kursach indywidualnych prowadzonych u nauczycieli w domu. Ma dwudziestoletnie doświadczenie, rekomendacje the British Council i zaprasza zarówno dorosłych jak młodzież. Możesz uczyć się w bardzo wielu miastach i regionach Wielkiej Brytanii. Bucksmore Homelingua ma nauczycieli w miejscach takich jak na przykład: London, Woodstock, Bath, Newbury, Edinburgh, Norwich, Cambridge, Colchester, Gloucester, Cheltenham, Brighton, Birmingham, Chester, Stratford-upon-Avon, Canterbury, Salisbury i inne. Spróbujemy więc tak zaaranżować twój pobyt na kursie abyś trafił do wymarzonego miejsca.

Czego możesz się spodziewać?


Jakie na przykład kursy możesz wybrać?


Każdy kurs będzie zawsze dopasowany do twoich życzeń , potrzeb, możliwości. Możesz też przyjechać z osobą towarzyszącą, lub dzieckiem.

Osoby powracające z kursów u nauczyciela w domu, zawsze opowiadają nam o niezwykłej skuteczności takiego krótkiego, choćby tygodniowego pobytu. Takie pobyty są świetnym rozwiązaniem dla osób które szybko chcą poprawić poziom znajomości języka, i dla tych którzy nie czują się zbyt komfortowo w grupach szkół językowych.


Opinie naszych klientów: