Ardmay House International Summer School

 

WAKACYJNA SZKOŁA JĘZYKOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 8-16 LAT

Niewielka, prowadzona rodzinnie szkoła językowa działa od 2011 roku. Przepięknie położona wśród krajobrazów Szkocji, w okolicach Glasgow. Rodzina państwa Ritchie odnowiła piękny budynek z 1854 roku i stworzyła w nim specjalne centrum dla dzieci i młodzieży. Dom położony na własnych terenach, w Trossachs National Park, ma dostęp do prywatnej plaży oraz wspaniały widok na góry i Loch Long.

W ciągu roku szkolnego przyjmowane są grupy, latem prowadzone są tutaj wspaniałe kursy angielskiego połączone z wieloma atrakcjami i zajęciami na świeżym powietrzu. Międzynarodowi studenci mają wiele okazji aby zaprzyjaźnić się z native speakerami którzy także w tym ośrodku korzystają z kursów przygodowych. Wiele możliwości daje naturalne środowisko: - skałki, a więc wspinaczka, rzeki i jeziora a więc sporty wodne, podchody, gry terenowe, wiele innych sportów.

Ale to nie wszystko, bo gdy przychodzi wieczór, cały dom rozbrzmiewa szkocką muzyką i zaczynają się tańce. Uczestnikom kursów towarzyszą rówieśnicy - native speakerzy, a opiekunowie pracujący w Ardmay Hse zapewniają całodobową opiekę.

PROPONOWANE PROGRAMY:

Ardmay Adventure: kurs przeznaczony dla native speakerów lub studentów o bardzo dobrej znajomości języka obejmuje dwie sesje zajęć rekreacyjnych dziennie. Mogą to być kajaki, wspinaczka czy inne sporty przygodowe

Adventure English: 15 lekcji angielskiego+ zajęcia rekreacyjne i towarzyskie

ZAKWATEROWANIE
Opinie naszych klientów: