Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
EAC: Edynburg, Hastings, Londyn


 

 

EAC: Edynburg, Hastings, Londyn

 

Szkoły dla dorosłych (dla młodzieży w okresie wakacyjnym): Edynburg, Hastings, Londyn

 

Szkoła w Edynburgu, jednym z piękniejszych miast Szkocji będącym jej administracyjną i polityczną stolicą. Wiele atrakcji turystycznych, także słynny Holyrood Palace usytuowany na skale wulkanicznej. Szkolna propozycja zajęć pozalekcyjnych obejmuje spacery, dyskoteki, zajęcia sportowe, wycieczki, do miejsc takich jak wyprawy w góry Highland, do zamków Stirling Castle, Linlithgow Castle, czy szkockich miejscowości takich jak St Andrews, North Berwick and Glasgow. Siedziba szkoły znajduje się w jednej z kamienic w centrum miasta a wśród proponowanych kursów szkoły znajdziemy także specjalną ofertę dla biznesmenów którzy chcą dobrze wykorzystać czas i uczyć się języka prywatnie lub w grupach dwuosobowych .

 

Siedziba szkoły w Hastings znajduje się w centrum miasta, w pobliżu głównych atrakcji, teatrów i sklepów, zaledwie 5 minut od plaży. Hastings to spokojna 85 tysięczna, nadmorska miejscowość na południu Wielkiej Brytanii w Sussex, pełna tradycyjnych pubów, miłych kafejek i kontrastujących ze sobą starych i nowoczesnych rozwiązań Z Hastings blisko i do Londynu i do słynnego już dziś Eurotunelu.

 

Szkoła w Londynie znajduje się w na kampusie University of London. Stąd blisko do stacji metra London Bridge i wszystkich atrakcji stolicy Wielkiej Brytanii. Szkoła pracuje jedynie latem, na zasadach rezydencyjnych, tak więc studenci nie muszą tracić czasu ani pieniędzy na dojazdy na zajęcia! Wśród proponowanych zajęć pozalekcyjnych znajdą sie spacery, zabawa w pubie, dyskoteka, filmy, wizyty w muzeach i galeriach a także wycieczki do Cambridge, Oxfordu, Canterbury czy Brighton.

Wśród proponowanych kursów szkoły znajdziemy specjalną ofertę dla biznesmenów którzy chcą w znakomitym centrum konferencyjnym, dobrze wykorzystać czas i uczyć się języka prywatnie lub w grupach dwuosobowych oraz kursy TEFL dla nauczycieli. Unikalne są także kursy odbywające się w okresie Bożego Narodzenia. Szkolna propozycja zajęć pozalekcyjnych obejmuje spacery, dyskoteki, zajęcia sportowe, wycieczki, do miejsc takich jak galerie i teatry oraz wyprawy do Cambride, Oxordu i Brighton.

 

NOWOŚCIĄ W 2011 ROKU SĄ KURSY HISZPAŃSKIEGO NA UNIWERSYTECIE W CORDOBIE, a ponadto wiele kursów młodzieżowych w Anglii i Stanach Zjednoczonych, oraz francuski w Alpach i hiszpański w Hiszpanii.Ogólne informacje o kursach


Ogólne informacje o zakwaterowaniu


Opinie naszych klientów: