Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
Manchester United Soccer Schools


 

 

Manchester United Soccer Schools

 

OBOZY JĘZYKOWE ANGIELSKI + PIŁKA NOŻNA

To była „Przygoda życia”– tak wielu uczniów opowiadało o swoim pobycie na naszym obozie językowym. Intensywne, dwutygodniowe kursy proponujemy w wakacje, lub w przerwie wiosennej. Niezapomniane chwile, wypełnione zajęciami i nauką.

Rano uczniowie biorą udział w treningu prowadzonym przez nauczycieli znanej na całym świecie organizacji Manchester United Soccer Schools. Niezależnie od swoich umiejętności, młodzi adepci piłki przechodzą wszechstronny kurs podczas którego w przyjemnej atmosferze zabawy, uczą się taktyk i technik piłkarskich. Dzięki temu właśnie nigdy nie zapomną jak gra się ‘The United Way!’. Popołudniowe lekcje angielskiego, skonstruowane są w oparciu o podręczniki zawierające terminologię związaną z piłką nożną. Wydawcą tych specjalnych podręczników jest Oxford University Press. Nowo poznane „futbolowe słownictwo” już następnego dnia może być wykorzystane w praktyce.SZKÓŁKI PIŁKARSKIE MANCHESTER UNITED

Manchester United Soccer School to rezydencyjne obozy piłkarskie. Odbywają się w przepięknym angielskim krajobrazie. Pakiet prócz treningów obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz różne zajęcia pozalekcyjne. Wszystko to na miejscu, na szkolnym campusie. Program akademii piłkarskiej Manchester United – daje każdemu z uczestników możliwość podpatrzenia i zrozumienia tego jak Manchester United pracuje ze swoimi zawodnikami; gwarantując równocześnie najwyższy poziom treningu. Młodzi piłkarze, niezależnie od swoich możliwości, będą uczyć się grać ‘The United way’ i rozwijać umiejętności w najbardziej odpowiedni dla każdego z uczestników sposób .

W 2013 roku ponad 1700 dzieci z 70 różnych krajów wzięło udział w obozach Manchester United Soccer Schools.

Broszura MUSS

Broszura MUSS- kursy wiosenne


Opinie naszych klientów: