Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
Trebinshun House


 

 

Trebinshun House

 

BRECON, POWYS, WALIA, UK

EXECUTIVE RESIDENTIAL ENGLISH LANGUAGE CENTRE

EKSKLUZYWNA SZKOŁA ANGIELSKIEGO DLA WYMAGAJĄCYCH

Niezwykłe miejsce gdzie przez tydzień lub dwa odpoczniesz a równocześnie będziesz mógł intensywnie popracować nad językiem. Ekskluzywne warunki i ekskluzywna atmosfera. Nauczyciele zawsze do twojej dyspozycji, bo wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Naukę połączysz z pobytem w eleganckim domu-pensjonacie. Smakowite posiłki przygotuje profesjonalny kucharz.

Opis typowego dnia w szkole.

Rodzinna atmosfera - przepiękny pensjonat, bardziej dom niż hotel w malowniczej okolicy. Właściciele uważają bowiem, że aby zmaksymalizować proces uczenia się, student musi być wypoczęty, zrelaksowany i otwarty na nowe przyjaźnie i wyzwania. Każdy ze studentów będzie miał tu swój własny, elegancki pokój z łazienką. Prywatność jest niezbędna, ale pamiętajmy że wszyscy mieszkają w rodzinnym domu Robina i Lizy Watson. Odziedziczyli go po rodzicach i tu wychowali sześcioro dzieci. Nic dziwnego, że w pensjonacie spotkasz bardzo serdeczną atmosferę. Cóż dodać – ten piękny, stary dom znajduje się parku krajobrazowym, tak więc jest i okazja na spacery, codzienne bieganie czy jazdę na rowerze.

Studenci, to doborowe towarzystwo, profesjonaliści, kadra menadżerska, wymagający biznesmani. Ważne aby mogli także zrelaksować się po lekcjach. Codziennie więc jest jakaś propozycja – może to być spacer do wodospadów, albo wypad do lokalnego pubu, może wizyta w operze w Cardiff, golf lub jazda konna. Wszystko będzie zależało od waszych decyzji. O wszystko zadbają nauczyciele i gospodarze pensjonatu. Będziesz czuł się świetnie, zarówno zachowana zostanie twoja prywatność jak i będziesz mógł liczyć na opiekę i przyjazną dłoń.

Wszystkie kursy zawierają wiele lekcji indywidualnych, tak więc tematy zajęć indywidualnych możesz określić sam. Są też zajęcia w grupach. Grupy formowane są po starannych testach, tak więc trafisz tam, gdzie w najlepszy sposób będziesz mógł pracować nad angielskim. W najlepszy, bo twoja grupa to tylko 4 osoby.

Twój kurs to 6 godzin nauki dziennie, ale przez co najmniej 6 kolejnych godzin zanurzysz się całkowicie w języku angielskim. W domu panuje zasada – po angielsku mówimy cały czas. Posiłki, przerwy, zajęcia pozalekcyjne, wszystko w towarzystwie native speakerów. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mógł poprawić twoje językowe błędy, lub rozwiązać problem, jeśli taki zaistnieje.

Gdy pytano byłych studentów Trebinshun House, dlaczego zdecydowali się na pobyt w tym pięknym domu i w tej malowniczej okolicy, odpowiadają: „W Trebinshun mogę całkowicie skupić się na nauce... Mam tu mniej pracy i żadnych domowych obowiązków. Wszystko tu jest tak zorganizowane, że po prostu mam głowę do nauki! Lekcje w kraju, dają mi bardzo wiele, ale żeby przeskoczyć na wyższy poziom, konieczne jest całkowite zanurzenie i mnóstwo konwersacji.

Koszt takiego ekskluzywnego pobytu jest tylko trochę droższy od nauki w londyńskiej szkole z najwyższej półki przeznaczonej dla świata biznesu … ale ten wyjątkowy kurs w Trebinshun, obejmuje wszystko, także wspaniały czas w pięknym miejscu.

Zobacz propozycje kursów na rok 2015 w pdf – koszt pobytu podamy na życzenie.


Opinie naszych klientów:

Tak mieszkają studenci szkoły Trebinshun House: