Accent Français

 

MONTPELLIER, FRANCJA
INSTYTUT JĘZYKA FRANCUSKIEGO DLA OSÓB OD LAT 17

 

Montpellier to piękne, zabytkowe miasto położone na południu Francji, otoczone przez góry i winnice. W 15 minut można znaleść się nad Morzem Śródziemnym. Montpellier jest także jednym z największych i najstarszych ośrodków studenckich we Francji. Okoliczne wioski i góry regionu Camargue przyciągają miłośników natury, wspinaczki górskiej i francuskich win. Wybrzeże śródziemnomorskie, z pięknym krajobrazem tradycyjnych portów rybackich i szerokich piaszczystych plaż, znane jest również z plantacji róż flamandzkich i hodowli byków.

Szkoła językowa Accent Français znajduje się w samym sercu miasta, przy słynnym placu « Place de la Comèdie » i niedaleko dworca głównego.W tej zabytkowej, dzielnicy Montpellier znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, bary, butiki, kina, galerie, muzea i biblioteki.

 

Accent Français mieści się w zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy. Posiada 14 jasnych, wygodnych i multimedialnych sal wykładowych oraz salę do samodzielnej nauki wyposażoną w pomoce naukowe i bezpłatny dostęp do internetu. Studenci pracują zawsze w małych grupach od 3 do 8, maksymalnie 10 osób. Szkoła prócz kurów proponuje także program pozalekcyjnych zajęć edukacyjno-rozrywkowych. Pod opieką szkolnego przewodnika i animatora, będziecie mogli brać udział w wycieczkach, wyjściach do kina, teatru, kawiarni i klubów sportowych. Będziecie mogli uczestniczyć w degustacjach serów i wspaniałych win francuskich.

 

INFORMACJE OGÓLNE O KURSACH I ZAKWATEROWANIU

 


ZAKWATEROWANIE:

 


Opinie naszych klientów: