Zdjęcia wykorzystano za pozwoleniem szkoły
International Gateway, Kelowna


 

 

International Gateway, Kelowna

 

Kelowna to spokojne miasto w Kanadzie, nad zatoką Okanagan. Pogoda tu prawie zawsze słoneczna i łagodna, ale latem upały do 30 stopni, zimą znakomite warunki narciarskie a w kwietniu już prawie jak u nas latem, bo 20 stopni. Nic dziwnego, w pobliżu znajduje się jedyna pustynia Kanady, Okanagan. Wedle statystyk, 93 % mieszkańców posługuje się tu językiem angielskim a z przybywającymi studentami kontaktują się bardzo chętnie.Koszta utrzymania i rozrywki w Kelowna są niższe niż np. w Vancouver, prawie o 50%, a dojechać tu można bez trudu autobusem, lub samolotem z Vancouver, Edmonton, Calgary, Toronto, Seattle lub Las Vegas.

Szkoła jest niewielka, przyjazna i serdeczna. Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwą piękną i spokojną i nieco prowincjonalną Kanadę, to bezpieczne miejsce jest dla ciebie. W klasach uczy się od 6-10 studentów, zakwaterowanie w rodzinie to gwarancja dalszego posługiwania się językiem angielskim, a popołudniami, wieczorami i w weekendy możesz liczyć na dodatkowe zajęcia. W Kelowna oraz w szkole IGK poczujesz się jak w domu a może nawet lepiej, kto to wie…. Pełen relaks w pięknym krajobrazie i spokój jakiego nie znajdziesz w żadnym wielkim mieście.


A jeśli zamierzasz jechać tam w 2011 roku, szkoła proponuje wyjątkowo niskie koszta miesiąca pobytu. Sprawdź ofertę specjalną.Opinie naszych klientów: