Thames Valley Summer School

 

DZIECI I MŁODZIEŻ 9-17 LAT, MŁODZIEŻ STARSZA 17-21 LAT

Thames Valley Summer School już ponad 35 lat organizują prestiżowe kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz dla młodzieży starszej do 21 roku życia. Kursy rekomenduje British Council, a każde centrum rezydencyjne, znajdujące się w niedalekiej odległości od Londynu, odznacza się wysokim standardem i odpowiednimi warunkami dla odpoczynku, nauki i bezpieczeństwa. Ponadto w trzech spośród ośrodków szkoła zabezpiecza także zakwaterowanie w rodzinie. Także w trzech ośrodkach w każdej klasie znajdzie się kolega lub koleżanka będący native-speakerami i których zadaniem jest pomoc uczącym się.

 

Kursy dla młodszych do lat 17 odbywają się zawsze w innych ośrodkach niż kurs adresowany do młodzieży starszej który jest prowadzony w Londynie na kampusie Westminster University. Młodszym proponuje się szkoły rezydencyjne w Bradfield, Epsom, Sevenoaks, Thornbridge oraz w Rugby

Kursy różnią się także charakterem, jednak wszystkie grupy wiekowe mają możliwość zdobycia świadectwa egzaminu Trinity, do którego przygotowują się obowiązkowo wszyscy studenci.


Kursy dla dzieci i młodzieży obejmują:Kursy dla młodzieży starszej obejmują:Opinie naszych klientów: