Dla osób mających 35+, 40+, 50+ lat


Uwaga! Informacje o tego typu kursach w szkołach irlandzkich znajdują się na stronie Kursy Dla osób mających 35+, 40+, 50+ lat w Irlandii

Wiele szkół na całym świecie oferuje specjalne programy przygotowane dla osób które ze względu na wiek nie maja ochoty uczestniczyć w kursach na których przebywają młodsi studenci. Programy prócz nauki w klasie obejmują wycieczki, wspólne wyprawy do restauracji, kina teatru.

Kurs zawsze konstruowany jest tak abyście Państwo zawiązali nowe rówieśnicze przyjaźnie, poznali kraj do którego jedziecie no i oczywiście w jak największym stopniu posługiwali się językiem obcym. Są też takie które pozwolą Państwu pielęgnować własne zainteresowania. Zapraszamy na przykład do szkół w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Austrii, Niemiec, Hiszpanii, na Malcie i we Włoszech.

Programy organizowane są w wyznaczonych terminach, najczęściej wiosną i jesienią, ale możliwości znakomitego urlopu z językiem obcym jest bardzo wiele. Dobrze spędzony czas, dobrze wydane pieniądze, nowe przyjaźnie, nowe poznane miejsca.

Zapraszamy na przygodę!


Dilit: Rzym 30+, 40+, 50+

Dilit International House

TERMINY: w 2018 roku od 1 kwietnia, 27 maja, 9 września

Szkoła mieści się w pobliżu Stazione Termini w centrum Rzymu i działa od 1974 roku. Jest jedną z prywatnych szkół należących do sieci International House.

Program:

Kurs dla szkół: Dilit International House  

Język kursu: Włoski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Club 50+ Taormina, Sycylia

Babilonia, Taormina na Sycylii

OD 15 PAŹDZIERNIKA 2018 i 18 MARCA, 8 KWIETNIA, 6 MAJA, 16 WRZEŚNIA, 14 PAŹDZIERNIKA 2019

Wspaniały kurs języka włoskiego dla osob powyżej 50 roku życia. Dojrzały i ciekawy program, a w nim wycieczka po Taorminie, wykład z historii sztuki na świeżym powietrzu, wycieczka na Etnę, warsztaty ceramiczne i renowacji drewna, wykład “Potrawy Sycylii”, prezentacja i degustacja, wycieczka do Agrigento (dolina greckich świątyń) oraz Piazza Armerina (Villa Romana del Casale) i wiele innych atrakcji!Kurs dla szkół: Babilonia, Taormina na Sycylii  

Język kursu: Włoski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

La Dolce Vita- Włoski 50+

Scuola Leonardo Da Vinci

TERMINY w roku 2019:

Florencja: od kwietnia do października
Mediolan: od kwietnia do września
Rzym: od czerwca do października
Sienna: od maja do października

Nauczysz się włoskiego, odpoczniesz i skorzystasz z wielu zajęć kulturalnych. Kurs możesz odbyć w każdej z czterech filii szkoły. Każda z nich oferuje bowiem indywidualny program pozalekcyjny. Rano zasiądziesz w szkolnej ławce a południami zwiedzać będziesz muzea, weźmiesz udział we włoskiej kolacji, typowych dla sztuki włoskiej warsztatach artystycznych, pojedziesz na wycieczkę do winnicy, posmakujesz wina i nasycisz oczy pięknym krajobrazem.

Kurs dla szkół: Scuola Leonardo Da Vinci  

Język kursu: Włoski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Włoski w Salerno 50+

Accademia Italiana Salerno
Kurs dla osób po pięćdziesiątce od kwietnia do grudnia!

Niezwykłej urody miejsce gdzie odpoczniesz, wiele zobaczysz i nareszcie poprawisz swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem włoskim. Wiele zwiedzania i zachwycające widoki na Zatokę Amalfitańską. Dwutygodniowy kurs obejmuje 40 lekcji włoskiego w grupie oraz zajęcia popołudniowe i wycieczki.Kurs dla szkół: Accademia Italiana Salerno  

Język kursu: Włoski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF
Angielski - Kursy językowe szkoły językowe