Kursy egzaminacyjne i dla profesjonalistów


Uwaga! Informacje o tego typu kursach w szkołach irlandzkich znajdują się na stronie Kursy Kursy egzaminacyjne i dla profesjonalistów w Irlandii

Wiele szkół na świecie prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów. Dotyczy to wszystkich języków, tak więc możesz przygotować się do międzynarodowej matury, do podjęcia studiów za granicą, zdobyć certyfikaty DELE, DELF, DALF, czy certyfikaty obowiązujące w krajach niemieckojęzycznych.

Prócz znanych egzaminów takich jak FCE, coraz to bardziej popularnego IELTS, TOEIC, IB, jest także wiele weryfikujących znajomość języka biznesowego czy też kwalifikujących nauczycieli ( CELTA, DELTA) Łatwiej uczyć się w szkole językowej niż samemu w domu! Wynik zawsze będzie lepszy!


Silicon Valley Experience, dorośli

St. Giles USA

Terminy: od 4 lutego do 11 listopada 2019Jeśli jesteś dorosły, interesuje cię technologia, zawsze marzyłeś o tym aby odwiedzić Krzemową Dolinę, nie zastanawiaj się długo tylko wybierz ten kurs. Wymaga startowego poziomu B1, aby wszyscy studenci mogli bez trudu konwersować na ciekawe tematy. A wśród nich różne case Studies, przykłady działania odnoszących sukces firm, slang i media społecznościowe, analiza bieżących wiadomości, rozpracowywanie aplikacji, podcastów i video. Wspaniały kurs dla przedsiębiorczych i dla przyszłych liderów biznesu.
Kurs dla szkół: St. Giles USA  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF
Angielski - Kursy językowe szkoły językowe