Rodzinny Kurs językowy dla rodziców z dziećmi


Uwaga! Informacje o tego typu kursach w szkołach irlandzkich znajdują się na stronie Kursy Rodzinny Kurs językowy dla rodziców z dziećmi w Irlandii

Od kilku dobrych lat specjalizujemy się w kursach rodzinnych, to znaczy w kursach w których mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Coraz więcej szkół na całym świecie proponuje kurs podczas którego dzieci uczą się w gronie rówieśniczym a dorośli szkolą język we własnych grupach. Zapraszamy do krajów anglojęzycznych, także na Maltę, do USA czy Kanady, ale prosimy pamiętajcie Państwo, że rodzinny kurs innego języka także jest możliwy. Doświadczenie z lat ubiegłych uczy, że warto rezerwować kursy rodzinne z dużym wyprzedzeniem. Z dużą przyjemnością zajmiemy się Waszym rodzinnym urlopem.

Ci z Państwa, którzy skorzystali już z takiej formy rodzinnego wypoczynku powrócili bardzo zadowoleni! Kurs rodzinny jest czasem możliwy także i w ciągu roku szkolnego, choć wtedy trzeba się liczyć z indywidualnymi zajęciami dla dziecka. Ale zawsze warto skorzystać z takiego wyjazdu. Oczywiście o zakwaterowanie dla Państwa mogą zadbać szkoły!!


Kurs Rodzinny na Cyprze

English in Cyprus
Rodzinne wakacje latem lub poza sezonem na Cyprze to alternatywa dla tych którzy korzystali już z kursów na Malcie, lub po prostu lubią słońce. Na Cyprze świeci przez 320 dni w roku, tak więc zawsze będzie przyjemnie.

Szkoła English in Cyprus zaprasza rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 15 lat.

Przy rezerwacjach do IV 2020 zniżka 20% na naukęKurs dla szkół: English in Cyprus  

Język kursu: Angielski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF
Angielski - Kursy językowe szkoły językowe