Rodzinny Kurs językowy dla rodziców z dziećmi


Uwaga! Informacje o tego typu kursach w szkołach irlandzkich znajdują się na stronie Kursy Rodzinny Kurs językowy dla rodziców z dziećmi w Irlandii

Od kilku dobrych lat specjalizujemy się w kursach rodzinnych, to znaczy w kursach w których mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Coraz więcej szkół na całym świecie proponuje kurs podczas którego dzieci uczą się w gronie rówieśniczym a dorośli szkolą język we własnych grupach. Zapraszamy do krajów anglojęzycznych, także na Maltę, do USA czy Kanady, ale prosimy pamiętajcie Państwo, że rodzinny kurs innego języka także jest możliwy. Doświadczenie z lat ubiegłych uczy, że warto rezerwować kursy rodzinne z dużym wyprzedzeniem. Z dużą przyjemnością zajmiemy się Waszym rodzinnym urlopem.

Ci z Państwa, którzy skorzystali już z takiej formy rodzinnego wypoczynku powrócili bardzo zadowoleni! Kurs rodzinny jest czasem możliwy także i w ciągu roku szkolnego, choć wtedy trzeba się liczyć z indywidualnymi zajęciami dla dziecka. Ale zawsze warto skorzystać z takiego wyjazdu. Oczywiście o zakwaterowanie dla Państwa mogą zadbać szkoły!!


Paryż rodzinny ze szkołą Accord

Accord Ecole de Langues

Program dla dorosłych z dziećmi od lat 6

 

Terminy: od 2 LIPCA do 10 SIERPNIA

Szkoła Saint Nicolas znajduje się na południowych przedmieściach Paryża. Popołudniami możecie zwiedzać najpiękniejsze zabytki stolicy Francji, pokazać dzieciom Louvre, słynną wieżę Eiffla, czy katedrę Notre Dame. Możecie to zrobić na własną rękę, lub popołudniowe zajęcia skoordynuje dla was szkoła. Nie musicie się też martwić się o zakwaterowanie w Paryżu. Zamieszkacie bardzo blisko szkoły, w szkolnej rezydencji, w wygodnych studiach i apartamentach. A nauka? Do wyboru kilka opcji opisanych niżej.Kurs dla szkół: Accord Ecole de Langues  

Język kursu: Francuski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF

Francuska Riwiera, kurs rodzinny dzieci 8-12 lat

Azurlingua
Kursy dla rodziców i młodzieży 8-17 lat

Terminy: od 24 czerwca do 18 sierpnia 2018Szkoła Azurlingua w Nicei prowadzi bardzo wiele kursów dla dorosłych, dzieci i młodzieży, stwarzając również okazje dla rodziców i dzieci na wspólny pobyt językowy.

Podstawowy kurs dla osób dorosłych to 20 lekcji tygodniowo. W tym czasie dzieci także korzystają z kursu. Mogą też brać udział w licznych zajęciach pozalekcyjnych i wycieczkach. Konstrukcja kursu zawsze zależy od Państwa. Do wyboru także rodzaj zakwaterowania. Możecie zamieszkać w rodzinie, rezydencji lub pensjonacie czy hotelu. O wszystko zadba szkoła.

Kurs dla szkół: Azurlingua  

Język kursu: Francuski      Pobierz informację o kursie w pliku PDF
Angielski - Kursy językowe szkoły językowe